Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.05.2019., 23:32   #1
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
(riješeno) MSI B450 Gaming Pro Carbon internet problem?

Ekipa da vas pitam... Prvi put kad sam montirao nove komponente skupa s ovom matičnom imao sam problema s ethernetom sve dok nisam instalirao sve moguće drivere koje sam nasa na internetu za tu ploču... Nedavno sam išao na novu instalaciju Windows 10,u device manager mi je sve ok osim sms/mms i INservice ili tako nešto drivera, ali glavni problem mi je opet internet... Znaci svakih minutu mi prekine vezu i onda se nakon 10-tak sekundi ponovo upali..i tako non stop... Pokušao reinstall svih drivera, pokušao s minjanjem kabela i drugih portova na fritzu... Pokušao sve živo, ali internet i dalje radi na mahove? I uz to ni windows mi više ne radi kako treba, nemogu ništa s Microsoft store instalirat niti update napravit! Našao neke tips and tricks na netu ali ništa ne funkcionira! Zna li netko možda do čega bi moglo bit i ima li kakav savjet...?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2019., 06:49   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,311
Pokušaj od nekoga posuditi PCI(-E) LAN karticu tek toliko da eliminiraš internet tj. vezu kao problem.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.05.2019., 09:27   #3
trex
Premium
Moj komp
 
trex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 649
Ili spoji na isti kabel drugi pc/laptop da eliminiraš infrastrukturu
Nakon toga neka live linux distribucija(ako ti se ne radi clean instalacija Win) da eliminiraš software
trex je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 19:28   #4
Chulina
Registered User
 
Chulina's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 36
EDIT: prije svega probaj postaviti statičku IP adresu da eliminiraš grešku DHCP-a.

Windows store od zadnjeg patcha ima problema, susreo sam se već na desetak računala da javlja u health monitoru da treba troubleshootirati windows store

Ja bih odradio reinstalaciju windowsa, preko media creation toola skineš najnoviji build, on ti sam napravi bootabilni usb i samo rokaj.
Iskreno, nadam se da je do SW problema, a ako se s reinstalacijom ponavljaju greške ne preostaje ti ništa drugo nego reklamirati ploču..

Lp
Chulina je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 22:39   #5
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Uspio rjesit.. Nakon 5-6 kompletnih reinstalacija drivera napokon nekako proradilo! Da me sad pitate kako I šta sam naoravio nebi vam zna objasnit! Uglavnom fercera! Hvala na savjetima..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na