Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2007., 15:43   #1
.:WEST:.
Premium
 
.:WEST:.'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 46
CoD4

Pozdrav: hello2 :
Jel ko šta čuo za CoD4,kad ce izać i to
__________________
.:WEST:. je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2007., 16:03   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
A što pod svaštara kad ima forum "Igre"?
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2007., 16:40   #3
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citat:
"Activision ne misli stati sa Call of Duty serijalom, što je i razumljivo jer je to jedan od komercijalno najuspješnijih FPS-a svih vremena.

Na četvrtom nastavku se već radi punom parom, a za kormilom je tvorac originala i drugog nastavka, Infinity Ward koji će prema Activisionu raditi na svim parnim nastavcima.

Call of Duty 4 se neće odvijati na bojištima Drugog svjetskog rata već će nas po prvi puta u serijalu odvesti na moderna ratišta. Još nije poznato hoće li igra zadržati prepoznatljive kinematičke elemente i za koje će konzole izaći."
Ja bi nadodao ni kada ce izaci. Ono sto se moze procitati po forumima je da ce igra biti dx10 no moci ce ju se igrati i u dx9 modu, a kao datum izlaska nesluzbeno se spominje 2008. godina...
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2007., 17:10   #4
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
A što je sa COD3,hoče li biti verzija za PC?
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2007., 17:14   #5
Ph03n1x
Premium
Moj komp
 
Ph03n1x's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin/Zagreb
Postovi: 1,846
Citiraj:
Autor E.T. Pregled postova
Call of Duty 4 se neće odvijati na bojištima Drugog svjetskog rata već će nas po prvi puta u serijalu odvesti na moderna ratišta
time ce call of duty izgubiti svoje draži
__________________

Ph03n1x je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2007., 17:23   #6
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
A što je sa COD3,hoče li biti verzija za PC?

Neće, i to nije ništa drugo nego COD2 portan na konzolu.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2007., 18:06   #7
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Neće, i to nije ništa drugo nego COD2 portan na konzolu.

Jok, nema veze s cod2.
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2007., 18:12   #8
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Koga briga, ali i dalje stoji da to neće NIKAD doć na PC platformu, osim ako ne proradi kakav emulator za geyplejšn2, 3 ili koji već...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2007., 18:31   #9
VoodooRain
Premium
Moj komp
 
VoodooRain's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 705
nemoze ja necu da COD4 bude suvremeno ratovanje to mi nije fora, ja bi tanđarom skido kukaste švabe to je uzitak
VoodooRain je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2007., 20:26   #10
West
Premium
 
West's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 268
Citiraj:
Autor VoodooRain Pregled postova
nemoze ja necu da COD4 bude suvremeno ratovanje to mi nije fora, ja bi tanđarom skido kukaste švabe to je uzitak
Nazalost biti ce suvremeno, ali ti jos uvijek mozes ostati na cod2 i skidati tanđarom kukaste švabe
Meni je isto bolja tema drugi svijetski nego nesto futuristicko, ali tek kada dodje cod4 vidjet cemo na sta ce to liciti, mozda se svi ugodno iznenadimo.
West je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2007., 22:16   #11
Armand
192.168.0.1
 
Armand's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: BiH
Postovi: 463
Sta ima veze, igras i dalje cod2 ako ce sljedeci nastavci biti futuristicni i ako ti se nebudu svidjali. Ili pak odes bacit koju partiju cod1 ili UO . U zadnje vrijeme bas mi onako sjeda otic na neki cod1 rifle only server i odigrat jedno sat-dva mada je osjecaj u banani, nije ko sto je nekad bio . Ih kad se samo sjetim kako se cod1 prije igrao s 56k modema a pingovi bili po 200-300 minimum
Armand je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2007., 08:30   #12
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Šta će se ratovat na Balkanu? Ili pak u Bagdadu, Iraku,...?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2007., 08:31   #13
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Nece biti futuristicki tipa BF2142, samo ide u malo raniju povijest.

CoD3 je napravljen za konzole. Nece biti za PC.
CoD4 se radi za PC prvenstveno, a s obzirom na datum izlaska koji je jos uvijek buducnost,
moguce je da ce biti I za konzole.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2007., 19:50   #14
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
CoD4 se radi za PC prvenstveno, a s obzirom na datum izlaska koji je jos uvijek buducnost,
moguce je da ce biti I za konzole.
Ja bih prije rekao da je to 100% da ce izac i za konzole. Velike se pare tamo vrte da oni ne izbace nesto i za njih
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 02:25   #15
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Svecano da se okanu WWII-a. Po sto puta smo isli na Normandiju, Kursk,.....
Naprijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed Activision
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 13:22   #16
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Svecano da se okanu WWII-a. Po sto puta smo isli na Normandiju, Kursk,.....
Naprijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed Activision
Activision je samo izdavac, Infinity Ward je proizvodac i oni bas ne ljube Activision vec svako malo pljuju po njima, naravno nesluzbeno. Dosta ti je rec da im je Activision zatvorio pipu (nije dao novac) za support Call of Dutya 2, patcheve i sl. a kocio ih je i kod patcha 1.3 i Punk bustera...
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2007., 15:49   #17
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor .:WEST:. Pregled postova
Pozdrav: hello2 :
Jel ko šta čuo za CoD4,kad ce izać i to
Več si postavio to pitanje - doduše s drukčijim naslovom:

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=52398



Call of Duty - developed by Infinity Ward - for PC only.

Call of Duty - United Offensive
- expansion pack - developed by Gray Matter - for PC only.

Call of Duty - Finest Hour - developed by Spark - XBOX, PS2, Nintendo Game cube

Call of Duty 2 - Big Red One - developed by Treyarch - XBOX, PS2, Nintendo Game cube

Call of Duty 2 - developed by Infinity Ward - for PC i XBOX

Call of Duty 3 - developed by Treyarch - for XBOX, XBOX 360, PS2, PS3 i Wii only

Wii = http://wii.nintendo.com

Službeno/poluslužbeno/neslužbeno:

Call of Duty 4 - under development by Infinity Ward - for PC (konzole? ali vjerovatno druga firma - Treyarch?)

NE POSTOJI CALL OF DUTY 3 FOR PC NITI POSTOJI NAJAVA ZA NJEGA!
Sad trenutno kada se spominje Call of Duty for PC nazivaju ga CALL OF DUTY 4, trenutno Infinity Ward razvija novi engine koji bi ukorporirao sve najbolje iz jedinice i dvojke za PC, nije još sigurno da li će ostati WWII ili moderniji rat, kad engine bude gotov onda će "konzultirat" sa korisnicima kaj bi trebalo biti u konačnoj igri...

Osobno mislim da ima puno mjesta za poboljšanja i to na temu WWII - što su noviji ratovi to treba više opreme/oružja za svladat a time se gubi jednostavnost borbe (recimo zamislite da igrate nešto kao S&D ali sa hrpom moderne opreme i onda morate koristiti 500 tipki na keyboardu da bi obavili jednostavnu radnju) - ja bi osobno ako ne WWII onda WWI.
Novije ratove obrađuje dosta drugih igara...

EDIT: što se tiče Activisiona - nadam se da ovaj puta neče ograničit developera (Infinity Ward) u proizvodnji i da neče opet igra izači bez PB-a i puna puncata bugova.
Valjda ih je prošla godina naučila pameti - kad je igračka zajednica bojkotom igara koje distribuira srušila cijenu dionica firme - bilo je smjena i zatvaranja nekih dijelova firme.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2007., 16:53   #18
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Dok se čeka CoD 4? za PC - igrači/moderi/maperi svih CoD-ova su odlučili nešto poduzeti sami:

http://www.cod2-expansion.com/

Citiraj:
This website will give you the latest upto date news and info on the new Call of Duty 2 Expansion: Rise of the Resistance developed by the Call of Duty community.

We intend to extend the battle to areas not covered in COD2, by bringing in the resistance movement from country's such as France, Italy, and Poland.

We welcome anyone who enjoy(s) the Call of Duty Franchise and wants to help support this project/venture.
Za sada je gotovo 10% posla.

Tu je dosta ljudi koji več dugo rade modove i mape za CoD - Project lead - Tally - uz njega neki od najpoznatijih modera i mapera čije uradtke več koristimo - mislim da se jedino Worm nije uključio (još!).

Znači radi se na SP-u i MP-u - stvar je zamišljena kao da ga radi IW ali ni oni ni Activision nemaju veze sa time - borit ćete se ne samo kao vojnici nego i kao pripadnici nekih pokreta otpora.
Igrači (zaljubljenici) CoD-a ( 1, UO, 2) sami sve rade - to što se neki i inače bave programiranjem, designom i sl pomaže cijeloj situaciji - ja se iskreno nadam da bu to super ispalo (koristi se isti engine kao i u CoD 2).
Svjesni su da će možda biti gotovi kad i novi službeni CoD 4 za PC ali pošto za sada sve ide u smjeru da će IW napraviti noviji rat (ja se nadam da će ipak iznenaditi i opet napraviti tematiku WWII), tako ćemo imati nastavak svima poznatog i zanimljivog CoD-a 2.

Na kraju samo da velim da se morate regati da bi vidjeli cijeli site i forum - u zadnjih par mjeseci napadnuti su/srušeni neki od najboljih siteova tih ljudi - R'n'R i Tallyjev koliko ja znam - baš se pitam ko ima prste u tome
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2007., 21:27   #19
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Nadam se da nece doci do 15% i onda tako godinama ostati na 15% dok se ne odustane od svega.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 00:56   #20
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Dok se čeka CoD 4? za PC - igrači/moderi/maperi svih CoD-ova su odlučili nešto poduzeti sami:

http://www.cod2-expansion.com/



Za sada je gotovo 10% posla.

Tu je dosta ljudi koji več dugo rade modove i mape za CoD - Project lead - Tally - uz njega neki od najpoznatijih modera i mapera čije uradtke več koristimo - mislim da se jedino Worm nije uključio (još!).

Znači radi se na SP-u i MP-u - stvar je zamišljena kao da ga radi IW ali ni oni ni Activision nemaju veze sa time - borit ćete se ne samo kao vojnici nego i kao pripadnici nekih pokreta otpora.
Igrači (zaljubljenici) CoD-a ( 1, UO, 2) sami sve rade - to što se neki i inače bave programiranjem, designom i sl pomaže cijeloj situaciji - ja se iskreno nadam da bu to super ispalo (koristi se isti engine kao i u CoD 2).
Svjesni su da će možda biti gotovi kad i novi službeni CoD 4 za PC ali pošto za sada sve ide u smjeru da će IW napraviti noviji rat (ja se nadam da će ipak iznenaditi i opet napraviti tematiku WWII), tako ćemo imati nastavak svima poznatog i zanimljivog CoD-a 2.

Na kraju samo da velim da se morate regati da bi vidjeli cijeli site i forum - u zadnjih par mjeseci napadnuti su/srušeni neki od najboljih siteova tih ljudi - R'n'R i Tallyjev koliko ja znam - baš se pitam ko ima prste u tome
KAJ nema druga Tita i Partizana??? Ništa od "Bitke na Neretvi", ništa od mape mp_drvar44,
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2007., 10:48   #21
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor Isus Pregled postova
KAJ nema druga Tita i Partizana??? Ništa od "Bitke na Neretvi", ništa od mape mp_drvar44,

Nema problema - ti se javi da to napraviš
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2007., 14:18   #22
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Šta će se ratovat na Balkanu? Ili pak u Bagdadu, Iraku,...?

nebi bilo loše da se odvija u Vijetnamu
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2007., 23:17   #23
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
nebi bilo loše da se odvija u Vijetnamu
Citiraj:
Svecano da se okanu WWII-a. Po sto puta smo isli na Normandiju, Kursk,.....
Ne shvačam zašto - kao prvo WWII se nije događao samo u Normandiji ili u tri ruska grada.

Kao drugo - može se iskoristiti još bezbroj stvari a pogotovo ako se razvija novi engine.

Treče noviji ratovi su obrađeni u drugim igrama drugih proizvođača.

Na kraju WWII makar i nije do kraja prožvakana tema - mi prvi još nismo izašli iz njega a bogme ni ostatak svijeta - je puno lakše obrađivati nego raditi igre sa temom novijeg datuma gdje ćeš klati glupi AI ili napadati sa daleko superiornijim oružjem.
Pitam se kako bi danas bila prihvačena tema Koreje, Vjetnama ili Bliskog istoka iako je nešto od toga več obrađeno.
Naravno da ni jedna od tih igara nije dostigla vrhunce koje su dostigli Wolf, BF, MOH i CoD - tu još imaš BIA (koji nema baš dobar MP) i RO (po meni prekomplicirano ali...)
A MP novijih ratova je onda posebna tema.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2007., 12:09   #24
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
ne znam dali su u kojem serijalu (MOH,BIA,COD) uključeni japanci, pacifik, morski psi i kamikaze? pa to bi se fino moglo iskoristit
glista je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2007., 23:01   #25
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Autor glista Pregled postova
ne znam dali su u kojem serijalu (MOH,BIA,COD) uključeni japanci, pacifik, morski psi i kamikaze? pa to bi se fino moglo iskoristit
Imas Medal of Honor Pacific Assault
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2007., 08:08   #26
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
thx
jel valja? ajd baš bum probao
glista je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2007., 11:51   #27
Vectroman
Premium
 
Vectroman's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 25
Citiraj:
Autor glista Pregled postova
thx
jel valja? ajd baš bum probao
Jaaako dobra, meni se posebno dopalo ono kad recimo japancu ponestane metaka, pa se i žbunja zaleti ne tebe sa bajonetom derući se ko luđak, a ti ga pukneš posred ćele.
Osim ako nije preblizu, a ti baš repetiraš pušku...
__________________
Beer is proof that God loves us and wants us to be happy.
Vectroman je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2007., 12:28   #28
Stoned Rider
Šarafciger Rules!
Moj komp
 
Stoned Rider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Sisak
Postovi: 22
Ma, sve je to divno lijepo i krasno, ali u đunglu fala nebih....

Jedino me je strah da nebi za CoD4 zakomplicirali engine tako da bez 7800GT nemereš igrat....
Mislim da na game-playu ne treba mnogo raditi.... Uostalom mnogo se moglo naučiti iz modova, tj kakvi su modovi najrasprostranjeniji (tripwire, granade cook, taunts, more blood, itd..) i naravno, možda napraviti veće MP mape.... Ner nafrljiti 32 igrača u Downtownu nije previše zabavno...
__________________
Stoned Rider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na