Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.11.2007., 13:09   #1
DDT
Registered User
 
DDT's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 35
Exclamation (cod2) Punkbuster !!!

error loading pbcl. Upisem ja u konzolu /pb_sv_update (tako su mi rekli), ali nema nikakvog efekta. Probao sam i preko nekog pb setupa, kaj mi je prijatelj poslao, update-at punkbuster client itd. ali ni to ne funkcionira. Ali ni to nije sve. U zadnjih par puta, kad me bacio van, kaze PB INIT FAILURE. Ne znam koji mu je k****, ali me uzasno zivcira, a ne znam kaj da vise napravim. Ako itko moze pomoc, hvala...

-->
Problem je u sljedecem. Svaki put kad se spojim na neki server, punkbuster me izbaci za manje od minute. Kaze --> error loading pbcl. Upisem ja u konzolu /pb_sv_update (tako su mi rekli), ali nema nikakvog efekta. Probao sam i preko nekog pb setupa, kaj mi je prijatelj poslao, update-at punkbuster client itd. ali ni to ne funkcionira. Ali ni to nije sve. U zadnjih par puta, kad me bacio van, kaze PB INIT FAILURE. Ne znam koji mu je k****, ali me uzasno zivcira, a ne znam kaj da vise napravim. Ako itko moze pomoc, hvala...

DDT je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2007., 14:01   #2
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Prvo skini ovo - pbsetup.exe :

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

Onda skini ovo - pbsvc.exe ovdje:

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsvcfaq.php

(klikni na riječ here u prvom dijelu teksta - What is all this about new PunkBuster services?)

Onda pokreni pbsetup i poveži ga sa igrom na kompu - direktorij gdje je igra i updateaj.

Tada pokreni pbsvc i stisni instal ili kaj ti več nudi - ako je instalirano onda češ dobiti mogučnost - TEST SERVICES - stisni to - sve mora proči u zelenom ili ne valja - ako ne valja pokreni instal i to je to - sada imaš zadnji PB i full je aktivan sa Pnkbstr A i B services......
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.11.2007., 19:31   #3
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
error), u prvom i drugom procesu.
Na kraju mi napiše "completed without errors". Probao sam ponovo halat na serveru i opet ma baca van zbog istog s****.
-->
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Prvo skini ovo - pbsetup.exe :

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

Onda skini ovo - pbsvc.exe ovdje:

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsvcfaq.php

(klikni na riječ here u prvom dijelu teksta - What is all this about new PunkBuster services?)

Onda pokreni pbsetup i poveži ga sa igrom na kompu - direktorij gdje je igra i updateaj.

Tada pokreni pbsvc i stisni instal ili kaj ti več nudi - ako je instalirano onda češ dobiti mogučnost - TEST SERVICES - stisni to - sve mora proči u zelenom ili ne valja - ako ne valja pokreni instal i to je to - sada imaš zadnji PB i full je aktivan sa Pnkbstr A i B services......


Post By DDT:

Napravio sam sve kako si rekao. Sve je zeleno, osim kad radi nesto kod firewalla ("adding firewall rule for pb ..." --> error), u prvom i drugom procesu.
Na kraju mi napiše "completed without errors". Probao sam ponovo halat na serveru i opet ma baca van zbog istog s****.
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2007., 20:21   #4
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
error), u prvom i drugom procesu.
Na kraju mi napiše "completed without errors". Probao sam ponovo halat na serveru i opet ma baca van zbog istog s****.
Moraš u firewallu (jer ti ne propušta ) dopustit PnkBstrA i PnkBstrB services da rade jer dok igraš preko toga PB komunicira sa tvojim kompom i ako ne može kontaktirat sa tim uslugama PB se ruši.
Sredi u firewallu i onda napravi test - SVE mora biti zeleno.
Onda nebi trebalo biti problema.
-->
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
Post By DDT:

Napravio sam sve kako si rekao. Sve je zeleno, osim kad radi nesto kod firewalla ("adding firewall rule for pb ..." --> error), u prvom i drugom procesu.
Na kraju mi napiše "completed without errors". Probao sam ponovo halat na serveru i opet ma baca van zbog istog s****.
Moraš u firewallu (jer ti ne propušta ) dopustit PnkBstrA i PnkBstrB services da rade jer dok igraš preko toga PB komunicira sa tvojim kompom i ako ne može kontaktirat sa tim uslugama PB se ruši.
Sredi u firewallu i onda napravi test - SVE mora biti zeleno.
Onda nebi trebalo biti problema.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2007., 21:25   #5
DDT
Registered User
 
DDT's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 35
Gdje se to tocno moze podesit ? Nisam vec dugo tako nesto radio, pa sam vec zahrđao...
DDT je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2007., 22:47   #6
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Program and Services. Za druge ne znam ali mora biti neko mjesto koje dopušta ili blokira programe i servise.
-->
Citiraj:
Autor DDT Pregled postova
Gdje se to tocno moze podesit ? Nisam vec dugo tako nesto radio, pa sam vec zahrđao...
Napiši koji firewall imaš.Ja sam imao Zone Alarm i tamo se dopuštalo u Program permisions. Windows firewall u Exceptions--->Program and Services. Za druge ne znam ali mora biti neko mjesto koje dopušta ili blokira programe i servise.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2007., 15:57   #7
DDT
Registered User
 
DDT's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 35
Firewall od windowsa. Jedino me muči kaj ja to nemam u control panelu, niti znam gdje je, tj. nemrem ga nać. ( a je** ga...)
DDT je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2007., 17:53   #8
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Control Panel > Security Center > Windows Firewall > 2. tab (Exceptions)
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2007., 20:32   #9
DDT
Registered User
 
DDT's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 35
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Control Panel > Security Center > Windows Firewall > 2. tab (Exceptions)

Ne, zao mi je. Nemam to.
Imam ovo (u control panelu) : accesibility options, add hardware, add or remove programs, adm. tools, cmi audio config, date and time, directx, display, foder options, fonts, game contr., internet otions, keyboard, mouse, network connections, phone & modem options, power options, printers and faxes, reg. and language options, scanners and cameras, scheduled tasks, sounds and audio dev., speech, system, taskbar and start menu, user accounts, wireless link. To je sve. Inače bih već našao.
DDT je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2007., 20:48   #10
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Properties--> Advanced-->Windows Firewall-->Settings-->Exceptions--> Add Program (PnkBstrA i PnkBstrB) - i to je to.

EDIT: sad sam se sjetio to je samo ako imaš Win XP sa SP2. Ako nemaš onda nemaš ni Win firewall.
Jel imaš drugi neki firewall?
-->
Jel imaš desno u tabu ikonu za vezu/internet?
Ako imaš desni klik na Status--> Properties--> Advanced-->Windows Firewall-->Settings-->Exceptions--> Add Program (PnkBstrA i PnkBstrB) - i to je to.

EDIT: sad sam se sjetio to je samo ako imaš Win XP sa SP2. Ako nemaš onda nemaš ni Win firewall.
Jel imaš drugi neki firewall?
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.11.2007., 07:48   #11
Vido
[SW]'V^idO
Moj komp
 
Vido's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 424
Imao sam isti problem i nakon što sam pokušao skoro sve, naišao sam na jedan forumić gdje je jedan lik rekao da je rješenje problema vrlo jednostavno i samo treba kopirati Punk Buster folder od nekoga tko nema takve probleme. Meni je uspjelo i zahvalan sam do neba. Ako želiš, mogu ti poslati folder. Ima cca 3Mb. Pošalji mi PM ako hoćeš.

Probavao sam sa raznim instalacijama/reinstalacijama/deinstalacijama/updejtovima/dowdejtovima, firewallom, antivirusom i ostalim normalnim stvarima ali mislim da nema šanse da ti se popravi situacija na taj način.
__________________


Member of [SW]' CoD2 clan. Join us!

Moji DIY projekti i sl.: http://vidosprojects.freei.me/
Vido je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 23:32   #12
CROico
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Domasinec
Postovi: 1
ovako ja imam problem kad udem u igru da me izbaci jer mi nest ne valja sa pb i otvori mi se antivirus AVG i pise da nije uredu nest sa tim filom pb!! a dosad igro i sve a sad odjednom to !
CROico je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2009., 10:29   #13
toni4killerng
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: ng
Postovi: 2
imam problem sa cod2 svaki put kad udjem u igricu igram 5 minuta i onda me izbaci i pise mi service comunication faliure : PnkBstrB.exe initialization faliure

Mozete vidit na ovom linku: http://img194.imageshack.us/img194/2707/punkbusterx.png
toni4killerng je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2009., 11:34   #14
Morchy
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Toujane
Postovi: 3
Call of Duty 2 Punkbuster

Ovako, imam problem. Kada se spojim na neki server, nakon 2 minute me punkbuster kicka. Upisivo sam cl_maxpackets 100 i slično ali ne pomaže, pa trazim vasu pomoc. Trazio sam na ali nista. HELP!!!! FAST!!! PLESE!!!!
Morchy je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2009., 14:21   #15
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
kristalna kugla mi ne dela ovih dana pa nevidim zašto te pb kicka i šta piše
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2009., 12:02   #16
Morchy
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Toujane
Postovi: 3
pise losing key packets
Morchy je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2009., 14:19   #17
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
to ti je do veze, rutera
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2009., 19:50   #18
Morchy
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Toujane
Postovi: 3
i kako da to rijesim?
Morchy je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2009., 22:47   #19
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
firewall zgasi, probaj updejtat pb, pogledaj jel ti runnaju punkbstrA i punkbstrB itd itd.


ak ne uspije zovi net providera
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2009., 22:05   #20
busha7
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: ss
Postovi: 2
Jeli to istina? Ako je, mozes mi poslat?
busha7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2009., 22:06   #21
busha7
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: ss
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Vido Pregled postova
Imao sam isti problem i nakon što sam pokušao skoro sve, naišao sam na jedan forumić gdje je jedan lik rekao da je rješenje problema vrlo jednostavno i samo treba kopirati Punk Buster folder od nekoga tko nema takve probleme. Meni je uspjelo i zahvalan sam do neba. Ako želiš, mogu ti poslati folder. Ima cca 3Mb. Pošalji mi PM ako hoćeš.

Probavao sam sa raznim instalacijama/reinstalacijama/deinstalacijama/updejtovima/dowdejtovima, firewallom, antivirusom i ostalim normalnim stvarima ali mislim da nema šanse da ti se popravi situacija na taj način.

Ako je to istina, možeš li mi poslat taj folder?
busha7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2013., 10:33   #22
kiok
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: dubrovnik
Postovi: 1
pomoc pls

kako update punk buster kad ga nema na listi pls pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
kiok je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2013., 12:06   #23
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Stisnes update.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 06.08.2013., 14:07   #24
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Stisnes update.
ne pomaze, opet nema cod2 ponuđen...
__________________

Daten je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2013., 16:28   #25
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Eavenbalance je izbacio iz supporta cod2 i starije....
Odi na Callofdutymania stranicu, potrazi post gdje je objasnjeno stanje s PB
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na