Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 01.07.2010., 12:30   #1
R6TAVOR21
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 3
tržnica (vidim ima puno tema al sve su lockane)

ok, zelite se rijesiti spama na trznici? jasno mi je ali ja niti imam vremena ni volje postat ovdje xy postova i biti aktivni korisnik niti ista takvoga, ono sto me povuklo na forum je tržnica, no sad ju ne mogu vidjeti. jednostavno samo tražim mjesto gdje cu kupiti i naci dobre dealove da sklepam komp. imate svoja pravila i kuzim to ali, solucija vam je kranje nelogicna. zasto naime ne stavite zabranu postova na tržnici dok se ne ispune uvjeti koje ste postavili. cemu ogranicavati i gledanje? clan sam jednog drugog foruma gdje se prodaju bass gitare i oprema (tamo cijene obicno idu od 1000-3000$ i radi se o međunarodnom shippingu i takvim stvarima, daleko "riskantnije") , oni su tamo stvar sredili tako da možes gledati oglase bez problema ali ako nisi aktivan clan i ne placas "pretplatu forumu" ne možes stavljati oglas.
ovim vasim potezom ste ubili prodaju na tržnici. jer ima gro ljudi koji dolaze na forum vidjeti samo tržnicu i kupiti nesto. a ne prodavati. spamera ima, ali ogranicavati ljudima pregled zbog spamera je kriva solucija. spamer ne može spamati ako vidi oglas.
R6TAVOR21 je offline  
Staro 01.07.2010., 13:00   #2
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Još jedna o Tržnjaku...

Citiraj:
Autor tor Pregled postova
To su naši uvjeti - uzmi ili ostavi
Imamo razloga za tko nešto, a na vama ja da ih ili prihvatite ili ne bez puno filozofije.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.07.2010., 14:40   #3
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Poštovani,

kao što smo već bezbroj puta objasnili, PC Ekspertov forum je napravljen za razgovore o računalima, a NE za trgovanje. Mi NE želimo članove koji PC Ekspert Forum koriste isključivo kao oglasnik. Tržnica je samo dio koji omogućuje našim stalnim članovima da međusobno trguju ako to žele.

I to je to. Kraj diskusije, nema se što više reći. Možda ćemo jednom htjeti napraviti oglasnik, možda ćemo htjeti napraviti video sharing site, možda ćemo htjeti biti autolimari.
Sada to ne želimo raditi. I mislimo da ne moramo.

Internet je velik, na njemu ima puno oglasnika, čak je i časopis na koji neki gledaju kao konkurenciju PC Eksperta (a mislimo da to nije), BUG na svom forumu otvorio oglasnik koji svi mogu koristiti. Nadalje, već dugo postoji plavi oglasnik, njuškalo, i ostali. Možete tamo kupovati, prodavati i sve to ako ne želite konstruktivno sudjelovati u radu PC Ekspert Foruma.

Ovu temu neću zatvoriti, tako da vidim tko još ne zna čitati prethodne postove (i ovaj post)... Tema prožvakana i gotova.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na