Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.10.2010., 23:22   #1
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
Koji projektor kupiti?

Planiram kupiti projektor, pošto se uopće ne razumijem u to ne znam na što treba obratiti pažnju, slika bi bila po dijagonali jedno 2 - 2,5 metara, više od toga mi nije potrebno, znači da daje na toj dijagonali pristojnu sliku.

I zanimaju me načini na koji se spaja projektor.
luks 88 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 14:14   #2
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
Da li bi ovi zadovoljili to što mi treba?

http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=390.335.004
http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=390.320.029


koji je bolje kupiti od ta 2 , cijena je slučajno ista, može biti i skuplji od toga ako je potrebno, ili znate neki dobar model.
luks 88 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.10.2010., 14:44   #3
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor luks 88 Pregled postova
Planiram kupiti projektor, pošto se uopće ne razumijem u to ne znam na što treba obratiti pažnju, slika bi bila po dijagonali jedno 2 - 2,5 metara, više od toga mi nije potrebno, znači da daje na toj dijagonali pristojnu sliku.

I zanimaju me načini na koji se spaja projektor.
prije svega moraš odrediti neke stvari.

cijena , namjena / data ili gledanje filmova ,dlp ili lcd (obavezno pogledat negdje nešto na DLPu da znaš trebaš li otpisat tu opciju zbog efekta duge) sd, hd (720p ili 1080p) , svjetlina / mogučnost/volja kompletnog zamračenja prostorije , platno ili zid , smještaj "ekrana" koji uvjetuje smještaj PJ (jeftiniji PJ obično imaju fiksan ofset čiji postotak znači sve ako ne želiš koristit softversku korekciju), (ne)osjetljivost na zvuk ventilatora ...itd...

nakon toga ideš dalje razmišljat o trajanju lampe i cijeni nove...
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 18:16   #4
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
uf, nabrojao si dosta toga, pola stvari ne razumijem, znam jedino da će dijagonala biti max. 2,5 metra, na zidu. Namjena je isključivo gledanje TV-a, uglavnom utakmice ( znači bio bi korišten jedno 50 ak puta godišnje.). Prostorija je ajmo reć srednje osvjetljena, potpuno zamračenje nije toliko presudno. Nisam shvatio smještaj PJ.
Koliko se kreću cijene lampi i koliko traju?
luks 88 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 20:42   #5
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
oko 3000 sati

kostaju 2/3 projektora ako uzmes jeftini projektor.

ja bi ti preporucio sony ex7 ak netrebas hdmi ulaz.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 21:13   #6
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
ok, uzet ću taj u razmatranje, lampe su lako dobavljive ili ne?
luks 88 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 01:59   #7
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor luks 88 Pregled postova
uf, nabrojao si dosta toga, pola stvari ne razumijem,...
Da jesam...
jer se upuštanje u izbor projektora svodi baš na spomenuto.

Bez uzimanja svega u obzir , bilo kakve preporuke napamet su ništa drugo nego glupost.

Tako da ...mene zaboravi ako očekuješ neki prečac tipa " pogledaj x projektor ili projektore te marke"

Uz to, nakon što sebi odgovoriš i kreneš lurkat okolo ,primjetit češ da savršen projektor NE postoji i da se izbor svodi na 'vaganje' što ti je važnije.

skuplji ili jeftiniji projektor,LCD starije generacije s organskim panelom ili DLP projektor novije generacije s duga efektom ( ako tebi ne smeta, sam bog zna što je s ekipom koja bi s tobom gledala npr. nogomet) ,veča rezolucija ili manja , HDMI ulaz ili ne, veči projektor ili manji, DC2 čip/bolji kontrast ili HQV tehnologija, tiši ili bučniji projektor , skuplja lampa od 2000sati ili jeftinija od 5000 ,otvoreni svjetlovod ili zatvoreni, lens šift i fleksibilnost smještaja li fiksna leča/ofset i nimalo fleksibilnosti itd...


a kad sam več kod tog zadnjeg...u ovom stadiju kad kad još ne znaš gdje bi bio smješten taj projektor , LCD bez lens šifta poput tog spomenutog Sonija ti nikako nebi preporučio.
..osim ako te nije briga za sliku pa ti ne smeta hebavanje iste s Keystone opcijom ako ga nemaš na idealnom mjestu.
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2010., 00:56   #8
backspin
Premium
Moj komp
 
backspin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 34
mislim da si ipak mogao nabrojat 3-4 komada jer rijetko tko je ovoliko upucen kao ti, a ziher sam da u glavi imas par komada...
al ok pristup- natjera covjeka da prouci sve navedeno
backspin je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 01:03   #9
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
90% je da ću kupiti ovaj http://www.svijet-medija.hr/sony_vplex70,19839,154.aspx, malo sam gledao i taj ima dosta dobar kontrast, zamjenske lampe su oko 1000 kn.
E sad pošto projektori traže tamnu prostoriji, tj. da je čim manje osvijetljeno platno/zid , pošto je meni na terasi koja je u polu svjetlu, mislio sam zid na koji ću projicirati pofarbati u tamno, crno? Što mislite?
I ako imate kakve prijedloge za stalke, znači projektor će visiti sa drvene grede, naravno bitna je demontaža za preko zime.
luks 88 je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2010., 00:55   #10
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
da li kada spajam laptop i projektor preko S- videa, ( onaj mali žuti okrugli priključak), se gubi na kvaliteti slike s porastom dužine kabela?
luks 88 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.06.2011., 02:46   #11
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,357
Preporuka projektora

Dakle odlucio sam kupiti projektor ono da budem malo fancy jer mi ide na zivce gledat filmove,serije itd. iz daleka boli glava.

Sad bas i neznan koliko bih trebao Lumena ali trazim minimalno 1920x1080 rezoluciju i da ima HDMI ulaz da ga mogu prekopcat na kompjuter.

I da mi na zidu bude 2m x 1,5m Soba mi je sirine 5m x 5m

Zahvaljujem
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 10:44   #12
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
malo fancy?


Kad se god nešto traži / savjet za nešto , jedno od osnovnih stvari je navest cijenovnu granicu.


Zašto 1080p ako po dimenzijama želiš 4:3 format?

Za 90" se ne opterečuj s lumenima ali imaj na umu da projektor opčenito traži zamračenu sobu ako ne želiš da to izgleda isprano s shebanim bojama... (zbog istog razloga nije za zanemarit platno ni nekakav kalibrator.)


Zadnje , naginješ na LCD, DLP ili LCoS zbog nečeg..ili ne znaš što želiš / trenutno ti je sve to isto / ne znaš razlike ?
__________________
if you build it they will come

Zadnje izmijenjeno od: Imagine. 03.06.2011. u 10:52.
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 10:55   #13
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
zahtjevi ti nisu nimalo skromni jer 1080p projektor uglavnom ulazi u klasu kućnih projektora a ne poslovnih prezentacijskih iako bi se dalo naći i u tom segmentu. nadam se da znaš onda o kakvim se cijenovnim razredima radi.

moja ti je preporuka da basic oko na CASIO XJ-A245( HD Redy), radi se o LED projektoru koji ima 20k sati + radnog vijeka, prikaz boja je znatno bolji od konkurencije DLPa i LCD-a iste cijene, možeš ga u chipoteci naručiti, cijena je oko 9k kuna.

jedina mana koju bi mu mogao dati je nešto veća buka u radu (non eco mode), no kada gledas filmove uz normalni razlgas nećeš to primječivati.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2011., 03:34   #14
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,357
Imagine isao bih max 6k kuna e sad posto sam vidio u chipoteci za 5999kn Projektor CASIO XJ-A130 2000 ANSI neznam koliko je dobar ali bih radije neki odlican LCD projektor za 6K

e sad sto mi preporucujes?
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2011., 14:58   #15
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor sodom Pregled postova

moja ti je preporuka da basic oko na CASIO XJ-A245( HD Redy), radi se o LED projektoru koji ima 20k sati + radnog vijeka, prikaz boja je znatno bolji od konkurencije DLPa i LCD-a iste cijene, možeš ga u chipoteci naručiti, cijena je oko 9k kuna.

jedina mana koju bi mu mogao dati je nešto veća buka u radu (non eco mode), no kada gledas filmove uz normalni razlgas nećeš to primječivati.
Za 1000 kn više dobiješ Sony VW40 koji pojede taj Casio kad je riječ o kvaliteti slike. A i u ostalim stvarima.
A nije ni čudo. Jedan je HT projektor dizajniran za tu svrhu ( tišina, lens šift ,motor fokus/zum tišina , kontrast , mogučnosti za podešavanje , softver itd..) a drugo je biznis DLP projektor manje rezolucije / drugog formata kojem ide u prilog jedno visoki broj sati na račun te nove tehnologije.
Meni to nije nimalo usporedivo i bez razmišljanja bih odabrao Soni umjesto tog poluproizvoda baziranog na friškoj tehnologiji. tj. radije bih se nagledao 3000 sati bolje slike nego 20000 lošije kad se radi o sličnoj dijagonali.


Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Imagine isao bih max 6k kuna e sad posto sam vidio u chipoteci za 5999kn Projektor CASIO XJ-A130 2000 ANSI neznam koliko je dobar ali bih radije neki odlican LCD projektor za 6K

e sad sto mi preporucujes?

Opet Casio. Zar nisi tražio projektor za gledat filmove i serije jer te iz daleka boli glava?

s obzirom na to, a i ono "minimalno 1080p" nije mi jasno što se 'ljepiš' na taj projektor koji nije 16:9 formata a ni spomenute rezolucije? Ne shvačam.

Odličan 1080p LCD za 6k ne postoji ali ovisno o fleksibilnosti zahtjeva , nešto se uvjek može nači za doživljaj filma na velikom platnu...a kad jednom kreneš u tom smjeru , vračanje na TV je teža stvar.

Ja sam baš preko vikenda s dragom išao gledat film na TVu ( skinio platno / pituravao plafon) . Prvo smo se po ure smijali a onda odustali od filma jer nismo mogli gledat u tu "kutiju od šibica" bez obzira na očito veču kvalitetu slike (imam CRT spojen HDMIom)...
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2011., 15:19   #16
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
@Imagine

neću osporavati da je Sony VW40 bolji projektor kada se podvuče crta jer svakako je, a primamljiva je i kupovina trenutno kada je reducirana cijena od prije par mjeseci.

Ali, da ga pojede po pitanju kvalitete zasigurno ne. Jesi li gledao oba modela? Nakon kalibracije tonalitet boje na Casiu po mojem je ukusu bio za stepenicu iznad Sonyja, (iako je večina pred definiranih filtera nerealna i ljudi to danas vole), a nazivati ga poluproizvodom je smješno (niti je riječ o klasičnom LED modelu). Sve što si nabrojao iza zagrade može Casio odraditi, a opcija ima i mnogo više. Što se tiče razine glasnoče prema recenzijama koje sam čitao za XJ-A245 bile su samo riječi hvale, moram priznat da model koji je bio kod mene nije bio nimalo tih pa postoji mogućnost da je sama jedinica bila neispravna po tom pitanju.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 01:58   #17
DRT
Premium
Moj komp
 
DRT's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: ZGB
Postovi: 87
Pomoć u vezi kupnje projektora

Ekipa help,

Kupujem projektor, a totalni sam noob u tom podrucju.
Nisam zahtjevan, ne treba bit fullHD, koristio bi ga za filmove, igre tipa iracing, pes, mw3 i to je vise manje to.
Konkretno gledam ovaj http://www.projectorcentral.com/BenQ-MS513.htm, cijena kod nas 2700kn. Jel se uopce isplati u sadasnje vrijeme kupit nes s nativnom rezolucijom 800x600 4:3, hoce to bit problem posto cu iskljucivo koristit 16:9, slika ce bit "odrezana" jel? Pise prima HD1080p signal, kaj to znaci, kakvu sliku uopce mogu ocekivat?
Znalci hvala, svaki savjet je dobrodosao. Živjeli
DRT je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 02:29   #18
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Citiraj:
Autor DRT Pregled postova
Jel se uopce isplati u sadasnje vrijeme kupit nes s nativnom rezolucijom 800x600
ovisi; o tvojim zahtjevima i očekivanjima prvenstveno.budžetu. moglo bi ti se svidjeti i mogao bi imati osječaj da si napravio veliki pomak samo zato jer imaš "kino format" a mogao bi isto tako ostati razočaran kontrastom, bljedolikim bojama i sl.

hoću reći da ti na ovo nitko neće moći odgovoriti bolje nego da si sam pokušaš organizirati negdje gledanje. 16:9 neće biti problem samo što će dodatno "pojesti" piksele.

a onda možeš odlučiti sam hoćeš li se sada upuštati u kupovinu ili daljnu štednju za bolji projektor
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2012., 04:25   #19
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
@DRT

prije projektora sa hd ready rezolucijom (720p) imao sam onaj sa 800x600 rezom... u tom slučaju možeš očekivat totalno nedetaljnu sliku, po meni negledljivu, osim ako od nje nećeš biti udaljen barem 10m. Pikseli na dijagonali od 150+cm su veličine otprilike, pa zrelih jabuka

Moj savjet je da ušparaš za kakav 720p, a možeš pogledat i ovaj oglas: http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=227347

Razlika između 800x600 i 720p je u par svjetlosnih godina rekao bi, bez pretjerivanja.
Sada sam mislio napraviti skok na 1080p da bi se kasnije naložio i na 3d projektore kojih u toj rezoluciji trenutno nema puno pa više niti sam nemam pojma kaj da napravim i dali bi prodavao, zato nisam bumpao svoj topic.. ali eto da spomenem
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 12:36   #20
marla777
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Pozdrav,
trebala bih nabaviti projektor za ured. Nemam pojma nista o tome. Primjetih da se cijene krecu od 2000kn pa preko 20000. Kako izabrati? Sto preporucujete? Gdje kupiti? Kakvo platno uzeti?
Dakle, projektor bi bio fiksno okacen na strop oko tri metra udaljen od platna, slika bi trebala biti sirine oko metar i pol, da se moze bezicno spojiti na njega, da se vide prezentacije ako nije totalni mrak. Cijena nije toliko bitna, bilo bi super da nije bas najskuplji.

Hvala
marla777 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 14:01   #21
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
"slika širine oko metar i pol" bi značilo da je dijagonala platna 68 inča odnosno cca 173 cm ako pretpostavim da se radi o 16:9 platnu.

Obzirom da to nije praksa u uredima (nego je to 4:3 platno) nova dijagonala bi bila 74 inča ili cca 188 cm.

Obzirom da se proicira sa 3 metra udaljenosti na pretpostavljam 4:3 platno dijagonale cca 74 inča treba imati projektor kojemu je throw ratio u rasponu koji odgovara tim brojkama.

On se računa po formuli "udaljenost projektora od platna / širinom slike" ...( u inčima) znaći: 300 cm (118.11) / 150 ( 59) = 2.0

Dakle, gleda se u specifikacijama projektora da ovih 2.0 ulazi u raspon njegovog deklariranog throw ratia.

Ako je moguće postaviti projektor bliže od ova tri metra trebati će manji throw ratio i dobit će se više na svjetlini slike.

Snaga osvjetljenja (izražena u ansima) je bitna za rad u uredskom okruženju jer što više ansi to svijetlija slika - važno kada projektor radi pod jakim uredskim lampama.

Odabir platna ovisi ponajprije o tipu platna. Tražite li roll platno ( u kazeti) ili samostojeće platno na vlastitom nosaču...

Obzirom na formulaciju ovog upita preporučio bi da pogledate i potražite savjet ovdje: http://www.avr.hr/default.asp

ako se odlučite na kupovinu opreme dečki će vam pomoći oko svih dodatnih savjeta, a mogu ponuditi i usluge instalacije i slično.sretno.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 14:43   #22
marla777
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Mozes li mi, molim te, pojasniti ova dva projektora i jesu li pravi izbor s obzirom na sto trazim. Preporucili su mi iz AVR-a. Bila bih jakooo zahvalna jer moram sefu objasniti zasto bas ti projektori.
http://www.avr.hr/productfiles/file/optoma/EX550.pdf
http://www.avr.hr/productfiles/file/optoma/EX556.pdf
marla777 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 16:05   #23
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Ovo je trenutno best buy full hd stroj! 3d također...

Benq W1070

http://www.centro.hr/detalji_proizvo...D2A679120.aspx

Ima li nešto bolje za sličnu cijenu?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 13.02.2013. u 16:23.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 17:18   #24
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
@marla777, odgovaraju onome što tražiš, kako da pravdaš šefu?...očito tako da si dobila stručnu preporuku od specijalizirane firme.

@Thoroughbred B
pratim taj model već dva mjeseca, pojavili su se u RH krajem prošle godine, nestali u roku 3-4 dana i još su nedostupni ( po cijeni 7,7k za cash)

sada se nešto čini kao da će cijena za cash biti tek nešto ispod 9k, sramota obzirom na kolko je vani.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 17:54   #25
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
daj nemoj z... jer o w1070 čitam zadnjih tjedan dana i planirao ga kupiti, pošto mislim umiroviti infocus x9.... i sad ovo... krasno...
Inače u Centro.hr bi trebao bit 7554kn ... Sve iznad tog je plljačka... na amazonu ga ima po 800$

Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Ima li nešto bolje za sličnu cijenu?
Ako će cijena ostat ovakva teško da ima išta bolje... jedino moraš računat da naočale nisu uključene što povisuje cijenu za 500tinjak kn po komadu, i neznam kolko su uopće dobavljive kod nas... moraju bit 144hz.

Zadnje izmijenjeno od: sh0kre. 13.02.2013. u 18:01.
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 18:00   #26
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Preko granice ga ima za 900 eura
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 18:02   #27
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Imaš link? Slovenija? da ti pravo kažem odma su mi susedi i pali na pamet kad sam pročitao ovo sa cijenom....

edit: našo, da... 900e http://www.ceneje.si/avdio-video/his...3272A7?tab=pod
samo jebada na carini....

Zadnje izmijenjeno od: sh0kre. 13.02.2013. u 18:10.
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 18:53   #28
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor sh0kre Pregled postova
Imaš link? Slovenija? da ti pravo kažem odma su mi susedi i pali na pamet kad sam pročitao ovo sa cijenom....

edit: našo, da... 900e http://www.ceneje.si/avdio-video/his...3272A7?tab=pod
samo jebada na carini....
Zato ću ga ja kupit 02. srpnja 2013
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 01:20   #29
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Da napomenem, pred neki dan je izašao novi projektor od Optome, HD25

Po specifikacijama je u svemu bolja od benq w1070, a cijena, pošto dolazi sa parom naočala je ustvari i manja, 7.862,00 kn u AVS-u uz popust od 15% na gotovinu, i što je nevjerojatno za našu zemlju, može se pogledati u živo, pozvali me na prezentaciju...
Jedva čekam to vidjet
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 01:36   #30
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ijako nisam od projektora... tj. imam neku truljagu, ajde javi kako ovo diše pošto meni ta kompletna 3d spika na telkama nema apsolutno nikakvog smisla, to je jednostavno premala dijagonala za pravi efekt.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na