Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.01.2010., 21:37   #1
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Problem sa Acerom Aspire 5024

naime sestrin laptop ima jedan dosta cudan problem. Nastarnu sto su win u totalnoj banani, to budem sutra stavio nove gore, problem je u tome sto se recimo upali i jako se grije i kad se ugasi onda se nemoze upalit dok se u potpunosti ne ohladi. Sta bi to moglo biti?

Sto se tice prekomjernog grijanja, prije godinu dana sam ga rastavio i temeljito ocistio, iako je i onda nakon 3 godine koristenja bio skoro pa skroz cist iznutra, tako da sumljam da je uspio u ovih godinu dana navuc prasine da zrak ne prolazi kroz njega, malo sam provjeravao otvora za hladjenje sa strane, ne izgledaju zaštopano, zraka kroz njih prolazi.

Ne da mi ga se rastavljat jer je jako zajeban za rastavit i očistit, u prevodu mora se rastaviti totalno cijeli lap da bi se to očistilo. Totalno debilna konstrukcija, da to nisu mogli slozit da se tome moze lakse i jednostavnije pristupit

Prijedlozi i savjeti dobrodosli.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 00:16   #2
dariodado
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: krk
Postovi: 16
a da probas pastu na procesoru promjeniti! ja u principu mjenjam je svaku godinu
dariodado je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2010., 00:10   #3
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
imam i ja problem sa ACEROm ...laptop se odjedamput ne želi bootat upali se i stoji nema slike samo svjetli power lampica i od harda ali ne ide dalje i tako stoji .... kaj bi moglo bit ???
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 00:14   #4
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ja sam sestrin rastavio, očistio, promjenio pastu i sad se izgleda ne grije kao prije. Samo da sad stavim win gore, pa javim kako se ce to sve ponasat.

@Xenon za ovaj tvoj problem neznam točno, ali koliko se sjecam, probaj izvadit bateriju/punjac pa ponovo ustekati, mozda se upali.

EDIT: Nisam uspio rijesit problem sa početka price. Znači kad lap duze radi i ugasi se, vise se ne moze upalit? Sta bi to moglo biti?
__________________


Zadnje izmijenjeno od: srale7. 02.02.2010. u 00:33.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 09:05   #5
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ja sam sestrin rastavio, očistio, promjenio pastu i sad se izgleda ne grije kao prije. Samo da sad stavim win gore, pa javim kako se ce to sve ponasat.

@Xenon za ovaj tvoj problem neznam točno, ali koliko se sjecam, probaj izvadit bateriju/punjac pa ponovo ustekati, mozda se upali.

EDIT: Nisam uspio rijesit problem sa početka price. Znači kad lap duze radi i ugasi se, vise se ne moze upalit? Sta bi to moglo biti?
ma jesam ... neće ...
Xenon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na