Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.09.2019., 10:01   #31
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Način pričanja priče u Souls igrama mi je genijalan. Sve kroz dizajn levela, arhitekturu, pozicioniranje (kontekstualiziranje) neprijatelja i itema i opise itema. Nevjerojatno je koliko je suptilnosti i pažnje u cijeloj stvari. A super mi je i to što ta metoda odgovara činjenici da priču zapravo dobivaš od polumrtvog, uništenog svijeta, tako da je konzistentno da sve dobivaš u tragovima i da je sve fragmentirano, te da je i priča takva da ima rupe. Poseban tip dijaloga se vodi sa ovom igrom kao igrač.

Zbog svega ovoga imam i dvostruk odnos prema dopunjavanju iskustva igranja videima drugih ljudi i sl. Meni su isto Vaatividya videi super, ali u principu mislim da je bolje držati se u polumraku i poluneznanju vlastitog iskustva. To mi je integralan dio iskustva. A opet s druge strane je lijepo čuti potpunu stvar od strane nekoga tko je cijelu stvar istražio onako kako ja nikada neću...

Demon's Souls i Bloodborne nažalost nisam igrao jer nemam konzole. Ako izađe Bloodborne 2 za PS5 i ako se Bloodborne i Demon's Souls budu mogli igrati na PS5 na glatkih 60fps, to bi možda mogao biti razlog da kupim prvu konzolu u životu.
Inače nemogu dovoljno nahvaliti ovaj mod https://daughtersofash.com/

Znači imam sve ach u DS i DS:R, igru znam napamet već

Al ovaj mod me vratio u one prve dane kada sam išao sa dignutim štitom i polako gledajući svaki ugao.
-ukratko:
-novi questlineovi
-novi itemi/spellovi i neprijatelji
-nove lokacije bonfirea
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na