Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.10.2015., 09:31   #2221
luka_os
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: osijek
Postovi: 85
Zvonce na biciklu trebate imati, ali nije kaznjivo. Tako da vas za to ne mogu kazniti.
luka_os je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 21:38   #2222
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.10.2015., 07:05   #2223
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Jučer je na osječkoj obilaznici stajao policijski kombi u krivom smjeru pod rotirkama, kod benze iza portanove. Jel to i PU OS nabavila onaj što snima i provjerava registracije?
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 09:00   #2224
Gile
Premium
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 380
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Super, baš me zanima kako če se rješavati kada se policiju uhvati u prekršaju.
Gile je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 09:36   #2225
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,451
pa lako, oni su uvijek na nekoj službenoj dužnosti, uviđaju, love nekoga itd.. čak i kada sjede u birtiji na pivi
Alister je online   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 13:48   #2226
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
kako je super ovaj zakon o svjetlima... kišni dan, sivi auto maltene ga ne vidim da se kreće.

kak ono ide - sigurnost & povjerenje.

moj kurac sigurnost.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 14:46   #2227
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
A to šo si čorav, to ništa ?
Ne vidiš, znači "nisi se prilagodio uvjetima na cesti"
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 15:03   #2228
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa rađe da se "oni" prilagode uvjetima na cesti... kakva krađa novaca i manjak sigurnosti, to je čudo jedno.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 15:15   #2229
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Što nije da bi u uvjetima loše vidljivosti, poput te kiše i tmurnog vremena (i poslije 18:00), svijetla trebala biti upaljena neovisno o tome da li je na snazi dnevno ili ljetno računanje vremena?

Doduše i to je besmislena mjera, jer se subjektivno prepušta glupanima da o tome odluče.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 15:17   #2230
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma ko pazi na to brate... boli ekipu qrac za uvjete na cesti.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.10.2015., 17:39   #2231
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Svaki dan prodjem do It i nazad kroz 2-3 tunela, komad autoceste, brzu cestu i recimo normalnu cestu. Bas je ovih dana kisovito, vidljivost smanjena ali i hrpa auta sa pozicijama, nekakvim led "upaljac" svjetlima, a bogami gro vozaca bez svjetla vozi i u tunelima cak, pa kad mu zablendas cudi se ko pura dreku.

Kako sisoje kaze, ne da ga ne vidis, nego bi ga prije osjetio nego vidio.

Imam stalno slovenski radio 1 upaljen, dobra muzika, i javljanje di su radari.

Stalno ekipa zove u eter i pizdi na vozace sa pozicijama i bez svjetla sto voze.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 18:35   #2232
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Stalno ekipa zove u eter i pizdi na vozace sa pozicijama i bez svjetla sto voze.
ja nisam medu njima jer ne zovem, ali mi je danas doslo da zaustavljam svaku kretencinu i da mu razbijem svjetla i samo produzim dalje. stvarno je fascinanta kolicina kretenizma da tako vozis, iz svake ulice bez semafora me danas bilo strah izlaziti jer ne vidis, jednostavno ne vidis kretene bez svjetala i samo cekam onaj suplji zvuk pokusaja naglog kocenja po ovoj slinavoj cesti i majmuna u mom boku ili gepeku.

fuj, uzet pistolj i po kratkom postupku, kako takav kreten mozes biti u PM.......... jebeno samo upali svjetla, VIDIM TE I SVI TE DRUGI VIDE
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 19:11   #2233
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ja nisam medu njima jer ne zovem, ali mi je danas doslo da zaustavljam svaku kretencinu i da mu razbijem svjetla i samo produzim dalje. stvarno je fascinanta kolicina kretenizma da tako vozis, iz svake ulice bez semafora me danas bilo strah izlaziti jer ne vidis, jednostavno ne vidis kretene bez svjetala i samo cekam onaj suplji zvuk pokusaja naglog kocenja po ovoj slinavoj cesti i majmuna u mom boku ili gepeku.

fuj, uzet pistolj i po kratkom postupku, kako takav kreten mozes biti u PM.......... jebeno samo upali svjetla, VIDIM TE I SVI TE DRUGI VIDE
yap, tu kod mene je još gora situacija... em prastare drljave, ( ne održavane ) aute i gume barem 5 godina stare i Folcka 3 i udri..

Mentalitet kuhane žabe + pokoji promil, inace to ne bi bilo zagorje...
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 19:19   #2234
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
+ pokoji promil, inace to ne bi bilo zagorje...
ma, sta mislis da je SK i okolica drugacija? odi prema Popovaci, samo vino. odi prema bilo kuda drugdje - rakija. pa si misli, ovdje je normala da se od jutra pocne....

ultra kretenizam, cisti turbo folk. jedva cekam odseliti od ovih ljudi, jebemti i grad kada ti se zgadi zbog kretena koji zive u njemu, cast izuzetcima.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 22:13   #2235
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Uz gore navedene kretene koji nikad ne pale svijetla, dodao bih još onu posebnu grupu debila koji ne daju ni žmigavac kad skreću

Jučer sam skoro bio u prometnjaku zbog toga
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2015., 22:16   #2236
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma na žmigavac više ni ne računam da će netko dat... ali pod obavezno kada mi majstor skrene bez žmigavca u križanje dok ja čekam da prođe ravno ili mu indiciram rukama da slobodno upali žmigavac ili mu jednostavno uletim identično tako ispred njega bez žmigavca i na kočnicu, pa ti maši ručicama kljakavim kako ti je netko uletio bezobrazno
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 08:10   #2237
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor Gile Pregled postova
Super, baš me zanima kako če se rješavati kada se policiju uhvati u prekršaju.
Prvo pročitaj članke 150-152 ZSPC-a prije nego što takvo napišeš.
Da bi policija uhvatila prekršitelja, mora raditi prekršaj. inače bi morali stajati stalno na mjestu parkirani na označenom parkiralištu ili se voziti 49km/h po naseljui gledati kak ih ostali pretječu


Navedena aplikacija će samo zagušiti rad policije totalnim glupostima, tipa susedova kokoš provirila glavu kroz ogradu dvorišta i kljuca moje cvijeće , evo vam slika

Dok se filtrira koja je hitna intervencija a koja nije, prođe vrijeme
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 10:36   #2238
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Prvo pročitaj članke 150-152 ZSPC-a prije nego što takvo napišeš.
Da bi policija uhvatila prekršitelja, mora raditi prekršaj. inače bi morali stajati stalno na mjestu parkirani na označenom parkiralištu ili se voziti 49km/h po naseljui gledati kak ih ostali pretječu
Znam da si cajoš, pa pišeš ovakve stvari, ali opet, živimo gdje živimo, pa se dobivene ovlasti ne trebaju zloupotrebljavati, a fala Bogu, znam i iz prve ruke da unutarnja kontrola dobro radi svoj posao.
Parkiranje auta na nedozvoljenom mjestu i sjedenje u bircu 08 ujutro i ispijanje pivčine na dužnosti, zaustavljanje u pol nepreglednog zavoja preko pune crte, ecipecipec kažnjavanje prvog i trećeg auta jer su drugi od kolege i četvrti od lokalnog moćnika, vožnja i klafranje s privatnim mobitelom na uhu i nezaustavljanje na 4 zebre u centru a pješaci čekaju za prijeći; itd.; sve su to stvari za koje znam da su pojedinci kažnjeni pisanom opomenom i odbijanjem od plaće, tako da te spike o činjenju prekršaja da bi se uhvatilo prekršitelja i nisu tako fleksibilne i sveobuhvatne kako si pojedini krkani u uniformi uzimaju za pravo. Svaka čast ekipi koja svoj posao radi časno i uzorno, ali žalosno je da je kudikamo veći postotak krkanluka i nemožeminitkoništa ekipe.
Na kraju balade, bivši klubski kolega je ne tako davno ubio čovjeka, na dužnosti, sa presretačem, jer su njih dvojica 'testirali' 1-2-3a start-ubrzanje 0-150, kroz naseljeno mjesto (50kmh). Niti su koga lovili u prekršaju, niti išta slično. Dakle, nema opravdanja za divljanje. A ti sad reci koliko bi dobio 'obični' čovjek kazne za obijesnu vožnju....

Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Navedena aplikacija će samo zagušiti rad policije totalnim glupostima, tipa susedova kokoš provirila glavu kroz ogradu dvorišta i kljuca moje cvijeće , evo vam slika

Dok se filtrira koja je hitna intervencija a koja nije, prođe vrijeme
Slažem se s ovim, samo su si napravili nepotrebno više posla, jer bit će muke filtrirat šta je prava prijava a što 'ajmo nekom malo napakostit' prijava.

Edit:
Što se tiče ovog sa svjetlima, jučer je bio vrh.
Lola vozi 160kmh po a3, bosanski slovenac, suv naravno, upaljene pozicije, dakle niti dnevna svjetla koja ima, nego POZICIJE, u 19h navečer, vani MRAK i kiša pada....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti

Zadnje izmijenjeno od: jopis. 15.10.2015. u 10:50.
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 14:45   #2239
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Ja počeo ovima kaj po ovom kišnom sivom danu voze bez svijetla upalim duga na par sekundi, evo danas baba nakon tog upalila svijetla i digla ruku (ne desnu)
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 17:06   #2240
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
pravo. Svaka čast ekipi koja svoj posao radi časno i uzorno, ali žalosno je da je kudikamo veći postotak krkanluka i nemožeminitkoništa ekipe.
Na kraju balade, bivši klubski kolega je ne tako davno ubio čovjeka, na dužnosti, sa presretačem, jer su njih dvojica 'testirali' 1-2-3a start-ubrzanje 0-150, kroz naseljeno mjesto (50kmh). Niti su koga lovili u prekršaju, niti išta slično. Dakle, nema opravdanja za divljanje. A ti sad reci koliko bi dobio 'obični' čovjek kazne za obijesnu vožnju....


Slažem se s ovim, samo su si napravili nepotrebno više posla, jer bit će muke filtrirat šta je prava prijava a što 'ajmo nekom malo napakostit' prijava.

.
Potpuno si u pravu.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 10:55   #2241
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 509
Evo da podijelim svama moje iskustvo od srijede. Vozim ja po Istarskom Y iz smjera Poreča prema Puli,laganini mjuza kiša pada cura samnom u autu,taman sam se ubacio iz pretjecajne trake nazad u desnu kad oko Vodnjana baba mi ide ususret. Ostao sam zamrznut,tako ružan feeling. Ono dupla traka uopce se ne nadaš.
Nije prošlo ni 100 m kad vidim dva policijska vozila i presretaca sa rotacijama kako jure.

I jučer mi je naš lokalni portal razjasnio sve:

Šta da se nešto desilo,pa da mi se nešto desilo kad bi došao k sebi premlatio bi ju! I šta je najgore proči će s minimalnom kaznom vjerojatno.
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 13:11   #2242
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Neće s minimalnom, alkohol joj je 5-15000 kN plus dao će pisati nepoštivanje znaka i/ili kretanje kolnikom namijenjenom za kretanje vozila iz suprotnog smjera tj. kontra smjer. Mislim da ovo nebu prošlo pod obijesni vožnju. Skupilo bi se tu skoro 10 000kn a di je 12h gajbe do otriježnjenja
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 22:58   #2243
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ma, sta mislis da je SK i okolica drugacija? odi prema Popovaci, samo vino. odi prema bilo kuda drugdje - rakija. pa si misli, ovdje je normala da se od jutra pocne....

ultra kretenizam, cisti turbo folk. jedva cekam odseliti od ovih ljudi, jebemti i grad kada ti se zgadi zbog kretena koji zive u njemu, cast izuzetcima.
Jucer jedan gnoj drajver predje na moju stranu ceste bez zmigavca i stane ispred mene. Stao covjek suvozacu da izadje, haha... A vice sta je kad sam mu zapljeskao... Ili sinoc frajer na Novom mostu... Opet gnoj drajver... Bez svijetala pici...
A danas mudrac u crnom gnoj gti-u (opet na Novom mostu), zamislio da je u igrici... Slalom, nabijanja, bez zmigavca... Uglavnom, ima debila itekakvih, ali bojim se da je i drugdje tako.
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2015., 17:19   #2244
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Što je gnoj drajver?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2015., 18:15   #2245
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Što je gnoj drajver?
Gnoj je golf
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2015., 23:28   #2246
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor sale001 Pregled postova
Jucer jedan gnoj drajver predje na moju stranu ceste bez zmigavca i stane ispred mene. Stao covjek suvozacu da izadje, haha... A vice sta je kad sam mu zapljeskao... Ili sinoc frajer na Novom mostu... Opet gnoj drajver... Bez svijetala pici...
A danas mudrac u crnom gnoj gti-u (opet na Novom mostu), zamislio da je u igrici... Slalom, nabijanja, bez zmigavca... Uglavnom, ima debila itekakvih, ali bojim se da je i drugdje tako.
to vec gledam. bez uvrede svim VW vozacima, ali ja cim vidim golfa dvoju ili trojku, te passate do 2000 i neke, ja se switcham u mod "debil je na cesti, daj mu mjesta jer od kretena mozes svasta ocekivati"
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2015., 23:47   #2247
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Jucer situacija, ne pada kisa, vozim se ko i svi iza mene oko 50 i dolazim na semafor di je meni zeleno i vidim zensku od kojih 60ak god da koraci na cestu i trubnem da ne izleti, na to ona pocne mahat i psovat (picka ti materina je lagano procitat s usana ) i vidim da je zenski mozak odlucio prec cestu na mom debelo zelenom i njeno debelo crvenom. Prodjem ju i pogledam iza na retrovizor i zenski mozak prelazi cestu, auto koji je bio iza mene je stao a ova lagano preko ceste, naravno da je u tom trenutku boja semafora bila i kao prije pol minute...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2015., 01:08   #2248
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Slična situacija neki dan, samo je baba za sobom vukla i dijete od koje 3-4 godine. Nevjerojatno nešto...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2015., 11:04   #2249
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
to vec gledam. bez uvrede svim VW vozacima, ali ja cim vidim golfa dvoju ili trojku, te passate do 2000 i neke, ja se switcham u mod "debil je na cesti, daj mu mjesta jer od kretena mozes svasta ocekivati"
Jebga, meni su čudni ljudi (da ne nazovem gorim) koji procjenjuju druge po tome kakvu marku automobila voze. Bez uvrede naravno.
(da ne bi bilo da sam se našao prozvanim, ne vozim više vw)

HAK-ov test zimskih guma.
http://www.tportal.hr/gadgeterija/au...a-trzistu.html
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2015., 11:18   #2250
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Mene više od ovih što ne znaju vozit i imaju kante, živciraju oni "što znaju svoj auto" bla bla ser ser.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na