Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.05.2013., 23:17   #3001
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ti vidis razliku u ucitavanju raznih portala na 4 Mbit i 10 Mbit?
Nije mi komp spor, niti steka ali i dalje jedino primjetim razliku kada skidam vece fajlove.
Parica je izvrsna, instalacije po kuci isto tako.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2013., 23:18   #3002
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Meni su naplatili 100 kn vise iako jos dva promotivna mjeseca nisu prosle,muljaju da je to sve sracunato pod jedno,a racun veci za 100 kn

inace,ja itekako vidim razliku izmedju 10 i 4mbit,kad sestra na tabletu,stari na laptopu,ja na laptopu,stara tv i internet se sada vuce ko puz,i to kad je dvoje na netu
rekli su da ce to rijesiti,opet kazu to je sracunato pod jedno kad nije
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.05.2013., 23:18   #3003
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Malo matematike ti ne bi škodilo, dežurni kontrašu.
30 i 75 je u pitanju. Ima nas puno, koji imamo obitelj, posao, obaveze i jako nam je bitno (barem meni) da gubimo što manje vremena u životu.

Ako netko ne primjeti razliku u brzini surfanja, onda mu je komp, sam po sebi, bottleneck. Kako ne vidiš razliku u 2,5 puta višoj brzini?? WTF?

Samo da napomenem: NE da mi se uopće ulaziti u raspravu s tobom, dežurni kontrašu.

Uživajte svi na 4 mbita, bmk. Kad ne vidite razliku niti ne treba vam bolji net. Nhf svima, ali ako ne razlikujete, ne treba vam. Tu se jedino slažem s tobom radeon.
Daj ne flejmaj bezveze, kojih problema imaš da se imaš potrebu svađat o takvim glupostima kao što je brzina interneta? Šta je tebi? Jel tebe netko napao?
Napisao sam SVOJE iskustvo iz PRVE ruke nakon 4 tjedna korištenja dotične brzine, osim toga to isto ti je potvrdio i MadBoY.

Ako mi na 4 mbita otvara TRENUTNO stranice, onda me stvarno zanima kako bi trebalo biti BRŽE na 10 mbita??
Možeš ti imati i 150 mbita, neke stvari ovise i samim sajtovima, serverima na kojima su smješteni i sl.
Pa tako youtube može štekati na 10 mbita ako je do njih problem.

Jbt daj nek mod više počne brisat gluposti ovih nadrkanih likova.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2013., 23:23   #3004
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
evo da se i ja javim,uglavnom i ja se spustam na nizu brzinu jer osim sto torrente skida na 1.2mb ostalo radi sve isto a spojena su mi komp,lap koji surfaju skoro stalno u isto vrijeme,i ponekad tablet se tu ubaci i mobovi koji se sinhraju
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2013., 23:25   #3005
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor dart_tom Pregled postova
evo da se i ja javim,uglavnom i ja se spustam na nizu brzinu jer osim sto torrente skida na 1.2mb ostalo radi sve isto a spojena su mi komp,lap koji surfaju skoro stalno u isto vrijeme,i ponekad tablet se tu ubaci i mobovi koji se sinhraju
Upravo to, torrenti su bili duplo brži, ali pošto se skidaju preko noći uopće mi nije bitno što će se skinuti brže, ali sve ostalo, nepotrebno.
I isto mi je jedan laptop stalno prikačen na vezu.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 00:56   #3006
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Daj ne flejmaj bezveze, kojih problema imaš da se imaš potrebu svađat o takvim glupostima kao što je brzina interneta? Šta je tebi? Jel tebe netko napao?
Napisao sam SVOJE iskustvo iz PRVE ruke nakon 4 tjedna korištenja dotične brzine, osim toga to isto ti je potvrdio i MadBoY.

Ako mi na 4 mbita otvara TRENUTNO stranice, onda me stvarno zanima kako bi trebalo biti BRŽE na 10 mbita??
Možeš ti imati i 150 mbita, neke stvari ovise i samim sajtovima, serverima na kojima su smješteni i sl.
Pa tako youtube može štekati na 10 mbita ako je do njih problem.

Jbt daj nek mod više počne brisat gluposti ovih nadrkanih likova.
Kao dva mala djeteta a ne 2 ozbiljna PCe forumaša. Obojica u pravu, govore istu stvar ali drugim jezikom. D1viry je u potpunosti u pravu kada kaže da je brzina 2.5 puta veća i to je nepobitno. Kao što je nepobitna činjenica da se stranica (ako server nije bottleneck) otvara 2.5 puta brže. Drugi je par opanaka što se sada stranica ne otvara više za (bubam podatke) 100 ms nego 40 ms ali to prosječan čovjek ne može osjetiti i vidjeti tu razliku i tu je Radeon u pravu.


Svi su u pravu kada kažu da se osjeti brzina na torrentima, da web stranica ima 2 gige a ne 1.3 MB u prosjeku onda bi i na surfanju osjetili razliku 10-4 Mbps

Da zaključimo ovaj OT, uzmimo što se nudi, i kad dođe vrijeme za to vratimo se na 4-ku i k'o sisa
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 02:24   #3007
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Pa meni recimo YT radi puno bolje što se tiče HD videa, prije bi često čeka da se učita i bufferalo bi, sad nema tih problema.

U/L je brži malo isto
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 07:32   #3008
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Ti vidis razliku u ucitavanju raznih portala na 4 Mbit i 10 Mbit?
Da su svi portali napravljeni kako treba, ne bih ni ja osjetio razliku .

Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Daj ne flejmaj bezveze, kojih problema imaš da se imaš potrebu svađat o takvim glupostima kao što je brzina interneta? Šta je tebi? Jel tebe netko napao?
Napisao sam SVOJE iskustvo iz PRVE ruke nakon 4 tjedna korištenja dotične brzine, osim toga to isto ti je potvrdio i MadBoY.

Ako mi na 4 mbita otvara TRENUTNO stranice, onda me stvarno zanima kako bi trebalo biti BRŽE na 10 mbita??
Možeš ti imati i 150 mbita, neke stvari ovise i samim sajtovima, serverima na kojima su smješteni i sl.
Pa tako youtube može štekati na 10 mbita ako je do njih problem.

Jbt daj nek mod više počne brisat gluposti ovih nadrkanih likova.
Ne flejmam ja, nego ti. Razumijem da neki sajtovi nisu baš brzi, dok drugi jesu. Youtube šteka k'o lud na nekim kanalima, a radi k'o cager na drugima. To svi znaju. Isto tako, stranice se ne otvaraju trenutno nikada. Možda ako se stranica jako malo promijenila, a imaš je skešranu. Tada imaš dojam da je to trenutno.
Nisam ja nadrkan niti sam se osjetio napadnut. Nemam ni namjere napadati, ali ti si taj koji piše gluposti po forumu duže vrijeme i na više tema.

Meni ne smeta to što pišeš jer mi je zanimljivo čitati reakcije drugih.
Smiri se malo i razmisli par sekundi prije nego kreneš flejmat. Ja stvarno ne vidim razlog za takvu tvoju reakciju, a mo'š mislit da će mod brisat postove na koje ti reagiraš.

I na kraju, nisam te ja prozvao dežurnim kontrašem .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 08:23   #3009
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
ok, lakše malo. I s jezikom i s ocjenama što je flejm, a što nije, to nije vaše da se brinete o tome...
Ako ne znate normalno raspravljati - nemojte, pustite svoje mjesto drugima.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 08:24   #3010
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Zahvaljujem svima za komentare, budući da nemam maxtv, nemam nikad više od 2 kompa spojena na wlan,torenti mi nikad nisu bili neka žurba....mogu zaključit da mi ne treba 10MB/s pa se neću ni tuditi zahebavati sa SZK i izazivat vraga.
Još jednom, zahvaljujem svima za komentare.LP!
BojanZD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.05.2013., 08:51   #3011
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Zahvaljujem svima za komentare, budući da nemam maxtv, nemam nikad više od 2 kompa spojena na wlan,torenti mi nikad nisu bili neka žurba....mogu zaključit da mi ne treba 10MB/s pa se neću ni tuditi zahebavati sa SZK i izazivat vraga.
Još jednom, zahvaljujem svima za komentare.LP!
Ne treba ti. Samo zezancija sa SZK, a kasnije ti mogu "greškom" ostaviti višu brzinu malo duže vrijeme i lijepo naplatiti.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 10:22   #3012
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor vision19 Pregled postova
Svi su u pravu kada kažu da se osjeti brzina na torrentima, da web stranica ima 2 gige a ne 1.3 MB u prosjeku onda bi i na surfanju osjetili razliku 10-4 Mbps
Otprilike. Puno je stvari u igri, teško se neka veća brzina u surfanju može vidjeti i na gigabitu, no sve ostalo...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 11:44   #3013
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Otprilike. Puno je stvari u igri, teško se neka veća brzina u surfanju može vidjeti i na gigabitu, no sve ostalo...
Ovisi o latenciji, sad s 10mbita im je veca nego s 4mbita tako da nema velike razlike u ucitavanju stranica koje se sastoje od puno malih filova. Nesto kao razlika izmedu ssda i hdda, za stranice je vaznija niza latencija. A ako pricamo o optici 10, 100 ili gbit ne cine razliku ako se radi o istom provideru. Isto tako meni je ugodnije surfati na 10mbita optici nego na 8mbita/1mbit koji ima unutar hr 10ms. Da je samo bandwidth vazan onda bi ucitavanje stranice preko 3ga radilo brze nego adsl 4mbita sto svi znaju da nije tako.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 11:52   #3014
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Ovisi o latenciji, sad s 10mbita im je veca nego s 4mbita tako da nema velike razlike u ucitavanju stranica koje se sastoje od puno malih filova. Nesto kao razlika izmedu ssda i hdda, za stranice je vaznija niza latencija. A ako pricamo o optici 10, 100 ili gbit ne cine razliku ako se radi o istom provideru. Isto tako meni je ugodnije surfati na 10mbita optici nego na 8mbita/1mbit koji ima unutar hr 10ms. Da je samo bandwidth vazan onda bi ucitavanje stranice preko 3ga radilo brze nego adsl 4mbita sto svi znaju da nije tako.
Apsolutno. Ima tu puno stvari koje se događaju "iza", a nisu u fokusu korisnika niti ih može pratiti elementarnim metodama i alatima.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 14:00   #3015
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
Evo ovako. zvao sam da mi promijene brzinu na 10mbps da bi mi nakon 5 sati stigao mail kako će mi se u ponoć promijeniti paket na max3l (prije sam imao isto taj max3 samo stari onaj). zovem da vidim šta je to i kažu mi da nemogu na starom paketu imati taj paket. naravno uzimanjem novog paketa produžuje se u.o. na 2 godine (a stara mi je isticala sad u 12om mjesecu). kažem sve otkažite neću onda ni brzinu i ostavite mi stari paket (u njemu mi je bio sportski paket i bez obzira što je paket nešto skuplji nego ovi novi sad nisam htio mijenjati). da bi danas vidio kako mi se brzina povećala uključeni mi kanali koje nisam imao (sportklub prime i par erotskih) ostao sportski paket i sve pa sad neznam ko me pravi za budalu? naravno automatski se produžuje ugovor za 2 godine.
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 14:28   #3016
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Ne mogu oni tebi nista bez tvog pristanka produzivati, a ako je netko to i napravio, to se ponisti bez problema.
Nazovi SZK pa s njima rijesi.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2013., 14:32   #3017
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Ne mogu oni tebi nista bez tvog pristanka produzivati, a ako je netko to i napravio, to se ponisti bez problema.
Nazovi SZK pa s njima rijesi.
a jesam samo to je bilo još prekjučer kad sam ja zvao da želi otkazat taj paket. i kaže mi prvo ženska kao morate ga doć u t-centar otkazat da vam se ne naplati. ja poludio naravno što moram ić tamo ,a mogli su ga uključit sami. i dobro pomirim se s time da bi zvonio telefon nakon 20 min isti onaj koji je napravio zahtjev kao da se ispričava ovo ono i kao nemoram dolazit on će to riješit s kolegama kao otkazat zahtjev. jer promjena paketa je trebala bit taj dan u ponoć. i sad vidim i novi kanali i povećana brzina što znači da nije ništa napravio. morat ću izgleda zvat ponovno.
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2013., 22:57   #3018
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Novosti od 1.6:

Što se tiće uređaja za produljenje uo na adsl.
Biti će 3 uređaja, i cijena će ovisiti o brzini adsl-a, znaći za do 4 jedna cijena a do 10 druga do 20 treća.

Za sada je samo definirana cijena za huawei media pad 7 lite 3g, 799kn za uo 24mj za 4 i 10Mb, za 20 nisam siguran dal je manja ili ista., ostala 2 uređaja još nisu poznata, valjda misle neku normalnu cijenu stavit jer ovo inaće nitko neće uzimati.


Što se tiće maxtv-a, za novi korisnike od 1.6 cijena je 75kn osnovni paket(nakon 3 mj za 1kn), a za stare od 1.7, i biti će moguće imati max2 paket i maxtv, i svim novim korisnicima će u osnovnom paketu biti programi kao u max3m paketu, dakle manje programa za veću cijenu.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 00:35   #3019
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
U utorak sam podnio zahtjev za vraćanjem na 4 Mbita, još uvijek imam 10.
Imam još par dana vremena do isteka ta 2 free mjeseca i sve mi se čini da je bilo lakše staviti na 10 nego što će biti vratiti na 4. Već vidim da će doći račun uvećan za 30 kn i da će biti natezanja s njima.
Nadam se da sam u krivu...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 09:29   #3020
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
A čuj, ja sam opet preko fejsa riješio, prekjučer im se javio da se hoću vratit na staru brzinu, odgovorili su mi nakon par minuta, i u roku sat vremena se brzina smanjila. Probaj im se preko fejsa javit.
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 11:26   #3021
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
A ne ne, čekam dok dobijem račun, a do tad trošim dok ide...
Imam potvrdu na mailu da sam zatražio promjenu brzine prije isteka promocije, a na kraju, kako god okrenemo će bit 4 Mbit, a plaćeno ekstra neće biti
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 12:49   #3022
Crni_007
Premium
Moj komp
 
Crni_007's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 300
Meni je podrska preko face-a isto expressno rijesila sve u roku pola sata (sto se tice povratka na 4mbit-a), a prije 2mj dok sam davao zahtjev za povecanje na 10mbit rijesili u roku 12h, dok na 0800 9000 vecinom rade poluinformirani studenti tak da tamo vecinom necete rijesit tako brzo probleme/zahtjeve itd ....
Crni_007 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2013., 01:57   #3023
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Nove cijene za uređaje za produljenje uo na 24mj:

Tablet hauwei mediapad 7 3g: 799 kn za sve brzine
Tablet huawei mediapad 7 lite: 499 kn za 4Mb, 199 za 10Mb, 99 za 20Mb
Lg L3 2: 199 kn za 4Mb, 99kn za 10Mb, 9kn za 20Mb

Ukoliko se pređe na manju brzinu dok traje uo, idu penali, a ako se brzina nemože isporučiti, ide smanjenje brzine bez naplate penala.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2013., 23:39   #3024
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
lol koji uvjeti
bolje se propucat u nogu :P
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2013., 14:02   #3025
Igor_Zg
Premium
Moj komp
 
Igor_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Ima kakvih najava o dizanju brzine?
Igor_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2013., 14:24   #3026
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ne moras se tome nadati jos dugo vremena.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2013., 15:52   #3027
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Igor_Zg Pregled postova
Ima kakvih najava o dizanju brzine?
Ne ako se HAKOM nešto pita, a pita se.
Obrazloženje bi bilo da povećanje brzine kod t-coma uništava konkurenciju, tako nekako.
Samo još čekam kad će uvesti zabranu i za ove t-comove 'poklone' za pretplatnike.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2013., 20:28   #3028
Igor_Zg
Premium
Moj komp
 
Igor_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
OK, dobro da znam što raditi kada mi izađe ugovorna obveza
Igor_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2013., 18:38   #3029
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Prije tjedan dana zvao da deaktiviram promo akciju onu. Provjeravao svaki dan i uvijek očitavao 10 Mbit. Zvao danas da ih podsjetim, da isključe, kad ono kaže da je promo akcija isključena i da je početna brzina vezana za taj broj. Vidjet ćemo na računu, ak je tak super
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2013., 09:18   #3030
Take
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 181
Da pitam ovdje, presao sam na Tcoma na Bnet i poslali su mi nekog tipa iz Pošte da pokupi modeme.

Jel ih moram vračati? Oni su dobiveni pri potpisivanju ugovora prije 5,6g. Neka oni meni vrate 1kn koju sam ja platio taj modem, ne kuzim zasto bi im ih morao vračati. Jel to obavezno ili da ih zovem i svađam se sa njima?
Take je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na