Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.09.2019., 09:43   #9451
Blagus
Premium
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 505
Na što točno misliš pod "još većom kontrolom" i "još većim nivoom nadzora"? Pa i sad svaki ISP zna koji TV kanal gledaš, koje menije otvaraš, čak za potrebe debugginga mogu pratiti koje gumbe stišćeš na daljinskom. Što to "još više" donosi zamjena STB-a?
Blagus je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2019., 10:04   #9452
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Garant. Novi STB sigurno nebu imao coax out za analogiju.
Nije nužno za analogiju, propušta on i slobodne DVB-C kanale. Koristan je, iako se i to može lako riješit sa jednim splitterom prije stb-a.
Ante M je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.09.2019., 11:48   #9453
Jaye
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Zna li netko b.net prodajnog predstavnika koji može dati povoljnije net+tv+planet sport+prošireni paket uz produljenje ugovora?
Žena u SZK mi je digla cijenu za 40kn haha
Jaye je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2019., 11:56   #9454
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 265
Meni je baš OK da se uvodi 4K. Barca-Real u 4K, ajde da i to vidimo.


A i mislim da baš ne stoji što neki programi nisu u HD. Da, trebali bi svi biti u HD, ali ako je Vinkovačka TV u SD (bubno sam, možda je baš u HD), prijenos formule ne smije biti u UHD?
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2019., 11:58   #9455
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Jaye Pregled postova
Zna li netko b.net prodajnog predstavnika koji može dati povoljnije net+tv+planet sport+prošireni paket uz produljenje ugovora?
Žena u SZK mi je digla cijenu za 40kn haha

Pošalji zahtjev za raskid usluge pa će te zvati i pitati zašto više ne želiš koristiti njihove usluge i onda im bez petljanja reci da si financijski u nepovoljnijem položaju kao stari korisnik u odnosu nove korisnike pa će ti ponuditi nižu cijenu... bez zahtjeva za raskid ti nitko neće unaprijed dati nešto jeftinije/povoljnije.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2019., 13:54   #9456
spilice
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Split
Postovi: 55
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Pošalji zahtjev za raskid usluge pa će te zvati i pitati zašto više ne želiš koristiti njihove usluge i onda im bez petljanja reci da si financijski u nepovoljnijem položaju kao stari korisnik u odnosu nove korisnike pa će ti ponuditi nižu cijenu... bez zahtjeva za raskid ti nitko neće unaprijed dati nešto jeftinije/povoljnije.
Da, u pravu si, dok im ne dođe zahtjev za prijelaz u drugog operatera ili raskid usluge, teško je očekivati ozbiljniji popust.

Mene samo zanima je li se ikome desilo da je podnio Zahtjev za raskid/prijelaz i da su mu udovoljili zahtjevu bez da su ga pokušali zadržati.
spilice je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2019., 14:20   #9457
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Citiraj:
Autor spilice Pregled postova
Da, u pravu si, dok im ne dođe zahtjev za prijelaz u drugog operatera ili raskid usluge, teško je očekivati ozbiljniji popust.

Mene samo zanima je li se ikome desilo da je podnio Zahtjev za raskid/prijelaz i da su mu udovoljili zahtjevu bez da su ga pokušali zadržati.


Ja sam podnio zahtjev za prijelaz na Tcom na kraju 8. mjeseca i jos uvijek me nitko nije zvao tako da moguce da niti nece.
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2019., 20:37   #9458
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Blagus Pregled postova
Na što točno misliš pod "još većom kontrolom" i "još većim nivoom nadzora"? Pa i sad svaki ISP zna koji TV kanal gledaš, koje menije otvaraš, čak za potrebe debugginga mogu pratiti koje gumbe stišćeš na daljinskom. Što to "još više" donosi zamjena STB-a?
Pa ne zna ako koristiš cam modul i karticu

... a što mogu još kontrolirati novijim modelom box-a ne znam jer ne znam što će isporučivati kad budu radili zamjenu... možda će se ubuduće autorizacija raditi putem WiFi-a, a ne kabelom kao do sada pa onda bez problema mogu recimo pratiti kako se krećeš po stanu, tko je i koliko članova kućanstva doma i slično.




Citiraj:
Autor Anonimi Pregled postova
Ja sam podnio zahtjev za prijelaz na Tcom na kraju 8. mjeseca i jos uvijek me nitko nije zvao tako da moguce da niti nece.
A zahtjev si poslao poštom ili mailom?

Ako si ga poslao mailom, a mail ti nije autoriziran kod njih onda ti zahtjev za raskid nije ni zaprimljen.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2019., 22:45   #9459
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
A1 - ex B.net

Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
A zahtjev si poslao poštom ili mailom?

Ako si ga poslao mailom, a mail ti nije autoriziran kod njih onda ti zahtjev za raskid nije ni zaprimljen.


Nisam poslao zahtjev za raskid nego sam t-com prodajnom predstavniku predao zahtjev za prijelaz u tcom.
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2019., 00:50   #9460
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Anonimi Pregled postova
Nisam poslao zahtjev za raskid nego sam t-com prodajnom predstavniku predao zahtjev za prijelaz u tcom.
To je drugo, operateri će međusobno riješiti prelazak. Ovdje govorimo o neposrednom slanju zahtjeva za raskid od strane korisnika.
bertone je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2019., 01:41   #9461
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
A kad posaljes zahtjev za prelazak onda ti ne nude ponudu da ostanes?
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2019., 08:50   #9462
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Mene T-Com uopće nije nazvao kada sam prešao nedavno na A1. Nego može li preko koaksijalca tj dvb-c ići 4k sadržaj ili će to onda biti iptv kanal?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2019., 10:12   #9463
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288