Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2010., 19:52   #1
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Chief dragon, koji prijedlog prije nego se upustim u pilanje :D

Zaglavio sam s ovim kučištem

ovakvog sam ga dobio sa malim moddovima :P , kako je zima i dosadno jako pala odluka da se malo zezam oko kejsa

sad šta se tiče prve faze pilanja do sada mi je ovo palo na pamet

ovaj veliki kvadrat je za jednostavniju montažu aftermarket coolera, manji je za kabele od napajanja, ovi uski su za sata kabele, front usb i slične gluposti
Kavez za hard ću zarotirati za 90 stupnjeva tako da su okrenuti prema ovom cooleru za hardove, još sam mislio odpilati mrežicu sa tog i prednjeg 12cm venta radi boljeg protoka/manje buke... Ima li smisla na gornju stranicu bušiti rupe za vent.
Ako bude novaca umjesto prednje maske bi išao pleksi i možda na bočnu stranicu s tim da bih ga odnio izrezati u bivšu firmu na laser pa mogu odmah na pleksiu napravit rupice za neki gigantski cooler (samo za situacije kad se vadi mast konfi)
Ako ima koji prijedlog oko pilanja/dodavanja rupa/coolera samo pucajte.
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 23:13   #2
Trozic
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Bosna
Postovi: 154
Ofarbaj to sve u mat crno,bolje prednju masku uradi da bude mreža zbog protoka zraka,
uradiš neki okvir ili nađeš masku koja ima velik otvor napred onako nešto kao na onom mom enlight i staviš mrežu a ispod nje ventove,
ja sam na prednjoj strani kućišta isto iskružio lim radi boljeg protoka zraka i manje buke,sretno u projektu
Trozic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2011., 13:51   #3
mack666
Registered User
Moj komp
 
mack666's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Čakovec
Postovi: 18
keep up good work

btw, pitanje za sve vas kako da izrežem stranicu, tj. dali bi išlo ubodnom? da stavim proziran plexi?
mack666 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2011., 14:02   #4
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Malo pretraži po forumu, naći ćeš sve odgovore.
Stranicu možeš ubodnom i ispast će dobro ako imaš malo iskustva, u protivnom nabavi malo lima pa vježbaj
Pleksi ako je tanak 2-3mm puca pod ubodnom pa možeš probat brusilicom ( sa odgovarajućom šajbom vidia ili nešto takvog )
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2011., 14:05   #5
mack666
Registered User
Moj komp
 
mack666's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Čakovec
Postovi: 18
imam dovoljno iskustva, barem u drvo bavim se izradom gitarskih boxeva i zvučnih kutija inače iz hobija, pa imam ajmo reci dovoljno znanja. Ali uvijek dok se nešto novo radi najbolje pitati i pretražiti. Da pretražujem forum i našel stvarno super korisnih informacija.
mack666 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na