Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.10.2016., 15:08   #24781
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor Getriba94 Pregled postova
To se dogada i sa obicnim svjetlima xD

Vec smo utvrdili da ta bijela nisu nista jaca od zutih nego samo druga nijansa

Nauci prvo razliku izmedu xenona i filtera

Sent from my Xperia Z3
To kažu svi s takvim svjetlima
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 15:50   #24782
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
jednom su mi krepale nightbreakerice obje maltene istovremeno na putu prek zg-a i lagano je padao mrak, a morao u šoping i vratiti se i reko ajde da spičim te neke xenon nabrijane za 5kn, tih par km će biti dosta... idući dan su bile u smeću i novi nightbreaker nutra, jer je to bilo anti-svjetlo

sad imam silvestar 2.0 za 80kn par i mislim da bolje od toga nemere da se na trepavice postaviš.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.10.2016., 16:03   #24783
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Još kad bi ja našao H11 silverstar 2.0...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 16:08   #24784
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
jednom su mi krepale nightbreakerice obje maltene istovremeno na putu prek zg-a i lagano je padao mrak, a morao u šoping i vratiti se i reko ajde da spičim te neke xenon nabrijane za 5kn, tih par km će biti dosta... idući dan su bile u smeću i novi nightbreaker nutra, jer je to bilo anti-svjetlo

sad imam silvestar 2.0 za 80kn par i mislim da bolje od toga nemere da se na trepavice postaviš.
Bolje su od nightbreakerica ili mislis bolje ne moze u smislu odnosa cijena i kvalitete?
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 16:30   #24785
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ovo drugo, a po papirima traju preko duplo duže.

irl boja svjetla je ista i ne vidim neku razliku u snopu po mraku (lijevo far mi je ss, desni nb koji nije još pregorio pa mi se nije dalo mijenjat ).
syss je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 16:36   #24786
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Hehe ok. Drzim te za rijec. Taman crkle na obadva auta po jedna regularna pa bi mogao pasti koji par ...
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 17:04   #24787
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Novi Suzuki stigao konacno... Jako lagan za vozit, pregledan i bolje vuce na ispod 2000rpm od dci110..



Odlicne su LED lampe, mislim da su bolje od Xenona i po jacini i po sirini. Duga su brutalna.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 24.10.2016. u 18:25.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 17:34   #24788
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Lepi je. Samo nisam fan crne boje po ljetu
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 17:59   #24789
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Uzeo bi ipak Osramice radi dugotrajnosti i da mi ne prdnu usred neke vukojebine.
Koje uzeti,a da daju sto bijelije svjetlo,nightbreaker plus,silvestar ili pak cool blue intense ( hyper kako vec ) ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 18:31   #24790
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Novi Suzuki stigao konacno... Jako lagan za vozit, pregledan i bolje vuce na ispod 2000rpm od dci110..



Odlicne su LED lampe, mislim da su bolje od Xenona i po jacini i po sirini. Duga su brutalna.


Crni je lijep, ali ja ću plavoga i benzinca... dosta mi je dizela za narednih 10+ godina
bertone je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.10.2016., 18:36   #24791
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
I ja bi benzinca ali nemam izbora. 100km + dnevno je malo previse za benzinca. To bi svaki treci, cetvrti dan bio na benzinskoj, ovak jednom u skoro 10 radnih dana. Sad sam 100% diesel Jako dobro vuce od 1500rpm, uopce nema turbo rupe. Bar imam takav dojam nakon dci 110. Nemrem ga jos gazit. Na 1000 ima besplatni kontrolni servise pa bum nakon..
Iza ima puno vise mjesta od Megana. Mislim da ima mjesta vise nego u bilo kojem kompaktu u kojem sam se vozio i 460l gepeka sa skoro ravnim upadom.






Btw. Croatia osiguranje 1900kn, Jadransko 1300kn. Bilo je toplih razgovora sa Croatia agentom u vezi te njihove ponude..

Meni je isto dosta dizla ali onih 1.9d od PSA, VW, Fiat koji god. Radio sam preko 5 tisuca mjesecno sa takvim traktorima i tdi u kediju mi je bio pusti san. Cak sam i kombi imal sa 1.6D, mislim ni 60 konjina. Tak da su mi ovi mali dizlo turbaci prva liga, bar dok imaju nesto snage. Nema goreg od 1.2 hdi ili sl., rade bi onda 1.9d.. Za grad se benzinci zakon, ostalo dizlo..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 24.10.2016. u 22:20.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 19:27   #24792
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
I preko YT-a smrdi na novo
Te lampe skroz podignu dojam.
Samo polako i uživaj.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 20:18   #24793
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Uzeo bi ipak Osramice radi dugotrajnosti i da mi ne prdnu usred neke vukojebine.
Koje uzeti,a da daju sto bijelije svjetlo,nightbreaker plus,silvestar ili pak cool blue intense ( hyper kako vec ) ?
Ja sam ih sve isprobao i svaka mi je riknila brzo (clio 3). Bacio para i para. Sad imam najjeftinije i zaboravio sam koliko dugo su na autu. Je to svjetlilo bolje i bjelje al su mi stalno rikavale pa sam odustao.

sent via LG G5
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 20:33   #24794
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Imam jedno pitanjce.

Auto ce mi krajem ovog tjedna biti staro godinu dana. Kad sam ga kupio od pravne osobe, platio sam nove rege i izdana je nova prometna.

S obzirom da auto nije star dvije godine, da li je dovoljno da dodjem s policom na tehnicki, poplacam uhljebarine i to je to, bez cekanja u redu? Ili ipak moram.

Jer, auti prve dvije godine ne idu na tehnicki, ali ne kuzim da li mora proci preko kanala da brko lupi potvrde?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 23:11   #24795
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 23:22   #24796
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ahahah. To kod nas ?
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 23:23   #24797
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
I ja bi benzinca ali nemam izbora. 100km + dnevno je malo previse za benzinca. To bi svaki treci, cetvrti dan bio na benzinskoj, ovak jednom u skoro 10 radnih dana. Sad sam 100% diesel Jako dobro vuce od 1500rpm, uopce nema turbo rupe. Bar imam takav dojam nakon dci 110. Nemrem ga jos gazit. Na 1000 ima besplatni kontrolni servise pa bum nakon..
Iza ima puno vise mjesta od Megana. Mislim da ima mjesta vise nego u bilo kojem kompaktu u kojem sam se vozio i 460l gepeka sa skoro ravnim upadom.






Btw. Croatia osiguranje 1900kn, Jadransko 1300kn. Bilo je toplih razgovora sa Croatia agentom u vezi te njihove ponude..

Meni je isto dosta dizla ali onih 1.9d od PSA, VW, Fiat koji god. Radio sam preko 5 tisuca mjesecno sa takvim traktorima i tdi u kediju mi je bio pusti san. Cak sam i kombi imal sa 1.6D, mislim ni 60 konjina. Tak da su mi ovi mali dizlo turbaci prva liga, bar dok imaju nesto snage. Nema goreg od 1.2 hdi ili sl., rade bi onda 1.9d.. Za grad se benzinci zakon, ostalo dizlo..


Auto izgleda vrhunski moram priznati !

Minus Zetor zvuk :P


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 23:27   #24798
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova


Crni je lijep, ali ja ću plavoga i benzinca... dosta mi je dizela za narednih 10+ godina
Bolje mu stoje tamnije boje ali nije ni crvena losa.

Malo sam se jos provozal po gradu. Pravi mali tenkic za grad, nis manje robusan od SX4 ali zato tisi i udobniji na rupama. Ne dozivljava policajce i manje rupe uopce a na vece rupe se samo malo vise cuju ali ni njih ne dozivljva uopce (nema nikakvih klimavih povrtanih informacija)..
Mjesta ima vise nego bilo koji kompakt u kojem sam se vozio..

Hrconja tenks. Ja zadovoljan i mislim da cu bit samo jos vise sa vremenom..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 23:35   #24799
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Hebeno. Svaka cast
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 23:59   #24800
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
ma lupa bezveze, 700 je polusintetika za žuću, a 900 full sintetika za crnoga, amen
900 nije full sintetika. amen 2


Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Bolje mu stoje tamnije boje ali nije ni crvena losa.

Malo sam se jos provozal po gradu...
Dobro mi izgleda sve osim tih zatvorskih grilla naprijed. Vjerujem da svijetli jako dobro danas su ta LED svijetla vrhunska.

Benzin + plin ti nije bila opcija?
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 00:01   #24801
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
duplo, brisi.
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 00:30   #24802
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Bolje mu stoje tamnije boje ali nije ni crvena losa.

Malo sam se jos provozal po gradu. Pravi mali tenkic za grad, nis manje robusan od SX4 ali zato tisi i udobniji na rupama. Ne dozivljava policajce i manje rupe uopce a na vece rupe se samo malo vise cuju ali ni njih ne dozivljva uopce (nema nikakvih klimavih povrtanih informacija)..
Mjesta ima vise nego bilo koji kompakt u kojem sam se vozio..

Hrconja tenks. Ja zadovoljan i mislim da cu bit samo jos vise sa vremenom..
Tako se vozi sve i jedan novi auto dok su svi seleni i amortizeri jos sasvim novi.

Uzivaj u autu! :thumbsup:
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 01:05   #24803
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor DiTech Pregled postova
900 nije full sintetika. amen 2




Dobro mi izgleda sve osim tih zatvorskih grilla naprijed. Vjerujem da svijetli jako dobro danas su ta LED svijetla vrhunska.

Benzin + plin ti nije bila opcija?
Ne znam kak se plin slaze sa novim turbacima. Dizlo mi je najjednostavnija i najprigodnija opcija za to kaj mi treba. Na brzaka natankat na istoj pumpi na autoputu do cepa vozit nadam se 800km pa opet i tako jedno 3 do 4 godine do nekih 120 tisuca. Nisam nikad imal plin i ne znam kolko bi mi to bilo prakticno.
Kupio bi ja benzinca isti tren da je to auto meni za grad i zahebanciju. Iduci tjedan kad idem na nulti servise uzmem 1.4 da ga isporbam, mozda bu mi zal Dobar je ovaj dizlo. Vozim ga sa noktom na gasu i nema turbo rupe. Ocekujem da bu negdje malo iznad 6l, Megane je bio 5.7 i radio je oko 900 medu tocenjima. Ovaj bu malo slabiji jer ima par litri manji rezervoar, 48 litara ak se ne varam. Nemreju benzinci parirat dizelima na autoputu kaj se potrosnje tice, pogotovo kod mene jer cesto vozim dosta brzo po autoputu zbog zurbe. To bi moral plin tankat svako malo..

Necu nis prigovarat izgledu jer za tu nema nista ljepse od toga auta a da ima sve to kaj ovaj ima. Meni sad bolje izgleda nego prije, maska i vizura mi malo vuku na nekog talijana.. U svakom sl. nije auto za kojeg bi bil zabrinut da mi ga netko zavisan izgrebe na parkingu. Fino se uklopi u okolinu i nikome ne upada u oko, cak i sa tom njuskom..

Auto je dosao sa 10 litri goriva, cisto za info sa 5km na satu.. Megane je imao jedva do benzinske sa debelom rezervom kad je dosao. Dobio sam i 15% popusta kraticu na sve u servisu. Najmanje stresna kupovina novog auta do sad, bilo ih je dosta u zadnjih 20 godina.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 25.10.2016. u 01:33.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 07:38   #24804
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova

Necu nis prigovarat izgledu jer za tu nema nista ljepse od toga auta a da ima sve to kaj ovaj ima. Meni sad bolje izgleda nego prije, maska i vizura mi malo vuku na nekog talijana.. U svakom sl. nije auto za kojeg bi bil zabrinut da mi ga netko zavisan izgrebe na parkingu. Fino se uklopi u okolinu i nikome ne upada u oko, cak i sa tom njuskom..
Magnet za idiote su ti probne tablice, moj Focus je tako zaradio 3 ogrebotine od ključa, a V60 samo jednu, skidaj ih čim prije i normalne tablice gore....
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 07:53   #24805
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Question

Citiraj:
Autor DiTech Pregled postova
900 nije full sintetika. amen 2
kaj vi ne znate citat ili u cemu je probem?




__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 08:09   #24806
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
5w-40 je uvijek sintetika, a 10w-40 nije

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 09:19   #24807
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Ja sam ih sve isprobao i svaka mi je riknila brzo (clio 3). Bacio para i para. Sad imam najjeftinije i zaboravio sam koliko dugo su na autu. Je to svjetlilo bolje i bjelje al su mi stalno rikavale pa sam odustao.

sent via LG G5
nemoj plašit čovjeka jer to nije istina... ako meni nb unlimited svijetli sada već skoro 3g, a pali se automatski (dva puta) sa paljenjem kola, onda nešto definitivno ne štima kod tebe.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 09:38   #24808
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Samo napisano osobno iskustvo. Zasto meni rikava, pojma nemam. Jel do zarulje, jel to auta jel do kombibacije, ko zna. A tvrdit da je to laž necu komentirat. Jedino ako ti znas nesto sta ja neznam
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 09:44   #24809
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
nije do žarulje sigurno... imao sam filipsa gt 130 i još neke njihove, nb, nb unlimited i sve je trajalo u očekivanom roku.

si ih dobro postavljao? nisi rukom slučajno dirao po staklu prilikom instalacije?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 10:04   #24810
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
kaj vi ne znate citat ili u cemu je probem?
Dalo bi se raspravljat, o citanju .

Elf 900 taj koji je linkan nije FULL sintetika kao si napisao. Pogledaj malo koja je razlika izmedju synthetic technology i full synthetic. Recimo OVO ULJE je full sintetika.

Mislim meni je svejedno sto ces stavljati u auto, ako ti po specifikaciji proizvodjaca taj 900 zadovoljava to je ok, ali samo kazem da ima boljih ulja i to ona koja jesu FULL sintetika.
DiTech je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na