Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2007., 13:13   #1
pisc99
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8
Par pitanja + prijedlog

Imao sam HP 8220 kojem mi je krepala matična ploca.
Nova dode 7500kn.
Za tu cijenu mi se ne isplati kupovati novu maticnu vec cu kupiti novi laptop.

E sad palo mi povjerenje u HP.
Ali znam da ne zelim ACER i Aopen ili tako nesto.
Dolaze u obzir Toshiba, HP i IBM.

Ovdje dolazi dio za prijedlog.
Ako tko ima neku preporuku (ili ga ima pa zna da je ok) za laptop od 6000-7000kn
Laptop cu vise koristit za surfanje, gledanje filmova i za office tools.
Za igranje imam desktop racunalo.
Plus dal se isplati kupovati laptop sa Vistom

A pitanje je:
Dal mogu prodati dijelove od starog laptopa negdje.
Sve osim maticne jos uvijek radi.
Dal postoji neko mjesto koje otkupljuje laptope u dijelovima, ili bas moram ici preko oglasnika.


Puno hvala.
pisc99 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 14:30   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,338
Laptop s Vistom ti ne bi preporučio jer je u svemu lošiji od istog modela sa XP-om. Ako laptop ima Vistu Business ili Ultimate, možeš tražiti od MS-a legalni downgrade na XP.

Dijelove laptopa možeš prodati preko nekog oglasnika ili ovdje na Tržnici. Možeš prodavati u dijelovima ili ako nisi vičan rastavljanju, onda u komadu. Sigurno bi mogao prodati ekran, memoriju, hard disk, procesor, a možda i optiku.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2007., 14:42   #3
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Optiku, HDD i RAM ćeš lako prodati.
Ekran, tipkovnicu, touchpad malo teže, a CPU je pitanje da li je soldered (zalemljen) ili je socketed tipa.

Od novih preporučio bih Thinkpad seriju (IBM/Lenovo) za teren ili Toshibu ukoliko se ne radi u hazardnim uvjetima.

Također se slažem oko Viste - to je još uvijek gladno čudovište od OS-a, tako da je WinXP puno bolji izbor.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 14:51   #4
Kefa
Registered User
Moj komp
 
Kefa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 39
E, sad....
Dijelove daj u oglas ili u neki servis... HDD si sačuvaj, pa ga ubaci u ladicu, a eventualno bi si mogao ostaviti i optiku (ako ti vrisne da imaš rezervnu)...

HP ima dosta problema sa laptopima... sam sam se uvjerio u to a i serviseri od mog dobavljača isto mnogo pljuju po njima... Uglavnom, HP ima dosta veliki povrat laptopa nazad.

I eto ga, razočarao se sa HP-om i sad bi opet novog... A i za IBM kažu da više nije toliko kvalitetan (prema mom mišljenju malo je neergonomičan).

Moja preporuka bi bila ASUS... Ima 2 godine garancije, dolazi u paketu sa mišem i torbom, a za njega ti mogu garantirati, jer sam ih prodao mnogo i stvarni mi ih se malo vratilo natrag na reklamacije... a uobičajeni je kvar bio da optika nije radila...

Evo pogledaj si za ovaj model ASUS F5R-ap266... COre Duo 2.0, 1GB rama, hdd160gb, ATI xpress 1100, DVD-RW, kamera, wireless, ... i jedna zgodna stvarčica, ima opciju da touchpad radi kao numerički dio tipkovnice
Kefa je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 17:10   #5
pisc99
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8
Sto se tice prodavanja, to me i zanimalo da li znate koji servis u Zagrebu, da ga odnesem tamo oni mi ga procijene i daju lovu.
Puno putujem poslovno pa mi se ne da sad zezati sa oglasnikom.

Pa puno frenodova mi je imalo Acer i svi su imali neku gresku.
Imam poslovni HP isto ko i svi frenodvi i rade ok.

Znaci vista NE.
Ok to je jedna stvar rijesena.

A za Laptop, mislim da je Toshiba i IBM ok izbor, ali nisam ih uopce koristio, pa ima li onda netko nekakv prijedlog ovdje.
Plus HP jos uvijek dolazi u izbor
pisc99 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 17:21   #6
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Po meni, ako je ta cifra u igri gledaj neki HP s AMD Turion procesorima, dobiješ sasvim pristojnu konfu po toj cijeni, ili još nešto slabiju ali relativno kvalitetniju s IBM-om, odnosno Lenovom. U stvari, sad kada sam napisao - nek kaže tko što hoće ali Lenovo nije IBM. U cjenovnom rangu Lenovo i HP su, po meni, potpuno isti po svim pitanjima. Jedino šteta što IBM/Lenovo nema s AMD procesorima, to bi bila sasvm OK kupovina. Ovako, kupiš Lenovo koji i nije IBM, platiš ga relativno više od ekvivalenta u HP-u zbog Intel procesora koji je u startu skuplji, a u stvarnom radu koji ne stavlja u prvi plan igre ili neki teži oblik poslovnih aktivnosti ne osjetiš ama baš nikakvu razliku....
tor je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 18:02   #7
pisc99
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Po meni, ako je ta cifra u igri gledaj neki HP s AMD Turion procesorima, dobiješ sasvim pristojnu konfu po toj cijeni, ili još nešto slabiju ali relativno kvalitetniju s IBM-om, odnosno Lenovom. U stvari, sad kada sam napisao - nek kaže tko što hoće ali Lenovo nije IBM. U cjenovnom rangu Lenovo i HP su, po meni, potpuno isti po svim pitanjima. Jedino šteta što IBM/Lenovo nema s AMD procesorima, to bi bila sasvm OK kupovina. Ovako, kupiš Lenovo koji i nije IBM, platiš ga relativno više od ekvivalenta u HP-u zbog Intel procesora koji je u startu skuplji, a u stvarnom radu koji ne stavlja u prvi plan igre ili neki teži oblik poslovnih aktivnosti ne osjetiš ama baš nikakvu razliku....
Ovdje si me malo zbunio.
Procitao sam dva put ali nisam skuzio sto bi ti preferiro na kraju (pod preferiro mislim ono sto ima na trzistu)
pisc99 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 20:53   #8
igx
Premium
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 258
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Po meni, ako je ta cifra u igri gledaj neki HP s AMD Turion procesorima, dobiješ sasvim pristojnu konfu po toj cijeni, ili još nešto slabiju ali relativno kvalitetniju s IBM-om, odnosno Lenovom. U stvari, sad kada sam napisao - nek kaže tko što hoće ali Lenovo nije IBM. U cjenovnom rangu Lenovo i HP su, po meni, potpuno isti po svim pitanjima. Jedino šteta što IBM/Lenovo nema s AMD procesorima, to bi bila sasvm OK kupovina. Ovako, kupiš Lenovo koji i nije IBM, platiš ga relativno više od ekvivalenta u HP-u zbog Intel procesora koji je u startu skuplji, a u stvarnom radu koji ne stavlja u prvi plan igre ili neki teži oblik poslovnih aktivnosti ne osjetiš ama baš nikakvu razliku....
čini mi se da si sam sebe speljao u ovom postu. Lenovo je 2005.g. kupio IBM PC diviziju. To šta na nekim Thinkpad linijama i dalje stoji IBM je čisto radi tržišta da ostane prepoznat dok Lenovo ne postane dovoljno jak. Večina novih Thinkpad modela dolazi čak i bez IBM loga.

kvaliteta nije pala i vidi se kontinuirani razvoj novih modela kao šta su recimo ova magnezijska očajanja ekrana i sl...

za 6-7k bi uzeo nešto od ovog ako se radi o Lenovu

ako ti treba grafička:
http://www.vemil.hr/opis.aspx?sifra=5520078

ako ti je bitno jako kvalitetno kučište i robusnost:
http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=6017

znam da su oba sa Vistom, ali s obzirom da su preko 1000kn jeftiniji nego inače isplate se uzet tak kak jesu pa pregazit instalaciju sa XP (driveri postoje), a kasnije opet imaš licencu za Vistu kad se odlučiš vratiti.
igx je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 21:12   #9
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor igx Pregled postova
čini mi se da si sam sebe speljao u ovom postu. Lenovo je 2005.g. kupio IBM PC diviziju. To šta na nekim Thinkpad linijama i dalje stoji IBM je čisto radi tržišta da ostane prepoznat dok Lenovo ne postane dovoljno jak. Večina novih Thinkpad modela dolazi čak i bez IBM loga.

kvaliteta nije pala i vidi se kontinuirani razvoj novih modela kao šta su recimo ova magnezijska očajanja ekrana i sl...

za 6-7k bi uzeo nešto od ovog ako se radi o Lenovu

ako ti treba grafička:
http://www.vemil.hr/opis.aspx?sifra=5520078

ako ti je bitno jako kvalitetno kučište i robusnost:
http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=6017

znam da su oba sa Vistom, ali s obzirom da su preko 1000kn jeftiniji nego inače isplate se uzet tak kak jesu pa pregazit instalaciju sa XP (driveri postoje), a kasnije opet imaš licencu za Vistu kad se odlučiš vratiti.
Tor je vjerujem mislio na Lenovo laptome (N, C, V) serija, a ne na Thinkpad seriju (ex. IBM).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 22:01   #10
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Citiraj:
Autor igx Pregled postova
čini mi se da si sam sebe speljao u ovom postu. Lenovo je 2005.g. kupio IBM PC diviziju. To šta na nekim Thinkpad linijama i dalje stoji IBM je čisto radi tržišta da ostane prepoznat dok Lenovo ne postane dovoljno jak. Večina novih Thinkpad modela dolazi čak i bez IBM loga.

kvaliteta nije pala i vidi se kontinuirani razvoj novih modela kao šta su recimo ova magnezijska očajanja ekrana i sl...

za 6-7k bi uzeo nešto od ovog ako se radi o Lenovu

ako ti treba grafička:
http://www.vemil.hr/opis.aspx?sifra=5520078

ako ti je bitno jako kvalitetno kučište i robusnost:
http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=6017

znam da su oba sa Vistom, ali s obzirom da su preko 1000kn jeftiniji nego inače isplate se uzet tak kak jesu pa pregazit instalaciju sa XP (driveri postoje), a kasnije opet imaš licencu za Vistu kad se odlučiš vratiti.
ma znam, nismo se razumjeli do kraja - nisam napisao lenovo N, C, V serija, ne Thinkpad

Imam par Lenova N serije u firmi, par HP-a i par IBM T I R serije. T je kralj, tu se nema što dodati. R je još uvijek odličan, no prilično blizu mu je HP. A kombinacija HP i Turiona je za tu cijenu nenad***iva - pogotovo za nekoga tko neće realno iskoristiti svu snagu koju mu daje C2D procesor.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2007., 22:17   #11
igx
Premium
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 258
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
ma znam, nismo se razumjeli do kraja - nisam napisao lenovo N, C, V serija, ne Thinkpad

Imam par Lenova N serije u firmi, par HP-a i par IBM T I R serije. T je kralj, tu se nema što dodati. R je još uvijek odličan, no prilično blizu mu je HP. A kombinacija HP i Turiona je za tu cijenu nenad***iva - pogotovo za nekoga tko neće realno iskoristiti svu snagu koju mu daje C2D procesor.
ok, razumjeli smo se, ali ajde nađi realno bolji laptop za tu lovu od ona 2 koja sam naveo!? naravno pod uvjetom da su ista klasa.

Ja bi rađe Core 2 Duo na 1.5GHz kao u R61 nego Turionax2 2.0GHz jer sam siguran da Intel radi bolje

jedan 6715b ne vjerujem da je bolji od gore navedenog R61 za tu lovu, a o N100 da ne govorim jer HP ima odvojenu grafiku u laptopima ispod 9-10k samo u 6720s i 6820s seriji koja je za klasu ispod gore navedenih.
igx je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 22:25   #12
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Ne znam koji si prvi lap stavi jer mutavi vemil link ne radi - pretpostavljam da je onaj Lenova s 7300 grafom, no OK, definitivno priznam da su oba OK - stvar možda osobnih potreba. Možda će netko prije gledati da uzme bolji ekran u nekom modelu, a slabiji proc, dok će nekom drugom sirova snaga proca biti na prvom mjestu. Ne koriste svi lap ili komp, svejedno - za istu stvar naravno...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 22:57   #13
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Neznam od kud vam to da su HPovi laptopi loši
3 komada prošla kroz ruke, s nijednim nisam imao zamjerke...
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 23:33   #14
Trillian
Premium
Moj komp
 
Trillian's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb grad
Postovi: 195
Citiraj:
Autor DoX_Chabar Pregled postova
Neznam od kud vam to da su HPovi laptopi loši
3 komada prošla kroz ruke, s nijednim nisam imao zamjerke...
To je greška u tebi zato što nisi navikao na bolje...

hp je prosjek...ono vidjeli smo i bolje, ***ali smo i lošije.
Trillian je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2007., 00:36   #15
pbunic
Premium
 
pbunic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 62
Sto mislite o ovom hp-ovom modelu?

http://www.optimum-online.hr/shop/vi...roduct=3903217

Zanima me prvenstveno kvaliteta zaslona, ali i ostale karakteristike. Ako netko ima iskustva bio bi zahvalan da mi ih kaze!

Koristio bi ga najvise za edit fotografije i videa (photoshop i premiere).

Moze i preporuka sa drugi lap u slicnom rangu?

Hvala!!!
pbunic je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2007., 09:07   #17
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,338
Citiraj:
Autor pbunic Pregled postova
Sto mislite o ovom hp-ovom modelu?
http://www.optimum-online.hr/shop/vi...roduct=3903217
Zanima me prvenstveno kvaliteta zaslona, ali i ostale karakteristike. Ako netko ima iskustva bio bi zahvalan da mi ih kaze
Radio sam na njemu jer ga je frend nabavio. Slika mi je bila malo mutiljikava kad se gleda iz većeg kuta (bočno). Sve ostalo na njemu je ok kombinacija. Ima jedna mala zamjerka - dotični dolazi nakrcan raznim programima. Kad sam mu skinuo Nortona Internet Security i stavio AVG, vidjelo se da lakše diše. Da sam imao vremena i gore bacio nanovo XPP i vlastitu kolekciju neophodnih programa, vjerojatno bi letio. Sve u svemu - ok laptop za tu lovu.

@pisc
Nigdje nema cijene pa ne znamo šta ti preporučiti. btw, HP ima i jači proc i nešto bolju grafu od Della (iako su obadve blagi užas za bilo šta više od interneta, officea i Solitairea) - zato i ima veću cijenu (barem ti tako kažeš).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2007., 09:34   #18
pisc99
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8
Citiraj:
@pisc
Nigdje nema cijene pa ne znamo šta ti preporučiti. btw, HP ima i jači proc i nešto bolju grafu od Della (iako su obadve blagi užas za bilo šta više od interneta, officea i Solitairea) - zato i ima veću cijenu (barem ti tako kažeš).
Pa vise mi niti ne treba za sve ostalo (igranje i nesto naprednije imam desktop i poslovni laptop)
Vise mi je bitna pouzdanost.. Mislio sam da ce ispasti linkovi ali nisu.
Pa Dell je 6000, a Lenovo i HP oko 7000

P.S.
Zna li netko neki servis koji uzima stare laptope?????
Bio bih vrlo zahvalan na ovoj informaciji
pisc99 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2007., 11:44   #19
svizac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zg
Postovi: 192
imam tu u ormaru 5 ibm-a koji su lenovo...

većinom rikavaju matične i tipkovnice...
tak da mi nemojte pričat kak je ibm zakon

možda smao t serija...ostatak je jednak kao i druge serije kod drugih proizvođača...
iskreno...izgubbih povjerenje u ibm i držim se hpa
svizac je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2007., 13:21   #20
pisc99
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8
Citiraj:
Autor svizac Pregled postova
imam tu u ormaru 5 ibm-a koji su lenovo...

većinom rikavaju matične i tipkovnice...
tak da mi nemojte pričat kak je ibm zakon

možda smao t serija...ostatak je jednak kao i druge serije kod drugih proizvođača...
iskreno...izgubbih povjerenje u ibm i držim se hpa
Mislim da cu kupiti onaj dell.
Skuzio sam da nema potreba kupovati neki iznad 6000kn
pisc99 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2007., 15:13   #21
igx
Premium
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 258
Citiraj:
Autor pisc99 Pregled postova
Mislim da cu kupiti onaj dell.
Skuzio sam da nema potreba kupovati neki iznad 6000kn
Jedan post da Lenovo ne valja i ti odmah kupujes dell-a... lako te se nagovori/odgovori

ak ti grafika ne treba uzmi si R61 u mikronisu za 6600kn i bok....
igx je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2007., 16:03   #22
pisc99
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8
Citiraj:
Autor igx Pregled postova
Jedan post da Lenovo ne valja i ti odmah kupujes dell-a... lako te se nagovori/odgovori

ak ti grafika ne treba uzmi si R61 u mikronisu za 6600kn i bok....
Nije tako, ali danas sam dobio restrikciju na 6000kn i citao recenzije, ok je dell nije bez ali za to kaj mi treba je ok,

Sad bi puno vise bio zahvalan za info di mogu prodatg dijelove za laptop osim preko grupa i oglasnika
pisc99 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2007., 16:15   #23
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Gledam malo po cijenicima te naletima na ovaj stroj Notebook HP Renew nw8440 8.906,15 Kn (RN039ETR)

Jel se isplati uzeti ovaj u odnosu Notebook HP 6715b, GB837EA 7029.05KN

Kakva je razlika u kvaliteti ekrana i izrade i da li se isplati za ovu razliku u cijeni???
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2007., 22:09   #24
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Ako gledaš sam ekran, meni je ipak malo previše na 15.4" 1920x1200. Idealno, opet meni, je 1680x1050.
A druga stvar - ja ni mrtav ne bih od Infogame kupio Renew stvar, pa makar to bio komad drveta. Imam jako loša iskustva s njima (na sreću, ne ja direktno i osobno) još od vremena kada su prodavali polovne stvari po nove, ne znam jel su se "opametili" no njih ne doživljavam kao relevantno mjesto za kupovinu ni pod razno. Ali opet, to sam samo ja.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2007., 09:34   #25
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,338
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Gledam malo po cijenicima te naletima na ovaj stroj Notebook HP Renew nw8440 8.906,15 Kn (RN039ETR)
Renew znači da je taj lap popravljen tj. da se pokvario pa su ga osposobili za rad. Hvala lijepa, novo je novo bez obzira tko to popravljao. Veće su šanse da opet rikne.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2007., 10:07   #26
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Renew znači da je taj lap popravljen tj. da se pokvario pa su ga osposobili za rad. Hvala lijepa, novo je novo bez obzira tko to popravljao. Veće su šanse da opet rikne.
Pod imenom HP RENEW se u velikoj većini slučajeva radi o robi koja dolazi od tvorničkog viška , otkazanih narudžbi, izložbenih modela, stock-rotation-a (prebacivanje sa jednog skladišta u drugo) , tepovrata od distributera zbog tvorničkih grešaka.

Roba sa tvorničkom greškom je tvornički obnovljena, ispravna, istestirana po rigoroznim pravilima HP-a kao i roba iz new programa, te originalno zapakirana sa svom pripadajućom dokumentacijom od strane HP-a i s pripadajućom HP-ovom garancijom, servisom i tehničkom podrškom.

S obzirom da se radi o takvoj robi ista je 20-40% jeftinija od robe iz HP NEW programa.

------> tak bar vele u alperu

Sve je to kocka, ovaj može trajati i tarajat a novi riknut nakon par dana.
Daju granciju 3 godine za ovaj a za nove 1 godinu (u tom cijenovnom rangu) pa ti sad budi pametan.
@tor gdje se mogu pogledati upaljeni laptopi da se vidi kak izgleda ekran
- po nekoj logici lakše je prodati jači model kad nekom pokažeš zašto je skuplji od nekog jeftinijeg nego mu briješ e slika mu je super a ti gledaš u ugašeni ekran ko telac...

Zadnje izmijenjeno od: MIK. 27.10.2007. u 10:23.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2007., 10:44   #27
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
A odi negdje da ti pokažu - HG spot u Mandiu, Ve-mil, Links...imaju dosta lapova izloženih, pogledaj si uživo obje rezolucije pa odluči što ti više paše.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2007., 12:30   #28
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Evo meni je strina dobila onaj HP 530 (tako nešto) - renew u Info Gami.
Laptop je nov - novcat, nema znakova korištenja - konfiguracija Centrino 2.0, 512 rama, intelova integruša, 80 giga disk...
Mislim da su ga dosta jeftino nabavili, a laptop mi se čini skroz ok, možda i bolji od ovih novih NX6 serija (lakši i tanji).

Jedino baterija ne traje dugo - negdi oko 2h max.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na