Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2012., 22:40   #1
ponky1005
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Karlovac
Postovi: 9
SAMSUNG S+ - help!

Ekipa bok!

Molila bih nekoga za pomoc, gledala sam puno po netu, ali eto bojim se sama išta krenuti. Dakle, situacija je: imala sam gingerbread 2.3.5. i stavila pin šifru na ekran i više nisam mogla otključati ekran. nosila sam mob u servis nekom frajeru u vž da mi to sredi i frajer sredio, sve super 5. i nisam obraćala pažnju baš dok se nisu počeli pojavljivati problemi kao npr. ne mogu updejtati nijednu aplikaciju na mobu, smrzava se tipkovnica itd. i kopala po mobu i vidim da mi je frajer stavio 2.3.4. ja sa svojim mobom sada trenutno mogu samo još zvati i pisati poruke. k frajeru natrag više nisam u mogućnosti ići jer nisam više u vž.

dali je itko voljan mi detaljno reći šta da napravim?

edit: u t comu sam uzela mob
ponky1005 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2012., 13:43   #2
sen123
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: pula
Postovi: 65
pa po meni najbolje da ubaciš sama novu verziju firmwara 2.3.6. juće sam radio i zadovoljan sam (puno je bolja od predhodne verzije). btw imamo isti mob pa ti govirim iz iskustva.
e sad dal bi mogla sama uradit to, full je jednostavno zaista ali ono jedan pogrešan korak i pomislit ćeš da si pokvarila mob ali nije tako. btw imaš na forumu detaljna uputstva kako fleshati (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=216896) ako se usudiš da radiš sama javi se pa ti pomognem ili netko drugi sa foruma
pozz
sen123 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2012., 15:22   #3
ponky1005
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Karlovac
Postovi: 9
usudim se sama, samo naravno da mi netko pomogne da ne zafrknem nešto :/ javim ti se na pm

Zadnje izmijenjeno od: ponky1005. 24.11.2012. u 15:41.
ponky1005 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na