Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.07.2009., 18:14   #1
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
Vase misljenje o LG KC550

Pozdrav svima!
kao sto naslov govori, namjeravam kupiti LG KC550 pa me zanimaju vasa misljenja, da li je ko naisao na kakav problem i slicno (jer koliko vidim, za te pare je mobitel predobar) i ako bi mi preporucili mozda neki drugi mob za te pare (pare = produzenje pretplate u t-mobileu i prelazak na mrak tarifu, 6k bodova i nadoplata za uredaj od maximalnih 300kn).

hvala unaprijed na informacijama.

p.s.: procesao sam u druge forume (nase i strane ali su mi informacije od petorice ljudi malo premalo)
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2009., 19:09   #2
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
lg? bjež od toga.
mislio sam uzet cookie,uzela legica,sjebala se.sreca pa je bogata i spasila siroce od kolapsa.
spor software,plastika ko iz chinezi shopa.kontam da je ovo ista banana.
TomG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.07.2009., 19:38   #3
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
hm... taj cookie mi nije bio drag od kad je izasao jer je malo preeeeejeftin bio za ono sto pruza.

nakon malo mozganja sam se sjetio da jedna legica s faxa ima taj kc550 ali sto mu losih mentola, nikako da se javi. sljedece, frend mi imo onaj shine i veli da je mob bio cisto opravdanje svog naziva (shine ^^) ali po mom misljenju se malo previse vukao u menijima. fala na odgovoru, pocekat cu jos par dana da ljudi napisu misljenja pa cu vidit.


fala na odg.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2009., 20:18   #4
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
nisam radio na mobu pa ne mogu tvrditi,al koliko slusam okolo o lg-u.Mislim da ima brdo dobrih mobitela i sigurno ces naci nesto isto ili cak bolje za te novce/bodove.
sretno s kupovinom
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2009., 22:09   #5
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
puno hvala.
inace sam mislio uzet w890i ali dns iso i rekli mi da ih nemaju i vise nece dobit jer je to dosta stari model . ovaj LG mi je drugi izbor zato ga uzimam. da imam vise para, 101% da bu uzeo nest bolje ali jbg, striko nikola ne dolazi 2x godisnje a ni djed mraz
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2009., 22:16   #6
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Da ne otvaram novu temu.

Jel možda tko isprobo Samsung S5230
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2009., 01:10   #7
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Nista posebno , Cookie sa malo doradjenijim softverom za moj pojam je taj Samsung .

A sto se tice kc550 ne bi se slozio sa ovim stavom , radi se o vrlo dobrom uredjaju koji za te novce nudi jako puno , i softver mu je vrlo dobar , isto kao i izrada i ostale mogucnosti . Lg je cijenom vrlo konkurentan , svatko tko kupi recimo Cookie za te novce i onda ide pluvati po tom uredjaju bas i nije realan , jer ipak se radi o touchu za kikiriki , tko zeli nesto ozbiljnije i bolje mora pljunuti bar 2 ili 3 puta vise nego za Cookie . Lg aparati nisu nista losiji o drugih i to je zabluda , jer svaki proizvodjac ima nekih modela koji mu nisu na cast , recimo za primjer SE W910 ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2009., 01:55   #8
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Router Pregled postova

Lg aparati nisu nista losiji o drugih i to je zabluda
Upravo to!

Da se ne spominje da perjanice LG ponude Arena i Viewty obrišu pod sa bilo kakvim iPhoneom, Omniom i par drugih...

Jedina mana LG-a je malo sporiji software u odnosu na konkureniciju, mahom sve ostalo je bolje od duplo skupljih mobitela
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2009., 02:04   #9
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Predrasude su nezgodne , pogotovo kad netko cuje od susjeda ciji kum ima prijatelja kojem je kolega sa posla se razocarao u recimo Shineu jer mu je baterija drzala samo 2 dana . A nitko ne pita kaj taj covjek radi na mobu , koliko ga koristi , kako se odnosio prema bateriji i slicno ...
Osobno sam se stvarno naslusao pljuvanja po mobovima van svetog trojstva , i to pogotvo o Lg-u i Motoroli a koristio sam dosta njihovih uredjaja i uglavnom nemam neke zamjerke ( cak imam jednu V3 koja je vjecni back up i cesto uskace na par dana i jos nije zatajila ) . Cookie mi je zapravo bio vrlo dobar , a ovaj Kc550 sam koristio kao fotic jedno vrijeme i mob je bio odlican koliko se sjecam , pogotovo tipkovnica za sms-anje .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2009., 09:21   #10
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
jutro!
decki, najljepsa vam hvala na komentarima. ipak cu uzeti onda taj mob.

a sto se tice svetog trojstva, istina, jos imam doma ericsson GA628 (cigla za koju ti trebaju vozacka, gradevinska i oruzani list) cija baterija drzi do prvog poziva ali mob je legenda i JOS radi (a star 13 god ^^).

Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Predrasude su nezgodne , pogotovo kad netko cuje od susjeda ciji kum ima prijatelja kojem je kolega sa posla se razocarao u recimo Shineu jer mu je baterija drzala samo 2 dana . A nitko ne pita kaj taj covjek radi na mobu , koliko ga koristi , kako se odnosio prema bateriji i slicno ...
potpisujem. takve su i meni prejake
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.07.2009., 11:32   #11
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Da se ne spominje da perjanice LG ponude Arena i Viewty obrišu pod sa bilo kakvim iPhoneom, Omniom i par drugih...
istina stignem pod obrisat u cijeloj kući dok se diže aplikacija na Areni

daj pliz pa to je spor mob dozlaboga
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2009., 12:20   #12
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Charmander svakako javi utiske za taj mob ,bas me zanima
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2009., 16:35   #13
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
naravno da hocu (ako ne zaboravim )
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2009., 20:06   #14
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
3.5 jack) je da dok pojacam glasnocu na max onda se slusalice (ili mob) pocnu gubit i sve pocne krestat da bole usi . sluske su plasticne, tj. nemaju onu gumu ili makar spuzvicu na kraju da vas ne bole usi od kraceg nosenja. sluske su na nekom, ne bas presretnom, tankom kablicu za koji ocekujem da mi pocne prekidat nakon kojih 5-6mj.
dodatni minus mu je da dok tipkate brojke osobe koje ce te zvati onda vam dode da placete jer od silnih ponuda fontova (cjela 3), samo je neki travnati stil necemu koristan. ostale teme su u banani, opakoj banani.
mob nije nesto uber brz (w200i bi ga po brzini rascetvorio) ali je nekako vise user-friendly.

ogromni plus ovom mobu je da da se kamera zatvara onim poklopcem da se ne prasi (na starom w200i se kamera znala sprasit da je slika bila sivkasta/smeckasta) te da se onaj jack za punjenje/usb/sluske isto zatvara svojim poklopcicem sto umanjuje kolicinu prasine i jamci dulji vijek trajanja bez prekidanja (za razliku od starog (opet) w200i koji sam nakon 6mj nosio na servis da mi promjene isti prikljucak jer sam morao slatat mobitel tim kablom da se on uopce sjeti da ga pokusavam napunit).
jos jedan plus je ono sto dosta citam na netu, tipkovnica je masterful za pisanje SMSa. tipke su velike; dok ih stisnes, osjetis pod prstima da si stisnuo tipku; i nekako su sexy prema ostalim dizajnima koje sam vidio.
dodatni plus je da dok se nest usteka u mob onda je kabel skoro fixni a ne kao kod SE da kabel mozes micat 1mm gore/dolje (sto potice rashebavanje jacka i rezultira gore spomenutim slatanjem mobitela i klecanjem na koljenima samo da mob skuzi da ga pokusavate spojiti s kompom ili napuniti)
pozitiva se nastavlja: prilikom spajanja s kompom nisu potrebni nikakvi driveri i ostali dodaci jer komp odmah prizna mob kao 2xUSB (mob i karticu) i sve se to odvija izrazito brzo. prilikom odspajanja moba od kompa ne moram odspajat posebno mob pa onda karticu vec mi je ponudena samo jedna opcija, da odspojim oboje istovremeno .

mob je crn i ima prejebeno ruzni srebrni "t-mobile" natpis odmah ispod ekrana. ne moram ga uopce otvarat osim dok mislim nekog nazvat. hvala bogu sto su teme fino crne (sve me strah kako izgleda pink verzija ).

to je otprilike to s moje strane. sad cu vidit kako ce mob radit i da li ce se i meni dogodit sva ona prekidanja/stekanja/blesiranja koje ostali ljudi spominju.
-->
evo, uzo sam mob i javljam utiske.

znaci, idemo redom:

mob je ovako malo dosadnjikavog izgleda, makar prije nije bio ali sad dok sam ga dobio doma i malo prostudirao mi je izgled postao dosadan.
kamera je oke, ledica iznenadujuce dobro osvijetljuje tamne (potpuna tama) prostorije. video reze 720x480 govori sam za sebe

prva zamjerka tom mobu (koju valjda necu preboljet tako dugo dok cu ga imat ili dok ne nabavim onaj adapter LG --> 3.5 jack) je da dok pojacam glasnocu na max onda se slusalice (ili mob) pocnu gubit i sve pocne krestat da bole usi . sluske su plasticne, tj. nemaju onu gumu ili makar spuzvicu na kraju da vas ne bole usi od kraceg nosenja. sluske su na nekom, ne bas presretnom, tankom kablicu za koji ocekujem da mi pocne prekidat nakon kojih 5-6mj.
dodatni minus mu je da dok tipkate brojke osobe koje ce te zvati onda vam dode da placete jer od silnih ponuda fontova (cjela 3), samo je neki travnati stil necemu koristan. ostale teme su u banani, opakoj banani.
mob nije nesto uber brz (w200i bi ga po brzini rascetvorio) ali je nekako vise user-friendly.

ogromni plus ovom mobu je da da se kamera zatvara onim poklopcem da se ne prasi (na starom w200i se kamera znala sprasit da je slika bila sivkasta/smeckasta) te da se onaj jack za punjenje/usb/sluske isto zatvara svojim poklopcicem sto umanjuje kolicinu prasine i jamci dulji vijek trajanja bez prekidanja (za razliku od starog (opet) w200i koji sam nakon 6mj nosio na servis da mi promjene isti prikljucak jer sam morao slatat mobitel tim kablom da se on uopce sjeti da ga pokusavam napunit).
jos jedan plus je ono sto dosta citam na netu, tipkovnica je masterful za pisanje SMSa. tipke su velike; dok ih stisnes, osjetis pod prstima da si stisnuo tipku; i nekako su sexy prema ostalim dizajnima koje sam vidio.
dodatni plus je da dok se nest usteka u mob onda je kabel skoro fixni a ne kao kod SE da kabel mozes micat 1mm gore/dolje (sto potice rashebavanje jacka i rezultira gore spomenutim slatanjem mobitela i klecanjem na koljenima samo da mob skuzi da ga pokusavate spojiti s kompom ili napuniti)
pozitiva se nastavlja: prilikom spajanja s kompom nisu potrebni nikakvi driveri i ostali dodaci jer komp odmah prizna mob kao 2xUSB (mob i karticu) i sve se to odvija izrazito brzo. prilikom odspajanja moba od kompa ne moram odspajat posebno mob pa onda karticu vec mi je ponudena samo jedna opcija, da odspojim oboje istovremeno .

mob je crn i ima prejebeno ruzni srebrni "t-mobile" natpis odmah ispod ekrana. ne moram ga uopce otvarat osim dok mislim nekog nazvat. hvala bogu sto su teme fino crne (sve me strah kako izgleda pink verzija ).

to je otprilike to s moje strane. sad cu vidit kako ce mob radit i da li ce se i meni dogodit sva ona prekidanja/stekanja/blesiranja koje ostali ljudi spominju.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2009., 21:34   #15
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
3.5 jack) je da dok pojacam glasnocu na max onda se slusalice (ili mob) pocnu gubit i sve pocne krestat da bole usi . sluske su plasticne, tj. nemaju onu gumu ili makar spuzvicu na kraju da vas ne bole usi od kraceg nosenja. sluske su na nekom, ne bas presretnom, tankom kablicu za koji ocekujem da mi pocne prekidat nakon kojih 5-6mj.
dodatni minus mu je da dok tipkate brojke osobe koje ce te zvati onda vam dode da placete jer od silnih ponuda fontova (cjela 3), samo je neki travnati stil necemu koristan. ostale teme su u banani, opakoj banani.
mob nije nesto uber brz (w200i bi ga po brzini rascetvorio) ali je nekako vise user-friendly.

ogromni plus ovom mobu je da da se kamera zatvara onim poklopcem da se ne prasi (na starom w200i se kamera znala sprasit da je slika bila sivkasta/smeckasta) te da se onaj jack za punjenje/usb/sluske isto zatvara svojim poklopcicem sto umanjuje kolicinu prasine i jamci dulji vijek trajanja bez prekidanja (za razliku od starog (opet) w200i koji sam nakon 6mj nosio na servis da mi promjene isti prikljucak jer sam morao slatat mobitel tim kablom da se on uopce sjeti da ga pokusavam napunit).
jos jedan plus je ono sto dosta citam na netu, tipkovnica je masterful za pisanje SMSa. tipke su velike; dok ih stisnes, osjetis pod prstima da si stisnuo tipku; i nekako su sexy prema ostalim dizajnima koje sam vidio.
dodatni plus je da dok se nest usteka u mob onda je kabel skoro fixni a ne kao kod SE da kabel mozes micat 1mm gore/dolje (sto potice rashebavanje jacka i rezultira gore spomenutim slatanjem mobitela i klecanjem na koljenima samo da mob skuzi da ga pokusavate spojiti s kompom ili napuniti)
pozitiva se nastavlja: prilikom spajanja s kompom nisu potrebni nikakvi driveri i ostali dodaci jer komp odmah prizna mob kao 2xUSB (mob i karticu) i sve se to odvija izrazito brzo. prilikom odspajanja moba od kompa ne moram odspajat posebno mob pa onda karticu vec mi je ponudena samo jedna opcija, da odspojim oboje istovremeno .

mob je crn i ima prejebeno ruzni srebrni "t-mobile" natpis odmah ispod ekrana. ne moram ga uopce otvarat osim dok mislim nekog nazvat. hvala bogu sto su teme fino crne (sve me strah kako izgleda pink verzija ).

to je otprilike to s moje strane. sad cu vidit kako ce mob radit i da li ce se i meni dogodit sva ona prekidanja/stekanja/blesiranja koje ostali ljudi spominju.
Da dodam jos par mana:

Ne postoji automatsko zakljucavanje tipkovnice ni obicno ni kodom,jedino ako udjete u meni pa sigurnost pa ovo pa ono pa ZAKLJUCAJ ODMAH,zakljuca se ,pa cim otkljucas tipkovnicu opet moras u meni-sigirnost... PITA .
Meni u folderima je gluuuuppppp,znaci ne mozes otvorit neki folder,mozes na pcu sa nekim citacem kartica,ali ga fon nece skuzit kad ubacis karticu,nego samo njegove DEFAULT foldere.
Ima jos par sitnica ali ovo je najbitnije. Slazem se da je jeftin,ali ga se tako onda mora i tretirati. Najobicniji telefon sa vrlo malo multimedijskih opcija osim malo bolje kamere. Recimo jedan k850i ili c705 sa slicnom cijenom ga pojede iako je doat stariji telefon. Nije bitno koliko je kostao k850i na pocetku,nego koliko kosta sada,i sta moze user dobiti za iste pare.
-->
Citiraj:
Autor Charmander Pregled postova
evo, uzo sam mob i javljam utiske.

znaci, idemo redom:

mob je ovako malo dosadnjikavog izgleda, makar prije nije bio ali sad dok sam ga dobio doma i malo prostudirao mi je izgled postao dosadan.
kamera je oke, ledica iznenadujuce dobro osvijetljuje tamne (potpuna tama) prostorije. video reze 720x480 govori sam za sebe

prva zamjerka tom mobu (koju valjda necu preboljet tako dugo dok cu ga imat ili dok ne nabavim onaj adapter LG --> 3.5 jack) je da dok pojacam glasnocu na max onda se slusalice (ili mob) pocnu gubit i sve pocne krestat da bole usi . sluske su plasticne, tj. nemaju onu gumu ili makar spuzvicu na kraju da vas ne bole usi od kraceg nosenja. sluske su na nekom, ne bas presretnom, tankom kablicu za koji ocekujem da mi pocne prekidat nakon kojih 5-6mj.
dodatni minus mu je da dok tipkate brojke osobe koje ce te zvati onda vam dode da placete jer od silnih ponuda fontova (cjela 3), samo je neki travnati stil necemu koristan. ostale teme su u banani, opakoj banani.
mob nije nesto uber brz (w200i bi ga po brzini rascetvorio) ali je nekako vise user-friendly.

ogromni plus ovom mobu je da da se kamera zatvara onim poklopcem da se ne prasi (na starom w200i se kamera znala sprasit da je slika bila sivkasta/smeckasta) te da se onaj jack za punjenje/usb/sluske isto zatvara svojim poklopcicem sto umanjuje kolicinu prasine i jamci dulji vijek trajanja bez prekidanja (za razliku od starog (opet) w200i koji sam nakon 6mj nosio na servis da mi promjene isti prikljucak jer sam morao slatat mobitel tim kablom da se on uopce sjeti da ga pokusavam napunit).
jos jedan plus je ono sto dosta citam na netu, tipkovnica je masterful za pisanje SMSa. tipke su velike; dok ih stisnes, osjetis pod prstima da si stisnuo tipku; i nekako su sexy prema ostalim dizajnima koje sam vidio.
dodatni plus je da dok se nest usteka u mob onda je kabel skoro fixni a ne kao kod SE da kabel mozes micat 1mm gore/dolje (sto potice rashebavanje jacka i rezultira gore spomenutim slatanjem mobitela i klecanjem na koljenima samo da mob skuzi da ga pokusavate spojiti s kompom ili napuniti)
pozitiva se nastavlja: prilikom spajanja s kompom nisu potrebni nikakvi driveri i ostali dodaci jer komp odmah prizna mob kao 2xUSB (mob i karticu) i sve se to odvija izrazito brzo. prilikom odspajanja moba od kompa ne moram odspajat posebno mob pa onda karticu vec mi je ponudena samo jedna opcija, da odspojim oboje istovremeno .

mob je crn i ima prejebeno ruzni srebrni "t-mobile" natpis odmah ispod ekrana. ne moram ga uopce otvarat osim dok mislim nekog nazvat. hvala bogu sto su teme fino crne (sve me strah kako izgleda pink verzija ).

to je otprilike to s moje strane. sad cu vidit kako ce mob radit i da li ce se i meni dogodit sva ona prekidanja/stekanja/blesiranja koje ostali ljudi spominju.
Da dodam jos par mana:

Ne postoji automatsko zakljucavanje tipkovnice ni obicno ni kodom,jedino ako udjete u meni pa sigurnost pa ovo pa ono pa ZAKLJUCAJ ODMAH,zakljuca se ,pa cim otkljucas tipkovnicu opet moras u meni-sigirnost... PITA .
Meni u folderima je gluuuuppppp,znaci ne mozes otvorit neki folder,mozes na pcu sa nekim citacem kartica,ali ga fon nece skuzit kad ubacis karticu,nego samo njegove DEFAULT foldere.
Ima jos par sitnica ali ovo je najbitnije. Slazem se da je jeftin,ali ga se tako onda mora i tretirati. Najobicniji telefon sa vrlo malo multimedijskih opcija osim malo bolje kamere. Recimo jedan k850i ili c705 sa slicnom cijenom ga pojede iako je doat stariji telefon. Nije bitno koliko je kostao k850i na pocetku,nego koliko kosta sada,i sta moze user dobiti za iste pare.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2009., 18:52   #16
Kiki_OoO
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 1
Imam LG k502 cookie
i ne znam kako da premjestim da ni sve sadrzaje od sad salje izravno na memorijsku karticu?!?
molim vas pomoooc!
Kiki_OoO je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2009., 18:59   #17
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor Kiki_OoO Pregled postova
Imam LG k502 cookie
i ne znam kako da premjestim da ni sve sadrzaje od sad salje izravno na memorijsku karticu?!?
molim vas pomoooc!
postoji i tema o cookieu

na koje tocno sadrzaje mislis , one koje primas putem bluetootha ?
Router je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2012., 12:20   #18
Hec
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: BiH
Postovi: 2
Imam mobilni telefon LG KC550 i nemogu nikako da namjestim da sve sto prebacujem s racunara na mobilni ide na vanjsku memoriju (mem.karticu) jel mi moze neko pomoci u tome
Hec je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na