Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 16.09.2014., 22:37   #1651
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Imas ih tu u temi. Znat ce specijalisti za kineze bolje.. Baterija ti nebi trebala bit problem. Jako je dobra na tom telefonu. Idi na 1+1 ak ga dobis za normalnu cijenu. Nema boljeg za tu lovu. Mi3 ima premali ekran za tvoje prohtjeve a to je jedino kaj mi pada na pamet.
MAGARAC je offline  
Staro 16.09.2014., 23:01   #1652
Amigo8
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Benkovac
Postovi: 14
Pozdrav.Na Coolpad f1 nemogu otvoriti Potrošnja podataka i neradi video,kako da to rješim?
2014_09_16_18.39.24_crop.png (115.1 kB)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	2014_09_16_18.39.24_crop.png‎
Views:	391
Size:	115.1 kB
ID:	13792  
Amigo8 je offline  
Staro 16.09.2014., 23:06   #1653
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Ekipa, još jednom da Vas zamolim ako mi možete pomoći pri odabiru mobitela. Da li postoji koji bolji smartphone od oneplus one u ovom cjenovnom rangu (2000-2500kn).

Općenito gledajući da su što slični (ili čak možda bolji) kvalitetama/performansama ovih najboljih brendova. Jedino mi je važno da je ekran 5.5' tj. što veći, naravno cjelokupne performanse i kvalitetnu isto cijenim.

Hvala Magarcu na pomoći i Vama na savjetima koji slijede

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 16.09.2014. u 23:13.
Mogy je offline  
Staro 16.09.2014., 23:22   #1654
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Znači laek dobro složio rom...
Vidio sam dosta žuganja na needromu.
Kakav je zvuk?
Vanjski speaker je znatno jači, glasniji. Kamera je puno bolja nego na Baidu 54. Snimanje videa pri slabijem svjetlu nije popravljeno, i dalje opada framerate sve do 16 fps. Nema opcije snimanja razgovora. Ima opcija video poziva (normalnog, ne preko skype-a i sl.). Baterija dobra kao na Baidu i Miuiu. Brži i fluidniji rad, osobito u skrolanju imenika (700+ brojeva). Nema zvučne notifikacije isporuke sms-a, samo prikaz na ekranu. Izbacuje error u messaging/settings/notifications - "Unfortunately, Messaging has stopped". GPS osjetno slabiji nego na Baidu ili MIUI. Locka se, ali mu treba puno više vremena, a preciznost je manja. (test "s prozora" stana, vani radi ok)
Bluetooth ima manji problem, ponekad zvuk u slušalici pucketa. To se dešavalo i na MIUI-u, a na Baidu nikada. Pozivi ok, zvuk i mikrofon dobri.
Sveukupno, bez obzira na par manjih minusa, rom je jako dobar.
Eto, zapažanja prvog dana.
fora je offline  
Staro 17.09.2014., 00:03   #1655
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Hvala!
Pošalji i laeku poruku o bagovima

Citiraj:
Autor Amigo8 Pregled postova
Pozdrav.Na Coolpad f1 nemogu otvoriti Potrošnja podataka i neradi video,kako da to rješim?
2014_09_16_18.39.24_crop.png (115.1 kB)
Ubaci novi stock CoolUI ili custom rom
Pogledaj pod Easy Peasy
Za tvornički CoolUI - ubaci ga alatom YGDP
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 17.09.2014., 00:15   #1656
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
Evo ja poslije par dana čitanja svih ovih stranica unazad se mislim između Lenova A806 i THL 5000. Javim dojmove kad naručim jednog od ove dvojice pa napišem review.
knocker je offline  
Staro 17.09.2014., 04:18   #1657
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Tek sam sad vidio da nema zamjenjivu bateriju Da li imaš za preporučiti mobitel iste veličine (meni što veći mob to bolje) sa istim ili sličnim performansama, a da ima zamjenjivu bateriju? Hvala
Kad ljudi kenu kenjat po zamjenjivoj bateriji ko nedostatku ja se klistiram sa proljevom mam. Ja imam zamijenjivu bateriju na Nexusu pa je nisam mjenjao 3 godine a sad cu mijenjat mob a ne bateriju...
trouble je offline  
Staro 17.09.2014., 06:27   #1658
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
@Mogy
Za tu lovu nema boljeg. Eventualno Xiaomi Mi4. Mana obojice je što nemaju proširivu memoriju tj. sd utor i baterija nije zamjenjiva (to baš i nije neki problem po mom mišljenju). Meizu MX4 bi im mogao biti konkurencija da ima nešto nižu cijenu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 17.09.2014., 07:15   #1659
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Naravno, i honor 6 je u toj prici, samo ga je zajebano nabavit
Fatal je offline  
Staro 17.09.2014., 07:58   #1660
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Ekipa, još jednom da Vas zamolim ako mi možete pomoći pri odabiru mobitela. Da li postoji koji bolji smartphone od oneplus one u ovom cjenovnom rangu (2000-2500kn).
Općenito gledajući da su što slični (ili čak možda bolji) kvalitetama/performansama ovih najboljih brendova. Jedino mi je važno da je ekran 5.5' tj. što veći, naravno cjelokupne performanse i kvalitetnu isto cijenim.
Hvala Magarcu na pomoći i Vama na savjetima koji slijede
ne postoji bolji u tom rangu, ali ovak na brzinu imaš poveći izbor drugih flagshipova od 5.5": lenovo k910 i zte nubia z7max, huawei honor 3x? omjer uloženog i dobivenog je dobar, pogotovo kod lenova..

Zadnje izmijenjeno od: darmarH. 17.09.2014. u 08:06.
darmarH je offline  
Staro 17.09.2014., 08:19   #1661
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Drugi mjesec uzimam oneplus one. Trenutno najbolji mobitel što se tiče performansi/kvalitete ako se ne varam(ispravite me ako griješim) Mobitel je majčica, gledao sam usporedbu iphone 6 i njega, ovaj ga pere naveliko, a cijena je troduplo jeftinija
Ja sam do sada dva naručija, i po mojoj procjeni mobitel vridi svake kune.
Na veličinu se lako navikneš, a sve ostale komponente su trenutni vrh.
Gledajući M8 i OPO i dojam večine ljudi da je OPO kvalitetnije izrađen.
A o nadogranji softwera kakvu bi trebao imati OPO većina drugih može samo sanjat.
Jedina mana je možebitno žutilo u denjem dijelu ekrana i ghost touches koje najavljuju već misec dana da su softwerska greška (čeka se update verzije 33R).
Opet napominjem, jedino sandstone black 64GB sa njihove stranice je internacionalna verzija, sve ostalo su verzije za kinesko tržište.
antebr je offline  
Staro 17.09.2014., 09:13   #1662
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Hvala svima na savjetima Idući mjesec kupujem one plus one

Našao sam najjeftiniju i pouzdanu stranicu (bez invitea) za kupiti mobitel pa ako nekome treba: 1. link , 2. link za eu zemlje, bez carine i pdv-a (plaća se dostava - singapore mail, dok na prvom linku ne)

btw, Imate preporuku koji dobar case uzeti?

edit: sale, taman pišem post i vidim da si ti pitao

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 17.09.2014. u 09:41.
Mogy je offline  
Staro 17.09.2014., 09:14   #1663
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
__________________
de.fang je offline  
Staro 17.09.2014., 09:37   #1664
Amigo8
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Benkovac
Postovi: 14
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Hvala!
Pošalji i laeku poruku o bagovima



Ubaci novi stock CoolUI ili custom rom
Pogledaj pod Easy Peasy
Za tvornički CoolUI - ubaci ga alatom YGDP
Hvala na savjetu ali ja to nisam nikad radio pa se bojim da nešto ne zeznem,da li je to komplicirano..
Amigo8 je offline  
Staro 17.09.2014., 09:40   #1665
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
Newman k1s za 149$
igral sam se malo s tim newmanom prije mjesec dana, i mogu reći da je ugodno iznenađenje.. izgled je generičan, ali je čvrst, ne škripi, lagan i lijepo leži u ruci, zadnja maska ima gumeni grip, kamera od 13mpix vrlo dobra, jaka bljeskalica, fluidan sustav (2gb rama), slobodnog roma ima 12gb u jednoj particiji.. jedino me smetalo kaj ima (pre)više mesa oko ekrana nego moj v967s..
za te novce je odličan izbor nekome ko ne pati na dizajn..
darmarH je offline  
Staro 17.09.2014., 09:49   #1666
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor darmarH Pregled postova
igral sam se malo s tim newmanom prije mjesec dana, i mogu reći da je ugodno iznenađenje.. izgled je generičan, ali je čvrst, ne škripi, lagan i lijepo leži u ruci, zadnja maska ima gumeni grip, kamera od 13mpix vrlo dobra, jaka bljeskalica, fluidan sustav (2gb rama), slobodnog roma ima 12gb u jednoj particiji.. jedino me smetalo kaj ima (pre)više mesa oko ekrana nego moj v967s..
za te novce je odličan izbor nekome ko ne pati na dizajn..
Čini mi se dobra kupnja za te novce, jedino bi trebalo progooglati da nebi bilo nekih hw problema s tim modelom. Inače dobro zaokružen mob za te novce
__________________
de.fang je offline  
Staro 17.09.2014., 09:52   #1667
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
Oprezno bih pristupio dotičnom uređaju, solidna količina problema s kvalitetom touchscreena(par videa, dosta žalbi na forumima). Dostojan nasljednik N2 po tom pitanju kontrole (ne)kvalitete. Kao i prethodnik ako ulovite dobar primjerak jako dobar bang for buck. Ali to je kocka jer je očito kontrola kvalitete tipično kineska. Uz to bih dodao dosta slab community u usporedbi s popularnijim izborima u tom cjenovnom rangu. Ako pak netko želi kupiti antelife Germany ga isto ima(za istu cijenu dakle 113.99€) sa dostavom iz njemačkog skladišta.
bg_4_l je offline  
Staro 17.09.2014., 10:21   #1668
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Slažem se da treba paziti i proučiti naokolo, ipak sam se prekratko družil sa dotičnim, pa nemrem govorit o manama, recimo nisam uočil problema sa ekranom..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline  
Staro 17.09.2014., 10:54   #1669
brandon
azriel
 
brandon's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: kavez
Postovi: 246
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Oprezno bih pristupio dotičnom uređaju, solidna količina problema s kvalitetom touchscreena(par videa, dosta žalbi na forumima). Dostojan nasljednik N2 po tom pitanju kontrole (ne)kvalitete. Kao i prethodnik ako ulovite dobar primjerak jako dobar bang for buck. Ali to je kocka jer je očito kontrola kvalitete tipično kineska. Uz to bih dodao dosta slab community u usporedbi s popularnijim izborima u tom cjenovnom rangu. Ako pak netko želi kupiti antelife Germany ga isto ima(za istu cijenu dakle 113.99€) sa dostavom iz njemačkog skladišta.
Ja sam na Antelifeu kupio svog sad mrtvog Newman N2, koji je doduše radio OK 7 dana kolko traje garancija.

Ne vidim da Njemačko skladište šalje igdje osim u Njemačku samu. Španjolsko skladište šalje u EU države ali ne u HR, možda bi ih valjalo kontaktirati da nas dodaju na listu. Tvrde na španjolskoj podružnici 2g lokalne garancije, idem baš pročitati TOS.
__________________
Chasing shadows, all your life
brandon je offline  
Staro 17.09.2014., 10:59   #1670
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Oprezno bih pristupio dotičnom uređaju, solidna količina problema s kvalitetom touchscreena(par videa, dosta žalbi na forumima). Dostojan nasljednik N2 po tom pitanju kontrole (ne)kvalitete. Kao i prethodnik ako ulovite dobar primjerak jako dobar bang for buck. Ali to je kocka jer je očito kontrola kvalitete tipično kineska. Uz to bih dodao dosta slab community u usporedbi s popularnijim izborima u tom cjenovnom rangu. Ako pak netko želi kupiti antelife Germany ga isto ima(za istu cijenu dakle 113.99€) sa dostavom iz njemačkog skladišta.
Za tu cijenu i hw mislim da i nema konkurencije, a svakom kinezu treba pristupiti sa oprezom. Svaki od njih ima loših strana.
__________________
de.fang je offline  
Staro 17.09.2014., 13:28   #1671
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Možda netko zna:
može li se na Cubotu P6 zamijeniti njegov TN display (s jako lošim kutem gledanja), s nekim IPS displayem?
fora je offline  
Staro 17.09.2014., 13:39   #1672
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Do daljnjega na laek.17 V3 ostajem.
Rom je brutalan,za daily use odlican.

Nisam nikakvih bugova/errora primijetio,5h sati SOT kroz dva dana koristenja.

Kad koristim dan-dan i pol skoro 6h SOT.

Jos se vidi katastrofalan signal i ispreplitanje bosanske mreze.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1410953941383.jpg‎
Views:	265
Size:	54.8 kB
ID:	13794   Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1410953953558.jpg‎
Views:	261
Size:	36.1 kB
ID:	13795   Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1410953961092.jpg‎
Views:	249
Size:	36.8 kB
ID:	13796  
__________________
blava je offline  
Staro 17.09.2014., 13:41   #1673
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
Za tu cijenu i hw mislim da i nema konkurencije, a svakom kinezu treba pristupiti sa oprezom. Svaki od njih ima loših strana.
Vidi dolje:

Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
...
Ali to je kocka jer je očito kontrola kvalitete tipično kineska.
....
Ovo je malo diskutabilno jer se "tipično kineska" može shvatiti i u pozitivnom smislu.
Uzmi količinu prodanih uređaja prva četiri kineska proizvođača smartfona:
Huawei, Lenovo, Coolpad i Xiaomi pa usporedi količinu i kvalitetu s ostalim proizvođačima (i kineskim) i imaš tipično dobru kinesku kontrolu kvalitete.
Ono mobitela što hrvati pretežno kupuju kao kinesko se ne može ozbiljno uzeti
pod tipičan kineski proizvod.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 17.09.2014., 14:19   #1674
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Vidi dolje:

Autor bg_4_l
...
Ali to je kocka jer je očito kontrola kvalitete tipično kineska.
....
Hoćeš reći da je coolpad neki turbo mrak brand oduvijek poznat i provjeren za razliku od newman-a ?
Evo ti recimo mišljenje o jednom LTE coolpedu :
http://www.amazon.com/Coolpad-Quattr...ews/B008ZE4YDC

Dakle jedna lasta ne čini proljeće, neka si ljudi prouče za tog newman-a što se piše, pa ako je mob solidnog hw-a, mislim da je definitivni best buy za 150$.
A i ne moramo svi imati coolpad
__________________

Zadnje izmijenjeno od: de.fang. 17.09.2014. u 14:43.
de.fang je offline  
Staro 17.09.2014., 14:37   #1675
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Poznavateljima kineza, da. Sedmi po prodaji ukupno, a od kineza.... Pogodi.
pokra89 je offline  
Staro 17.09.2014., 14:38   #1676
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Možda netko zna:
može li se na Cubotu P6 zamijeniti njegov TN display (s jako lošim kutem gledanja), s nekim IPS displayem?
Ne može. Trebao si jednostavno kupiti skuplji model.
S nekim razlogom je P6 jeftiniji od recimo x6.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 17.09.2014., 14:55   #1677
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Zanimljiva vijest za sve one koji žele kupiti oneplus one

Link

Može se kupiti i bez invitea trenutno, ali je cijena oko 100$ skuplja tako da ako nekome nije to veliki problem neka pogleda linkove koje sam stavio na prošloj stranici Da čekam mjesec-dva mobitel, a da pritom uštedim ~600kn odmah bih na to pristao.
Mogy je offline  
Staro 17.09.2014., 14:57   #1678
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
Hoćeš reći da je coolpad neki turbo mrak brand oduvijek poznat i provjeren za razliku od newman-a ?
Evo ti recimo mišljenje o jednom LTE coolpedu :
http://www.amazon.com/Coolpad-Quattr...ews/B008ZE4YDC

Dakle jedna lasta ne čini proljeće, neka si ljudi prouče za tog newman-a što se piše, pa ako je mob solidnog hw-a, mislim da je definitivni best buy za 150$.
A i ne moramo svi imati coolpad
Jesi li uopće pogledao o kakvom se uređaju radi(mislim na ovog Coolpada)? Ne da je low end nego su specifikacije low end po standardima od pred 2 godine. Takvi uređaji teško da se uopće mogu uzeti u obzir. Ponavljam dovoljno je malo proguglati taj Newman na par jezika i vidljivo je da se radi o proizvodu vrlo upitne kvalitete. Za proizvođače koji prodajeu stotine tisuća komada je to ipak jedna sasvim druga priča.

@Dakok-pod kineska kontrola kvalitete sam se referirao na njihovu kontrolu kvalitete u cjelokupnoj industriji koja je miljama iza zapadne. Par proizvođača koji su na vrhu njeguju zapadnu kontrolu kvalitete, pa ne spadaju u tu kategoriju(poput ovih koje si nabrojao). Općenito globalno uspješne kineske tvrtke su prihvatile QC kakav je uobičajen na zapadu, većina naravno nije.
bg_4_l je offline  
Staro 17.09.2014., 15:01   #1679
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Naravno. I mislio sam na par proizvođača koji po masi prodaje nadmašuju sve ostale kineze
pa onda i možemo uzeti njih kao ogledni uzorak

Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
Hoćeš reći da je coolpad neki turbo mrak brand oduvijek poznat i provjeren za razliku od newman-a ?
Evo ti recimo mišljenje o jednom LTE coolpedu :
http://www.amazon.com/Coolpad-Quattr...ews/B008ZE4YDC

Dakle jedna lasta ne čini proljeće, neka si ljudi prouče za tog newman-a što se piše, pa ako je mob solidnog hw-a, mislim da je definitivni best buy za 150$.
A i ne moramo svi imati coolpad
Nije mi baš jasan smisao ove poruke.
Koga u stvari citiraš i koji je smisao poruke?
Kakvi coolpad?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 17.09.2014., 15:06   #1680
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Jesi li uopće pogledao o kakvom se uređaju radi(mislim na ovog Coolpada)? Ne da je low end nego su specifikacije low end po standardima od pred 2 godine. Takvi uređaji teško da se uopće mogu uzeti u obzir. Ponavljam dovoljno je malo proguglati taj Newman na par jezika i vidljivo je da se radi o proizvodu vrlo upitne kvalitete..
Taj model coolpeda je smeće, slažem se...

Ja sam za tog Newmana k1s našao samo jedan problem vezan uz ekran a to piše da su riješili novim romom... Takvih problema sa coolpedom u ovom thredu imaš koliko hoces.
__________________
de.fang je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na