Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.12.2019., 22:21   #47131
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Jeli moguće da i liva traka moze skrenuti desno?
Ne, lijeva prometna traka je samo za ravno.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 07:28   #47132
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Tako je. Koliko vidim, to je raskršće Savske ceste i Zagrebačke avenije. Na GMapsima se jasno vidi da je skretanje desno iz Savske u Zagrebačku moguće samo iz skroz desne trake.
Iz screenshota je vidljivo da u istom trenutku kada auti iz Savske skreću desno, u nju ulaze auti iz ZG av. s lijeve strane tj. iz pravca Vjesnika u smjeru Rotora.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.12.2019., 09:14   #47133
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Super info, nisam znao. Činilo mi se totalno nelogično kada sam to primjetio.
Računaj da ti je ta dopunska strelica u biti kao trokut na križanjima gdje se da izvesti zasebna traka za desno.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 09:32   #47134
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Sjećam se iz autoškole da nam je instruktor naglasio slučajeve kao što su križanje Selske i Knežije (kod Pitarella, smjer sjever), Vukovarske s Krugama (smjer zapad) i Vukovarske sa Strojarskom (smjer istok). Imaš 3 trake u svakom smjeru, i onda lijeva u jednom trenutku prelazi u skretanje (bez posebnog odvojka) i ima vlastiti semafor.
U tim slučajevima se može nastaviti ravno, poštivajući naravno semafor za ravno, iako je crveno za skretanje, uz povećani oprez, naravno.

Po tom principu, pošto Zagrebačka na tom križanju ima 2 trake, ne vidim razlog zašto druga traka iz Savske ne bi mogla obaviti skretanje. Svatko u svoju traku i to je to.

Veći je problem križanje Slavonske i Bratske zajednice (nadvožnjak sa skretanjem prema Lisinskom). 2 trake sa Slavonske skreću u 3 trake Bratske zajednice, i u 9 od 10 slučajeva se genije iz lijeve trake hoće zabiti u mene koji iz desne skrećem u srednju jer ne razumije koncept da iz unutarnje trake ideš uvijek u unutarnju traku.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 09:59   #47135
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Ma u kojem svemiru iz trake za lijevo se smije ravno?
Imaš tablu prije semafora, imaš horizontalnu signalizaciju....ako to nije dovoljno onda jebat ga

O nekim instruktorima se ne isplati trošit riječi, mom frendu je rekao da je super ideja stiskat kuplung u zavoju....ovaj tvoj ide u sličnu kategoriju.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 10:09   #47136
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Ma u kojem svemiru iz trake za lijevo se smije ravno?
Imaš tablu prije semafora, imaš horizontalnu signalizaciju....ako to nije dovoljno onda jebat ga

O nekim instruktorima se ne isplati trošit riječi, mom frendu je rekao da je super ideja stiskat kuplung u zavoju....ovaj tvoj ide u sličnu kategoriju.
Samo kažem što mi je rečeno. Vidim da to neki i rade. Ne mogu naći ni članak u zakonu koji se tiče takve situacije da se potvrdi može li se ili ne, no signalizacija postoji.

Krivo je označena i ta traka u tom slučaju, ali koliko je toga krivo kod nas označeno, može se do sutra o tome.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 10:31   #47137
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Samo kažem što mi je rečeno. Vidim da to neki i rade. Ne mogu naći ni članak u zakonu koji se tiče takve situacije da se potvrdi može li se ili ne, no signalizacija postoji.

Krivo je označena i ta traka u tom slučaju, ali koliko je toga krivo kod nas označeno, može se do sutra o tome.
Ne znam dal je krivo. Isto ti je i skretanje s Vukovarske u Kruge (ili kak se vec zove kvart)
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 10:35   #47138
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,455
yep, brdo je takvih skretanja a masa ljudi tu traku koristi za ravno, iako je za lijevo

imaš jednu i na selskoj (sa save prema trešnji) di se skreće kod pitarella lijevo, svaki dan tu prođem i uvijek netko iz te lijeve trake piči ravno, moš ga jebat
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 10:36   #47139
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ne znam dal je krivo. Isto ti je i skretanje s Vukovarske u Kruge (ili kak se vec zove kvart)
Napisano je u postu iznad...

Prođem svakodnevno tamo, pa vidim da se uredno prolazi na taj način, što scima ekipu koja se želi prestrojiti lijevo, a ne očekuju, da je netko prošao ravno po toj traci.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 10:50   #47140
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Treba popikati stupiće da se ne može produžiti ravno i mir. Isto kao i na križanju Heinzelove sa Planinskom u smjeru juga.
Svaki put se nađe baja ili više njih koji su pametniji od ostalih pa produže da ne moraju pričekati par sekundi u koloni.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.12.2019., 11:51   #47141
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 409
Kakav Idiot od instruktora moras biti da novog vozaca ides uciti totalno krivo.
Ako je traka oznacena samo za skretanje lijevo - onda je za lijevo, nema ravno. Postoji oznaka za ravno/lijevo i ako nije iscrtana - ne smijes ici ravno.

Message delivered by Tesla Model S P100D
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 14:11   #47142
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Samo kažem što mi je rečeno. Vidim da to neki i rade. Ne mogu naći ni članak u zakonu koji se tiče takve situacije da se potvrdi može li se ili ne, no signalizacija postoji.

Krivo je označena i ta traka u tom slučaju, ali koliko je toga krivo kod nas označeno, može se do sutra o tome.
Signalizacija (prema pravilniku) uredno navodi što i kako. Npr, znak H20, "Strelicama se na kolniku obilježava obvezan smjer kretanja vozila". Kao i znak C86.
Na stranu što je nekad uredno policija hvatala takve (npr. standardno mjesto u Palmotićevoj).
Da ne govorim kako bi izgledalo da se ti znakovi ne moraju poštivati - npr. ja bih bio kriv za takav sudar na Palmotićevoj.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 14:48   #47143
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Vozim danas Split - Šibenik preko AC.
Otprilike nakon što sam se uključio na AC, stavio sam tempomat na 140, desna traka, povremeno preteknem nekoga i vratim se nazad na 140.
U isto vrijeme retardirani idiot u Škodi karavanu je od Dugopolja do izlaza sa AC za Šibenik vozio oko 130 na sat, čitavo vrijeme u lijevoj traci.
Znači cca 60 kilometara AC idiot se nije pomakao iz lijeve trake. Ljudi mu sviraju i blicaju, ništa on ne benda i nikome se ne miče.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 15:04   #47144
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,766
Pa on je oslobodio te krajeve, mi mu ga mozemo samo dućkati
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 15:09   #47145
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Nedavno, prije Bosiljeva, lijeva traka radovi, označena čunjevima, u desnoj 6 auta. I naiđe retardiranac u bijeloj 3ojki, i pretekne tu kolonu kroz čunjeve i po gasu dalje. Naravno, domaćE autO
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 15:32   #47146
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Kad smo već kod pravila i križanja. Situacija ovakva: velika gužva i čeka se na semaforu gdje se ide ravno ali je duga kolona. Meni s desna se može skrenuti ( prije križanja i semafora) u ulicu ( ne postoji semafor ) no ne može se kada je takva kolona koja čeka zeleno na semaforu.

Pitanje, mora li se zakonski ostaviti "rupa" između vozila kada se čeka u koloni da se može skrenuti u tu ulicu? Ili ne mora pa oni koji skreću moraju pričekati da kolona na semaforu prođe te ovaj ima prostora skrenuti?
Vjerujem da je pristojno to napraviti ali mora li se zakonski i po pravilima?
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 16:08   #47147
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Situacija od jucer.
Vozim traktor i 8m prikolicu praznu kroz usku ulicu,vozim se 4.sporom(cca 8kmh),sto zbog znanja da tamo ima djece,sto zbog specijalaca koji misle da su sami na cesti itd..i taman kazem kud ide ovaj pametni i eto sranj*a.
Isao me obilaziti s moje lijeve strane(dolazi mi ususret),imao je 3 ulaza u dvoriste gdje smo se mogli mimoici,ali on je odlucio zaobici me skroz dok nije dosao do neke rupe i stepenica i stao je,ali vec je bilo kasno..ja sam koji tren prije stao jer nisam mogao vjerovati sta radi i naravno da je zapeo.
Njemu caddy ostecen (zadnja lstrana na visininod cca 1m od poda)od panta od vrata na prikolici,na prikolici se nista nevidi.
Policiju nismo zvali a pomudio sam ponudio da ih zovemo.
Pitam da li je sta pio,rekao je da nije.nisam ni ja,ionako ne pijem.
Kolega bio samnom u traktoru.sve uredno registrirano i tehnicki ispravno.
Dajem mu svoje podatke ali nemam uz sebe prometnu.500m dalje je bila.
Nije bilo psovanja,ni cega slicnog...i danas me zove da mu potpisem izvjesce o nezgodi.
Ja se ne smatram krivim jer da sam se pomaknuo u desno otrgnuo bi neciju ogradu.
On je mene zaobilazio van ceste i da nije bilo rupe i stepenica nebi se morao zaustaviti i nebi zapeo za prikolicu.
Mogao je prije zaobilazenja pristati na ulaze u dvorista i mimoisli bi se bez problema.
Zao mi je sto se to dogodilo.ali smatram da nisam mogao nista napraviti da se to izbjegne.
Nikad nisam bio u takvoj i slicnoj situaciji pa neznam kako reagirati..molim savjet.
komer je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 16:17   #47148
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Kad smo kod nelogičnosti, desna traka na Ljubljanskoj kod CCOW, svaki dan nekoliko auta skrene desno i odmah se vraća lijevo
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 21:13   #47149
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Kad smo već kod pravila i križanja. Situacija ovakva: velika gužva i čeka se na semaforu gdje se ide ravno ali je duga kolona. Meni s desna se može skrenuti ( prije križanja i semafora) u ulicu ( ne postoji semafor ) no ne može se kada je takva kolona koja čeka zeleno na semaforu.

Pitanje, mora li se zakonski ostaviti "rupa" između vozila kada se čeka u koloni da se može skrenuti u tu ulicu? Ili ne mora pa oni koji skreću moraju pričekati da kolona na semaforu prođe te ovaj ima prostora skrenuti?
Vjerujem da je pristojno to napraviti ali mora li se zakonski i po pravilima?
Mora, u pitanju je raskrižje, ne smiješ ući u raskrižje ako ne možeš izaći.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 21:37   #47150
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
Situacija od jucer.
..ja sam koji tren prije stao jer nisam mogao vjerovati sta radi i naravno da je zapeo.
Nikad nisam bio u takvoj i slicnoj situaciji pa neznam kako reagirati..molim savjet.
Pa ako si prvi stao jer se ne možete mimoići ne vidim zašto bi ti bio kriv (ulica je dvosmjerna, ali uska i njom nije zabranjeno voziti traktore... ili je?)
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 21:44   #47151
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Dvosmjerna ulica je,nema zabrane..on se mogao maknuti,ja nisam,tj mogao sam srusiti ogradu neciju da on prodje.
komer je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 22:23   #47152
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
Situacija od jucer.....
Da li si pod točkom 14. napisao da si stao da ovaj može proći?
I da je zapeo svojom nepažnjom i guranjem za tvoju prikolicu?
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2019., 07:38   #47153
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Nismo nigdje ništa napisali.stao sam kad sam vidio da on ne namjerava stati.

Zadnje izmijenjeno od: komer. 13.12.2019. u 07:50.
komer je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2019., 07:43   #47154
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 409
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Vozim danas Split - Šibenik preko AC.
Otprilike nakon što sam se uključio na AC, stavio sam tempomat na 140, desna traka, povremeno preteknem nekoga i vratim se nazad na 140.
U isto vrijeme retardirani idiot u Škodi karavanu je od Dugopolja do izlaza sa AC za Šibenik vozio oko 130 na sat, čitavo vrijeme u lijevoj traci.
Znači cca 60 kilometara AC idiot se nije pomakao iz lijeve trake. Ljudi mu sviraju i blicaju, ništa on ne benda i nikome se ne miče.
U ovakvoj situaciji bi ja osobno, kad ne bi bilo nikoga iza nas - otisao frajeru ispred i lagano pustio gas. Pa da vidis kako se ne bi sklonio kad bi mu jedan doletio sa 150 a on na 90. S takvima nema milosti.

Btw. Jel bi se mogla otvoriti nova tema za ovakve rasprave (i prebaciti ove zadnje postove unazad tjedan-dva) da ne spamamo ovdje

Message delivered by Tesla Model S P100D
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2019., 07:44   #47155
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
Situacija od jucer.
Vozim traktor i 8m prikolicu praznu kroz usku ulicu,vozim se 4.sporom(cca 8kmh),sto zbog znanja da tamo ima djece,sto zbog specijalaca koji misle da su sami na cesti itd..i taman kazem kud ide ovaj pametni i eto sranj*a.
Isao me obilaziti s moje lijeve strane(dolazi mi ususret),imao je 3 ulaza u dvoriste gdje smo se mogli mimoici,ali on je odlucio zaobici me skroz dok nije dosao do neke rupe i stepenica i stao je,ali vec je bilo kasno..ja sam koji tren prije stao jer nisam mogao vjerovati sta radi i naravno da je zapeo.
Njemu caddy ostecen (zadnja lstrana na visininod cca 1m od poda)od panta od vrata na prikolici,na prikolici se nista nevidi.
Policiju nismo zvali a pomudio sam ponudio da ih zovemo.
Pitam da li je sta pio,rekao je da nije.nisam ni ja,ionako ne pijem.
Kolega bio samnom u traktoru.sve uredno registrirano i tehnicki ispravno.
Dajem mu svoje podatke ali nemam uz sebe prometnu.500m dalje je bila.
Nije bilo psovanja,ni cega slicnog...i danas me zove da mu potpisem izvjesce o nezgodi.
Ja se ne smatram krivim jer da sam se pomaknuo u desno otrgnuo bi neciju ogradu.
On je mene zaobilazio van ceste i da nije bilo rupe i stepenica nebi se morao zaustaviti i nebi zapeo za prikolicu.
Mogao je prije zaobilazenja pristati na ulaze u dvorista i mimoisli bi se bez problema.
Zao mi je sto se to dogodilo.ali smatram da nisam mogao nista napraviti da se to izbjegne.
Nikad nisam bio u takvoj i slicnoj situaciji pa neznam kako reagirati..molim savjet.
Uf uf....nažalost sad je to malo veći problem. Trebali ste na licu mjesta zvati policiju. Sad da se lik zainati ti moze zvati policiju i dobit ces jos kaznu za bježanje sa mjesta nesreće iako očigledno nisi kriv.
Mogu ti prepričat svoju zgodu. Skretao sam iz trake za ravno u desno a ženska koja je bila u desnoj traci koja moze skrenut desno se za vrijeme skretanja prestrojavala u tu treću traku u koju sam ja skretao. Naravno da sam ja kriv jer nisam iz te trake smio skrenuti desno. Ali jebiga nisam se stigao prestrojiti i naslonili smo se jedan na drugoga pri brzini od nekih 10-20kmh. Zenska je malo bila u soku i htjela je da zovem policiju iako sam joj govorio da nema potrebe jer da cu joj potpisati da sam kriv. Dosla je policija i nakon sto sam rekao policajcu da sam kriv, vidio je da sam ok i veli zeni da on odlazi da mu se neda rijesavati papirologija a da sam ja priznao da sam kriv. Isto tako joj je rekao ako se ja kojim slucajem predomislim i da ne zelim potpisati da sam kriv da dodje sljedeci dan na to isto mjesto i da zove opet policiju.
Tako da bih ja na tvom mjestu upravo to napravio. Ili slobodno nazovi/odi na policiju pa njih pitaj sto sad. Naravno naglasi da nisi kriv.
Sretno
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2019., 07:56   #47156
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Pobjegao je onda i on sa mjesta nesreće.
Materijalna šteta nije velika i nitko nije ozlijeđen.
Odvjetnik mi je rekao sa nista ne potpisujem.da si je sam kriv.sto vise vrtim film u glavi sve je jasnije da se mogao i trebao skloniti tamo gdje je mogao,ali isao je do kraja.
Nasao sam ovo
Članak 65.​

(1) Na cesti iz članka 64. stavka 1. ovoga Zakona, kad se jedno od vozila koja se mimoilaze mora kretati unatrag, kretat će se unatrag: svako vozilo koje se susrelo s vozilom koje vuče priključno vozilo, teretni automobil koji se susretne s autobusom, vozilo koje se susrelo s vozilom više kategorije, a ako se mimoilaze vozila iste kategorije – vozilo koje se kreće niz nagib, osim ako je, s obzirom na uvjete i položaj vozila na cesti, lakše i sigurnije da to učini vozač vozila koje se kreće uz nagib.
komer je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2019., 08:30   #47157
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
Pobjegao je onda i on sa mjesta nesreće.
Materijalna šteta nije velika i nitko nije ozlijeđen.
....
Da, ali ako on prvi nazove policiju i kaze da si ti pobjegao sa mjesta nesrece sretno ti bilo sa dokazivanjem da nisi....
Hmm, iako ovo sto ti je rekao odvjetnik mi i ne zvuci kao los savjet.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2019., 08:33   #47158
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Bio kolega samnom u traktoru.tako da postoji svjedok.
komer je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2019., 08:36   #47159
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Ste ga naveli u europskom izvješću?
Kazna za bježanje sa mjesta nesreće je 2kkn što nisu mali novci.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2019., 09:15   #47160
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Nažalost sa stokom kakvom su ljudi danas postali nema na lijepe oči nego odmah policiju bez ikakvog razmišljanja....inace ces ni kriv ni duzan najebat.

Mene čiča puknuo dok sam stajao na parkingu, na autu se vidi mozda pol cm crta, ništa bitno.
Al lik je počeo odmah srat da sam mu se ja ugurao (a stojim 2-3 minute) i nekaj pičkarat i ode lik.
Zvao policiju i dobio je na kraju kaznu u visini svoje dvije mirovine i nije mi zao ni sekunde. Da je izašo, reko sorry i vidjeli da nema niceg, stisli bi si ruku i vozi dalje, ovak ko te jebe
vga killer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na