Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.01.2022., 11:04   #9121
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
recimo file manager njegov
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 12:03   #9122
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Da me se krivo ne shvati. Ne mrzim ja niti jedan brand. Prošlo mi je sve živo kroz ruke. Samo imam veliko iskustvo s kinezima i ono je dosta negativno. Bugovi na MIUI su veliki i iritantni, možda najslavniji su paljenje ekrana tijekom razgovora, pa kašnjenje notifikacija, spuštanje svjetline na 10% samo od sebe nakon razgovora (auto brightness na OFF) itd. Xiaomi je nudio puno (u hardverskom smislu) za lovu koju je tražio (bome sad je puno skuplji i upitna je isplativost) ali je softver oduvijek bio loš. A kamere su mediokritet osim na zadnjiih par top modela ali i oni imaju usranu camera app (sa užasnim algoritmima) pa se samo donekle može popraviti s gcamom. Samsungove prezasićene boje nikad nisu bile problem jer se fotke ionako najviše gledaju na mobu i društvenim mrežama a na ovim novijim modelima ja to više niti ne primjećujem jer su popravili. A to je stvar algoritma odn. camera appa (Samsung snapdragon može isto koristiti gcam ako baš hoćete štelat sve živo). Kvaliteta videa je top i tu samsunga još nitko dan danas nije dostigao (iphone jest ali nije android). O tom nismo ni pisali a i video je dio kamere. Ima tu još faktora kao npr. već spomenuto guranje reklama kod xiaomija čak i kod najskupljih modela, pa onda činjenica da svako malo štede na nekoj komponenti (ovisno o generaciji, npr. zvučnici, proximity senzor, baterija; često brzo degradiraju). Kontrola kvalitete im nikad nije bila na razini tako da su im mobiteli lutrija više nego kod ikog drugog. Nitko ne gleda ni SAR vrijednosti koje su kod kineza uvijek najviše jer kineze boli kuki za sigurnost. Treba uzeti u obzir i resale value koje je kod kineza puno lošiji nego kod samsunga i puno slabiji support izvan Kine. Zborjite sve skupa i činjeniocu da su digli cijene i da su sad nekih 20% jeftinij od samsnga pa sami donesite zaključak. Do nedavno bih xiaomi preporučio samo u kategoriji do 2 tkn a sad ni to pojavom A22 4g i sličnih xiaomi killera koji su ispod 1700kn.

Zadnje izmijenjeno od: delavi. 07.01.2022. u 12:16.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 12:33   #9123
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Gledam sad Xiaomi 12X, i sve super, nije ni ogroman (za danasnje standarde), ali nema ni IPX7/8 certifikat.
Nemam pojma sto uzeti za mob, a ove godine ga planirammijenjati...
Htio bi nesto "manje" - ne vece od s21, ili eventualno malo vece, hardver u rangu zadnjih god dvije flagship modela sa solidnom kamerom i da je vodootporan.
Kako vrijeme prolazi tako mi realno postaje sve manji problem nedostatak google servisa na P40 pro, a sve veca prednost sto mob jednostavno radi bez bugova i trokiranja...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 13:11   #9124
XXX_Man
3X
Moj komp
 
XXX_Man's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 198
Sve reklame se mogu isključiti vrlo jednostavno.
https://gadgets.ndtv.com/how-to/feat...how-to-2356679

Nekima je najlakše cviliti po forumima, a malo pogledati po netu što napraviti im je SF...
__________________
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov

"With the first link, the chain is forged. The first speech censured...the first thought forbidden...the first freedom denied – chains us all, irrevocably."
XXX_Man je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 13:52   #9125
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Nije ti dobro objašnjenje. Znači ako uzmeš novi mob i kreneš normalno koristi trebalo bi biti bez reklama. Zašto moraš surfat i istraživati kako ugasit reklame?

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 14:42   #9126
abload
Banned
 
abload's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Većinom ni nema reklama, po defaultu su ugašene, enejblane su samo ponekad, valjda ovisno o postavkama, netko stavi krivu regiju i sl.
Ako ti je problem guglati kako ih ugasiti onda se bolje ostavi smartphona, jer ima tu dosta podešavanja.

Imaju i browseri i youtube reklame na svim mobitelima, pa ako nisi sposoban instalirati adblock i koristiti youtube vanced onda gledaj reklame.
abload je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 14:56   #9127
XXX_Man
3X
Moj komp
 
XXX_Man's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 198
Citiraj:
Autor Lika091 Pregled postova
Nije ti dobro objašnjenje. Znači ako uzmeš novi mob i kreneš normalno koristi trebalo bi biti bez reklama. Zašto moraš surfat i istraživati kako ugasit reklame?

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Mobiteli koji su sa EEA romom (s kojim bi se i trebali prodavati ovdje) ne dolaze s reklamama ukoliko je kod prvog paljenja sve podešeno kako treba.

To što se mobiteli nabavljaju od raznih trgovina i svakako je drugi problem...

Treba odabrati i pravu regiju pa je isto manje problema.
__________________
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov

"With the first link, the chain is forged. The first speech censured...the first thought forbidden...the first freedom denied – chains us all, irrevocably."
XXX_Man je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 14:56   #9128
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Lika091 Pregled postova
Nije ti dobro objašnjenje. Znači ako uzmeš novi mob i kreneš normalno koristi trebalo bi biti bez reklama. Zašto moraš surfat i istraživati kako ugasit reklame?

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Redmi 4, Mi 9T i Mi 8 su mi bili na MIUI-u i nikakve reklame nisam vidio... doduše ja ne koristim bloatware aplikacije, ni od Xiaomija, ni od Samsunga, purist sam i koristim Google appse za sve, a file manager si downloadam koji želim.

Kako ljudi pričaju "iskaču reklame" mislio sam da im iskaču dok normalno koriste mob, tako možda i drugi pomisle i steknu krivi dojam.

Ako iskaču samo u bloatware appovima to je onda isto ko kad instaliraš one neke bezvezne appove kod kojih kad god nešto klikneš evo reklame, to ko koristi si je sam kriv iskreno.

Citiraj:
Autor XXX_Man Pregled postova
Mobiteli koji su sa EEA romom (s kojim bi se i trebali prodavati ovdje) ne dolaze s reklamama ukoliko je kod prvog paljenja sve podešeno kako treba.

To što se mobiteli nabavljaju od raznih trgovina i svakako je drugi problem...

Treba odabrati i pravu regiju pa je isto manje problema.
BRavo, već sam pitao di kupuju te telefone koji im stalno imaju problema, ali evo bilo je i na temi o telkama, netko kupio TV koji nije za HR tržište i sad kukanje jer nema +3g dodatnu garanciju koju nudi naš LG HR, ali naravno za telke koje su ušle u HR preko njih...

Tako i mobitel, iako ste ga možda kupili u našem dućanu, ne znači da je taj dućan taj telefon za naše tržište (što je nekad kažu loše... Ariel, auti i slično.., ali u ovom slučaju dobro).

Da Samsunge nabavaljaju tim kanalima i dobijate one za Indijsko tržište, isto ne bi bili isti telefoni ko ovi koje sad imate.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 15:16   #9129
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,684
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Potpuno ima smisla uzeti Xiaomi flagsghip za 20% manju lovu od samsunga i onda se zajebavat sa fleshanjem EU roma i gubljenjem garancije i još i tada nisi siguran u bug free iskustvo. I sad još da ne spominjemo da i dalje zaostaješ s kamerom itd.

Ma dajte. Dok su ti kinezići bili puno jeftiniji još je zajebancija imala smisla. Ovako...ne.
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
Nek si ti nama rek'o!

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
A netko mora. A težinu neku ima kad to napiše neko ko je među prvima u Hr imao xiaomi uređaj i zajebavao se sa custom romovima dok ljudi nisu ni znali da to postoji. Imao sam gomilu kineza uključujući i mi9 i mi10. Poco F3 je bio zadnji od tog sranja. treba napisati istinu bez obzira na brand a kod nas su ljudi očito jako vezani uz omiljeni brand i nema šanse da se ne ostraste na neku kritiku istoga.
nek si ti nama reko...

imam 2 komada (note 7 i poco X3) i u obitelji još 3 komada...svima radi OK.
prešao sa smasunga iz znatiželje, za zasad ostajem na njima.
a vjeruijem da i drugima radi OK. ti očito tražiš dlaku u jajetu. kldima se da bi i na Ajfonu 20 našo loš rad.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 15:40   #9130
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Jel ima tko mi 9? Kakva je baterija?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 16:49   #9131
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
nek si ti nama reko...

imam 2 komada (note 7 i poco X3) i u obitelji još 3 komada...svima radi OK.
prešao sa smasunga iz znatiželje, za zasad ostajem na njima.
a vjeruijem da i drugima radi OK. ti očito tražiš dlaku u jajetu. kldima se da bi i na Ajfonu 20 našo loš rad.
Ti ponavljaš istu retoriku ko papagaj. Nek je tebi dobro jebeš druge. To je zasigurno jamac da je sve ok.

Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Jel ima tko mi 9? Kakva je baterija?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Meni je bila solidna. Izdržala bi cijeli dan prosječnog korištenja. Dakle par sati youtubea, fotkanje malo, surfanja netom, 15ak poziva od 5 do 10min itd. Ne igram igrice.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 17:08   #9132
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Citiraj:
Autor viper84 Pregled postova
Note 8 Pro, od prekjučer iz čista mira više nijedan skinuti ringtone ne radi, samo defaultni. Prije nekoliko tjedana kod poziva mob zvonio ali ništa na ekranu nije prikazivalo, srećom pa se popravilo samo od sebe. Ovaj miui mi pomalo počinje ići na racku.

Ima koja aplikacija za backup a da vraća sve postavke svih aplikacija kakve su i bile, recimo da mzabu ne moram aktivirati nanovo i sl... Hoću reset napraviti jer me ovo jebeno živcira gore, sad više ne mogu ni defaultne tonove mijenjati, tu koju sam odabrao prošli tjedan nemogu promjeniti nikako. Probao sam razne solucije da sredim to ali za rješavanje problema trebam otključati bootloader a ne ide
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 18:24   #9133
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Ti ponavljaš istu retoriku ko papagaj. Nek je tebi dobro jebeš druge. To je zasigurno jamac da je sve ok.
A ti ponavljaš istu retoriku i konstano pljuješ po cijelom brendu jer si ti imao loših iskustva, to valjda automatski znači da ni drugima ne mogu biti dobri.

Brate mili ako si ti prekrižio Xiaomi onda prekriži i ovu temu, ne znam šta stalno ulaziš u nju, kontriraš drugima i pljuješ po njihovim mobitelima...
Rekao si svoje iskustvo, nije potrebno svaki drugi dan ponavljati jedno te isto.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 18:28   #9134
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 357
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Bugovi na MIUI su veliki i iritantni, možda najslavniji su paljenje ekrana tijekom razgovora, pa kašnjenje notifikacija, spuštanje svjetline na 10% samo od sebe nakon razgovora (auto brightness na OFF) itd.
Čini mi se da sam već to napisao u temi, ali neka. Gašenje ekrana nije do MIUI nego do dobavljača i tipa proximity senzora. Od serije 12 su rekli promijeniti dobavljača, pa ćemo vidjet. Donekle se može rekalibracijom popraviti stanje, navodno su u nekim buildovima implementirali fix (koji to i nije koliko sam shvatio).

Evo to mi je jedina mana uz macro kameru na Mi 10, ali ipak ne toliko da bih ga riješio, naučio sam se živjet s tim i ne predstavlja mi nikakav problem. Za macro sam znao i prije kupovine, a razlika u cijeni do Pro modela mi nije bila isplativa, ovaj je u nekim detaljima bolji od Pro.

https://www.gizchina.com/2021/08/21/...ximity-sensor/

Opet ponavljam, zato ide gore xiaomi.eu, a ne stock. To su dva svijeta imo.

Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Nek je tebi dobro jebeš druge. To je zasigurno jamac da je sve ok.
Apsulutno jebeš druge. U životu se treba znati snaći, tko ne zna, e jebiga. Uvijek može naučit. Kao što smo ti i ja naučili flešat recoverye, firmware itd da ne nabrajam. Ona stara, kad ima volje... sad već serem, ali cijeli ovaj thread lagano tjera na wc.

Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Jel ima tko mi 9? Kakva je baterija?
Imala žena donedavno, nikad se na bateriju nije žalila, ali nije bila nešto zadovoljna telefonom, kamerom najviše. Uzmi u obzir da ima sad već koju godinu, pa ako je rabljeni, baterija je sigurno nešto degradirala. Ovaj njen izdrži cijeli dan normalnog korištenja još uvijek.

Ono nevjerojatno, opet se odlučila za xiaomi, luda žena.

Citiraj:
Autor viper84 Pregled postova
Ima koja aplikacija za backup a da vraća sve postavke svih aplikacija kakve su i bile, recimo da mzabu ne moram aktivirati nanovo i sl... Hoću reset napraviti jer me ovo jebeno živcira gore, sad više ne mogu ni defaultne tonove mijenjati, tu koju sam odabrao prošli tjedan nemogu promjeniti nikako. Probao sam razne solucije da sredim to ali za rješavanje problema trebam otključati bootloader a ne ide
Ja to pješke, jebeš te aplikacije, uvijek nešto. Viber/wapp content možeš uploadat na gdrive (gubiš enkripciju ako ti je bitno). Zabu ćeš svakako morati nanovo aktivirati, ali s obzirom na to da ide na isti telefon ne može koristiti opciju preseli m-zabu na novi uređaj. Ako imaš fizički token, na e-zabi izvršiti redistribuciju aplikacije. Ostale aplikacije vidi sam.

Ako ćeš zrokat telefon na "nulu", preporučam da ga postaviš kao novi telefon, nemoj povlačiti backup pri inicijalnom podešavanju. Da ne bi imao istih problema. Ako trebaš pomoć, tu smo.

Nisam razumio kaj te muči s bootloaderom?
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 19:16   #9135
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
I ja preporučujem iz nule sve. Nikakav full backup, clone i slicno. Nažalost ali je tako.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 20:45   #9136
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Imala žena donedavno, nikad se na bateriju nije žalila, ali nije bila nešto zadovoljna telefonom, kamerom najviše. Uzmi u obzir da ima sad već koju godinu, pa ako je rabljeni, baterija je sigurno nešto degradirala. Ovaj njen izdrži cijeli dan normalnog korištenja još uvijek.

Ono nevjerojatno, opet se odlučila za xiaomi, luda žena.

Ok. Hvala..
Gledam nešto rabljeno... Mi9 ili Mi 9t.. da se nade doma..


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 22:04   #9137
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
Ako ćeš zrokat telefon na "nulu", preporučam da ga postaviš kao novi telefon, nemoj povlačiti backup pri inicijalnom podešavanju. Da ne bi imao istih problema. Ako trebaš pomoć, tu smo.

Nisam razumio kaj te muči s bootloaderom?

Hvala.

Probao sam stvari koje bi trebali pomoći s ove stranice ali treba otključati bootloader ali ne uspjeva mi pa sam odustao. Prije ću ga srediti od nule kao što i Bruno preporučuje, samo da nađem vremena i živaca za zajebavati se s tim. Vidim da ovaj bug nije rijedak slučaj s MIUI-em, nadam se da će izbaciti neki update sustava pa da se nekim čudom samo popravi ali jako sumnjam u to. Imam mob od sredine 2020. i nikakvog problema do zadnja 2 mjeseca a u ta 2 mjeseca se MIUI s bugovima doslovno posrao na sve ovo dobro vrijeme prije, mislim da je počelo kad sam updateirao na 12.5.4.
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 22:30   #9138
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 357
To je redmi note 8 pro? Kaže einstein ništa od toga.

https://xiaomi.eu/community/threads/...ntinued.53542/

Ne bih ja na tvom mjestu gubio previše vremena na to, imaš dvije opcije.

Ne treba otključavat bootloader, nema kruha od toga imo.

Ako si sad na EEA (po fw vjerojatno jesi) možeš telefon resetirat na tvorničke, posložit ga kao novi telefon pa vidi kako se ponaša.

Druga opcija je da flešaš global rom s ovim miumau alatima. V12.5.5.0.RGGMIXM je stable beta (oksimoron)

https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/begonia/

https://www.droidwin.com/switch-xiao...ed-bootloader/

Naravno, sve radiš na vlastitu odgovornost
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 12:22   #9139
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Nikako, barem ja nisam mogao. Znalo stajati nekoliko dana pa nestati samo od sebe.
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 14:56   #9140
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor kiki85 Pregled postova
How the f maknem ovu obavijest jer ne želim updateat??

Screenshot-2022-01-10-11-29-53-148-com-miui-home

Notificatione updatera neda disejblat:
Screenshot-2022-01-10-11-33-28-581-com-android-settings Screenshot-2022-01-10-11-33-30-976-com-android-settings
Szaki tools i maknuti s njime, tj disableaj updater aplikaciju.

Sent from my GM1917 using Tapatalk
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 07:52   #9141
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843



Nije ni ovaj 8Gen1 cvijeće izgleda - nasljednik 888 u punom smislu izgleda
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 10:31   #9142
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
SD870 rastura....😁
locks je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 13:08   #9143
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,171
Citiraj:
Autor zupy Pregled postova



Nije ni ovaj 8Gen1 cvijeće izgleda - nasljednik 888 u punom smislu izgleda
Još gori zapravo, 30% manji efficiency
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2022., 11:06   #9144
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Igrom slučaja mi je u ruke upao Xiaomi 11 lite 5G NE. Zanima.me jedna stvar. Jel moguće da se ne može isključiti štednja baterije na AOD? Nisam nigdje nasao opciju, AOD se isključi nakon 10 sekundi i ne mogu maknuti kvačicu sa tih 10 sekundi u izborniku, uključeno by default, kao radi uštede baterije.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2022., 11:37   #9145
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Igrom slučaja mi je u ruke upao Xiaomi 11 lite 5G NE. Zanima.me jedna stvar. Jel moguće da se ne može isključiti štednja baterije na AOD? Nisam nigdje nasao opciju, AOD se isključi nakon 10 sekundi i ne mogu maknuti kvačicu sa tih 10 sekundi u izborniku, uključeno by default, kao radi uštede baterije.
Na Poco F3 se može upaliti AOD i radi cijelo vrijeme.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2022., 12:20   #9146
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Igrom slučaja mi je u ruke upao Xiaomi 11 lite 5G NE. Zanima.me jedna stvar. Jel moguće da se ne može isključiti štednja baterije na AOD? Nisam nigdje nasao opciju, AOD se isključi nakon 10 sekundi i ne mogu maknuti kvačicu sa tih 10 sekundi u izborniku, uključeno by default, kao radi uštede baterije.
Da ti nije uključen battery saver?
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2022., 14:05   #9147
MASVA
MIUI HR Translator
Moj komp
 
MASVA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 630
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Igrom slučaja mi je u ruke upao Xiaomi 11 lite 5G NE. Zanima.me jedna stvar. Jel moguće da se ne može isključiti štednja baterije na AOD? Nisam nigdje nasao opciju, AOD se isključi nakon 10 sekundi i ne mogu maknuti kvačicu sa tih 10 sekundi u izborniku, uključeno by default, kao radi uštede baterije.
na žalost, tako je podešeno očigledno kod većine njih sa lite u svom nazivu
i 10 lite je bilo tak
zašto, ne znam
__________________
MIUI HR Translator
MASVA je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2022., 16:50   #9148
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Da ti nije uključen battery saver?
Isključeno

Citiraj:
Autor MASVA Pregled postova
na žalost, tako je podešeno očigledno kod većine njih sa lite u svom nazivu
i 10 lite je bilo tak
zašto, ne znam
Preglupo. Šta će mi AOD ako se isključi za 10 sekundi?
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2022., 17:09   #9149
Matebaron
Premium
Moj komp
 
Matebaron's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Supetar
Postovi: 323
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Igrom slučaja mi je u ruke upao Xiaomi 11 lite 5G NE. Zanima.me jedna stvar. Jel moguće da se ne može isključiti štednja baterije na AOD? Nisam nigdje nasao opciju, AOD se isključi nakon 10 sekundi i ne mogu maknuti kvačicu sa tih 10 sekundi u izborniku, uključeno by default, kao radi uštede baterije.
Kakvo ti je inače iskustvo s tim telefonom? Ekran, baterija, kamera ok? Sviđa mi se jer je dosta lagan.
__________________
I have spoken.
Matebaron je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2022., 17:28   #9150
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Sviđa mi se sve osim debelog okvira oko ekrana,i AOD koji nije stalno uključen. Zvuk je dobar,puni se dosta brzo,ekran je odličan. Nisam ga dugo imao,samo par dana ,već je odletio. Nema notifikacijsko svjetlo, i AOD nije stalno uključen, otišao je dalje. Vjerojatno ima neki način da se to sredi,pitanje je samo kako
spawn je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na