Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.12.2021., 13:04   #5041
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Nista nije novo. Punit će wireless isto kao i većina ostalih osim što ti se u mobu vidi serijski broj magsafe punjača.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2021., 15:20   #5042
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
Alo, za te pare ima pisati da se puni Magsafe punjačem
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2021., 15:38   #5043
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Pa piše. "You sucker are charging with original overpaid Apple charger. Happy charging".
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2022., 11:23   #5044
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Kupuje se za poklon apple airpods 2. Najnize cijene su u edigital koji bi izbjegao i alo alo koji ima fizicke trgovine u centrima u Splitu sta mi odgovara zbog brzine kupnje i potencijalne potrebe za jamstvom.

Kako ide s garancijom na apple slusalice opcenito? Za ove konkretno na webu ducana pise 12 mjeseci u alo alo, a 24 mjeseca edigital.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2022., 20:48   #5045
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Top, malo je bizaran ali radi. Thx!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2022., 20:30   #5046
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Za one sa YT Premium - radi PiP na YT appu 🙂
Za sad experimentalno, ali će se valjda uvesti uskoro


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 07:06   #5047
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
iPhone mobiteli - 2. dio

Sad sam nešto otvorio settings na WA i vidim da ima opcija move chats to Android. Nisam ni skužio kad je to došlo. Tako da eto, sad je i to dostupno unutar same aplikacije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2022., 21:34   #5048
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Izluđuje me pomalo 13 mini, pa računam kad se ovdje ispovjedim da će mi se pomoći savjetom jer možda nešto krivo radim.

Hotspot: Pet puta ga palit gasit dok ga drugi (Android) uređaji "ugledaju". A i kada se spoje ne traje dugo, 10-15 min pa opet ponovo... Nebitno jel "Max compatibility" uključen ili ne.
Paljenje kamere u džepu je isto priča za sebe, svaki dan desetak snimaka me brisati.
Nadalje, koliko god bio sitan opet ga ne mogu koristiti jednom rukom. Kod web pretraživanja npr. raznih foruma dvoklik neće zoomirati osim ako se nije kliknulo dvaput točno na najsitniji dio teksta na stranici. Što znači da moram raditi pinch to zoom, sa drugom rukom.
A kako nema prave back tipke, u aplikacijama gdje ne radi swipe to right bude najčešće "back" u gornjem lijevom kutu, dobaviti ga ne mogu jednom rukom, bar ne normalno.
Chrome i Gboard imaju puno manje mogućnosti koje te aplikacije imaju na Androidu.
Iz nekog razloga jedva pristupim web portalu Centrometal, (koristim ga za upravljanje pelet kotlom) bez obzira koristio Safari ili Chrome. Samo za log in trebam potisnuti dvadeset puta da bi ušao, mijenjanje postavki unutar portala još i gore. To mi je baš čudno jer s time nikad nikakvih problema na Androidu ili winsima.
Vidljivost na suncu loša, jačina WiFi signala osrednja, jačina mobilnog jako dobra jer signal imam negdje gdje ga s ničim drugim nisam imao no na roaming mi se prebaci puuuno ranije nego je realna potreba (blizu sam granice sa BiH, nekoliko puta tjedno idem tamo) i do sada bi normalno i tamo ga koristio ali s ovim kifla.

Da ne bi sad ispalo da sam samo nezadovoljan ima stvari s kojima sam oduševljen. Baterija, za moj pojam ovo je vrh, meni može komotno dva dana. Iako tokom noći izgubi i do 7% (ništa se ne gasi) jako mi djeluje štedljiv u korištenju.
Kamera, fotografije mi djeluju dobro, no ne i najbolje. Laik sam teški po tom pitanju ali čini mi se da P40 pro radi bolje. Kratko sam ga imao, kao i S21 (slična kvaliteta) i Pixel 6 (mini mi se čini bolji).
Kvaliteta video snimanja je vrh, ne vjerujem da mu je itko i blizu.
Neću još odustati od njega, tek ga petnaestak dana koristim, računam da ću u hodu se naviknuti na iOS ali nije mi obećavajuće. Dimenzijom i težinom nema konkurencije, to mi odgovara savršeno. Potpuno ravni ekran je rijetkost samo takva, veliki plus zbog toga jer kaljeno staklo sve pokriva.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 10:38   #5049
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Zna itko trgovinu neku koja nije na nabava/jeftinije, a da prodaje iPhone-e? Firma mi kupuje mob do 6000 kn pa pokušavam naći najjeftiniji 12 ili 13 mini.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 11:30   #5050
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Zna itko trgovinu neku koja nije na nabava/jeftinije, a da prodaje iPhone-e? Firma mi kupuje mob do 6000 kn pa pokušavam naći najjeftiniji 12 ili 13 mini.
Amazon.de Business - iPhone 13 mini plavi - 629 eur. Račun je odmah bez pdva za firmu.
musso je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 12:25   #5051
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Citiraj:
Autor musso Pregled postova
Amazon.de Business - iPhone 13 mini plavi - 629 eur. Račun je odmah bez pdva za firmu.
Nisam baš siguran kako to funkcionira, na amazon.de business stranicu ništa ne nalazim preko tražilice.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 12:27   #5052
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Nisam baš siguran kako to funkcionira, na amazon.de business stranicu ništa ne nalazim preko tražilice.
https://www.amazon.de/b?language=en_GB&node=21757326031

Registriras se sa firminim podacima a ne privatnim. Preko VAT IDa i VIES sustava vide jeli firma legit i u sustavu PDVa.

edit:
Otvoris amazon.de i dolje desno na dnu u footeru se nalazi link za Amazon Business.
musso je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 14:44   #5053
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Provjerio s ljudima iz firme i nažalost to nije opcija. Trebala bi biti neka trgovina iz HR.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 15:08   #5054
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Provjerio s ljudima iz firme i nažalost to nije opcija. Trebala bi biti neka trgovina iz HR.
Ocito se samo nekome neda zezati sa registracijom i papirologijom. Potpuno je legit kupovati unutar EU bilo gdje na firmu.

Uostalom naveo si cijenu od 6000kn no nisi rekao ako ti je firma taj limit dala na iznos sa PDV ili bez. Postoji i nesto sto se zove obustava place gdje ti pokrivas svojim neto iznosom dodatni trosak firme pa uzmes nesto skuplje. Ali lakse je napraviti registraciju za 5 min i dodati stavku u ZP obrazac na poreznoj nego raditi obustavu place.
musso je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 20:04   #5055
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Izluđuje me pomalo 13 mini, pa računam kad se ovdje ispovjedim da će mi se pomoći savjetom jer možda nešto krivo radim.

Hotspot: Pet puta ga palit gasit dok ga drugi (Android) uređaji "ugledaju". A i kada se spoje ne traje dugo, 10-15 min pa opet ponovo... Nebitno jel "Max compatibility" uključen ili ne.
Paljenje kamere u džepu je isto priča za sebe, svaki dan desetak snimaka me brisati.
Nadalje, koliko god bio sitan opet ga ne mogu koristiti jednom rukom. Kod web pretraživanja npr. raznih foruma dvoklik neće zoomirati osim ako se nije kliknulo dvaput točno na najsitniji dio teksta na stranici. Što znači da moram raditi pinch to zoom, sa drugom rukom.
A kako nema prave back tipke, u aplikacijama gdje ne radi swipe to right bude najčešće "back" u gornjem lijevom kutu, dobaviti ga ne mogu jednom rukom, bar ne normalno.
Chrome i Gboard imaju puno manje mogućnosti koje te aplikacije imaju na Androidu.
Iz nekog razloga jedva pristupim web portalu Centrometal, (koristim ga za upravljanje pelet kotlom) bez obzira koristio Safari ili Chrome. Samo za log in trebam potisnuti dvadeset puta da bi ušao, mijenjanje postavki unutar portala još i gore. To mi je baš čudno jer s time nikad nikakvih problema na Androidu ili winsima.
Vidljivost na suncu loša, jačina WiFi signala osrednja, jačina mobilnog jako dobra jer signal imam negdje gdje ga s ničim drugim nisam imao no na roaming mi se prebaci puuuno ranije nego je realna potreba (blizu sam granice sa BiH, nekoliko puta tjedno idem tamo) i do sada bi normalno i tamo ga koristio ali s ovim kifla.

Da ne bi sad ispalo da sam samo nezadovoljan ima stvari s kojima sam oduševljen. Baterija, za moj pojam ovo je vrh, meni može komotno dva dana. Iako tokom noći izgubi i do 7% (ništa se ne gasi) jako mi djeluje štedljiv u korištenju.
Kamera, fotografije mi djeluju dobro, no ne i najbolje. Laik sam teški po tom pitanju ali čini mi se da P40 pro radi bolje. Kratko sam ga imao, kao i S21 (slična kvaliteta) i Pixel 6 (mini mi se čini bolji).
Kvaliteta video snimanja je vrh, ne vjerujem da mu je itko i blizu.
Neću još odustati od njega, tek ga petnaestak dana koristim, računam da ću u hodu se naviknuti na iOS ali nije mi obećavajuće. Dimenzijom i težinom nema konkurencije, to mi odgovara savršeno. Potpuno ravni ekran je rijetkost samo takva, veliki plus zbog toga jer kaljeno staklo sve pokriva.
Ovo za Hotspot je i meni bila Velika zamjerka kad sam napravio switch.
Ono, na storm Samsungu si ga upalio jednim klikom, bio je odmah vidljiv i radio sve dok ga opet nisi isključio. Ovo kad na gejfonu palim hotspot, kao da radim testiranje za NASAu jbt.

Ali na to se navikneš, sad mi je fkt ok već.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 20:22   #5056
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Hotspot: Pet puta ga palit gasit dok ga drugi (Android) uređaji "ugledaju". A i kada se spoje ne traje dugo, 10-15 min pa opet ponovo... Nebitno jel "Max compatibility" uključen ili ne.
Evo, nikad mi se to nije dogodilo, ni na 11 Pro, ni na 13 Mini, a ni ranije. Meni se 11 Pro ne spaja automatski, a curin 11 Pro se spoji čak i ako odem s ekrana postavki. Zašto, ne znam.

Nažalost, da, moraš ić kroz postavke i pričekati na tom ekranu dok ga drugi uređaj ne nađe.

Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Paljenje kamere u džepu je isto priča za sebe, svaki dan desetak snimaka me brisati.
Nikad mi se to nije dogodilo, ni bez protektora, ni s njim. Nikad mi se nije dogodilo ni da se nešto pomakne ako ga u džep stavim otključanog.
Jedino ak imaš nešto u Accesibility uključeno da je ekstra osjetljiviji, onda moguće da imaš problema.

Odi u Accessibility i provjeri da nemaš uključen Assistive Touch i Touch Accommodations.

Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Nadalje, koliko god bio sitan opet ga ne mogu koristiti jednom rukom. Kod web pretraživanja npr. raznih foruma dvoklik neće zoomirati osim ako se nije kliknulo dvaput točno na najsitniji dio teksta na stranici. Što znači da moram raditi pinch to zoom, sa drugom rukom.
A kako nema prave back tipke, u aplikacijama gdje ne radi swipe to right bude najčešće "back" u gornjem lijevom kutu, dobaviti ga ne mogu jednom rukom, bar ne normalno.
Jel surfaš preko Safarija ili drugog browsera? Iz iskustva, Safari bolje prepoznaje raznorazne swipeove i double tapove.

Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Vidljivost na suncu loša...
Isključi automatski brightness i stavi fiksno, nema druge. I mene izluđuje nekad po danu.

Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
...računam da ću u hodu se naviknuti na iOS ali nije mi obećavajuće.
Budeš, ako ti je jedini uređaj. Imam ga kao službenog, pored svog 11 Pro i ne mogu se naviknuti nikako na njega, ni oblikom ni veličinom. Svaki put kad nešto moram napraviti, prvo vadim 11 Pro van iz džepa.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 22:32   #5057
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Citiraj:
Autor musso Pregled postova
Ocito se samo nekome neda zezati sa registracijom i papirologijom. Potpuno je legit kupovati unutar EU bilo gdje na firmu.

Uostalom naveo si cijenu od 6000kn no nisi rekao ako ti je firma taj limit dala na iznos sa PDV ili bez. Postoji i nesto sto se zove obustava place gdje ti pokrivas svojim neto iznosom dodatni trosak firme pa uzmes nesto skuplje. Ali lakse je napraviti registraciju za 5 min i dodati stavku u ZP obrazac na poreznoj nego raditi obustavu place.

Sorry, s PDV-om. Nažalost obustava plaća ne ide u obzir jer taj mobitel ostaje firmi nakon nekoliko godina.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 10.01.2022., 22:40   #5058
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Sorry, s PDV-om. Nažalost obustava plaća ne ide u obzir jer taj mobitel ostaje firmi nakon nekoliko godina.
Nakon nekoliko godina neka im haha

sretno dalje.
musso je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 13:41   #5059
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Hvala @1v@n i @panda505.

Što se tiče hotspota dosta sam googlao, resetiranje mrežnih postavki funkcionira, no pitanje do kada. Pitanje je je li to bug ili feature, budući je problem vezan za spajanje drugih Androida.

Što se tiče zooma, slično je bez obzira na web browser no da, nešto malo bolje je u Safariu. Dvoklik rijetko kada zoomira recimo ovaj forum, a dvoklik pa držanje nakon drugog klika i onda povlačenje prsta prema dolje za dodatno povećanje uopće ne postoji u iOS -u? Kad napravim ovo što sam opisao ide u označavanje teksta...
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2022., 06:31   #5060
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Izgleda da na proljeće dolazi novi SE model sa 4,7" ekranom, a godinu kasnije SE3 sa 5,7" ili 6,1" ekranom
https://twitter.com/DSCCRoss/status/1483087354768338944
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2022., 12:14   #5061
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Počeo me jutros zezati Apple ID tj update settings i traži lozinku.

Micao sam Apple ID, promijenio lozinku, logirao se opet i svako malo mi to izbacuje. Gasio sam i mobitel par puta za svaki slučaj 😁

Ali nikako da odyebe to sranje.

Ima tko ideju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2022., 17:17   #5062
dbL
Premium
 
dbL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2020
Lokacija: Osijek
Postovi: 243
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Počeo me jutros zezati Apple ID tj update settings i traži lozinku.

Micao sam Apple ID, promijenio lozinku, logirao se opet i svako malo mi to izbacuje. Gasio sam i mobitel par puta za svaki slučaj 😁

Ali nikako da odyebe to sranje.

Ima tko ideju?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni je to pocelo prije par mjeseci i prestalo samo, po nekoliko puta tjedno trazi lozinku za appleid.. od onda nisam nist posebno ucinio osim azuriranja redovno


Sent from my iPhone using Tapatalk
dbL je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2022., 11:27   #5063
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Ima li netko ideju di kupiti ovakav kabel ali lightning?

https://smartoprema.hr/site/assets/f...reen.0x500.jpg

Bitan mi Type A kutni, lightning mi nije bitno jel kutni il nije.
I naravno da nije neki china shit za 10 kn.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2022., 12:53   #5064
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Traži “Lightning angle” po eBayu i Amazonu i naći ćeš ih u svim kombinacijama i dužinama. Nisam vidio da ih ponudi ima neki od većih brandova tako da si osuđen na Kineze.
Sad samo čekaj da se javi neki od MFI certifikat nazija koji vrebaju pa da ti očita bukvicu da kakve to gluposti tražiš


__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2022., 15:47   #5065
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 28.01.2022. u 15:53.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2022., 17:17   #5066
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,314
Moj glas za UGreen. Stiže najmanje 2tj. na adresu.

Meni je tragikomično za Baseus gdje skrivaju/ prekrivaju tomato na lightning konektor. Razlog , manje pinova.

Отправлено через Pixel
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2022., 17:24   #5067
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Tnx ali meni treba obrnuto od ovih Ugreena, Type A kutni, lightning moze obicni.

Koliko sam uspio pogledat nitko to nema od nekih poznatijih imena
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2022., 19:09   #5068
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Možeš probat ovaj:

https://www.svijet-medija.hr/art/kab...ni-sivi/104980

Inače imam dobra iskustva s ldnio kablovima ali ne znam kakav je točno ovaj.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2022., 13:26   #5069
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
pitanje:
Da li se može sa Iphonea syncati slike na neki proizvoljni FTP Server?
Ako da, sa kojom aplikacijom?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2022., 18:31   #5070
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
pitanje:
Da li se može sa Iphonea syncati slike na neki proizvoljni FTP Server?
Ako da, sa kojom aplikacijom?




Goodreader ti se moze spajati na ove servere. Ali nisam bas siguran ima li automatski sync ili rucni upload samo


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na