Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.02.2008., 17:03   #1
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Tržnica

Ne predlažem nikakve revolucionarne promjene već samo nešto u "sučelju" tržnice.
Naime, vidio sam da na nekom forumu isto na Bulletinu admini stave da se pojavi poruka kod postanja nove teme u mjesto gdje korisnik piše. Tj. ovdje gdje ja pišem.
Vjerujem da možete i vi to staviti.

Poanta je da se stavi neki primjer ili predložak kako bi trebala izgledati prodaja sa svim informacijama i pravilima.

Npr.

NAZIV KOMPONENTE:
GARANCIJA:
MJESTO GDJE JE KUPLJENA:
OPIS STANJA:
ZAŠTO JE NA PRODAJI:
SLIKA:
CIJENA:

I sad ispod neka pravila.
Npr.
Dužni ste navesti garanciju i pun naziv komponente u naziv teme. Nije dopušteno u naziv teme pisati: "P: Ovo sve" ili "P: Cijelu konfu." već "P: Crucial Ballistix, 2 GB, 2x667MHz - garancija 4.5 godina."

I slično.

Ili se može napraviti custom polje za unositi informacije kao kod uređivanja profila koji bi, kad je post postan lijepo poredao sve ovo gore u taj post.
IcyTexx je offline  
Staro 07.02.2008., 01:32   #2
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Dosta je ovakvih threadova već otvoreno. Malo srčaj pa onda otvori novi. Uglavnom ja bi tržnicu kategorizira i brisao oglas starije od 2 mjeseca!
Baja 001 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2008., 10:45   #3
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 674
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
....... ja bi tržnicu kategorizira i brisao oglas starije od 2 mjeseca!

Ovo bi i ja uvel. A za brisanje neznam.
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline  
Staro 07.02.2008., 13:29   #4
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
Ali kaj s onim oglasima koji sadrze sto razlicitih stvari za prodati??
Matesonik je offline  
Staro 07.02.2008., 16:18   #5
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 674
Citiraj:
Autor Matesonik Pregled postova
Ali kaj s onim oglasima koji sadrze sto razlicitih stvari za prodati??

ili stavljati u dio u kojem se prodaju konfiguracije i navesti da nije cijela
jer ima ljudi koji samo proda j cpu mbo i ram te ne žele to prodati odvojeno.
takvo bi isto išlo u konfiguracije.

a onaj koji želi prodati odvojeno
rasporedi po podforumima svoju prodaju.

ajde ljudi zamislite bilo koji web cjenik da je nije na neki način organiziran već da je ko naša tržnica. ko bi kad kaj našel. pa mislil bi da su retardirani.


promjene su teške, jer se moraš micati od uobičajenih rutina, ali smatram da bi bilo dobro da uvedemo ketegorizaciju tržnice
puno jednostavnije bi bilo na taj način nekaj naći.

time bi možda ujedno smanjili i broj procjena.

bilo bi dobro da "gazde" razmisle malo više o tome
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline  
Staro 07.02.2008., 17:28   #6
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 786
ono što bi definitivno trebalo uvest kao osnovno pravilo je da ljudi više u naslov ne stavljaju samo cpu,grafa,mbo i sl. već detaljnije specificiraju o čemu je riječ
glista je offline  
Staro 07.02.2008., 17:43   #7
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor glista Pregled postova
ono što bi definitivno trebalo uvest kao osnovno pravilo je da ljudi više u naslov ne stavljaju samo cpu,grafa,mbo i sl. već detaljnije specificiraju o čemu je riječ
To je već napisano, ali ne fermaju baš previše
Vuco je offline  
Staro 07.02.2008., 18:58   #8
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
To je već napisano, ali ne fermaju baš previše
Da to je dobro pojašnjeno ima čak i athin post gdje je detaljno objašnjeno, pa prema tom MODOVI su se ogradili.

Što se tiče kategorizacije to bi bilo super. Tako bi konfe bile (cjelokupne ili ne) išle pod konfe, svi ostali djelovi bi se kategorizirali, ali pritom ne mislim da bi bilo kategorija za sav hardware (tipa memorijske kartice i sl šta se slabo prodaje). To bi po meni išlo u ostalo i sl.
Baja 001 je offline  
Staro 07.02.2008., 22:20   #9
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Molim da se tu ne piše o ikakvom kategoriziranju, nema šanse da se to provede jer nema smisla...

Zanimalo me samo za ovo.
IcyTexx je offline  
Staro 07.02.2008., 23:40   #10
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Jedino kaj u tržnici treba izmjeniti (imho) je:

Postovi u tržnici se ne bi trebali brojati,

Glupi komentari poput ovog bi trebalo malo žešće kažnjavati... ban nije loša ideja sokte, baš je bitno za prodaju dali je ispravno reći da je bozzomfeeder povrijedio necije osjećaje jer je u svom threadu napisao da mema nije bila clockana - ocigledno da je prema njemu dizanje radnog napona (i frekvu uz to) -> clockanje...ali i ja sam se raspisao bezveze. Mene nepotrebni komentari na tržnici jako živciraju jer smisao tržnice nije chat.

Također mnogo clanova ovdje, živi da bi spamalo na tržnici i ispravljalo, objašnjavalo, flejmalo..itd.
Gilbert5 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2008., 23:54   #11
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ak ja nešto kupujem, želim znat šta kupujem i u kakvom je stanju.
Kako je radilo, na kojoj frekvenciji, kako je zadavalo probleme i šta si radio iz komponenti.
Po meni je overclock isto kao i ova stvar:
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=97708 http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=804455

Ak vec pises, pisi istinu.
IcyTexx je offline  
Staro 07.02.2008., 23:57   #12
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
Znači dogovoreno je, Tržnica se zatvara, a svim njenim moderatorima biti će (od strane onih koji non-stop zanovijetaju i predlažu nekog vraga) isplaćeno po 10.000 kn za duševne boli nanesne svih ovih godina. Vuco je oduševljen tom odlukom i obećava da će novce pametno potrošiti.
McG je offline  
Staro 07.02.2008., 23:59   #13
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ok, zatvorite ovu temu...
Mislio sam da bi vam barem lako bilo uvest da se pojavi tekst u text areu di pisemo kod otvaranja teme i olaksalo vam muke al nema veze.
Olaksalo bi i nama muke trazeci komponente.
IcyTexx je offline  
Staro 08.02.2008., 00:04   #14
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ako konkretno kupujem memu, normalno da će me zanimati koliko ide... neće me zanimati koliko ide uz 3V, nego uz tvornički navedi napon. U čemu je onda problem...? Ili ga može biti sram što je vozio balšitix na 1066MHz i to nije naglasio...osim sa tipkom u "moj komp"? To ti je kao da prodaješ C2D... normalno je navesti u kakvim je uvjetima radio, koliko je max, i dali je bio mučen...(Razer bok).

On je napisao sve kaj treba biti rečeno, a tvoj zajedljivi komentar je bio potpuno nepotreban. IMO ofkors.
Gilbert5 je offline  
Staro 08.02.2008., 00:08   #15
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Sve lijepo, i mene bi zanimalo sve to.

Osim onog caps napisano i podvučeno NIKAD klokana. Mogo je reć vozim ga na 1066 stalno i kaj sad.
IcyTexx je offline  
Staro 08.02.2008., 00:16   #16
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Također mnogo clanova ovdje, živi da bi spamalo na tržnici i ispravljalo, objašnjavalo, flejmalo..itd.
Yep, i to u 99% slučajeva oni kojih taj predmet ni najmanje ne zanima.

Uostalom, zanimljivo je vidjet da se 2 člana nemreju dogovoriti, a kamoli onda napraviti pravila kojima bi svih 4000 aktivnih članova bilo zadovoljno
Vuco je offline  
Staro 11.02.2008., 21:33   #17
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Yep, i to u 99% slučajeva oni kojih taj predmet ni najmanje ne zanima.
Btw. upravo sam kupio njegov RAM.
Samo 1 plocicu, jer mi fali samo 1.
IcyTexx je offline  
Staro 11.02.2008., 21:56   #18
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 786
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
Sve lijepo, i mene bi zanimalo sve to.

Osim onog caps napisano i podvučeno NIKAD klokana. Mogo je reć vozim ga na 1066 stalno i kaj sad.
pa u tome je i poanta.....čemu skrivati evidentno.....opće mi je neshvatljivo da ljudi misle da će ovdje na forumu prodat lakše/bolje nešto što nije isprobano kak ide.....da ne velim klokano - ( mrzim ovu riječ )
glista je offline  
Staro 13.02.2008., 12:10   #19
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,205
treba onaj naslov koji je jadno napisan (tipa cpu mbo) obrisati i zakljucati pa nek se ljudi zapitaju zasto je zakljucano.
i ovo za thread na tržnici stariji od 2mj,lock i nema vise.
TomG je offline  
Staro 13.02.2008., 15:12   #20
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
dobra je tržnica ovako, samo treba zabraniti bumpanje najmanje 3 dana od postanja topica
Gabre je offline  
Staro 13.02.2008., 20:44   #21
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 674
e da gabre, to bi bilo ok
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline  
Staro 13.02.2008., 21:45   #22
Bakica
Registered User
Moj komp
 
Bakica's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 19
Bilo bi dobro kad bi barem mobitele odvojili od ostalog...
Bakica je offline  
Staro 13.02.2008., 23:11   #23
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,205
Citiraj:
Autor Bakica Pregled postova
Bilo bi dobro kad bi barem mobitele odvojili od ostalog...
onda trebamo odvojiti i televizore,radijo kasetofone,mikrovalne pečare,vibratore i ostale strujne aparate,a to je vec problem
TomG je offline  
Staro 13.02.2008., 23:12   #24
bruno_x
Premium
Moj komp
 
bruno_x's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: split
Postovi: 240
meni je trznica ok! a to sta neki lazu i prodaju rog za svicu to je njihova stvar...ili bi moderator triba pratit sve na trznici al to bogami nema smisla..ja san dobija nekih 25 bodova minus samo sta san reka "skupo je to" a neki evidentmo prodaju i lazu sta se kasnije vidi iz prijasnjih postova....recimo ona mena na 1066 - iako je mena naj manje podlozna kvarovima ili radi ili ne...zato postoju dobri duhovi na ovom forumu koji vas lipo upozore..cuj taj ti je takav i takav...imao sam sa njim posla i takve stvari....ja san dosad ode kupio par stvari i sve je proslo u naj boljem redu...fer i korektno...i tako cu se i ja ponasat....pa kom smeta nek smeta.....i zasto bi istina o necem bila pogresna...hvala na strpljenju...pila sitnog zuba tj ja..heheh
bruno_x je offline  
Staro 13.02.2008., 23:17   #25
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Bakica Pregled postova
Bilo bi dobro kad bi barem mobitele odvojili od ostalog...
Mobiteli su tu kao sitan podforum, jer ipak ima poveznica sa IT tehnologijama i računalima. A i otvoren je na zahtjev članova.

A odvojenim podforumom za prodaju mobitela bi dobili samo preprodavače na crno i čak i veće probleme sa prljavim trgovcima nego što to sada imamo. I opet napominjem, tematika foruma su računala. Uostalom, dobro pogledaj kako je to sve završilo na poznatom našem forumu za mobilnu telefoniju .
Vuco je offline  
Staro 14.02.2008., 10:35   #26
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Pa zasto nitko od odgovornih ne odgovara na prijedloge, nego se vade na to kao ima 500 prijedloga, "pa ne mozemo svima udovoljit". Ali koliko vidim, tu jednostavno nema nikakvih promjena ni objašnjenja. Onda jednostavno treba zabranit prijedloge za tržnicu i gotovo. Svi nesto predlazu, vi sutite..Zasto ona prijedlozi?(za tržnicu)

Mislim da je kategorizacija neophodna, i nije mi jasno zasto tržnica ima 780 stranica. Pa ne kuzim jel to bed pobrisat?
srale7 je offline  
Staro 14.02.2008., 10:53   #27
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Pa zasto nitko od odgovornih ne odgovara na prijedloge, nego se vade na to kao ima 500 prijedloga, "pa ne mozemo svima udovoljit". Ali koliko vidim, tu jednostavno nema nikakvih promjena ni objašnjenja.
A ti od 9 mjeseca prošle godine od kad si regan (btw. pobrao si infraction baš zbog nepridržavanja pravila tržnice i sad ti još nekog i prozivaš - mislim stvarno...) znaš na što je odgovoreno i što je napravljeno prije toga datuma? Nitko se ne vadi, no valjda si svjestan da je masa prijedloga koja je došla na račun tržnice potpuno neostvariva jer vi, korisnici, se ne možete složiti oko toga kako bi to točno trebalo izgledati. Jedni, koji kupuju, bi da se stvari kategoriziraju, drugi koji ostavljaju oglase vrište ne, ne, ne - a takvih primjera je nebrojeno.
I zašto misliš da je itko dužan odgovarati na takve neostvarive prijedloge? Prije dok ih je bilo relativno malo još sam si uzeo vremena i truda te objašanjavao i pisao zašto se nešto ne može, sada čim se netko rega na forum misli da ima riješenje za tržnicu.

Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Onda jednostavno treba zabranit prijedloge za tržnicu i gotovo. Svi nesto predlazu, vi sutite..Zasto ona prijedlozi?(za tržnicu)

Mislim da je kategorizacija neophodna, i nije mi jasno zasto tržnica ima 780 stranica. Pa ne kuzim jel to bed pobrisat?
Prijedlozi su tu zato da čujemo kakva su razumna razmišljanja u svezi funkcioniranja foruma, ne zato da bi netko udovoljavao nekome na njegove hirove.

Kategorizacija nije neophodna, a o brisanju postova nema ni govora. Svoje mišljenje o tome možeš provoditi na svom forumu.


I da, po ko zna koji put "jednom za sva vremena":
Tržnica je popratni sadržaj PCE foruma, ne njegov osnovni smisao. U ovom formatu i rasporedu ona je nužno zlo, a ne nešto na što treba trošiti vrijeme i energiju. Dovoljno je što moderatori gube dane na brisanje idiotskih postova i spama, sigurno neće još netko gubiti vrijeme na ispunjenje nečijih želja i snova. Mislim da većini regularnih članova PCE foruma tržnica služi da bi tu i tamo prodali neki svoj dio, a ne trgovali polovnim dijelovima na dnevnoj bazi. I takvim korisnicima tržnica takva kakva je - je OK, a njihovo mišljenje me i zanima. Svi ostali preprodavači, a da ne spominjem muljatore i idiote (zbog kojih se opet netko potrudio pa o vlastitom angažmanu napravio crnu i bijelu listu trgovaca) mogu slobodno svoje "poslove" premjestiti u plavi oglasnik ili gdje već.

E da, od sad postovi na tržnici se ne broje...

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.02.2008. u 11:09.
tor je offline  
Staro 14.02.2008., 12:13   #28
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Citiraj:
A ti od 9 mjeseca prošle godine od kad si regan
To ne znači da forum posjecujem puno dulje. Zar ne?

Citiraj:
(btw. pobrao si infraction baš zbog nepridržavanja pravila tržnice i sad ti još nekog i prozivaš - mislim stvarno...)
Naravno slučajno, jer sam napisao "imas pm". Totalno nenemjerno, ispričao se Vuci. Nikog ne prozivam, samo mi je malo glupo svi predlažu, a nitko nista. Uglavnom shvatio sam sto si zelio rec. I razumijem te.


Citiraj:
Prijedlozi su tu zato da čujemo kakva su razumna razmišljanja u svezi funkcioniranja foruma, ne zato da bi netko udovoljavao nekome na njegove hirove.



Kategorizacija nije neophodna, a o brisanju postova nema ni govora. Svoje mišljenje o tome možeš provoditi na svom forumu.
Mislim da nema potrebe za takvim tonom, jer moja kritika je bila usmjerena k tome da svima bude bolje. Nikakvi hirovi i slično. I nemam svoj forum
Ali ne kuzim zasto oglasi iz 2001trebaju biti tu? Da daju retro stih forumu?
naravno, ne trebas mi odgovarat..

Citiraj:
I zašto misliš da je itko dužan odgovarati na takve neostvarive prijedloge?
nije nitko nista duzan..ali lijepo je kad se odgovori i objasni..
srale7 je offline  
Staro 14.02.2008., 13:59   #29
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
Kada je u jednom trenutku bilo govora o brisanju, javio se određeni dio ekipe koji je tvrdio da totreba biti jel eto, netko bi možda volio znati kolika je bila cijena nekog dijela tad i tad. No, nij stvar u tome, nego je stvar u smislu foruma - gdje je smisao ako postove brišemo? Oni sami po sebi ne opterećuju bazu, eventualno samo kod pretrage, tak da...A i ono, gdje je kraj? Što brisati a što ne? Što se dobije s time? Nije to tak jednostavno kako si ti i mnogi zamišljate...
tor je offline  
Staro 14.02.2008., 14:13   #30
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
To ne znači da forum posjecujem puno dulje. Zar ne?
Pa, onda si valjda vidio da je pitanje brisanja starih postova već bilo postavljeno (više puta) i odgovoreno na njega.

Zar ne?


I da, budući da nisi pratio kompletne razgovore o ustroju Tržnice nisi ni vidio da su neki prijedliozi prihvaćeni i da se koriste...drugi put pretraži malo i starije postove prije nego kaj raspališ o ovom i onom...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na