Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.05.2011., 19:22   #1891
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
SG:U fijasko. Taman krenu s otvaranjem 100 mogucnosti za dobrim nastavkom price, i bam, shaq-attack zakucavanje, kraj sezone, tugaljiv kraj. Banana.
Kraj sezone ali ujedno i kraj serije. Šteta, baš se počelo masu toga događat, daleko bolje od cijele prve te prve polovice druge sezone.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 19:50   #1892
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
House brutala
naravno, zastavnica hoshi sato unutra, nema zajebancije

danas pogleda neku seriju na htv, glumi onaj lik iz mućki, a i žena mu je čini mi se isto otamo...to je neki spin-off ili je svaka sličnost slučajna?
flyer1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2011., 20:19   #1893
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Kraj sezone ali ujedno i kraj serije. Šteta, baš se počelo masu toga događat, daleko bolje od cijele prve te prve polovice druge sezone.
al sve u svemu ni blizu origigi stargateovima

steta sta su su isli na tu neku uber drama semu...
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 20:34   #1894
hardflat
Premium
Moj komp
 
hardflat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 250
Citiraj:
Kraj sezone ali ujedno i kraj serije. Šteta, baš se počelo masu toga događat, daleko bolje od cijele prve te prve polovice druge sezone.
Ne mora biti da se neće snimiti treća sezona šanse su 50:50.
http://www.denofgeek.com/television/..._universe.html
hardflat je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 20:35   #1895
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Prva sezona im je bila koma, tj prva polovica prve sezone, kopija Battlestar Galactica, puno preseravanja i dramatiziranja nizašto da bi na kraju bilo sitno ili ništa akcije.

Druga sezona mi je bila ok, nisam znao da ukidaju seriju... šteta.
Isto mi nije jasno zašto su ukinuli Star Trek: Enterprise, serija je non stop pod akcijom bila, dobra radnja, i opet nije prošla...
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 20:44   #1896
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Taman i ja gledan The Shield, pogleda par epizoda i nisan razočaran, Vic Mackey je faca The Wire je već odavno odgledan, Homicide na popisu
the Shield mi je i dan danas valjda najbolja non-sci-fi serija. Strike Team rastura, Vic je valjda najjaci murjak na granici dobrog i loseg, a sam kraj serije je je_eno fenomenalan. I glumci su vrh, gotovo pa i nema nijednog loseg.

Ono, postoji brdo legendarnih murjaka (Sipowitz, Horatio Caine i ekipa), ali svi su oni good guys, dok kod Mackeya ne znas oce tipu zaljepit .44 u glavu ili mu pomoc


Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Prva sezona im je bila koma, tj prva polovica prve sezone, kopija Battlestar Galactica, puno preseravanja i dramatiziranja nizašto da bi na kraju bilo sitno ili ništa akcije.
Druga sezona mi je bila ok, nisam znao da ukidaju seriju... šteta.
Isto mi nije jasno zašto su ukinuli Star Trek: Enterprise, serija je non stop pod akcijom bila, dobra radnja, i opet nije prošla...
SG:U je bio smece u 75% slucajeva, u S1 je bilo 3-4 dobre epizode, u S2 jedno 3-4 i zadnjih 5-6... I taman kad se prica ljepo usosila i razvila kako spada, kad treba doc sve ono iz drugih stargateova gdje šutaju po galaksiji i upoznaju nove rase i tehnologije i poprave Destiny kak spada - kraj serije.

BSG mi je bila super serija prve 2.5 sezone, onda se pretvorilo u neku sapunicu i razvodnilo u uproljevilo do jaja pa to vise nisam mogao gledat.

A sto se ST:Enterprise tice, i meni je bio predobar, gledo sam sve 2x... No, mene vise zanima zasto su Firefly ugasili jer je to po meni (a ja sam mega trekkie) bila bolja, svjezija i duplo zanimljivija serija. Novi koncept, odlicni glumci, super zanimljiva prica...
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 20:56   #1897
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
danas pogleda neku seriju na htv, glumi onaj lik iz mućki, a i žena mu je čini mi se isto otamo...to je neki spin-off ili je svaka sličnost slučajna?
Tako je, to je spin-off od Mućki.
http://www.tv.com/green-green-grass/...=page_nav;main
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 21:21   #1898
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 13.01.2012. u 00:22.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 21:22   #1899
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Fox se vratio sa ovogodišnjim iznenađenjem.

U moru smeća/sapunica koje vrte baš su morali Lie To Me otkazati.
Lightman je bio super-zanimljiv lik. Iako nije bilo neke priče, sama tematika je zanimljiva, i mogli su snimiti barem jednu zadnju sezonu.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 21:25   #1900
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Horatio Cane je valjda najgori lik u nekoj policijskoj seriji ikad. Količina preseravanja s naočalama, pauzama u govoru i općenitim stavom je trash kakav se rijetko viđa na TV, a bome tip je u svom tom kiču postavil neke nove standarde koje bude teško nadmašiti. David Caruso je svoju šansu za super ulogu spiskal kad je nakon prve sezone odyebal NYPD, jer po njemu serija nije imala potencijala i budućnost. Tip se moral zadovoljiti s tom CSI ulogom, jer ko i svi glumci koji su svoj vrhunac dosegli u 80-ima - poroci i ženskaroški život su uzeli svoj financijski danak.
Potpis!
Di stavi legendardnog Sipowitza i Horatia klauna u istu rečenicu. Inače mi svi ti CSIovi nisu pretjerano napeti, na početku su još bili ok, ali iz sezonu u sezonu sve lošije i lošije, slučajevi se ponavljaju ili izmišljaju totalne hardcore gluposti i SF stvari koje nisu više ni gledljive, al aj i Las Vagas i NY mogu izdržat, ali Miami odavno ne gledan zbog gore spomenutog asa... negledljivo, meni bar.
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: