Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.08.2019., 22:27   #2251
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Probaj tu: https://www.dailymotion.com/Sukhoi-su37/videos

Cudi me da se to uopce drzi tamo
Hvala!
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline  
Staro 04.08.2019., 23:34   #2252
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Dobra utrka, nije kao zadnjih 3/4 ali za madjarsku dobra utrka, pogotovo su do izražaja došle strategije.

I Ham i Max prakticki bez greške odvozili, prijelomni dio utrke je kad je Max pre rano otišao na hard gume, iako ga je Ham stizao na softu pred kraj prvog stimta ne vjerujem da bi ga prestigao na stazi. RB je tu malo zeznuo i sa ranijim ulaskom u boks i na taj nacin prepustili diktiranje tempa strategije mercedesu koji je to znao iskoristiti.

Cim je merc ham nakon harda usao po soft, a rb nije krug nakon reagirao bio sam dosta siguran da ce to Ham dobiti.
Nije za zamjeriti RB strategu, dugo je prošlo vremena od kada su vodiili od pocetka utrke i imali mogucnost diktiranja tempa/strategije.

Inace, da je ferkan danas bio na merc mjestu nekako ne vjerujem da bi ovako fino odradili strategiju kao merc sa ham.

Isto tako malo je zastrasujuce/zabrinjavajuce vidjeti da su ferkani minuzu lošiji od merc i rb na hungaroringu.

Znam da sam dosadan ali Honda i danas odvozila bez štucanja, a Max ju je dobar dio utrke fino stiskao...vidjet cemo koliko još može izdržat na istom PU...iduca je
VN Belgije, tu ocekujem ferkane da budu osjetno bolji/kompetitivniji.

Inace danas je bila dosta hladna utrka kako inace zna biti na Hungaroringu, da je temp.bila recimo 4 stupnja viša ne vjerujem da bi Ham pobjedio.

Mcl opet dobar, i moram priznati da nisam ocekivao da ce ovoliko duboko u sezonu i dalje držati pa cak i povecavati prednost nad drugima, Kimi uredno skuplja bodove, poput vrijedne pcele, no ocekivao sam jaci/bolji development od strane Sauberovaca odnosno brže i ucinkovitije rjesavanje problema oko aero/guma, ista stvar vrijedi i za ferkane.

Predikcije za Belgiju...Vettel prvi, Carlie drugi, Bottas treci.(ako bude toplije od prosjeka za Spa)
Ako bude normalna temp, onda merkani uzimaju.

Tko ce sad docekat belgiju
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 05.08.2019., 00:10   #2253
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
U sjeni današnje dosadne trke, gdje je najbolje nabaviti/pretplatiti se na snimke starijih utrka iz doba bar 2000ih, ako ne i prije?
Postoji li neki streaming ili negdje za kupiti snimke? Mogu li se pribaviti u većim kvalitetama od VHS snimaka?

Piratizacija mi nije u interesu, ali ako nema drugog izbora, just PM me.
Paaaa, F1TV.
IcyTexx je offline  
Staro 05.08.2019., 15:05   #2254
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
čemu sada po botari? pa on bi bio pola minute ispred ferarija, a možda i ispred maxa da ga čarli nije poslao na začelje. dobar je botara. odličan.
tizhu je offline  
Staro 05.08.2019., 15:32   #2255
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
čemu sada po botari? pa on bi bio pola minute ispred ferarija, a možda i ispred maxa da ga čarli nije poslao na začelje. dobar je botara. odličan.
Apsolutno istina, nije covjek kriv jucer ništa, i opet je dosao sa apsolutnog zacelja u dobre bodove i to u trci bez SC i kiše
Gabre je offline  
Staro 05.08.2019., 16:01   #2256
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Igra opet ima neka izvjesna proročanstva


Brko je offline  
Staro 05.08.2019., 16:11   #2257
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Lol, samonje norris potpisao vec za iducu sezonu, skupa sa sainzom.

Jedan od pametnijih poteza mclarena u zadnje vrijeme, cak bih rekao da imaju medju boljim postavama a gridu, podjednako kvalitetne vozace, s tim da je sainz iskusniji i to se osjeti
Gabre je offline  
Staro 05.08.2019., 16:40   #2258
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Lako za Norrisa, Hulk-Gro je poanta screenshota. I Gro je let go što znači bye bye F1 forever.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 05.08.2019., 16:57   #2259
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Dosta je dugo i bio. Lik i nakon 10 goeina F1 radi blesave greske da to nije ni smijesno vise.

Kao da je prvi put sjeo u bolid. I UVIJEK ga je netko drugi sjebao

Ima vozaca koji cekaju u redu da sjednu u njegov sic.
Gabre je offline  
Staro 12.08.2019., 12:26   #2260
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
draksa je offline  
Staro 12.08.2019., 12:34   #2261
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Drug Brko i Aski, nostradamusi 😉

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 12.08.2019., 14:53   #2262
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ne znam koliko je to dobar potez, mislim da je kvyat bolji izbor bio, da je dobar vozac to od ranije znamo, falila mu je hladnija glava, a po ovome sto je odvozio ove sezone tu se osjetno popravio.

Bojim se da Albon ne izgori u dokazivanju i da ce imati izlijetanja ili pocetnicke greške, pre zelen je još, f1 vozacku nema ni 6 mjeseci iako u intevjuima djeluje kao down to earth tip.

Maxu svakako treba teammate da mu drži leđa sto Gasly nije mogao niti blizu, mozda Albon ugodno iznenadi.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 12.08.2019. u 15:52.
Gigi1 je offline  
Staro 12.08.2019., 15:07   #