Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2021., 14:20   #53491
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 554
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Hoce neko kupit Ibizu 1.4TDI mozda ? (odlicno ocuvana, garazirana, nije uvoz, 2007 godina, dupli set felgi i guma, godina, 153 tkm....)

Od unazad par dana je visak, stigo jos jedan Bimmer, sad mi ova crvena boja samo kvari "bjelilo" .

https://prnt.sc/xz3coy
Što se hvalimo

Da stvarno prodaješ, dao bi potpuni opis
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 14:23   #53492
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Ma imam oglas na Indexu, nisam bio siguran jel se smije ovdje postat oglas?

na PM kome treba posaljem link na ogasnik .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 14:26   #53493
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Posla san ti PM,baci oko
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 14:35   #53494
pero_dinamit
Registered User
 
pero_dinamit's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Pozdrav svima. Čitam ovu temu s vremena na vrijeme ali evo došlo je vrijeme da nešto i pitam. Naime živim u Zagrebu i nemam auto. Trenutno mi on nije prijeko potreban, jer sam u Novom Zagrebu gdje sam dosta dobro povezan sa svime pa mogu i bez njega. Ipak volio bih da kad idem doma u Baranju da mogu otići autom, volio bih vikendima da mogu otić do Varaždina, Samobora, možda koji vikend malo do mora i slične gluposti.

Zbog toga sam odlučio kupiti auto koji bi odgovarao mojim potrebama, i koji bi me mogao dobro služiti slijedećih 7-8 godina, a da mi održavanje nije ko suho zlato

Odredio sam slijedeće parametre pretrage.
- minimalno 2016. godište
- cijena do 65k kuna
- kilometraža ispod 140k km
- da nije uvoz
- bonus mi je da ima putno računalo sa navigacijom.
- na području Zagreba i okolice

Dva modela su mi ispala da imaju sve ove gore navedene parametre a to su Renault Clio dCi 75 i Peugeot 208. U obzir nisam uzimao VW Up, Škodu Citigo i te male autiće.

Ostale aute koje sam našao tipa C3, i20 ili su imali veću kilometražu ili nisu imali navigaciju ili mi jednostavno nisu lijepi

Tako da sam otvoren za mišljenja oko Clia i 208, otvoren sam ispravljanje svih gluposti i nelogičnosti koje sam možda napravio u pretraživanju i za bilo kakve prijedloge koje mi idu u buđet a mislite da bi ih trebao uzeti u obzir
Ja razmišljam prodati Suzuki Swifta FL 1.2 94ks benzinjara, 2013. god (11.mj) - prvi vlasnik, novi auto. Ima 90 000 km, 2 seta guma. Nikakvih problema s njime, servisiran u ovlaštenom, ne bih ga ni prodavao da mi nije potreban veći afto. Iz ZG sam.

Ako ti to igra ulogu, javi mi se na pm pa se čujemo za više info. Dao bi ga za manje od 65k novaca iako ti možeš slobodno toliko i ponuditi

Ako ne bi moga, izbaci 208-cu. Punac ga ima, doduše 2014.g, ali je auto pretvrd na mjenjaču, komandama i totalno mi ne odgovara u odnosu na Swifta, na mojem brzine mogu mijenjati skoro jednim prstom što baš i ne ide na Pežotu
pero_dinamit je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 14:39   #53495
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova

Ostale aute koje sam našao tipa C3, i20 ili su imali veću kilometražu ili nisu imali navigaciju ili mi jednostavno nisu lijepi

Sve na stranu ali koliko ti je zapravo bitna ta navigacija?
Imas mobitel vjerojatno sa sigurno boljom navigacijom nego što je ima auto. A ako baš oćeš autonavigaciju, kupiš fino 2DIN Android Radio nešto sa GPSom za 2-3000kn(ima i manje i više) i imaš opet bolju navigaciju nego što je ima auto...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 14:40   #53496
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova

Odredio sam slijedeće parametre pretrage.
- minimalno 2016. godište
- cijena do 65k kuna
- kilometraža ispod 140k km
- da nije uvoz
- bonus mi je da ima putno računalo sa navigacijom.
- na području Zagreba i okolice

Dva modela su mi ispala da imaju sve ove gore navedene parametre a to su Renault Clio dCi 75 i Peugeot 208. U obzir nisam uzimao VW Up, Škodu Citigo i te male autiće.

https://www.rli-used.com/index.php?id=54010

Možeš se probat i cjenkat.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 14:56   #53497
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Sve na stranu ali koliko ti je zapravo bitna ta navigacija?
Imas mobitel vjerojatno sa sigurno boljom navigacijom nego što je ima auto. A ako baš oćeš autonavigaciju, kupiš fino 2DIN Android Radio nešto sa GPSom za 2-3000kn(ima i manje i više) i imaš opet bolju navigaciju nego što je ima auto...
Ja recimo ne podnosim navogacije na mobitelima jer je preopćenit i preosjetljiv uređaj.
Ne voli biti na suncu, izbaci te iz navigacije kad te netko zove i slično.

Zato više volim dedicated, imam stari garmin koji stalno ide sa mnom bez obzira koji auto vozim.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 15:08   #53498
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor pero_dinamit Pregled postova
Ja razmišljam prodati Suzuki Swifta FL 1.2 94ks benzinjara, 2013. god (11.mj) - prvi vlasnik, novi auto. Ima 90 000 km, 2 seta guma. Nikakvih problema s njime, servisiran u ovlaštenom, ne bih ga ni prodavao da mi nije potreban veći afto. Iz ZG sam.

Ako ti to igra ulogu, javi mi se na pm pa se čujemo za više info. Dao bi ga za manje od 65k novaca iako ti možeš slobodno toliko i ponuditi

Ako ne bi moga, izbaci 208-cu. Punac ga ima, doduše 2014.g, ali je auto pretvrd na mjenjaču, komandama i totalno mi ne odgovara u odnosu na Swifta, na mojem brzine mogu mijenjati skoro jednim prstom što baš i ne ide na Pežotu
Samo da stisnem + na ovog Suzukija. Atmosferac kojemu nema što krepati, troši najmanje ikada za benzinski motor (sigurno litra-dvije manje nego ostali atmosferci ili turbo motori na drugim markama), a ide fino jer nije težak auto.
Ako ima klimu i dovoljno velik gepek - neovisno što nije dizel - uzmi ga u obzir.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 15:20   #53499
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Citiraj:
Autor pero_dinamit Pregled postova
Ja razmišljam prodati Suzuki Swifta ...
Super, tnx. Ako budem razmišljao javim se svakako.

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Sve na stranu ali koliko ti je zapravo bitna ta navigacija?
Imas mobitel vjerojatno sa sigurno boljom navigacijom nego što je ima auto. A ako baš oćeš autonavigaciju, kupiš fino 2DIN Android Radio nešto sa GPSom za 2-3000kn(ima i manje i više) i imaš opet bolju navigaciju nego što je ima auto...
A kako sam si ja zamislio dosta bitno, nekako mi se ne da baš zezati sa mobom, em mi je sitan, em ga moraš puniti jer će mi cuclat bateriju ko blesav Ali volio bi da ima i handsfree, da se mogu javiti na mob bez da ga uzimam za vrijeme vožnje i tako to. Ali nemam pojma kako ide to sa tim ugradnjama, koliko košta, koliko je to ok i tako to. Ali ako je tako da se može naći za 2-3k a da je ok onda mi je to super info, tnx.


Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
https://www.rli-used.com/index.php?id=54010

Možeš se probat i cjenkat.
Mislim da sam ovog u Trans Auto baš vidio na njuški E sad od ostalih troškova imam PDV, prijenos i registracija, ovisno o tome kako je navedeno u oglasu šta se treba platiti. Ne znam koliko se plaća taj PDV?
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 17:08   #53500
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,787
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova

Zato više volim dedicated, imam stari garmin koji stalno ide sa mnom bez obzira koji auto vozim.
Word. Bolje dedicated uredjaj (cak i mob posluzi fajn u vecini slucajeva) nego krnja i cesto neupdejtana navigacija. Sumnjam da ce u tom cjenovnom rangu dobiti ikakav infotainment vrijedan spomena i zato podrzavam dodavanje par soma kn za navigaciju ako je bas neophodna.

Meni je dugo vremena navigacija bila galaxy s7 bez simice, offline mape, punjac. Nikakvih problema
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 17:49   #53501
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Samo da stisnem + na ovog Suzukija. Atmosferac kojemu nema što krepati, troši najmanje ikada za benzinski motor (sigurno litra-dvije manje nego ostali atmosferci ili turbo motori na drugim markama), a ide fino jer nije težak auto.
Ako ima klimu i dovoljno velik gepek - neovisno što nije dizel - uzmi ga u obzir.
Također, auto ide solidno, nema sigurno toliko mušica kao Peugeot, jedino je interijer nešto manje kvalitetan.

Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
A kako sam si ja zamislio dosta bitno, nekako mi se ne da baš zezati sa mobom, em mi je sitan, em ga moraš puniti jer će mi cuclat bateriju ko blesav Ali volio bi da ima i handsfree, da se mogu javiti na mob bez da ga uzimam za vrijeme vožnje i tako to. Ali nemam pojma kako ide to sa tim ugradnjama, koliko košta, koliko je to ok i tako to. Ali ako je tako da se može naći za 2-3k a da je ok onda mi je to super info, tnx.
A koliko ti realno treba navigacija osim par minuta prije odredišta? Nije baš da mobitel nešto ekstra troši na navigaciji, moj skoro 3 god star preživi najmanje 5 h bez punjenja, jednom testirao iako ga nikad toliko dugo ne koristim.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 18:26   #53502
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova

A koliko ti realno treba navigacija osim par minuta prije odredišta? Nije baš da mobitel nešto ekstra troši na navigaciji, moj skoro 3 god star preživi najmanje 5 h bez punjenja, jednom testirao iako ga nikad toliko dugo ne koristim.
Ja volim waze upalit gdje god idem, ako je neka duza relacija, poznavao put ili ne, cisto zbog kamera i policije
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 19:25   #53503
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Ja recimo koristim GMaps dok idem za Zg isl. da izbjegnem potencijalne gužve i da me preusmjeri u neku sporednu ulicu ako je negdje krkljanac. Jednom smo buraz i ja putovali iz Ljubljane kroz Zg za Varaždin svaki svojim automobilom. Ja sam slušao Google a buraz vozio bez navigacije, on krenuo 5min prije a stigao doma 1,5h kasnije. Bio je neki krkljanac na Zagrebačkoj obilaznici i on tamo zapeo a mene odvelo kroz V. Goricu...
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 19:48   #53504
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Koliko je mene puta Waze spasia od kazne, palim ga i kad idem do lokalnog dućana
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 20:13   #53505
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
I ja san pocea to radit, kad god idem negdi di ne poznajem odlicno. Super stvar.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 23:00   #53506
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 554
Curi kupili VW polo, 2007.g., utegnut, 137tkm, grijani sicevi, tempomat klima, parking senzori, dost opreme za auto i godinu.

Kad se upale zmigavci/ sva 4, lampice blinkaju i zmigavci blinkaju, ali se ne cuje ono tik tok u autu, pa je precudan osjecaj. Zna netko sta je ošlo?
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 23:10   #53507
poweeer
Premium
Moj komp
 
poweeer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Otok
Postovi: 182
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Koliko je mene puta Waze spasia od kazne, palim ga i kad idem do lokalnog dućana
Tocno to. Ako je dug put Waze spasava.
Ali mene evo danas bas uslikali na nekoj lijevoj seoskoj cestiti gdje nema toliko kamiondzija i policija nije bila oznacena - jer koliko sam skuzio koristeci ga ako ima kamiona na ruti sve ce bit ap cap oznaceno, ako nema, bas i ne.
Nije strasno 15ak preko ogranicenja al da, pouzdao sam se bio u Waze pa nisam bas striktno se drzao ogranicenja, inace bi
Ako nista bar sam ustedio pare nekom iza sebe ko je imao Waze, kako sam prosao kraj njih tako sam ih oznacio
poweeer je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 09:04   #53508
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
A kako sam si ja zamislio dosta bitno, nekako mi se ne da baš zezati sa mobom, em mi je sitan, em ga moraš puniti jer će mi cuclat bateriju ko blesav Ali volio bi da ima i handsfree, da se mogu javiti na mob bez da ga uzimam za vrijeme vožnje i tako to. Ali nemam pojma kako ide to sa tim ugradnjama, koliko košta, koliko je to ok i tako to. Ali ako je tako da se može naći za 2-3k a da je ok onda mi je to super info, tnx.
Budući da gledaš 3-4 godine star auto, računaj da su karte i informacije na navigaciji isto tako 3-4 godine stare (ali se mogu ažurirati). Za navigaciju će biti ok ali za bilo koji duži put je navigacija na mobitelu bolja, ne znam ni sam koliko me puta Gmaps spasio od zastoja. Ne moraš uopće dirati mob ako automobil ima Android Auto, već sve radiš na ekranu od multimedije (spojiš mob preko USB-a).
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 09:30   #53509
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Curi kupili VW polo, 2007.g., utegnut, 137tkm, grijani sicevi, tempomat klima, parking senzori, dost opreme za auto i godinu.

Kad se upale zmigavci/ sva 4, lampice blinkaju i zmigavci blinkaju, ali se ne cuje ono tik tok u autu, pa je precudan osjecaj. Zna netko sta je ošlo?
Najvjerojatnije zvučnik koji je u tabli.

https://www.clubpolo.co.uk/uploads/m...9557_thumb.jpg

The speaker is fixed into a plastic module. Remove the module from a scrap cluster and replace the broken one with it.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 14:24   #53510
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Gdje u ZG (pomogućnosti Novi ZG) odvesti auto na pregled prije kupnje? U pitanju je Clio.
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 14:26   #53511
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Štarkelj ti je kod Konzuma na Ukrajinskoj
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 14:51   #53512
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Budući da gledaš 3-4 godine star auto, računaj da su karte i informacije na navigaciji isto tako 3-4 godine stare (ali se mogu ažurirati). Za navigaciju će biti ok ali za bilo koji duži put je navigacija na mobitelu bolja, ne znam ni sam koliko me puta Gmaps spasio od zastoja. Ne moraš uopće dirati mob ako automobil ima Android Auto, već sve radiš na ekranu od multimedije (spojiš mob preko USB-a).
Yep, Android Auto over built in navigation (pogotovo zastarjele) any day of the week.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 15:27   #53513
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Yep, Android Auto over built in navigation (pogotovo zastarjele) any day of the week.
Je, dok si ne razlohaš konektor na mobitelu od konstantnog uštekavanja i ištekavanja i bateriju od toga što je stalno na struji.

Mislim da sam u 2 godine korištenja Android Auto promijenio desetak kabela jer sam srećom kupovao loše, jeftine, potrošne kabele, pa su oni gubili kontakt, a ne mobitel.

Bežični Android Auto je super, ali tko ga podržava zasad, samo neki od premium proizvođača, Audi ako se ne varam
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 15:52   #53514
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Curi kupili VW polo, 2007.g., utegnut, 137tkm, grijani sicevi, tempomat klima, parking senzori, dost opreme za auto i godinu.

Kad se upale zmigavci/ sva 4, lampice blinkaju i zmigavci blinkaju, ali se ne cuje ono tik tok u autu, pa je precudan osjecaj. Zna netko sta je ošlo?
Zuji li kad ostavis svjetla upaljena a izvadis kljuc i otvoris vrata
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 21:38   #53515
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 554
Pokušavam pronaći na https://partsouq.com/ i na https://www.onlinecarparts.co.uk/ sklop za ravnanje xenon svjetala koji se nalazi na stražnjoj desnoj suspenziji pa ne uspjevam. Može savjet, zna li netko kako se to službeno zove?
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 22:19   #53516
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Pokušavam pronaći na https://partsouq.com/ i na https://www.onlinecarparts.co.uk/ sklop za ravnanje xenon svjetala koji se nalazi na stražnjoj desnoj suspenziji pa ne uspjevam. Može savjet, zna li netko kako se to službeno zove?
Teško ćeš to naći. Ima na shemi http://prntscr.com/y2awsj Ne znam kako točno izgleda, ali neki komplet je preko 250 dolara. Trebao bi skinuti taj dio i vidjeti broj part number.

Ako je neki link assy sensor on je jeftiniji.

https://partsouq.com/en/catalog/genu...&uid=73818&q=#

Ili je komplet unit assy headlamp automatic leveling, za 2006-2009 je 294 dolara, ili taj link assy leveling to je 24 dolara.

Zadnje izmijenjeno od: Xiaomi. 02.02.2021. u 22:29.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2021., 22:31   #53517
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Xenon leveling sensor , auto levelling sensor, auto leveling headlight system(afs)

Npr za Polo 6r su ovi brojevi pa traži dalje za svoj

6R0 941 273 B sensor for the rear axle
6R0 907 357 module for AFS J431
6Q0 612 405 bracket for brake tube, to mount the sensor on.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2021., 14:58   #53518
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Auto kameleon - boja se mijenja u ovisnosti o temperaturi
https://www.youtube.com/watch?v=bwzoRtMXcqE
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2021., 15:05   #53519
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Vidio sma to neki dan i prvo sto mi je palo na pamet je nasa prometna i sto bi pisalo pod R (Boja vozila) ?????
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2021., 15:26   #53520
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Višebojno, kao i kad su folije u pitanju.

Nije to ništa novo, samo je preskupo za domaće prilike
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na