Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2013., 17:45   #1
dodo99
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: East of the eden
Postovi: 12
Problem sa email adresom ???

Nisam siguran je li pitanje postavljeno na pravo mjesto pa molim moderatore da prebace u odgovarajuču tema ako je na krivom mjestu.

Problem:

Zašto ne radi FREE mail adresa ??? Kad sam burazera regao na facebook napravio sam mu email adresu preko freemaila i danas ima poruku od facebooka da su mu resetirali lozinku i poslali su mu sigurnosni kod na email koji je koristio prilikom registracije.
Ja uvijek kad radim bilo kakve registracije SPREMIM sve podatke u poseban folder LOZINKE na D particiju tako da ne bude greške.
Danas odem na Net.hr i upišem podatke od tog fremaila koji sam koristio prilikom registracije ali ni tamo ne prolazi lozinka ??? U čemu je kvaka i može li se ikako pristupiti tom emailu???

Imam problem i sa još jednim profilom , ali njega sam regao preko Windowslive ( MSN ) i opet upišem spremljene podatke ali nema šanse da uđem . Kriva lozinka.
Isto pitanje, u čemu je kvaka i ima li rješenja???


poz...
dodo99 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2013., 19:20   #2
iNoob
Game Collector
Moj komp
 
iNoob's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Viškovo (Rijeka)
Postovi: 366
Možda brišu zbog neaktivnosti.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
iNoob je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2013., 21:44   #3
dodo99
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: East of the eden
Postovi: 12
Ma OK , ali zar ne bih trebao imati mogučnost da zatražim NOVU lozinku za tu istu email adresu ???
Ovdije se radi o podacima za jednu društvenu mrežu , što je u biti recimo nepotrebno , ali isto tako mogao sam dobiti email od nekog poslodavca da popunim upitnik za posao. Kako bih u tome slučaju došao do tog upitnika koji su mi poslali na taj free email ???

poz...
dodo99 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2013., 21:50   #4
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Sa net.hr-a
Citiraj:
Korisnički račun otvoren na e-mail servisu kojem nije pristupano više od 100 dana server će automatski bespovratno izbrisati.
i
Citiraj:
Adriatic Media zadržava pravo ukinuti ili uskratiti mogućnost korištenja vašeg korisničkog računa i/ili jedne ili više usluga za koju ste registrirani, a bez prethodne najave i obrazloženja.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2013., 22:37   #5
dodo99
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: East of the eden
Postovi: 12
Hvala

poz...
dodo99 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na