Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.11.2004., 23:46   #1
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Virusi ili... !?

Skenirao sam sustav sa NODOM 32(nije naopravljen update) doslo je sljedece ...da li su to virusi ili...
Nekako mi je sustav usporen zadnjih dana..
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Zadnje izmijenjeno od: giga. 28.03.2006. u 22:55.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2004., 00:27   #2
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
U pravilu ne ... to su ili do pola skinuti zipovi ili neke file koje su pod passwordom ili sistemske file kojima NOD ne može pristupiti jer su u upotrebi ... nisam baš svaku stavku pročito ( lijenost, a i ne vidi se baš najbolje) ali mi se onako na prvi pogled čini OK mada ima malo puno toga ... a da očistiš cache od browsera, da defrag pa onda još jednom pokreni NOD iz Safe Moda i vidi jer se kaj ubrza ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.11.2004., 00:34   #3
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
U pravilu ne ... to su ili do pola skinuti zipovi ili neke file koje su pod passwordom ili sistemske file kojima NOD ne može pristupiti jer su u upotrebi ... nisam baš svaku stavku pročito ( lijenost, a i ne vidi se baš najbolje) ali mi se onako na prvi pogled čini OK mada ima malo puno toga ... a da očistiš cache od browsera, da defrag pa onda još jednom pokreni NOD iz Safe Moda i vidi jer se kaj ubrza ...
Da ocistim cache od browsera!? A mozes mi to objasniti ako nije bed na zdravo seljacki...znas ono odi tu klikni tamo pa opet klikni...
Safe mod? Koju ono tipku treba stisnuti dok se Win dize F8,F5? sori azaboravih i tu mi treba pomoc...bas sam neznalicca...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2004., 00:44   #4
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973

Start --- Settings --- Control Panel --- Internet options pa onda pod Generals stisni na Delete Cookies... i na Delete Files ... i onda ako osim IE koristiš još neš provjeri da li to negdje drugdje kaj "kešira" npr. Mozilla/FireFox pokreneš ih pa na Tools pa na Options pa na Privacy i tamo Clear Cookie i Cacche ... i F5 je direktno u Safe Mode i F8 je izbornik pa izabereš Safe Mode ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na