Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.10.2004., 22:53   #1
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Surfanje ko hodanje po jajima

Postoji rupa u 'AnchorClick' behavior. Udaljeni korisnik može napraviti HTML koji kada se učita kod ciljanog korisnika pokreće proizvoljan kod unutar Local Computer zone ili Vam na vašem kompu
Inače taj novi "fičer" se može implemetirati samo u određene vrste drag and drop exploita kao što su dokumenti sa extenzijom
'.xml', '.doc', '.py', '.cdf', '.css', '.pdf', '.ppt'. Dakle specijalno izrađena slika samo mora emulirat te dokumente (format) i dok će IE pokušavat odrediti tip sadržaja s čime da to otvori jer nedostaje dio iz extenzije stvar se već desila. Mislim kaj se imte brinuti, pa to i onako tako rijetke extentije dokumenata da se nemate kaj brinuti mislim tu i tamo ćete naletiti na dokument sa gore nabrojanom ekstenzijom . M$ još niej niš obzdanio, objavio ... a valjda je vikend pa zato ... ako dobri momci ne rade vikendom valjda ne rade i loši http://securitytracker.com/alerts/2004/Oct/1011851.html
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2004., 18:15   #2
ALIEN-Z
KILLER
 
ALIEN-Z's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: UNDERGROUND
Postovi: 66
BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!111:clap: :clap: :burn:
__________________
IRON MAIDEN FOREVER
ALIEN-Z je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na