Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.10.2012., 19:08   #121
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Pa pod "ručno" je vjerojatno i mislio dal je riješeno softverski ili nije, jer inače je pointles..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 21:02   #122
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Pitanje za nekog od kolega koji već posjeduju neki MultiPhone, kako se ponaša baterija u radu s 2 sim kartice?
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.10.2012., 08:11   #123
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Pitanje za nekog od kolega koji već posjeduju neki MultiPhone, kako se ponaša baterija u radu s 2 sim kartice?
meni i mom kolegi je jučer držala cijeli dan, obje kartice aktivne, na prvoj aktivan 3g. razgovarali smo umjereno, kao inače, ništa manje i ništa više od uobičajenih razgovora. par puta je bio aktivan wireless. wallpaper je bio dinamički, osvjetljenje ekrana automatsko. meni se čini da bi baterija mogla biti i jača, ništa ne bi škodilo, hehe, a ovako je čisto dovoljna za jedan dan. danas ne koristim službeni sim, tako da ću danas i sutra steći dojam trajanja baterije s jednom sim karticom, dok druga uporaba telefona ostaje na istoj razini kao kad sam koristio huawei sonic. btw, na njemu mi je bateija držala cca 2 dana, ponekad 3 (rijetko).

jedna mala opaska za korisnike koji naprave root i požele instalirati neki od programa za cpu downclock ili slične namjene.... sinoć sam instalirao neki cpu system manager koji je uspio isključiti 3g, te je ta opcija ostala nedostupna za paljenje, tj softver telefona je pokušavao ukopčati, informacija je stajala da je data transfer active, ali bi 3g ikona izostala s ekrana te naravno prijenos podataka nije radio. program koji me koštao živaca je "system tuner", izbjegavajte ga!
napravio sam factory reset, te sad testiram cpu master pro 2.4, ali čini se da i on ima problema kod downclocka.... ponekad ne downclocka uopće, a trenutno vrti infinite loop reboot, očito ne podržava ICS kako treba. nakon deistalacije cpu master verzija 2.4, sve radi kako treba. uglavnom, pažljivo s tim programima, da se ne zeznete kao ja sinoć, pa sam proveo još sat vremena dok sam si vratio sve gluposti koje mi trebaju

sad ću testirati cpu master 2.5 free, možda je riješen problem s kojim se chipset suoči na downlocku i vraćanju na normalan clock, pa ga možda ne reboota. javim kako je prošlo! BLAH! čim odaberem powersave opciju i podesim downclock na 250mhz, apply, paf -> reboot! iako piše da softver podržava 4.1 i niže, očito mu nešto smeta...

drugi pokušaj, nakon konzultacija s drugih foruma..... kad se downclock napravi do 500mhz, nema hanga i reboota, niti sa powersave niti sa performance opcijama. vidjet ćemo kako će se dalje ponašati kroz dan.

Zadnje izmijenjeno od: bad_ri. 27.10.2012. u 08:36.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2012., 09:51   #124
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ajd instaliraj No-frills CPU Control.. Nikad problema sa njim.. Baš me zanima kako i dali radi na ICS.. Živio
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2012., 09:54   #125
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Na 4040 kamera ima opciju odabira 8 megapixelne slike..........
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2012., 09:59   #126
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
I kako to sve skupa izgleda? Interesira me samo slikanje extr..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2012., 11:58   #127
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Ajd instaliraj No-frills CPU Control.. Nikad problema sa njim.. Baš me zanima kako i dali radi na ICS.. Živio
probat ću, upravo se instalira... sjetio sam se da nisam niti provjeravao kernel za cpu control, ali evo za sad cpu master radi ukoliko ne skaliram ispod 500mhz...
hang/reboot nakon izbora powersave opcije po kojoj no-frills spušta frekvenciju proca na 250mhz... očito kernel ne dopušta rad ispod 500mhz

Zadnje izmijenjeno od: bad_ri. 27.10.2012. u 12:08.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 12:51   #128
dlozic
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Split
Postovi: 1
Citiraj:
Autor bad_ri Pregled postova
sad sam se sjetio što bi još bilo jako korisno imati na ovakvim telefonima.... malo sam tražio po marketu, ali za sad bezuspješno.... aplikacija koja bi mogla u određeno vrijeme gasiti određenu sim karticu, a opet u drugo vrijeme ju sama upaliti bez da traži pin. recimo korisno za duže trajanje baterije, ja bih gasio službenu sim karticu automatski na kraju radnog vremena, a palio je drugi dan u 8 ujutro..... ako tko zna aplikaciju koja to radi, bilo bi super!
Bi li to možda mogao odraditi neki program za promjenu profila, npr. EasyProfiles (nemam jos dualsim mobitel pa ne mogu probati)?

dlozic je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 14:32   #129
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor dlozic Pregled postova
Bi li to možda mogao odraditi neki program za promjenu profila, npr. EasyProfiles (nemam jos dualsim mobitel pa ne mogu probati)?
probao sam, uglavnom ti programi imaju neke ok opcije za automatizaciju airplane moda, ringer settings-a i slično, ali fali im podrška za pojedinačno stavljanje jedne ili druge sim kartice u offline mod.

Zadnje izmijenjeno od: bad_ri. 28.10.2012. u 14:41.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 14:35   #130
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Koji ti ono imaš model (da sad ne kopam), 4040 ili 4300? (senilim, žali Bože)
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2012., 18:45   #131
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Koji ti ono imaš model (da sad ne kopam), 4040 ili 4300? (senilim, žali Bože)
ako mene pitaš, imam 4040

(evo mi je u avataru screenshot homescreena)

Zadnje izmijenjeno od: bad_ri. 28.10.2012. u 18:59.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 19:58   #132
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Aha, mislio sam da imaš 4300, u tom slučaju bi te zamolio da se nađemo pa da ga malo isprobam, al nema veze ajde.. Uzimam ga uskoro nadam se

Dobar avatar
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 20:11   #133
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Aha, mislio sam da imaš 4300, u tom slučaju bi te zamolio da se nađemo pa da ga malo isprobam, al nema veze ajde.. Uzimam ga uskoro nadam se

Dobar avatar
tnx! ja 4300 nisam uzeo iz tri razloga:
1. nije ga bilo u Rijeci u Linksu, morao bih ga čekati dan-dva. Ipak, vidio sam ga uživo, bio je jedan rezerviran za nekoga.

2. veći ekran vjerujem troši nešto više energije, a fakat je je prevelik da bi mi bio praktičan za bočnu torbu u kojoj nosim telefon; 4040 stane taman na mjeru, tako da je za mene bio pravi ubod

3. nije mi se davalo više novca samo za veći ekran, makar i bio izrađen nešto boljom tehnologijom

Zadnje izmijenjeno od: bad_ri. 28.10.2012. u 20:19.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2012., 20:39   #134
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Da, a vidiš meni baš do većeg ekrana.. Imao sam Desire 3.7" i sad Galaxy Mini 3.2", tako da definitivno želim 4"+..

Ali ne vjerujem da ću ga uzeti u Linksu, 1500kn kod njih, dok u nekim trgovinama u Zg je 1300kn + 50kn poštarina.. A i vidjeh ga na njuški od lika iz Rijeke za 1350kn.. Nov sa garancijom..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2012., 19:33   #135
Bloodhunter
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
jel ima kakve novosti kad će doć nova pošiljka ovih pap 4300 mobitela
Bloodhunter je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2012., 19:36   #136
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Kažu u Linksu da ne znaju..

Ima ih Netcom u Rijeci, zvao sam ih danas..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2012., 20:32   #137
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Evo napokon sam upalio svoj pametni telefon (4300) i on mi se ugasi nakon par minuta , kaze baterija mi je prazna.
Ponovno sam ga upalio i stavio punit, jel i vama lege baterija bila na 20% kad ste ga kresnili tj jel bila toliko slaba da je kiknija nakon 10 min setapiranja.
Osim toga stvatno je malo krkhog dojma plastika zadnjeg poklopca sve me bilo strah da ce se polomit dok sam je skidao, ali fala bogu nije, mala zamjerka (ali valjda je to moja kletva kad su naljepnice u pitanju) ide na zastitinu foliju koja je bila na ekranu tj ostalo mi je malo ljepila u rubu između kucista i stakla (je ja sam picazla).
Da ne bude sve negativno moram rec da mi se sviđa prikaz slike i boja, brzina klizanja menija i slika, uglavnom ja zadovoljan svojom igrackom ups. telefonom i to pametnim.
Vise dojmova kad se napuni baterija.
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2012., 20:41   #138
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Pa to za bateriju je normalno, čudi me što si ga uopće i uspio upalit.. Inače se treba tek baterija napunit pa onda koristit, jer baterija bude skroz ispražnjena.. Bar sam takva iskustva ja imao..

Prvih par puta ju pusti da se skroz isprazni pa tek onda puni..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2012., 20:43   #139
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Ok hjuston imamo problem, apart se gasi sam od sebe tj ko da mu nesto jede batriju (sve bezicno je iskuljuceno, 1 sim u prvom sim-u, auto osvjetljenje ekrana) + preko ili ispod teksta koji kaze koliko mi je jos minuta (struje) ostao imam tri vodoravne crte , jednu zelenu (tanku) jednu sivu (debelu) i jednu plavu (tanku) ovim redosljedom od gore prema dolje preko tj ispod teksta.
Je li to ok ili sam opt popušija uzorak sa greškom
Pise baterija na 37% - 4 min i 21 s
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2012., 20:48   #140
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Pa dobro jel si ti pustio da se baterija napuni do 100% ili što?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2012., 20:56   #141
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Pa dobro jel si ti pustio da se baterija napuni do 100% ili što?
Jok upaljen na punjacu, vrag mi nije da mira pa sam ga upalja odma
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2012., 21:23   #142
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Citiraj:
Autor Bloodhunter Pregled postova
jel ima kakve novosti kad će doć nova pošiljka ovih pap 4300 mobitela
Ja sam čuo da ih ima još u Adm-u, Svijetu medija i M-computers. Sutra idem po 4300.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2012., 21:25   #143
anteloff
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Split
Postovi: 3
pa pricekaj dok se ne napuni skroz pa probaj..
stavi automatsko osvjetljenje..
s mobitelom dobijes Task manager aplikaciju u kojoj vidis koji su ti procesi trenutno u tijeku i mozes ih ugasit..

ja sam jako zadovoljan mobitelom samo me malo strah kad otvaram poklopac da mi ne pukne, eto mala zamjerka..
anteloff je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2012., 23:43   #144
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ako netko prodaje model 4300, javite na PM

Još malo i čarapica je puna

Vidio sam sa filmića kako se zadnji poklopac savija ali to nebi privatio kao zamjerku već pozitivno, barem je fleksibilna plastika.. A uostalom, što se brinete za to, pa ne otvarate ga svaki dan ja ako jednom u godinu dana otvorim stražnji poklopac, eventualno ako zabloka mob..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2012., 00:22   #145
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Prvo bi se htio ispricat zbog širenja panike
Panika nikako nije dobra jer covik pocne kirivo interpretirat ono sta vidi (ili cuje ili osjeca) pa sam ja tako grafikon koji se vidi ispod vremena koje javlja telefon o trajanju baterije interpretira kao gresku na ekranu (prvi put kad sam uso u doticni meni nije bilo grafikona jer je tel bio tek upaljen), moja greska ispricavam se na panici i sirenju doticne.
Neka ovo bude skola svim buducim korisnicima koji imaju malog crvenog vraga na ramenu koji im šapše u uho "upali ga, upali ga ima dosta struje u bateriji ", drugim rjecima ne slusajte vražićka nego stavite tel da se puni pa ga onda upalite po prvi put
A sad opet meni vrag ne da mira pa cu vas pitat sta mislite o koristenju drugih punjaca, konkretno zena ima HTC i na njenom punjacu pisu ove vrjednosti za output 5V (oznaka za jednosmjernu struju, ravna vodoravna crta ispod koje je paralelna isprekidana crta od tri crtice ili engleska skracenica DC, dođavola ovoliki internet a nigi znaka za copy-paste ) 1A, znaci kod nje pise 5V - 1A, a na mom punjacu pise output 5V - 500 mA, oce rec da je njen punjac duplo jaci od mog.
Pitanje je da li je pametno punit na jacem punjacu (i obrnuto) od ovog sta smo dobili sa telefonom. To pitam jer bi jedan punjac odnija na posao a drugi zadrža doma. + koliko USB ima ampera i je li ga pametno cesto koristit za punjenje mobitela (i slicnih naprava)?

ps- mala prica vezanan uz paniku, dakle dok ja panicarim u firmi oko mobitela i onog sta mi radi diticni, nazove draga od doma i kaze "joj znas nesto smo napravili kompu" meni ionako povisen tlak skace na max izdržljivosti ventila "sta ste mu napravili" kazem ja "pa znas kabel od mreze smo gurnili u krivu rupu " e tu mi popustaju svi siguronosni ventili i pocinje spominjanje boga, familije, seksualnih aktivnosti i inih sinonima i opisnih pridjeva !&?@#!#%&! ili ☭ϟ☠☼☾
Da rekapituliram, telefon radi, komp radi (nisu strgali nikakav port samo su majstori gurnili u sljepu rupu za firewire, fala bogu ne toliko duboko da pocupaju kondenzatore), daklem panika je losa i kad vas pocne vatat, stanite duboko disite ili ako ste pusac odite zapalit cigaret, smirite zivce i kad se vratite bar ce te situaciju moc sagledat objektivnije.

Eto toliko drage lege, jos se jednom ispricavam na sirenju panike i na pisanju romana od posta, ali imao sam potrebu podjelit sa vama moju malu vecernju avanturu u svjetu panicne informatike
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 30.10.2012. u 01:34.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2012., 02:53   #146
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Hehe.

Inače u vezi USB punjača, na ono što sam ja najčešće nailazio je 0.7 A, odnosno 700 mA i naravno 5V. Bateriji neće ništa biti ako se puni sa "jačim" punjačem, ali za litijske baterije je generalno bolje da se pune što sporije (manje zagrijavanja - dulje traju).

Druga stvar, ti sklopovi za punjenje su pametni pa bez obzira na punjač i njegove sposobnosti, oni si čupaju struje koliko njima paše.

http://androidforums.com/captivate-accessories/192358-2amp-usb-chargers.html#post1706576
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2012., 11:52   #147
bokol
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
ako nađete kakvu futrolu ili zaštitu za ekran za 4300, slobodno ovdje napišite
bokol je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2012., 12:42   #148
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
Prije svega pozdrav svima na forumu ,
Kupio jučer 4300 u tehnocentru , i šta ja znam , sve mi je to novo jer sam do sad bio na simbianu N95 8GB . Za sad fino radi (kad ne znam za bolje ) Jedino tipka za pregled popisa poziva ne otvara to što bi trebala nego otvara kameru . ne znam jeli to kvar ili treba nešto potipkati u postavkama .
Kvalitet plastike bi mogo bit i bolji al za te novce je dobar , nekako mi se čini da je kutija u kojoj je bio zapakiran kvalitetnija od samog kućišta moba .
Eto toliko za početak , kad malo savladam os. android nadam se da ću imati više toga za napisati .
lubenne je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2012., 16:14   #149
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
O kojoj tipki ti pričaš, kakav pregled poziva? to ne postoji

Misliš možda na one 4 kapacitivne tipke?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2012., 16:41   #150
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
Ima ima s desne strane iznad tipki za glasnocu . Ovo pisem s moba vec me oci peku koliko zurim u ekran .Ako ne vjerujes poslikam cim stignem .
lubenne je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na