Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.05.2020., 07:46   #2491
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Zna biti, zadnje je bio krajem 1.mj za family clanove - 279kn bez naslona za ruke.

Pisao sam o toj stolici u usporedbi s markusom.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2020., 22:23   #2492
petar0
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 105
Citiraj:
Autor Alex_A Pregled postova
da li JÄRVFJÄLLET bude na popustu kao i Markus?
kazu susjedi da je:
https://forum.benchmark.rs/showthrea...=1#post6098998
16 k dinara je oko 1030 kn.

Citiraj:
Autor definho Pregled postova
netko tko prati ikeine akcije, jel znao Flintan bit na akciji i kad je bio zadnji put?
prije mjesec dana ? 299 kn
https://www.ikea.com/hr/hr/files/pdf...i_15042020.pdf

Zar vama kod markusa ne utone dupe u to mekano sjedalo pa onda imate poziciju da vam je guzica niža od butina i koljena ?
Guzica bi ako ista trebala biti malo dignuta, pa da ti se butina i noge spustaju malo prema naprijed, ovako:
https://www.posturite.co.uk/media/re...od-posture.png
JÄRVFJÄLLET mi se cini bolji po tom pitanju jer je sjedalo tvrđe i krace pa mozes dignut dupe vislje a da ti noge i dalje doticu pod.
Flintan mozda i najbolji, kao da mu je straznji dio sjedala malo visi od prednjeg (ima pad prema naprijed), dok je kod vecine stolica upravo suprotno, sve imaju neki glupi neprirodni utonuti dio tamo gdje ide guzica. Sve su zapravo fotelje a ne uredske stolice.

Zadnje izmijenjeno od: petar0. 21.05.2020. u 22:28.
petar0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.05.2020., 08:15   #2493
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ne utone. I kakve veze to ima sa icim sta si ti napisa, pa valjda podesis visinu da ti guzica bude vise od koljena?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 09:54   #2494
petar0
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 105
markus sjedalo mi ide skoro skroz do koljena tako da koliko god ga ja povisio guzica je niza, tj imam ovaj oblik:
http://uploadslika.eu/images/2020/05...7783e2f5ab.png

JÄRVFJÄLLET sjedalo je tvrđe pa drzi bedro i guzicu na skoro istoj visini, i krace je pa bedro poce zavijat prema podu puno ranije zahvaljujuc cemo dobijes ovaj oblik: https://www.posturite.co.uk/media/re...od-posture.png

Flintan sjedalo je po tvrdoci izmedu ova dva, isto dugacko kao markusovo ali je cijelo nagnuto malo prema naprijed pa opet imas oblik blizi ovom za pravilno drzanje.

Mene je markus razocarao, ne vidim cemu tolika pompa oko njega.
+ jednom je u ikei bila strgana ona rucica za otkljucavanja/zakljucavanje naslona , a drugom je mrezica skripala kad si se naslonio. No mozda je to stolica koja izgledom i cijenom privlaci velik broj ljudi pa se on najvise isprobava.
petar0 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 10:12   #2495
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Meni nije takav polozaj. Zvuci kao da si ekstremno visok i/ili imas izrazito duge podkoljenice...

Meni je odlican, a pompa je valjde jer kosta "samo" 1000 kn i puno je bolji od ostalih jysk/emezetta/slicnih stolica u tom cjenovnom rangu.

Razbijene izlozbene primjerke nema smisla komentirat.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 10:22   #2496
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor petar0 Pregled postova
markus sjedalo mi ide skoro skroz do koljena tako da koliko god ga ja povisio guzica je niza, tj imam ovaj oblik:
http://uploadslika.eu/images/2020/05...7783e2f5ab.png

JÄRVFJÄLLET sjedalo je tvrđe pa drzi bedro i guzicu na skoro istoj visini, i krace je pa bedro poce zavijat prema podu puno ranije zahvaljujuc cemo dobijes ovaj oblik: https://www.posturite.co.uk/media/re...od-posture.png

Flintan sjedalo je po tvrdoci izmedu ova dva, isto dugacko kao markusovo ali je cijelo nagnuto malo prema naprijed pa opet imas oblik blizi ovom za pravilno drzanje.

Mene je markus razocarao, ne vidim cemu tolika pompa oko njega.
+ jednom je u ikei bila strgana ona rucica za otkljucavanja/zakljucavanje naslona , a drugom je mrezica skripala kad si se naslonio. No mozda je to stolica koja izgledom i cijenom privlaci velik broj ljudi pa se on najvise isprobava.



Ručica je strgana i mrežica škripi jer svaki "krkan" od 100+ kila mora leći na tu stolicu i igrati se s ručicom......što je i razumljivo, jer žele vidjeti kako radi. Te izložbene stolice s obzirom na količinu ljudi (a IKEA je uvijek krcata sudeći prema parkingu) niti ne mogu održati postojanost bez da ih netko ne potrga, pa je eventualna krivica IKEA-e što nakon isprobavanja od strane 100-injak tisuća različitih guzica ne bace u smeće tu stolicu i stave novu umjesto da se sramote Ako ništa drugo, onda iz higijenskih razloga.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 15:02   #2497
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
imam jarvu, glavna razlika u odnosu na markus je to sto ne mozes naginjat naslon, vec je fiksan. uzeo sam ga jer ima podesivu lumbalnu potporu, za razliku od markusa (ili barem mislim da je tako?)

Nisam pozalio, najbolja kupovina u zadnjih 5 godina
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 15:24   #2498
petar0
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 105
Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
imam jarvu, glavna razlika u odnosu na markus je to sto ne mozes naginjat naslon, vec je fiksan.
ako pod jarvu mislis na JÄRVFJÄLLET, desnu rucicu kojom ga dizes/spustas izvuces prema van i naslon ti se naginje.
U odnovu na markusa ima podesivu visinu lumbalne potpore, podesivu visinu naslona za glavu i podesivu dubinu sjedista.


No meni se cini da sve te stolice imaju pad prema nazad.
Ni jednu jos nisam isprobao a da je dosla do leđa tj. dala ti potporu leđima kada sjedis uspravno.
Kod svih da ti da potporu leđima ti se moras nagnut iza, dakle imas tu velik kut (prostor) za sjediti nepravilno i nije mi jasno zasto je to tako. Zasto ne pomaknut taj naslon da pocinje vec pod pravim kutom pa da se od tuda naginje iza.
Evo recimo ova:
https://cdn.lifehack.org/wp-content/...e-image-25.png
Dakle sjediste je nagnuto prema naprijed sto je dobro, ali gle koju rupetinu tu ima izmedu leđa i naslona, da taj ogroman jastuk mora staviti da bi imala potporu i da ju cijelo vrijeme drzi da sjedi pravilno.
petar0 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 19:04   #2499
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor petar0 Pregled postova
markus sjedalo mi ide skoro skroz do koljena tako da koliko god ga ja povisio guzica je niza, tj imam ovaj oblik:
http://uploadslika.eu/images/2020/05...7783e2f5ab.png

JÄRVFJÄLLET sjedalo je tvrđe pa drzi bedro i guzicu na skoro istoj visini, i krace je pa bedro poce zavijat prema podu puno ranije zahvaljujuc cemo dobijes ovaj oblik: https://www.posturite.co.uk/media/re...od-posture.png

Flintan sjedalo je po tvrdoci izmedu ova dva, isto dugacko kao markusovo ali je cijelo nagnuto malo prema naprijed pa opet imas oblik blizi ovom za pravilno drzanje.

Mene je markus razocarao, ne vidim cemu tolika pompa oko njega.
+ jednom je u ikei bila strgana ona rucica za otkljucavanja/zakljucavanje naslona , a drugom je mrezica skripala kad si se naslonio. No mozda je to stolica koja izgledom i cijenom privlaci velik broj ljudi pa se on najvise isprobava.
Jesi probao ALEFJÄLL?
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 19:34   #2500
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor petar0 Pregled postova
ako pod jarvu mislis na JÄRVFJÄLLET, desnu rucicu kojom ga dizes/spustas izvuces prema van i naslon ti se naginje.
U odnovu na markusa ima podesivu visinu lumbalne potpore, podesivu visinu naslona za glavu i podesivu dubinu sjedista.


No meni se cini da sve te stolice imaju pad prema nazad.
Ni jednu jos nisam isprobao a da je dosla do leđa tj. dala ti potporu leđima kada sjedis uspravno.
Kod svih da ti da potporu leđima ti se moras nagnut iza, dakle imas tu velik kut (prostor) za sjediti nepravilno i nije mi jasno zasto je to tako. Zasto ne pomaknut taj naslon da pocinje vec pod pravim kutom pa da se od tuda naginje iza.
Evo recimo ova:
https://cdn.lifehack.org/wp-content/...e-image-25.png
Dakle sjediste je nagnuto prema naprijed sto je dobro, ali gle koju rupetinu tu ima izmedu leđa i naslona, da taj ogroman jastuk mora staviti da bi imala potporu i da ju cijelo vrijeme drzi da sjedi pravilno.

Nhf ali ti imas vecih problema od stolice. Nece ti nijedna stolica popravit niti te natjerat na dobru posturu koju ti ocekujes, to se popravlja misicima i vjezbama a ne ocekivat od stolice da te tjera na dobru posturu. Stolica moze pomagat da je odrzavas ali ti je nece popravit nikako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2020., 13:00   #2501
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor petar0 Pregled postova
ako pod jarvu mislis na JÄRVFJÄLLET, desnu rucicu kojom ga dizes/spustas izvuces prema van i naslon ti se naginje.




haha nisam skuzio, hvala ti na info. al ostat ce u pocetnom, naviko se vec
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 10:03   #2502
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Može preporuka uredskog stolca za rad na računalu, ali bez kotača, do cca 2000kn.
Thanks
GoodLooker je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2020., 10:15   #2503
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Markus iz ikee za 1000 kn i ne stavis mu kotace? Rijesis nekakve gumene cepove za rupe da postolje ne osteti pod i gg?
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 05.06.2020., 16:45   #2504
Wannabes
Premium
Moj komp
 
Wannabes's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sk
Postovi: 181
Markusa nema u Ikei na stranici od one akcije što je bila prije koji tjedan. Znate od prije koliko često restockaju zalihe ? Pretpostavljam da sad neće tak brzo bit na akciji ?
Ak je netko bio nedavno u njihovoj prodavaonici jel ga imaju možda na policama u trgovini ?

Imam E-BLUE Cobra stolicu već neko vrijeme i iako je dobro izrađena i cini se kvalitetna koža morati će u oglasnik jer ima one glupe "stranice" sastrane i to me žulja. Na drugo se stvarno ne mogu požalit.




Mislio sam uzeti Autonomous ErgoChair 2 koja je 350 dolara dok ne prebaciš shipping na Croatia. Onda je cijena 619 dolara znači oko 4k. A piše da imaju skladište u Nizozemskoj iz kojeg šalju. Tak da mislim da ću odustat od njih i uzet jeftiniju verziju tj Markusa. Leđa mi neće bit zahvalna.
Wannabes je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2020., 11:45   #2505
Afx
Premium
Moj komp
 
Afx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 136
Ima li netko iskustva sa Spinalis stolcima ?
Afx je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 01:04   #2506
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Pozdrav, opet sam u razmatranju nove stolice pošto je ova definitivno otišla kvragu. Gledam si secretlab titan, ali me zanima isplati li se toliko pljunuti na stolicu? Igram uglavnom 3-4 sata dnevno, ali opet ne želim patiti kao u ovoj stolici koju sada imam.
Također postoji li kakva alternativa ili da pljunem 400 eura i uzmem jednostavno titana i zdravo?
Gledam uložiti nešto više novaca poveden time da bi mi ta stolica trajala onda narednih nekoliko godina, a ne da moram mjenjati svakih godinu dana kao ove šrot iz lesnine i slične. Pljunem 600 kuna svake godine na stolicu a raspadne se u roku odmah.
Takoder me zanima ako ima netko iskustva sa boulies stolicama? Cine mi se sasvim solidne za cijenu.

Zadnje izmijenjeno od: Bub0. 22.06.2020. u 09:32.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 09:44   #2507
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Ako gledas takav "gamerski" tip stolice onda je Titan medu najboljim izborima za te pare (ili Omega ako nisi bas velik covjek ). Evo moja Omega ima preko godinu dana i nema najmanjeg znaka koristenja na eko kozi, nema skripanja i sl... Sto se mojih gabarita tice do nove god sam imao oko 102-103kg pa sam skinuo na 92 kroz narednih par mjeseci i koristim komp svaki dan 3-4 sata, a nekih pola godine je i brat znao dolaziti pa rokati cjelodnevne gaming sesije na njoj. Ak se odlucis javi se u poruke da ti sibnem kod za 20 eura popusta.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 11:07   #2508
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Ako gledas takav "gamerski" tip stolice onda je Titan medu najboljim izborima za te pare (ili Omega ako nisi bas velik covjek ). Evo moja Omega ima preko godinu dana i nema najmanjeg znaka koristenja na eko kozi, nema skripanja i sl... Sto se mojih gabarita tice do nove god sam imao oko 102-103kg pa sam skinuo na 92 kroz narednih par mjeseci i koristim komp svaki dan 3-4 sata, a nekih pola godine je i brat znao dolaziti pa rokati cjelodnevne gaming sesije na njoj. Ak se odlucis javi se u poruke da ti sibnem kod za 20 eura popusta.
Velik sam covjek tako da titan dolazi u obzir, znaci ovaj boulies da ni ne gledam? Takoder sam planirao uzeti eko kozu.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 11:11   #2509
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Isporuka titana polovica 8. Mj ako sam dbr vidio.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 11:14   #2510
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Isporuka titana polovica 8. Mj ako sam dbr vidio.
Ma isporuka je nebitna, ionako moram jos dio love skupiti, a i ne zelim bas zuriti sa odlukom. Ipak je dosta velika svota novaca u igri.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 12:46   #2511
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor Bub0 Pregled postova
Velik sam covjek tako da titan dolazi u obzir, znaci ovaj boulies da ni ne gledam? Takoder sam planirao uzeti eko kozu.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Tih proizvodaca sad stvarno ima previse da bi covjek sa sigurnoscu mogao reci kupi ili ne kupi, eventualno netko tko je duze vrijeme koristio stolac te moze posavjetovati. Ista stvar je i mene kopkala kad sam kupovao, ali sam nekako htio ici na sigurno iz istih razloga sto si ti naveo, nisam htio iskesirati ne znam kolke novce i da mi se onda koza pocne raspadati nakon koju god. Za Secretlab sam redom citao dobre recenzije i misljenja korisnika pa sam iskesirao malo vise i za ovih 14 mjeseci sam stvarno zadovoljan.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 15:15   #2512
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
A gledao sam i ja, samo sam jako skeptican kada je tolika kolicina novaca u igri. Zato i zelim biti 100% siguran u kupnju. Ne zelim uloziti u nesto ako nije barem donekle provjereno. Ocito je kako sam i mislio jedino secretlab jedan od boljih brendova kada je odredena svota novaca u igri, konkretno 400 eura.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 15:19   #2513
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Tih proizvodaca sad stvarno ima previse da bi covjek sa sigurnoscu mogao reci kupi ili ne kupi, eventualno netko tko je duze vrijeme koristio stolac te moze posavjetovati. Ista stvar je i mene kopkala kad sam kupovao, ali sam nekako htio ici na sigurno iz istih razloga sto si ti naveo, nisam htio iskesirati ne znam kolke novce i da mi se onda koza pocne raspadati nakon koju god. Za Secretlab sam redom citao dobre recenzije i misljenja korisnika pa sam iskesirao malo vise i za ovih 14 mjeseci sam stvarno zadovoljan.
Osobno sam uzeo Omegu sa tkaninom, jer ne volim kozu (ni pravu ni eko). Nije dobra kad je hladno, nije kad je vruce, losa iskustva sa starim verzijama eko koze...

Zadovoljan sam stolc, iako me u pocetku smetala pozicija i visina onih bocnih pera...
Naviknuo sam se i sad mi je OK.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2020., 17:49   #2514
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Pozdrav ekipa,
imam DX racer stolicu doma već neko vrijeme te se nažalost počela guliti.

E sad koliko gledam po netu ne isplati se popravljat lažnu kožu. Kak mi se ne baca pare za novu stolicu ako nemoram, dali je netko nabavljao platnene navlake za tu stolicu možda?
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2020., 18:09   #2515
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
https://www.techpowerup.com/268891/c...mic-chair-argo Izgleda mi jako dobro , ovaj mesh bi mogao biti pun pogodak
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2020., 19:12   #2516
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
ne vidim je još u prodaji na amazonu,sloveniji cougar argo ali 500 dolarčića,dosta.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 18:21   #2517
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Ima li netko mozda kakva iskustva sa nasim brandom friendly fire? Naletio sam na njihovu stolicu koja mi se cini dosta dobra za cijenu. Da ili ne?

Edit: nasao neki info, klasicni rebrand losih stolica iz lesnine, jyska i ekipe, zaobici. Ocito cijena diktira kvalitetu, ostajem pri secretlabu, uzimam ipak titana.
Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Bub0. 28.06.2020. u 20:10.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2020., 09:01   #2518
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Ja na kraju kupio Alefjall, bojao se da će naslon bit nizak za moju visinu, ali ispalo je OK.
Jedini kompromis je što sam morao ići na kožu, ali nije mi se dalo čekat, a i kockat sa Steelcaseom Series 1 koji bi me ispao duplo više.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2020., 09:59   #2519
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
https://www.techpowerup.com/268891/c...mic-chair-argo Izgleda mi jako dobro , ovaj mesh bi mogao biti pun pogodak
U komentarima na tom linku ima par zanimljivih linkova na druge stolce, jeftinije.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2020., 16:02   #2520
ArienÓs
Registered User
Moj komp
 
ArienÓs's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: zanzibar
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
Pozdrav ekipa,
imam DX racer stolicu doma već neko vrijeme te se nažalost počela guliti.

E sad koliko gledam po netu ne isplati se popravljat lažnu kožu. Kak mi se ne baca pare za novu stolicu ako nemoram, dali je netko nabavljao platnene navlake za tu stolicu možda?
Ako je štel u dobron stanju, nadjes nekog tko presvlaci namještaj i zbuksaš si to za 500-600 kn u kojem god materijalu zelis. I bude bolje nego tvornicki.

Ima tip u nas čudesa radi s kozon.

https://www.screenpresso.com/=bV87b
ArienÓs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na