Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro 19.10.2020., 15:12   #181
Tuco Ramirez
Bandit

Tuco Ramirez's Avatar

Datum registracije: Sep 2016
Na infrastrukturi Deutsche Telekom-a (VDSL, optika) se danas koristi samo VLAN 7 za sve servise (internet, IPTV, VOIP). Za druge provajdere s vlastitom mreze zna biti drugacije.
Tuco Ramirez je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 16:20   #182
skalar
Premium

skalar's Avatar

Datum registracije: Apr 2015
za bežično spajanje max tv na extender je presudna propusnost router extender ,ja sam probao sa tp-linkom re305 sliku dobijam samo šteka ,ali to znaći po meni da vlan id 1500 propušta ili ti ga ono što uređaj traži pušta,vjerojatni razlog štekanja je po meni nepotpuni prijem signala sa fritzbox-a ,što bi vjerojatno bilo drugačije da je tplinkov roter umjesto fritz-a,koliko sam svatio proizvođači dobro paze da njihovi mash uređaji nerade 100% sa uređajima drugih proizvođaća,ali ako radi na fritzu 1750 trebalo bi biti moguče i na speedportu smart 3 mashu ,hardwerski nije tolika ogromna razlika da bi bila nemoguća misija samo t-com treba iskazati interes da napravi firmware koji to omogučuje i u nas
Staro 22.10.2020., 15:10   #183
skalar
Premium

skalar's Avatar

Datum registracije: Apr 2015
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Dal ruter ostaje nakon prestanka ugovora ili ga uzimaju? S njima nikad neznaš.
minimalna cijena novog fritza 7590 je 200 eura, pa 10kn mjesečno za najam nije puno
znaći znaći oko 150 mjeseci bi im trebao plačati ,da bi im dao koliko košta jedan router,
s time da u tom razdoblju će garant prestat podrška za njega,ako vrisne dobiješ drugoga
kako god okreneš isplati se.
Staro Jučer, 11:12   #184
tascam
Registered User

Datum registracije: Jun 2010
Jedino što ih više nemaju u ponudi, pa u slučaju da ti rikne vjerojatno ga neće imati sa čime zamijeniti.Iz toga razloga su vjerojatno smanjili cijenu najma na 10 kn.
tascam je offline   Reply With Quote
Odgovori

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno