Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.10.2011., 19:40   #91
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Bez zadavanja trka u prostor dodaš drugome?
Evo ti video koji sam stavio gdje je majstor Giggs to napravio: http://www.easports.com/media/play/video/96784416

Znači, okrenut sam napadaču i zadam mu trk u prostor i onda dodam drugom (koji sam uletava u prostor na moju loptu).

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Nego, nakon što sam sinoć ishvalio novi PES na PS3, danas sam skinuo demo FIFA 12 na PS3 i opet ostao paf

Na konzoli je bar za 3 koplja ispred verzije na PCu.
Fenomenalno nešto, nemam druge riječi.

I PES i FIFA su na PS3-u u najmanju ruku maestralni.
Znam da FIFA do sada nije bila no kaj ne bi obe igre za sve tri glavne platforme trebale biti identične ove godine? A i meni po gameplay filmićima izgleda sve isto.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2011., 19:46   #92
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Da, na papiru piše da su identične igre na svim platformama ali nisu.

FIFA 12 na PCu je dobra ali pre "kruta". Igrači se kreću kao da imaju sidro zavezano za nogu a tako i mjenjaju smjer-

Na PS3 je meni doživljaj totalno drugačiji, igrači su agilniji, "laganije" se kreču itd.
Sitnice zapravo ali sitnice koje u ovom slučaju prave popriličnu razliku.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2011., 21:06   #93
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Da, na papiru piše da su identične igre na svim platformama ali nisu.

FIFA 12 na PCu je dobra ali pre "kruta". Igrači se kreću kao da imaju sidro zavezano za nogu a tako i mjenjaju smjer-

Na PS3 je meni doživljaj totalno drugačiji, igrači su agilniji, "laganije" se kreču itd.
Sitnice zapravo ali sitnice koje u ovom slučaju prave popriličnu razliku.
http://www.youtube.com/watch?v=4kpwiteUkjw

Ja ne vidim razliku, čak mi na PC-u i bolje izgleda ali mozda sam ipak to samo ja
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2011., 10:53   #94
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Reedy Pregled postova
http://www.youtube.com/watch?v=4kpwiteUkjw

Ja ne vidim razliku, čak mi na PC-u i bolje izgleda ali mozda sam ipak to samo ja
Izgleda da je. Ali kažem, na PS3 baš imam bolji igre, a taj filing pravi veliku razliku.
Igrači su poletniji, agilniji...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2011., 16:14   #95
filips13
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Čini mi se da je dosta teško u ovoj Fifi zabit gol, barem do sad što sam igrao protiv kompa. Moj napadač uglavnom primi loptu na nekih 40 m od njihovog gola, a već je cijela njihova obrana postavljena i slabo se ubacuju ostali igrači prema naprijed i zato je jako teško doći do gola, a komp već tradicionalno na najtežim razinama zabija gol iz skoro svake šanse.
filips13 je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2011., 19:46   #96
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
tako je sad sam se i ja uštimao pa dobijam manje golova,malo pametnije se branim,čekam trenutak za ubcivanje,najgluplje je što na najvćećoj težini ispucavanje napamet obrane kompa ili ispucavanje golmana točno uvjek završi u nozi kompa,uvjek 100% točna ispucavanja,kolko sam ja skužio komp,dodavanje u for rješava višak kompove obrane tako komp igra u for i moju cjelu obranu izbaci.

se mogu ko u pesu igrači raspoređivat po terenu??nisam uspio nać.

Zadnje izmijenjeno od: demetrius. 08.10.2011. u 22:24.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 14:00   #97
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
..dajte ljudi pomozite nisam igrao FIFU još od 98 i sad krenem "karijeru" sa WEST HAMOM i kakti i player i menager sam i ne mogu Milwallu preć centar , jedino di sam dobar je dobivanje crvenih kartona...ima kakav savjet pa nemoguće da je ovo ovako napravljeno..u čem je caka?

i koju težinu uzet?? sve ispod "professional" mi javlja da neću bit na nekim laderboardsima..
  Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 14:21   #98
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
nema cake. igraj i uživaj
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 00:27   #99
Starsailor
Premium
 
Starsailor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: CRO
Postovi: 219
Gameplay fenomenalan, manager mod konačno briljantan, sve zapravo za 10/10 ali mi je jednostavno preteška na professional, ove lakše su nerealne.
Starsailor je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 08:59   #100
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Manager mod je PROKLETO zarazan. Uzeo sam chelsea (znam nije fora) i prodao par igrača te kupio schweinsteigera i benzema.

Napad mi je ubojit. Drogba, Torres i Benzema. Veznjaci. Lampard i Schweinsteigera. Krilni Matta i Rammires. Obrana standard chelsea.

S vremenom bi htio prodati par igrača i kupiti Robbena za desnog krilnog.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 15:33   #101
Starsailor
Premium
 
Starsailor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: CRO
Postovi: 219
Prošao sam malo tutoriale... jesu oni zabrijali da čovjek ima 3 izdužena prsta više na svakoj ruci? Pa ovo bi trebalo dan noć trenirat za izvest neke figure plus treba imat minimalno 15 prstiju.
Plus imam neki glupi logitech kojem su rt i lt izduženi prema van i nemoguće ih je pritisnuti, nemogu se branit jednostavno.

LT su trebali napraviti, tj. onaj obrambeni stav da ne treba držati tipku već da se gasi pali pritiskom tipke...

Isto tako bi manager mod bio vrhunski da ima opcija kontroliranja tradea drugih klubova, ono da možeš odobrit ili prekinut neki transfer. Jer ovako dok prođe onih uvodnih mjesec dana, recimo pola Reala i Citya se rasproda, poslije mi je glupo protiv njih igrati.
Starsailor je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 17:02   #102
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
meni je totalno sranja taj taktical defending. otežava obranu masu, umjesto da su otežali napad.. ja sam vratio na legacy defending da bude kao i prije.
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 13:27   #103
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
kolko golova dobijate po utakmici??ja po 4-5 komada a dam eventualno 1 stavio legendary težinu,do gola lako dođem samo ne znam ni jednu fintun za dribling pa se dodajem oko šesneasterca,ko se tipke za dribling??di je taj legacy defending?

jučer odigro najbolju obrambenu partiju udinese:manchester united 1-1,da bi sljedeću prijateljsku izgubio od livorna 4-0,igram 3-4-3,nikako uštimat onaj quick settings,namještao one postotke 100% defending 100 pressing,pa ovako pa onako nikako uštimat i ja ne vidim neku razliku bilo 1 ili 100??
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 13:58   #104
Starsailor
Premium
 
Starsailor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: CRO
Postovi: 219
U obrani se ubiti treba igrati zona, ne ići igračima naprijed i onda je malo bolje.

Nego ako se vrati na stari tip obrane da lse gube kakve funkcije u napadu, koliko sam cuo, da...?

Ovako se mijenja http://www.youtube.com/watch?v=YDPqxxcYl1w
Starsailor je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 21:31   #105
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
može mi netko objasniti kakve su ovo gluposti u turnirima? stavim na jebeni scottish cup npr. i igram 2 utakmice (i to protiv iste ekipe) i već sam u četvrt finalu...
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 22:35   #106
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Imam ovako dva problema koja me jako nerviraju.
1. imam zvuk sve 5, ali nemam komentatore ni u jednom modu igranja
2. Kad je uštekan volan prvih 10 min igra u izborniku mi radi normalno, a nakon toga samo odjednom ko da on drži strelicu prema dolje. Jer ima za to neko rješenje osim da svaki puta ištekavam volan?
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2011., 19:04   #107
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
ma ne bi htio uopce komentirat igru.. Ja dobijem proljev kad se protivnicki igrac odluci ic ravno na moj gol.. Ja ga nemogu zaustavit.. a kao PES rasturam!!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2011., 23:00   #108
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
ma ne bi htio uopce komentirat igru.. Ja dobijem proljev kad se protivnicki igrac odluci ic ravno na moj gol.. Ja ga neznam zaustavit.. a kao PES rasturam!!
Ispravljeno! Nije igra odmah loša ako je i igrač loš.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2011., 01:24   #109
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
uh, bilo je ipak do joysticka.. krive komande.. ugasio taktical defending i sada je konacno igrivo. Ustvari mi se svidja igra.
Odigrao sam 2 gamea online head to head.. dvaputa pobijedio barcelonu i chelsea..
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 26.10.2011. u 16:53.
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 13:41   #110
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,400
zna li itko kako raditi driblinge i finte? isprobao sam sve živo,držim finese shoot ovo ono pa lijevo desno ali 0 bodova,i onaj drugi analog mi u igri uopće ne koristi,nema ga čak ni u controller settings prikazanim.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 14:04   #111
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
zna li itko kako raditi driblinge i finte? isprobao sam sve živo,držim finese shoot ovo ono pa lijevo desno ali 0 bodova,i onaj drugi analog mi u igri uopće ne koristi,nema ga čak ni u controller settings prikazanim.
L2 ili LT držiš, zavisi na kojem igras gamepadu i onda sa desnom gljivom radis finte.
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 14:09   #112
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,400
pokušao,ali izgleda kao da mi igra uopće ne prepoznaje desnu gljivu,ne kontam...gamepad je Trust.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 17:43   #113
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 18:21   #114
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Dal igra netko sa grafickom Ati 3xxx, ili tak nekom u rangu?vec sam peta sezona s Portom ,znaci nisam bio mudrijas i uzeo Barcu nego polako s Portugalcima , stvarno mi je dobra igra , ufuro sam se totalno, super sam u scoutiranju mladih, kontra mi je brža od munje , ubojiti 343, sve je dobro al brate mili pocelo mi je brutalno stekati..igram prek laptopa, spojeno na plazmu.3gb rama, ati 3470, 2.0dual core procesor.Prvo sam igrao na 1280/720 pri max detaljima znaci nativni HD, i bilo je sve ok.Sad i kad stavim na 800 i low , steka jako.I kad probam igrat prek laptopa, dakle ne spajat hdmijem na plazmu, apsolutno isto.
Cak mislim da nije do graficke iako je to jedini logicni odgovor.Rama imam dovoljno dok igram, gledam stalno.Disk defragmentiran redovno.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 18:47   #115
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Poprilično realna igra kad su igračima vjerno prenijeli i njihovu seksualnost.

Što se tiće Impact Enginea iako ima dosta bugova, zna u većini situacija stvarno dobro definirati animacije.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 13:12   #116
Hybrid1011
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 26
Meni ko i svake godine fifa na pc-u neigriva dok je na konzolama nedostižna, dok je kod pes-a obrnuto.
Hybrid1011 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 19:42   #117
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor Hybrid1011 Pregled postova
Meni ko i svake godine fifa na pc-u neigriva dok je na konzolama nedostižna, dok je kod pes-a obrnuto.
Kako neigriva kad su i PC i konzolaška inačica ove godine identične?
doky je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2012., 22:50   #118
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
jel ima za fifu kakvih modova za skinuti? kao pesedit za pes? dodatni klubovi, zemlje itd?

Zadnje izmijenjeno od: nathan. 01.01.2012. u 23:04.
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 12:26   #119
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor nathan Pregled postova
jel ima za fifu kakvih modova za skinuti? kao pesedit za pes? dodatni klubovi, zemlje itd?
Ima ih raznih, od novih dresova pa do poboljšanja u gameplayu no nikada ih nisam koristio.

Pogledaj ovdje. Izgleda mi da ih tu ima fina kolekcija.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 02:23   #120
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Da, na papiru piše da su identične igre na svim platformama ali nisu.

FIFA 12 na PCu je dobra ali pre "kruta". Igrači se kreću kao da imaju sidro zavezano za nogu a tako i mjenjaju smjer-

Na PS3 je meni doživljaj totalno drugačiji, igrači su agilniji, "laganije" se kreču itd.
Sitnice zapravo ali sitnice koje u ovom slučaju prave popriličnu razliku.
Povecaj malo game speed :good:


Citiraj:
Autor filips13 Pregled postova
Čini mi se da je dosta teško u ovoj Fifi zabit gol, barem do sad što sam igrao protiv kompa. Moj napadač uglavnom primi loptu na nekih 40 m od njihovog gola, a već je cijela njihova obrana postavljena i slabo se ubacuju ostali igrači prema naprijed i zato je jako teško doći do gola, a komp već tradicionalno na najtežim razinama zabija gol iz skoro svake šanse.
stavi 4-4-2 formaciju sa oba napadaca u liniji i prilikom napada cekaj dok ne dodjes sve do obrambenog igraca sa jednim dodaj drugom i drzi lb (??) (tj da ovaj koji dodaje protrci u prostor nakon sto je dodao) i onda kad ovaj drugi primi loptu dodaj u pravom trenu sa Y ili trokut u for i bum finesse shot i gol

nego imam ovaj problem, origin mi ne zeli updateat igru. kazu po netu da je izasao patch te da sada mozes promijenit weather prije pocetka utakmice (sp) ali meni toga nema, a origin koliko god puta kliknuo check for update uvijek kaze da igra ne treba update

Zadnje izmijenjeno od: R@zzoR. 06.01.2012. u 02:39.
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na