Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.12.2020., 10:36   #31
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
https://intersat.hr/privatni-korisni...tski-internet/

Da ti skratim, 10GB mjesečno je 350kn/mjesečno, a 150GB prometa je preko 100 eura mjesečno. I to je bez troška aktivacije ili instalacije koji su oko 2000kn.

Da ti dam perspektivu malo, brodski satelitski linkovi s garantiranim brzinama od 3, 5, 7, 10,... megabita u određenom postotku vremena se cijenama kreću u desecima tisuća eura mjesečno čak. I nemaju flat rate za te novce.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 11:09   #32
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
onda tvoj / vaš problem nije rješiv.
jedina izlazna situacija ti je wifi ptp link od tebe do nekoga tko ima normalan fiksni pristup normalne brzine. bez prepreka možeš komotno napraviti link na 15-20-25km ovisno o opremi koju kupiš. ako imaš prepreke onda i to otpada.
Točno to htio i ja napisati. Da znamo lokaciju i konfiguraciju terena bi mogli nešto izgatati. U idealnom slucaju bi se mogla naći "relay" lokacija ako nema direktne vidljivosti, ali to je "level: desperate" rješenje
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 12:45   #33
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 441
.
Evo mog slučaja koji već ohoho sezona radi bez ikakvih problema. U kući na kat sa obitelji živim gore na katu a imam 2 apartmana dolje u prizemlju. Imam A1 prije homebox a sada fletbox /1T prometa/ Ruter b715 mi je na katu i on preko 5Ghz pokriva odlično taj kat /brzina od 150-200 Mbps/. Imam i dvije antene p56 na krovu. Imam u prizemlju dva apartmana jedan za 2 a drugi za 5 osoba. Dole za goste stavio sam im dodatni ruter u sredinu kao ap koji bez problema pokriva donji kat tj. ta dva apartmana. Ruter je simens 767sx i povezan je sa ruterom na katu b715 sa utp kablom. Gore za mene preko b715 brzine su 150-200 Mbps a gosti imaju brzinu do 25 Mbps /simens ne može preko 25 Mbps/. I eto ja zadovoljan i gosti. Inače, prije dok sam imao hombox i 200 Gb prometa kupovao sam za 30 kn 100 Gb prometa jednom u 7, 8 i u 9 mjesecu. Cijena homboxa je išla 135 kn mjesečno a flatbox je 108 kn mjesečno. Osim prometa od 1T u A1 imam i besplatne tel razgovore prema svima neograničeno, naravno u tuzemstvu. Po ljeti ili sada kada je online nastava prebacujem tel liniju na mobitel da nema prekida.*21*98xxxxxxx# i skidanje sa preusmjerenja #21#.

www.speedtest.net/my-result/a/6796417233
.

Zadnje izmijenjeno od: Filc. 09.12.2020. u 16:30.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 14:33   #34
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Pa sad da su gosti zadovoljni to je stvar licne preferencije. Meni je 25 mbps kao gostu malo recimo, jer nosim svoja 2 amazon fire sticka u apartman gdje budem i onda bude to malo dok se to sve podijeli pa mobiteli, nema sanse. Jos nisam bio u HR u apartmanu gdje je internet bio zadovoljavajuci. Srecom imam svoj 4G ruter pa uzmem neki flat za tih 10-ak dana.
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 14:46   #35
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Isuse, pa dobro da nemaš cijeli server sa sobom

Tehnologija na odmoru, fuj. Knjiga, Kindle, mir, tišina, koktel i koja dobra ženska i to je odmor za mene
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 14:55   #36
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Jbg troje djece kad imas onda si prinudjen da bi nasao neki svoj mir ponuditi njima neku zabavu u nekim momentima
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 16:13   #37
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 441
Ako mislim da je nekom malo nije problem. Jednostavno zamjenim kvalitetniji ruter i eto ti brzine ko i na serveru (stavim ZTE MF286 Poljski).
Inače, pošto poslujem preko booking.com onda gosti po odlasku ocijenjuju i zadovoljstvo sa internet uslugom koja je besplatna, dosad je ocjena 10 mnogo puta data. Uostalom stabilnih 25 mbps, neograničena potrošnja - mnogi gosti tako nemaju ni kod kuće.

Zadnje izmijenjeno od: Filc. 09.12.2020. u 16:29.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 16:34   #38
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
"mnogi gosti tako nemaju ni kod kuće." Jesi ti ozbiljan ))))

Jos najbolje da je ogranicena potrosnja, pa nije 2005.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 17:01   #39
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 441
.
Potrošnja nije ograničena (1T), stojim iza svake svoje riječi. U razgovoru sa njima sve se dozna. Profesionalci tj. oni koji imaju pojma i naštimaju opremu i kupe kvalitetniju ti imaju veću brzinu, ostalo je la i la. Ima li koji podatak o prosječnoj brzini interneta u EU? Ne volim goste koji gledaju preko interneta cijelu noć filmove, do podne spavaju i u tri popodne idu na more. Nažalost oni biraju nas a ne mi njih.

Zadnje izmijenjeno od: Filc. 09.12.2020. u 17:15.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 17:57   #40
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Internet za apartman na moru za najam

Citiraj:
Autor Filc Pregled postova
Ako mislim da je nekom malo nije problem. Jednostavno zamjenim kvalitetniji ruter i eto ti brzine ko i na serveru (stavim ZTE MF286 Poljski).
Inače, pošto poslujem preko booking.com onda gosti po odlasku ocijenjuju i zadovoljstvo sa internet uslugom koja je besplatna, dosad je ocjena 10 mnogo puta data. Uostalom stabilnih 25 mbps, neograničena potrošnja - mnogi gosti tako nemaju ni kod kuće.


Ovo ti nije trebalo na kraju da mnogi gosti to nemaju kod kuce. Sta sad trebamo kaciti speedtestove kucnog interneta???

I koje goste volis? Ove koje ti plate a nista ne potrose? Ove koji samo prespavaju u apartmanu par sati i potrose minimalno struje, vode, interneta. U pravu je kolega, pa nismo valjda u 2005 .Da,sreca pa ima iznajmljivaca koji ne razmisljaju na nacin kao ti.
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 18:36   #41
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 441
Tema je internet u apartmanima na moru za najam. Speedtestom se mjeri brzina interneta ako niste znao kolega, zar nekome smeta? Ovo tvoje laprdanje oko gostiju to je sasvim van teme. Braniš stranu gosta i to je tvoje pravo a ja iznajmljivača pošto to i jesam. Ima svakakvih gostiju i svakakvih iznajmljivača. Jasno mi je da se ovo dvoje nikada neće složiti. Jedan hoće da što više dobije za što manju cijenu, drugi hoće da za ugovoreno daje ono što mora. Jasno i glasno.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 18:41   #42
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Pa ti si prvi poceo laprdati i izasao van teme sa ovim ot koji tio gostiju ti volis i kako mnogi gosti nemaju ni kuci tu tvoju mizernu brzinu koju pustis gostima. Jasno i glasno.
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 19:02   #43
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Ajmo smirite strasti da ne moram vaditi kartone

Na x mjesta / situacija vlasnici / iznajmljivači nisu krivi šta je infrastruktura iz 19. stoljeća i naprosto nema mogućnosti ponuditi internet pristojne brzine.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 19:02   #44
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 441
I dalje stojim iza toga kolega, mnogi gosti koji su iznajmili moj apartman u razgovoru sa njima a na osnovi 20 godišnjeg iskustva utvrdio sam da tu "mizernu brzinu" oni nemaju u svom domu a niti ne gledaju cijelu noć filmove preko interneta. Da ne govorimo da u svom domu itekako paze koliko će potrošiti i struje i vode.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 19:19   #45
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
"mnogi gosti tako nemaju ni kod kuće." Jesi ti ozbiljan ))))
Cemu takvo cudjenje i umisljenost? Ja sam ti mogu navest bar 25 gostiju koji nemaju takvu brzinu doma niti ju mogu sanjati u skorije vrijeme. Jel ti mislis da nam na odmor dolaze samo neki "premium" gosti sa internet brzinama koji su nama SF?
Spusti se malo na zemlju u realnost i baci pogled u svoju siru okolinu, jer je u njoj vecini 25Mbits nedosanjani san.

Za vise naobrazbe posjeti https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...nection_speeds

i uoci prosjecne overall vrijednosti (stanje 05. 2020) za Njemacku 28,7; za Madjarsku 31,7; za Cesku 32,7 i za Austriju 34,6, zemlje iz kojih dolazi najvise gostiju u privatni smjestaj. Ako imas imalo znanja iz statistike onda ces shvatit kolko si fulao ceofutbal.., ali nenako sumLJam.

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 09.12.2020. u 19:35.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 19:24   #46
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
O cemu ti pricas, kakva umisljenost?

Citiraj:
Uostalom stabilnih 25 mbps, neograničena potrošnja
Ne znam di vi zivite, ali ako je "premium" gost onaj koji ima kuci net od 25 mbps onda me razapni prika. Ja ne poznajem prakticki nijednu osobu koja danas ima net ispod 25, eto ti sira okolina. Mozda je problem sta zivin u gradu, ali danas prakticki u svakoj vukojebini mozes imat 25 sa 4g stickom/ruterom.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 19:39   #47
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Naravno, navedene prosjecne vrijednosti, prosjecnih gostiju si preskocio komentirat, a i sa komentarom na "premium" goste si potpuno omasio...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 19:46   #48
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 441
Je.o vas vrag kolege, jedan ne poznaje nijednu osobu koja ima brzinu neta ispod 25 Mbps a drugi nezna nijednog gosta koji ima brzinu neta iznad 25 Mbps. Za popi..it, kolege mislim da niste niti jedan u pravu bit će nešto između.
Uglavnom ove godine od iznajmljivanja pušiona, a iduće vidjeti ćemo tko preživi....

Zadnje izmijenjeno od: Filc. 09.12.2020. u 21:09.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 19:49   #49
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Nemam se namjeru diskutirat sa likom koji me proziva za umisljenost zbog jednog komentara a sam je prepotentan i spusta se na razinu di sumnja da cu ja nesto skuzit. Sve 5 frende, uzivaj kuci u svom ne brzom internetu i nudi ga gostima te stavi ovaj link kao napomenu uz kucni red.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 20:15   #50
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 441
.
Konačno došlo je vrijeme da prestaneš i spustiš se, siđeš sa umišljenih si visina i da kako kažeš nemaš namjeru više diskutirat. A mi ćemo bez brige staviti gostima link uz tvoju napomenu uz kućni red - u potpisu - prileee.
.

Zadnje izmijenjeno od: Filc. 09.12.2020. u 21:14.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 21:25   #51
highdook
Registered User
 
highdook's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Offshore
Postovi: 31
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
https://intersat.hr/privatni-korisni...tski-internet/

Da ti skratim, 10GB mjesečno je 350kn/mjesečno, a 150GB prometa je preko 100 eura mjesečno. I to je bez troška aktivacije ili instalacije koji su oko 2000kn.

Da ti dam perspektivu malo, brodski satelitski linkovi s garantiranim brzinama od 3, 5, 7, 10,... megabita u određenom postotku vremena se cijenama kreću u desecima tisuća eura mjesečno čak. I nemaju flat rate za te novce.
Skupo, dakako. Ako je to jedini provajder, onda nema dvojbe.
Što se tiče WiFi na 20km, to je malko teže, zbog lokacije, pošto u blizini nema ničega.
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
Točno to htio i ja napisati. Da znamo lokaciju i konfiguraciju terena bi mogli nešto izgatati. U idealnom slucaju bi se mogla naći "relay" lokacija ako nema direktne vidljivosti, ali to je "level: desperate" rješenje
Lokacija je uvala kod Gdinja, otok Hvar, južna strana koja gleda na puntu od Pelješca - Lovište. Problem je što mi je kuća na samom moru u jednoj od uvala, a odašiljači (Tele2 i A1) su u selu na vrhu otoka (360m nadmorske visine) i zračne udaljenosti 3,7km. Jedini koji je upotrebljiv je T-Mobileov odašiljač na Pelješcu (Lovište), koji je 14,2km udaljen i njega koristim.

Problem je što se u tim južnim uvalama iznajmljuje jako puno kuća i apartmana, a tu su i domaći ljudi, leteći turisti i pošto nitko ne hvata signal od odašiljača iz sela (A1 i Tele2), svi se vežu na odašiljač Lovište, skupa sa svim ljudima u Lovištu, pa se odašiljač preoptereti i smrzne dok se ne rastereti. Idealno bi bilo kada bi se moglo nekako uhvatiti signal od Tele2 sa ovog obližnjeg odašiljača, ali kako, ako mi treba čamac i moram se udaljiti oko 30 metara od obale kako bi uhvatio taj signal?
Trebao bih montirati stup od 10 metara na krov kuće, ali to ne dolazi u obzir, jer je apsurdno, a i opasno da ga nevrijeme ne poklopi nekome preko glave ako ga sruši.
Ako postoje nekakve vanjske antene koje poboljšavaju prijem signala koje se mogu spojiti na konektore 4G routera Huawei B593, volio bih da mi date savjet, ukoliko ste imali iskustva s takvim slučajem.
highdook je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 21:36   #52
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Nažalost, konkurencija uglavnom uvijek ima slične cijene što se tiče satelitskog interneta. Nada ti je dolazak Starlinka kroz neko vrijeme, ali to još negdje dvije godine neće sigurno bit. To će bit jeftinije, brzine veće, a latencije manje. Nešto poput brzog 4G kad je dostupan.

A za ovaj drugi dio neka savjetuju kolege, tu baš i nisam toliko upoznat sa tematikom.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 22:43   #53
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Ovi koji tvrde da ljudi vani imaju brzi internet od 25 mbps ocito nisu bili vani.

Na x mjesta u italiji, austriji i njemackoj sam dozivio da je 4 mbit/s neostvareni san. I to u vecim gradovima, a ne nekim vukoyebinama.

Mi u odnosu na te zemlje bolje stojimo po pitanju interneta. Eto, bar u necem smo ispred 🤣🤣
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2020., 22:57   #54
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Buraz je živio i radio jedno vrijeme pred 4 godina u jednom gradiću pored Frankfurta i mobilni net mu je bio na razini da mi pošalje poruku na Viber i tek za 10min dobije poruku od mene natrag, s karticom od DE operatera. Na stanu na adsl-u jedva da je mogao švrljati po Faceu. Kasnije u jednom drugom gradu je mogao čak i gledati YouTube
Sad se kreće većinom po industrijskim zonama i autocestama i tu redovno ima preko 100mbit.
Kod kuće smo do pred 3 mjeseca živjeli sa 8/1 mbit, ovih 1 se nerijetko spuštalo i na 0,1, sad smo na nekih 70/50mbit preko Flatboxa. Takvu i sličnu brzinu na bakru ima cijelo moje selo i okolica. Ni ostatak Vž županije nije u puno boljoj situaciji jer većinom je svugdje bakar iz 80-ih godina. Ljudi su pomalo počeli prelaziti na 4G Internet a u planu je i neka optika...
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2020., 10:54   #55
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
O cemu ti pricas, kakva umisljenost?



Ne znam di vi zivite, ali ako je "premium" gost onaj koji ima kuci net od 25 mbps onda me razapni prika. Ja ne poznajem prakticki nijednu osobu koja danas ima net ispod 25, eto ti sira okolina. Mozda je problem sta zivin u gradu, ali danas prakticki u svakoj vukojebini mozes imat 25 sa 4g stickom/ruterom.
16, nestabilnih, borba godinama vec da mi se uvede stakod pristotjno...


Proslogodisnji clanak - Prosječna brzina interneta u Hrvatskoj je 6,4 Mbps:
https://www.vidi.hr/Non-Tech/Hrvatsk...oj-je-6-4-Mbps
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2020., 12:54   #56
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Nije uopce pitanje koliko netko ima doma.

Gosti (generalno, ne samo nasi) cijene internet u top 3 usluga koje su im bitne kada iznajme nesto.

Ako znas da doma nemas dobar internet i to napises na profilu, izgubit ces dio gostiju, ali oni koji dodu nece uzeti to toliko negativno.
Ako nemas dobar internet, a to nisi naveo, jako su velike sanse da ce ti gosti to i zamjeriti.

25mbit (stabilno) u danasnje vrijeme nije puno, neovisno sto netko ima (ili nema). Svi koji iznajmljuju apartmane moraju racunati sa 4-6 osoba u paraleli. Pa makar i po youtubeu isli, pojest ce to za cas.

@highdook - ako imas nekoga na peljescu unutar zracne linije i sa stabilnim internetom, moguce je dignuti WiFi Link.

Ili bovu u uvali sa WiFi repeaterom ^^
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2020., 14:07   #57
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Meni nije jasno kako izvest da svoj net fiksni vdsl 50/15 na neki ripiter te taj isti ripiter limitirat na odredenu brzinu ?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2020., 15:15   #58
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Meni nije jasno kako izvest da svoj net fiksni vdsl 50/15 na neki ripiter te taj isti ripiter limitirat na odredenu brzinu ?
Meni to uspjeva preko "pametnog" switch-a. Limitiram brzinu koja ide na repeater.
A ako imas pametni router, onda ti switch netreba za to.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2020., 15:50   #59
highdook
Registered User
 
highdook's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Offshore
Postovi: 31
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
Nije uopce pitanje koliko netko ima doma.

Gosti (generalno, ne samo nasi) cijene internet u top 3 usluga koje su im bitne kada iznajme nesto.

Ako znas da doma nemas dobar internet i to napises na profilu, izgubit ces dio gostiju, ali oni koji dodu nece uzeti to toliko negativno.
Ako nemas dobar internet, a to nisi naveo, jako su velike sanse da ce ti gosti to i zamjeriti.

25mbit (stabilno) u danasnje vrijeme nije puno, neovisno sto netko ima (ili nema). Svi koji iznajmljuju apartmane moraju racunati sa 4-6 osoba u paraleli. Pa makar i po youtubeu isli, pojest ce to za cas.

@highdook - ako imas nekoga na peljescu unutar zracne linije i sa stabilnim internetom, moguce je dignuti WiFi Link.

Ili bovu u uvali sa WiFi repeaterom ^^
Nijedna od opcija nije moguća, nažalost. Bova je fora, ali je nerealno skupa investicija, tada bi mi se više isplatio satelitski internet.
Došao sam do nekih saznanja da mogu pokušati sa mimo antenama sa krova kuće i da ih probam usmjeriti prema odašiljaču. Malo me brine cijena istih, i šta ako ne bude radilo... Imate li neki link gdje mogu naručiti takvu antenu za 4G mimo u Hrvatskoj po povoljnoj cijeni?
highdook je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2020., 17:03   #60
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Pronađi teme gdje smo govorili o tome,
jedna od "čuvenih" antena je Iskra P56 i zna se pojavljivati po oglasnicima ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na