Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2023., 04:34   #31
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Svaka roba ima svog kupca, a Apple je ocito procijenio da ima kupaca i za ovakvu cijenu. YT reviewi su godinama u svim swgmentima nevjerodostojni jer su mahom placeni i naruceni.
Apple je u financijskoj poziciji, da moze na glas razmisljati i ponuditi sto god zeli proslo ili ne.

Philips i Sony su isto svasta pozeljeli u povijesti svog postojanja, samo tada je prstala kreacija originalnih ideja, a najgore sto se moglo desiti, nekompatibilnost formata, koji se tada cinio kao strasna kletva. A danas se cini kao bajka, u svijetu u kome je sve zadato.

Kad se baci kost potrosacima (pa onda medijima) znaci da na tome rade najmanje +10 godina.

Isprika na bolesnom videu (laznog buntovnistva) ali iz nekog razloga, cim sam vidio Apple promo pomislio sam na : Disobey



....
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2023., 17:54   #32
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
ovo što sam vidio izgleda jebeno! mislim ono gledam promo video i mislim si ma je..., moš si mislit da to baš tako dobro radi i da košta "samo" 3500$
e sad... hoce to stvarno izgledat tako bumo vidjeli kad izađu recenzije onih koji hejtaju Apple i koji nikad nisu bili pozvani na njihove prezentacije. Ak ce njima valjat onda je to to

ja sam mislio da ce iznos bit jos i veci od 3500$ tak da... nema straha, sigurno ce se prodavat ko da kosta 100$ jer tako necega na tržištu nema.

bas me zanima kak ce to zgledat kad dođe u iStyle, oce se moc isprobat il ce osiguranje stajat pored tebe da nebi neš sjebo
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2023., 08:10   #33
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Prodavat će se i to. Da Apple zapakira g**no, stavi ga u svoju kutiju i baci cijenu od par sto $, garant bi se našlo pacijenata koji bi to kupili.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na