Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.02.2010., 17:07   #151
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 17:29   #152
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
A zašto nije otvorio Farma Villie ili CNN
Great, great, huge
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2010., 17:30   #153
akagirl
Banned
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: blizu Karlovca
Postovi: 107
još da je i cijena takva kakvu najavljuju bilo bi ok, ali dok to dođe do nas neće biti tako jeftin
akagirl je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 18:51   #154
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Citiraj:
Autor tocka Pregled postova
...

a zašto nebi radije poslikao ploču sa mobitelom pa pratio predavanje ?
tako bi više naučio nego da se koncentriraš na prepisivanje i uooće ne slušaš profa te ne skužiš o čemu se radi




mogu reći da sam i bio oduševljen na početku, iako mi bilo sumnjivo što Jobs veli da će se pozadine moći mjenjati kao da je to neko posebno dostignuće
i onda sam malo pogledao što sve ipad ima tj nema i skužio da je stvarno loš proizvod i treba još puno dodataka da to postane nešto što se isplati kupiti


za sad će reklama prodavati Ipad, ništa drugo...
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 23:03   #155
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Što Sheldon misli o Apple Geniusima (radnici u Apple Genius barovima)

__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2010., 10:18   #156
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 357
Majko mila, jesu li oni normalni:
Rumor: Apple has another tablet in the work (TechCrunch)

Ako je ovo istina, kome je onda trebao ovaj iPad?
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2010., 11:10   #157
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Pa mozda zato sto je ekipa ostala razocarana, ocekivala "TABLET" sa MacOS-om i multitaskingom, a ne Eslikovnicu tak da je moguce da rade na jos jednom za "zahtjevnije" korisnike i naravno da ima kameru
No rumor kao rumor...

Iako bi ovaj tablet (ak se to moze nazvat tak uopce ) bio idealan za moju staru koja se pati sa previse tipaka na tipkovnici u kombinaciji sa misem pa joj dat ovo da nejasi po mom kompu i sestrinom lapu, nego ono idiotproof imas 5 ikona od kojih je jedna internet to joj pokazem ostalo samo pipka prstima (sto oces u to upres prstom )i kad oce izac samo stisne home button i to je to, ali fino 500$ dolarica plus kod nas razni harachi, nis od toga
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2010., 11:52   #158
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 357
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
...ali fino 500$ dolarica plus kod nas razni harachi, nis od toga
Pa računaj da ako je ovaj quad iPod 500 dolara, ovaj će biti 999 dolara. Pogotovo ako će imati i podršku za flash
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2010., 12:03   #159
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
-cut-
Mene onaj hybrid od tableta sa slabijim hardwareom (i dužom baterijom) koji dolazi sa ostatkom notebook tijela (gdje je tipkovnica) sa jačim hardwareom jako privlačna. Čak toliko da bi bilo totalno awesome kad bi mogao kupovati posebno ekran, posebno ostatak konfe. Jako guba koncept koji će biti cijelu svjetlosnu godinu ispred obične ploče za iPad kakva je sada na ovom.
  Reply With Quote
Staro 03.02.2010., 13:15   #160
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
Citiraj:
Autor Jerry Drake Pregled postova
Majko mila, jesu li oni normalni:
Rumor: Apple has another tablet in the work (TechCrunch)

Ako je ovo istina, kome je onda trebao ovaj iPad?
e ovo mi se vec sviđa i ima smisla.
Jos ako bude ovako izgledao:
http://www.bug.hr/_cache/b1fa12ab787...42e9eccae5.jpg
Constantine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.02.2010., 21:29   #161
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
pa iskreno cim se malo razradi tehnologija cpu/gpu oni bi mogli napraviti čip bar velicine pola tog iPad-a i sad pazi da je debel i 2cm to je opet nista naspram onog sto bi nudio, pa evo uzmite za primjer photoshop, onaj tko malo crtkara ovo ono njemu ce biti vise nego dobro, vec 2 god slinim na tablet koji baca sliku a ja dobijem olovkicu pa ti je 10 puta lakse opcrtati nesto a ovako imas sve u jednom, ovo ce zaziviti samo neznam zasto su toliku paniku ljudi digli kad je ovo tek "ajmo reci" prvi (rev 1.0), ako dodje do nadogradnje pa nece sigurno staviti nesto slabije nego ce poduplati, pa ako netko prati malo informatiku moze i sam zakljuciti koliko to brzo napreduje, kod nas nismo ni culi za 3D TV-e a ameri to vec znaju "100 god" istina da bi gledo 3D moras imat naocale, no da neidem u offtopic, neznam kak se to zvalo (uredjaj) koji si mogao smotati koristio bi se kao tablet, laptop i tw, nesto na RO.. je pocimao, bar mislim, da tak nesto neko napravi to bi bilo fascinatno

EDIT: bacite oko i nemojte jako sliniti

http://www.youtube.com/watch?v=7H0K1k54t6A

a evo ovdje je sony-ev oled prikazan

http://www.youtube.com/watch?v=NcAm3...1&feature=fvwp

teoretski moguce izvest, e sad koliko bi to funkcionisalo

http://www.youtube.com/watch?v=uZfrFX36Hkc

evo ovaj tip busi rupe po OLED displayu, i tek kad pocne rezat onda dolazi do gubljenja kontakta ali samo na nekim dijelovima, kroz 1-2 god nebi ce cudio da vidimo uredjao kao rolltop
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna

Zadnje izmijenjeno od: fre@k. 05.02.2010. u 21:39.
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2010., 22:44   #162
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
koliko pljuvanja na racun apple i svih njihovih proizvoda,a tema je o ipadu..
netko je rekao da se iphone nemoze puntiti preko pc bez iTunesa sto je krivo,takoder netko ne shvaca da ako nesto kosta 22$ za proizvest,nemozes to prodavat za 22$ jer apple ima svoje zgrade koje placa,ljude koje placa,sluzbene aute koje placa,marketing koji placa itd.

o ipadu mislim da je glupost,nit je mal da mi stane u dzep i lagano ga nosim,niti je dovoljno jak da imalo parira manjim laptopima
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2010., 01:00   #163
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Pa i drugi proizvodjaci imaju takodjer tes iste troskove pa opet ne nabijaju cijenu u nebesa kao Apple (ajd da bar to sto naprave vrijedi toliko)
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2010., 04:09   #164
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Nešto što ima jednake funkcije pravog iPada:

http://www.macrumors.com/2010/02/06/...wn-paper-ipad/
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2010., 10:51   #165
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 673
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
">" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
100 puta ponovljena laž postaje istina.

skoro sam povjeroval da je tak fenomenomenalni, great, lep,.....
dobro da video traje samo 180sec inače bi me uvjeril da
je stvarno takav
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2010., 11:27   #166
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
">" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
Kao da gledam Top Shop-TV prodaju...

Prodaju ljudima Daciu u ruhu Mercedesa!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2010., 12:11   #167
eluminer
Premium
Moj komp
 
eluminer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zlatar, Zagorje
Postovi: 683
Ovakve teme su totalna debilana.. No, kako sam ja završio semestar i nemam što raditi, idem i ja debilaniti sa svima vama..

Prvo, volim Apple proizvode i u globalu sam zadovoljan s svime što su napravili. U većini slučajeva Macbook i iPhone su točno ono što ja trebam i nebi ih mijenjao više nikad. Mislim da vrijede svake lipe čak i više od toga. I sve anti-apple teme (osim ove čini mi se) me živciraju jer ljudi komentiraju nešto o čemu nemaju blage veze niti su ikada vidjeli što ti strojevi mogu.

E sada, dok je još iPad (iSlate ili šta već) bio još samo rumor, nadao sam se da će to biti nešto sličnije macbooku neko iPhoneu i planirao sam prodati Mabook, kupiti 27" iMac i to čudo... No, 27.1 totalno razočaranje s moje strane. Iako sam praktiči fanboy, objektivno i razumno gledajući lagano su zalutali. Toliko su zaneseni uspjehom AppStore-a da ga sada samo prepakiravaju. Mislim da to neće baš ići i nadam se da će se opametiti prije nego postanu ono što svi mackorisnici ne žele. A to je marketing ispred inovacija.

S druge strane, postojale su glasine da Apple planira izbaciti dva tableta, jedan kao uvećani iPhone (što je čini se iPad), a drugi nešto napredniji. Iako mi je to bilo nevjerojatno i ništa slično Apple-u (jedva da imaju dva modela iMac-a) sada mi se to čini kao dobra ideja i ulijeva nadu da će Apple napraviti nešto kako spada iz drugog pokušaja.

Što se samog iPada tiče, netko je spomenuo Top Shop i moram se složiti s time. Moto iPad-a je da je bolji od laptopa i mobitela u ključnim stvarima kao što je internet i sl. a ne podržava jeb...i flash??!?!?! Ovo im stvarno nije trebalo i tu priču s flashom i kamerom ne mogu popu...i iako sam fakat Apple fan. Kakav je to uređaj koji je bolji od laptopa u surfanju internetom ako nema flash???? Ili kakva je to internet-experience ako nemaš skype i video pozive???
Druga stvar. Ove šeme s ciljanjem na publiku "nekompjuteraša" te onih koji samo žele nešto za provjeriti mail i surfati malo mi baš ne drži vodu. Jer ti za taj šit i onako trebaš Mac ili barem neki PC kad ga moraš syncati, update-ati, prenjeti slike i slično.
Ne znam, ali ukoliko se od Apple-a ne pojavi još jedan pošteni tablet morat ću konstatirati da sam u tom segmentu potpuno razočaran i smatram da će ih ako ikad izađe Microsoft Courier doslovce pokopati, ali onako totalno. Iako mi je teško reći da će Microsoft u nečemu pokopati Apple, ali ako ovako nastave, nisu ni daleko od toga.
Još mi nije jasno što su toliko dugo razvijali i pripremali taj iPad kad je to uvećani iPhone?? Šta je bilo tako teško uvećati iPhone??

Uglavnom, dajem im još jednu šansu i nadam se da će opravdati povjerenje ljudi (koje još uvijek zaslužuju). Tableti su budućnost, i svakako nesmiju imati operativne sustave koje nalazimo na laptopima jer nisu dovoljno prilagođeni i prekompleksni su za korištenje na takvim uređajima, ali isto tako mislim da treba modificirati Mac OS a ne iPhone OS. Takav uređaj bez prepoznavanja rukopisa, kamere i slično nema smisla. Teško mi je to reći, ali mislim da je iPad totalni promašaj.
__________________
Macbook Pro Unibody 15.4", 2.4GHz, 4GB DDR3, 9400M+9600GT, 250GB
iPhone 4 16GB
Logitech Z5500, G-Drive Mobile 500GB, Canon LBP-3010, Logitech HUB Premium, Apple Magic Mouse, Apple Remote, Apple Airport Express, Terratec Cinergy DT USB XS Diversity, Tucano Second Skin

Samsung LE-32 B530 P7
eluminer je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2010., 01:21   #168
Sharkaat
Vjeverica
Moj komp
 
Sharkaat's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Stockholm
Postovi: 100
Citiraj:
Autor geniusboy Pregled postova
ljudi komentiraju nešto o čemu nemaju blage veze niti su ikada vidjeli što ti strojevi mogu.
Cemu generaliziranje, otkud mozes znati sto je netko drugi probao/jos uvijek koristi?

Citiraj:
Druga stvar. Ove šeme s ciljanjem na publiku "nekompjuteraša" te onih koji samo žele nešto za provjeriti mail i surfati malo mi baš ne drži vodu. Jer ti za taj šit i onako trebaš Mac ili barem neki PC kad ga moraš syncati, update-ati, prenjeti slike i slično.
Tocno, ali ce ljudima sluziti kao fancy dodatak. Siguran sam da ce im prodaja ici sky high, ako ni radi ceg drugog, onda radi hypea.

Citiraj:
Ne znam, ali ukoliko se od Apple-a ne pojavi još jedan pošteni tablet morat ću konstatirati da sam u tom segmentu potpuno razočaran i smatram da će ih ako ikad izađe Microsoft Courier doslovce pokopati, ali onako totalno.
iPad i Courier po ovom sto ja mogu vidjeti nemaju veze jedan s drugim...

Citiraj:
Iako mi je teško reći da će Microsoft u nečemu pokopati Apple, ali ako ovako nastave, nisu ni daleko od toga.
Zapravo M$ i Apple nisu toliki rivali. Sto bi uopce znacilo "pokopavanje"?

Citiraj:
Još mi nije jasno što su toliko dugo razvijali i pripremali taj iPad kad je to uvećani iPhone?? Šta je bilo tako teško uvećati iPhone??
Marketing.

Citiraj:
Teško mi je to reći, ali mislim da je iPad totalni promašaj.
Slazemo se, kao i vecina ekipe na ovoj temi. Ono sto takodjer vrijedi spomenuti jest da je taj uredjaj promasaj iskljucivo NAMA. Djedici iz US of A, koji voli citati knjigice na fancy uredjaju ovo ce biti pun pogodak.
Sharkaat je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 22:50   #169
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 23:03   #170
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,101
Citiraj:
Autor Sharkaat Pregled postova
Zapravo M$ i Apple nisu toliki rivali. Sto bi uopce znacilo "pokopavanje"?
Odavno su prijatelji

Zbilja bi htio vidjeti neki zanimljivi citac kao putnu zamjenu za knjigu ali nazalost cini se da inovacija nece ici u tom smjeru. Mogao mu je Sony barem prodati svoju "papirus" umotvorinu.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 12:21   #171
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Da malo ozivimo temu sa konkurencijom koja bi se uskoro trebala pojavitna trzistu
Hanvon TouchPad BC10C tablet review
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 13:11   #172
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
microsoft courier lupa guzove... pogledajte video.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 22:01   #173
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
microsoft courier lupa guzove... pogledajte video.
Ajoj syss ne da nevjerujem microsoftu kad su takve stvari u pitanju nego nevjerujem, ovo je bullshit pretpostavka UI-a kako bi trebalo izgledat i kako bi se trebalo vrtit kad tako bude radio na premijernom primjerku placam ti pivu jerbo ovo je samo ispitivanje trzista kako ce reagirati na takvo nesto nego proizvod koji je vec debelo u osmisljavanju i izradi
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 23:41   #174
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
microsoft courier lupa guzove... pogledajte video.
Izgleda zanimljivo sam nek bude sve tako fluidno na pravom prizvodu
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2010., 00:33   #175
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
@đuro

da ima i 50% ovakvih kul fičera s videja, bit će ravno 300% bolji i korisniji od ipada, tak da velike nade polažem u to

pusti ti stereotipove... pogledaj recimo zune kak dela.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2010., 20:21   #176
DanielDJ
Premium
Moj komp
 
DanielDJ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Đakovo
Postovi: 250
Zanimljivo je kad je Steve Jobs rekao da nezele napraviti netbook zato sto su netbookovi spori i onda naprave iPad koji je jos sporiji od netbookova.
DanielDJ je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2010., 11:37   #177
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Evo.
Vani je.
Sve je to "lijepo i krasno", ali samo je još jedno pitanje ostalo!

Will it blend?
http://www.youtube.com/watch?v=lAl28d6tbko
  Reply With Quote
Staro 06.04.2010., 11:54   #178
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,962
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2010., 00:41   #179
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Zbilja bi htio vidjeti neki zanimljivi citac kao putnu zamjenu za knjigu ali nazalost cini se da inovacija nece ici u tom smjeru. Mogao mu je Sony barem prodati svoju "papirus" umotvorinu.
Malo kasnim ali da li si vidio kindle uzivo? Ja sam ostao impresioniran, za citanje knjiga nema bolje stvari. Doduse ima tu jos stvari koje bi bilo dobro nadograditi ako se zeli uciti iz tih knjiga bez biljeznice ali inace, stvarno vrhunski strojcek
hash je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2010., 07:54   #180
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Malo kasnim ali da li si vidio kindle uzivo? Ja sam ostao impresioniran, za citanje knjiga nema bolje stvari. Doduse ima tu jos stvari koje bi bilo dobro nadograditi ako se zeli uciti iz tih knjiga bez biljeznice ali inace, stvarno vrhunski strojcek
Pa kindle je hardverski koliko sam pratio alfa i omega čitanja e-bookova. Ono kaj ga ubija je softverski dio, odnosno "apple style" kontrola. Gdje na kraju dana ti nisi vlasnik stroja nego ga praktički "iznajmljuješ" od matične firme!
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na