Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.05.2017., 21:54   #1951
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 635
Kako onda kolega gleda ? Jel ti imaš optiku pa govoriš iz iskustva ili ?
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2017., 21:55   #1952
happyday
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 49
Citiraj:
Autor Pecarosh Pregled postova
Naravno da na optici mozes imati dva stb-a i hd kanale istovremeno.
Drugi stb je kopija glavnog. Sve dodatne usluge koje uzmes na glavnom stb-u npr. Hd paket, prosireni paket, snimalica se automatizmom kopiraju i na drugi stb.
ISPRAVNO NAPISANO
happyday je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2017., 22:03   #1953
happyday
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 49
Citiraj:
Autor Conroe Pregled postova
s novim stb-om sam dobio besplatno sve hd programe..yeeey...i sama ta činjenica mi je dovoljna da budem sretan s njime

modernijeg je sučelja i ponešto brži, dok daljinski mi se manje sviđa nego kod albisa
Nemoj se puno hvalit T-comovci to čitaju pa bi mogli brzo doči do tvoje
adrese i to ukinut jer ništa nije besplatno.
happyday je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2017., 22:29   #1954
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Na optici mogu 3 STB-a i HD, propušteno je odmah nekih 30-40mbit/s na profilu.
Na bakru službeno ne može 2 + HD jer "kao" nema profila.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2017., 22:48   #1955
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Dal da se nadam da će proširit/promijenit profile kad upogone sve programe u HEVC, ili da razmislim želim li zadržati MAXtv? Mislim, kad već nisu od 2008. niš mijenjali, nekako izgleda da čekaju 2028.


Ovo micanje Discovery programa i nemogućnost HD-a da popune propusnost parice, makar jedan STB imao, a drugi ne me ubija. Uz hrpu grešaka i sijedih koje sam dobio u zadnjih tjedan dana dogovaranja usluga - doslovno nijednu nisu pogodili iz prve kao što je dogovoreno.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2017., 23:06   #1956
happyday
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 49
Citiraj:
Autor .Delboy Pregled postova
Na optici mogu 3 STB-a i HD, propušteno je odmah nekih 30-40mbit/s na profilu.
Na bakru službeno ne može 2 + HD jer "kao" nema profila.
Krivo nigdje na jednoj parici nije bilo moguče uparit 3 STBa bila ona na
bakru ili optici a još manje da ima HD kanale.Svi misle ako imaju
propusnost do 100mbit-a da se mogu ispunit sve želje.Ja sam u prijašnjim postovima napisao ko god ima mogučnost uzet još jednu paricu (broj)
dobit če bolju propusnost na jednoj MAXTV a na drugoj internet uz vrlo
malu razliku u ukupnim troškovima.To se najviše odnosi na bakar.
happyday je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2017., 23:20   #1957
Pecarosh
Premium
Moj komp
 
Pecarosh's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 148
Citiraj:
Autor happyday Pregled postova
Krivo nigdje na jednoj parici nije bilo moguče uparit 3 STBa bila ona na
bakru ili optici a još manje da ima HD kanale.Svi misle ako imaju
propusnost do 100mbit-a da se mogu ispunit sve želje.Ja sam u prijašnjim postovima napisao ko god ima mogučnost uzet još jednu paricu (broj)
dobit če bolju propusnost na jednoj MAXTV a na drugoj internet uz vrlo
malu razliku u ukupnim troškovima.To se najviše odnosi na bakar.
NA optici možeš imati 3 STB-a:
"Ultra MAXtv paket i sve Ultra MAX3 pakete moguće je nadograditi s maksimalno dva Dodatna MAXtva."
Pecarosh je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 02:19   #1958
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 635
Citiraj:
Autor happyday Pregled postova
Krivo nigdje na jednoj parici nije bilo moguče uparit 3 STBa bila ona na
bakru ili optici a još manje da ima HD kanale.Svi misle ako imaju
propusnost do 100mbit-a da se mogu ispunit sve želje.Ja sam u prijašnjim postovima napisao ko god ima mogučnost uzet još jednu paricu (broj)
dobit če bolju propusnost na jednoj MAXTV a na drugoj internet uz vrlo
malu razliku u ukupnim troškovima.To se najviše odnosi na bakar.
Ti si izmiśa kruške i jabuke. Samom sebi si skočio u usta 4 puta u zadnja 2 posta. Prvo ne može na optici iako ljudi kažu da uredno gledaju hd kanale na oba stba.
Onda okrećeš da može , ali ubacuješ u priču propusnost i bakar, posebnu liniju preko bakra wtf
Da ne spominjem kako optiku uopće nemaš, nego trkeljaš bezveze.

Prvo se dogovori sa samim sobom pa postaj nešto. Malo konzinstentnosti nebi škodilo.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 08:25   #1959
mas999
Premium
Moj komp
 
mas999's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 141
Ide li uz koje novine neki malo širi tv raspored, da u tom prilogu ima i neke programe maxtv-a?
Ima li Jutarnji najširi tv program ili tko?
mas999 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 09:44   #1960
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,573
eto stigao novi STB dostavom ni 24h nakon dogovora o zamjeni
prvi dojmovi
otprilike duplo manji od starog
onak okatino slika i nije nešto bolja od starog
jednostavna i brza aktivacija
jednostavna konfiguracija
lagano slaganje osobne liste programa(neznam još dal se zamjeniti redosljed programa)
daljinski mi djeluje puno jednostavnije za rukovanje,napokon će valjda i žena sama znat mjenjat programe
učitavanje configuriranje i slaganje osobnih programa je trajalo ni 10 min

ono kaj nije dobro

kad se ugasi velika bijela led lampica koja blinka non stop
nepostojanje on/off prekidaća

nakon nekih 30 min rada je umjereno topao na jednom mjestu
dali će se grijati u non stop režimu vidjet ćemo.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 11:15   #1961
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,555
@happyday:

U više navrata si spomenuo da nije preskupo imati više parica.

Ja imam situaciju da imam dvije parice, jedna je trenutno HT-ov priključak, samo fiksni telefon i tu "uslugu" plaćam 110kn mjesečno s uslugom prikaza broja. Taj broj mi je potreban jer je (bio) vezan uz pravnu osobu i ljudi još uvijek znaju nazvati.

Druga parica je trenutno Amisov priključak, 2u1 (internet + TV), ali kako je Amis prešao u Vipnetove ruke, rado bi se riješio Vipneta (ne volim ih još od vip.fun i vip.one deračina, a sad su mi i Amis uništili) i to plaćam oko 360kn mjesečno (ima HBO paket).

Ako bi ovaj HT priključak (ili Amis) prebacio na ovaj akcijski MAX3, kojom računicom mi je povoljnije uzeti samo maxtv na drugom priključku? Koliko god gledam to ispada puno skuplje? Preporučaš tu opciju, pa me zanima kako i gdje

BTW. Ima li kakve informacije hoće li se Eurosport kada vratiti na maxtv?
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 14:11   #1962
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
dosao i meni novi STB, osim novog modernijeg sučelja nevidim nikakvu razliku u slici. Cak bi rekao da mi neki HD kanali izgledaju zamuljanije od starog STB-a

stavio sam 1080p 50Hz
usb otraga ne radi niš zasad, neznam jel uopce u planu da se koristi za nesto?
daljinski je ok, nemam nekih prigovora.

jel su to vec sad pusteni svi kanali u x265 il ce tek bit pusteni?
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 14:57   #1963
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 635
Nisu, bit će pušteni tek kad svim korisnicima budu promijenjeni receiveri. Jer kad bi sad prebacili na h265, svi koji nemaju novoga Samsunga nebi mogli pratiti kanale. Albis cant do h265.
Mislim da su prestali emitirati i one testne h265 kanale.

Meni je Albis na optici sasvim ok, nakon čitanja komentara vas koji imate novi stb, zaključia sam da ga ne mičem sve dok tcomovci prisilno isključenjem h264 i uključenjem h265 kanala naprave promjenu. Onda neću imati drugog izbora.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 14:59   #1964
happyday
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 49
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
O kakvom upitu pričaš ako kolega ima na oba max tv receivera HD max sport plus ?

U 2017 na optici da se nemogu imat Hd kanali na oba reca, trebalo bi im zabranit da nude ikakve usluge na tržištu.
Ispričavam se svima na krivoj informaciji,do sada je bilo tako ali svakim danom dolazi nešto novo NA OPTICI SADA MOŽE BITI TRI STBa i svi mogu imat
HD kanale na bakru ostaje zasad isto.Ko nešto radi taj i griješi a ko neradi
taj nemože ni pogriješit.Još jednom moja isprika.
happyday je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 15:02   #1965
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 635
Tako je, samo ubuduće prije nego nešto postaš URBI ET ORBI provjeri, a ne da se na tvoje pogrešne upise i informacije kači 10 replayeva koji te demantiraju. Bespotrebno trošenje virtualnih resursa.
Lijep pozdrav i tebi.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 15:07   #1966
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Nisu, bit će pušteni tek kad svim korisnicima budu promijenjeni receiveri. Jer kad bi sad prebacili na h265, svi koji nemaju novoga Samsunga nebi mogli pratiti kanale. Albis cant do h265.
Mislim da su prestali emitirati i one testne h265 kanale.

Meni je Albis na optici sasvim ok, nakon čitanja komentara vas koji imate novi stb, zaključia sam da ga ne mičem sve dok tcomovci prisilno isključenjem h264 i uključenjem h265 kanala naprave promjenu. Onda neću imati drugog izbora.
brijem da cu i ja vratit na stari dok se to malo ne posloži, cak mi i fale neki kanali koje sam imao pa mi je zenskica iz SZK rekla da bolje da spojim stari dok se to sve u sustavu ne ažurira kroz koji dan

Vjerujem da ti STB-ovi idu na lopate van sa njihovog skladišta
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 15:11   #1967
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 635
Ma da, vjerojatno će tu bit i dosta softwerskog peglanja firmwarea samog stb-a. Nije u redu da ima goru sliku od Albisa. Proć će neko vrime da se sve to ispolira.
Ionako su najavili krajem godine, ne žuri mi se da moran letit po novi stb.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 15:12   #1968
mas999
Premium
Moj komp
 
mas999's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 141
Eurosport se ne vraća jedno duže vrijeme u HT sigurno.
Eurosport je dio grupacije Discovery, a uskoro će i Discovery biti izbačen iz Maxtv ponude i na njegovo mjesto doći BBC Nature.
Discovery grupa i HT su u jako lošim odnosima, jedan drugog optužuju da traže previše a ovi da hoće za premalo.
U drugo vrijeme čak i Evotv, vip ima Eurosport.
mas999 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 15:21   #1969
PURSUIT
Premium
Moj komp
 
PURSUIT's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: POŽEGA
Postovi: 261
Slika nije lošija, sigurno.
Ja imam osjećaj da je malo jasnija nego prije

Jedino što mi fali je digitalni izlaz za zvuk koji bi išao u receiver(stari je to imao) i ton je nešto slabiji pa se mora malo jače pojačati na daljinskom od Tv-a
PURSUIT je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 16:01   #1970
happyday
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 49
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
@happyday:

U više navrata si spomenuo da nije preskupo imati više parica.

Ja imam situaciju da imam dvije parice, jedna je trenutno HT-ov priključak, samo fiksni telefon i tu "uslugu" plaćam 110kn mjesečno s uslugom prikaza broja. Taj broj mi je potreban jer je (bio) vezan uz pravnu osobu i ljudi još uvijek znaju nazvati.

Druga parica je trenutno Amisov priključak, 2u1 (internet + TV), ali kako je Amis prešao u Vipnetove ruke, rado bi se riješio Vipneta (ne volim ih još od vip.fun i vip.one deračina, a sad su mi i Amis uništili) i to plaćam oko 360kn mjesečno (ima HBO paket).

Ako bi ovaj HT priključak (ili Amis) prebacio na ovaj akcijski MAX3, kojom računicom mi je povoljnije uzeti samo maxtv na drugom priključku? Koliko god gledam to ispada puno skuplje? Preporučaš tu opciju, pa me zanima kako i gdje

BTW. Ima li kakve informacije hoće li se Eurosport kada vratiti na maxtv?
Na stranici T-com (fiksne usluge) imaš opciju TOP- KOMBINACIJA MAXTV sa
dodatnim programima za 169 kn u kojem ti je uključen osnovni paket i MAX ARENE 1-2-3-4 za gledanje lige prvaka sasvim dovoljno +regionalni program.Tu je u tu cijenu uključen i postoječi telefon mislim čak i prikaz
broja sa neograničenim pozivima prema fiksnim i mobilnim mrežama.Možda
sam nešto sitno fulao ali to je to

Drugi dijo ako prebaciš paricu sa AMISA na t-com na stranici paketi imaš
opciju za starije TELEFON - INTERNET također za 169 kn i plus možeš uzet
TABLET 8" za 99kn. U konačnici ispast če više za frenfekciju i neznam dali više naplačuju za održavanje opreme.Ova opcija za starije te netreba brinut
to se lako preskače netraže podatke.Sa ovim opcijama koje sam naveo otiđi
u T-centar najbolje krajem mjeseca kad nema gužvi i kad imaju najviše vremena oni mogu napravit sve kad hoče a ti budi uporan i neka ti kažu
za svaku opciju koja je krajnja cijena.Nemoj gledat za 50-70kn više.
IPTV je budučnost i za godinu dana vidjet češ da nisi pogriješijo
happyday je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 17:19   #1971
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Ma da, vjerojatno će tu bit i dosta softwerskog peglanja firmwarea samog stb-a.
Nekako se bojim da se neće ništa značajno peglati ili updateati. Track record s našim ISPovima je da se prema softwareu odnose kao one time fee koji su platili i to je to. Nema nikakvog značajnog daljnjeg razvoja.
Ako netko ima drugačija iskustva s različitim providerima, rado bih znao tko redovito izbacuje nove featureove i održava software...

Citiraj:
Autor PURSUIT Pregled postova
Jedino što mi fali je digitalni izlaz za zvuk koji bi išao u receiver(stari je to imao).
To i meni fali na svoj modernoj tehnici, no nažalost budućnost je HDMI only. Više nema digitalnih coaxa i optičkog TOSLINKa. HDMI ima zaštitu i veću propusnost, nažalost sve ide preko njega. Ili analogno, što više nije rješenje.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 17:41   #1972
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,555
@happyday, hvala, pogledat ću Ističe mi taj ugovor s Vipnetom/Amisom negdje u 7. mjesecu pa ću odlučiti što i kako dalje...

Ima li netko volje usporediti potrošnju struje Albisa i novog prijamnika? Albis, barem ovaj Amisov, je dosta velik potrošać struje i u standbyju ne troši ništa manje. U današnje doba štednje, LED-ica i svega je nedopustivo da uređaj koji se ne gasi (a ne gasi se jer Albisu treba "3 dana" da boota) troši toliko struje. Nekako mi je ostalo u sjećaju 15-20Watta konstantno, a toliko mi troši i komp (bez monitora)
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 18:26   #1973
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Eto, sad mi na drugom forumu kaže čovjek da ima bakar i HD programe na oba STBa...

Očito se može "neslužbenim" putem.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 18:47   #1974
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Na kojem forumu?
android-split je online   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 19:29   #1975
ius1
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Pozdrav ljudi, nedavno sam uzeo hbo premium kod ht-a, na hbo hd kanalima mi je dobra hd slika, pitao sam jel će i na hbo on demand biti hd slika i rekli su mi da hoće. Ali na hbo on demnand slika možda i je hd, nisam siguran, ali ima dosta pikselizacije i šuma pogotovo kod brzih scena kretanja, akcijskih scena, promjene kadra. Imam novi samsung max tv prijemnik, na bakru sam brzina interneta uvijek više od 50 mbts i kad max tv radi. Ponavljam na hd kanalima tih smetnji nema i ok je hd slika. Zanima me kakva je slika na hbo on demand kod drugih ljudi, ima te li sličnih problema. Ima li smisla zvati szk i mogu li što oni tu napraviti (povećati propusnost profila za maxtv, veći bit rate, zaključat na određenu kvalitetu) ili jednostavno puštaju tako lošu sliku na hbo on demand.
ius1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 20:04   #1976
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Na kojem forumu?
Satelitski Forum.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 20:55   #1977
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor ius1 Pregled postova
Pozdrav ljudi, nedavno sam uzeo hbo premium kod ht-a, na hbo hd kanalima mi je dobra hd slika, pitao sam jel će i na hbo on demand biti hd slika i rekli su mi da hoće. Ali na hbo on demnand slika možda i je hd, nisam siguran, ali ima dosta pikselizacije i šuma pogotovo kod brzih scena kretanja, akcijskih scena, promjene kadra. Imam novi samsung max tv prijemnik, na bakru sam brzina interneta uvijek više od 50 mbts i kad max tv radi. Ponavljam na hd kanalima tih smetnji nema i ok je hd slika. Zanima me kakva je slika na hbo on demand kod drugih ljudi, ima te li sličnih problema. Ima li smisla zvati szk i mogu li što oni tu napraviti (povećati propusnost profila za maxtv, veći bit rate, zaključat na određenu kvalitetu) ili jednostavno puštaju tako lošu sliku na hbo on demand.
Ovo zadnje. Pustaju sliku kakvu imaju. Ako je nesto na "ON Demand" samo u SD kvaliteti, onda ju samo tako mozes i primat.

Za usporedbu nadji nesto sto je trenutno na HBO-HD u HD kvaliteti, pa to usporedi sa istim videom na On Demand. Ako je kvaliteta razlicita, onda kontaktiraj SZK.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 21:10   #1978
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
MaxTV - pitanja

Citiraj:
Autor ius1 Pregled postova
Pozdrav ljudi, nedavno sam uzeo hbo premium kod ht-a, na hbo hd kanalima mi je dobra hd slika, pitao sam jel će i na hbo on demand biti hd slika i rekli su mi da hoće. Ali na hbo on demnand slika možda i je hd, nisam siguran, ali ima dosta pikselizacije i šuma pogotovo kod brzih scena kretanja, akcijskih scena, promjene kadra. Imam novi samsung max tv prijemnik, na bakru sam brzina interneta uvijek više od 50 mbts i kad max tv radi. Ponavljam na hd kanalima tih smetnji nema i ok je hd slika. Zanima me kakva je slika na hbo on demand kod drugih ljudi, ima te li sličnih problema. Ima li smisla zvati szk i mogu li što oni tu napraviti (povećati propusnost profila za maxtv, veći bit rate, zaključat na određenu kvalitetu) ili jednostavno puštaju tako lošu sliku na hbo on demand.

Imam ja hbo premium i na optici sam (100/20), hbo on demand je sd slika na svemu osim HD rubrike u kojoj su dvije serije, Westworld i Game of thrones, ovo sto je u sd-u meni zgledaju ko ripovi serija od 350mb, a taj HD zgleda kao 720p rip od cca 1gb po epizodi.

Na hbo go je bolja situacija jer sve pici u HD-u ovisno o brzini neta al steta je sto hbo go nisu ukljucili u maxtv da mozes sve gledat u hd-u.

Valjda ce dodat vise sadrzaja u HD-u u HBO on demand.

Edit: e da zaboravio, na tv kanalima od hbo-a, sva 3 je super slika u HD-u, neznam zas to isto ne prebace u videoteku.
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 21:22   #1979
happyday
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 49
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Eto, sad mi na drugom forumu kaže čovjek da ima bakar i HD programe na oba STBa...

Očito se može "neslužbenim" putem.
Danas popodne 15h T-com serviser potvrdijo na bakru HD kanali nemogu iči
ako imaš dva STBa.Na optici nema problema i sa 3 STBa.Ali kako idu sa novom
platformom i to bi se moglo promjenit pa nakraju ispast glup u informaciji
jer u par sati puno toga se može promjenit.
happyday je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2017., 21:27   #1980
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
Meni danas dosla oba receivera, sve spojio i radi ok.
Par mana ima ali se nadam da ce to ispraviti u nadogradnjama softwarea.
Nadam se da ce moci daljinac u buducnosti programirati barem da se pali/gasi tv i zvuk

Jedino mi se cini da ima neku zastitu jer kad je spojen preko hdmi splittera nema slike.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na