Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.08.2018., 00:28   #1
Internet
Guest
 
Postovi: n/a
Trazim web programera

Trazim ozbiljnog,pouzdanog i kvalitetnog php web programera koji bi po potrebi radio nadogradnje na mojoj web stranici koju sam kupila od prvog vlasnika.Svi zainteresirani molim da mi se jave pvt kao i za sve daljnje upute.
Pozdrav!
  Reply With Quote
Staro 19.08.2018., 00:39   #2
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
Takodjer trebam nekog tko kuzi php da mi objasni/sredi neki jednostavan CRUD.

Moze na pm. Hvala
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2018., 05:15   #3
Makaveli2
Premium
Moj komp
 
Makaveli2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 100
Citiraj:
Autor Internet Pregled postova
Trazim ozbiljnog,pouzdanog i kvalitetnog php web programera koji bi po potrebi radio nadogradnje na mojoj web stranici koju sam kupila od prvog vlasnika.Svi zainteresirani molim da mi se jave pvt kao i za sve daljnje upute.
Pozdrav!
Ako Vama treba PHP programer, Vama bi bilo najpametnije da (ako ste u mogucnosti) se rijesite te web strane i pocnete ispocetka.
Jer po ovome ocito se radi o nekoj strani koja je na pola unistena (virusa, bivseg vlasnika ...). Programer ce se namuciti a Vi cete bankrotirati.

A o kakvom se tocno problemu radi? Vi ne mozete poslati neke podatke, neke ne mozete primiti, tako barem pretpostavljam, iako je sve pregledano sa antivirusnim programom i nadogradjeno na zadnje drajvere i softwere?
__________________
"The quieter you become, the more you are able to hear."
Makaveli2 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 14:00   #4
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Pozdrav, frendica trazi nekoga da joj napravi web stranicu za malu firmu. Jel ima tko preporuke, da je netko s nekime radio. Nista komplicirano.
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 14:40   #5
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
avalon.hr
Ok su.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2019., 17:39   #6
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Dobio ponudu od avalona nakon duugog dugog čekanja. 15k kuna za vulgaris stranicu je ipak puno previše ili se varam? Kakva su vasa iskustva? Obicna web stranica za malu firmu, bez web shopa i tih điđamiđa.
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2019., 17:46   #7
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja sam nedugo radio kod frenda koji je jeftin i usput pitao frenda koji je nešto skuplji.

Jeftiniji frend mi rekao 2000kn, ovaj skuplji 3500kn.

Basic web-site.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2019., 19:06   #8
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Sa hostingom i računom?
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2019., 19:15   #9
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Bez hostinga i s računom.

Hosting je 300-400kn godišnje. To je cijena za mene, tebi bi se možda popelo nekih 500-1000kn gore, ali opet daleko od 15 000kn.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 13:27   #10
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Oni imaju svoju cijenu i to je tako. Vjerujem da imaju svoj CMS i da za njega u toj ponudi pružaju "besplatnu" podršku u određenom periodu. Siguran sam da su skuplji od nekih tvrtki koje tek počinju, ali sigurno nisu najskuplji. Iz osobnog iskustva znam da su neke renomirane tvrtke za "basic stranicu" tražile i do 3x veće cifre (vidio sam ponude vlastitim očima). Isto tako znam kako je kad klijent dođe sa željom da želi "basic stranicu", a kasnije se izrodi CRM iz obične stranice. S druge strane, znam i za situacije kad takva obična stranica košta npr. 3-4k kn, pa bude loše napravljena i kroz razne "popravke" klijenta ispadne skuplje od ovih 15k kn.


Poanta priče je da proguglaj tvrtke koje se time bave, pošalji upite i usporedi ponude. Ako hoćeš, pošalji na PM tu ponudu koju si dobio, pa ti ja mogu dati svoju procjenu
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2019., 13:44   #11
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Za 2-3-4k kuna rade fušeri, znači on rješava sve i ima šprancu gdje to odradi za par dana.
U firmi to rade minimalno 3 osobe, tu je porez i tko zna koliko troškova koje firma ima (najam, oprema, raznorazni dodatci na plaće).
Velika je razlika između firme i fušera koji to odradi doma u boravku/sobi i ne računa šta je jeo/režija potrošio, najam i onako plaća ili je stan/kuća njegova, ima paušal pa su mu troškovi jako mali ili još bolje radi na crno, itd. itd.

Naravno, uzmi što ti je jeftinije. Samo objašnjavam odakle razlika
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 13:58   #12
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Za 2-3-4k kuna rade fušeri, znači on rješava sve i ima šprancu gdje to odradi za par dana.
U firmi to rade minimalno 3 osobe, tu je porez i tko zna koliko troškova koje firma ima (najam, oprema, raznorazni dodatci na plaće).
Velika je razlika između firme i fušera koji to odradi doma u boravku/sobi i ne računa šta je jeo/režija potrošio, najam i onako plaća ili je stan/kuća njegova, ima paušal pa su mu troškovi jako mali ili još bolje radi na crno, itd. itd.

Naravno, uzmi što ti je jeftinije. Samo objašnjavam odakle razlika
I naravno, ako se npr. nakači neki vrag zbog loše napisanog plugina, možeš se slikati
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 15:40   #13
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
@Vision19 upozorio sam te na visinu cijene, kvalitetu i ozbiljnost .

Što se pak tiče ovih webova za 3-4k, to je pak prenisko i opet dolazimo do pitanja kvalitete. Hosting za 300 kn godisnje takoder spada u kategoriju koliko para toliko muzike.

Zadnje izmijenjeno od: AiM. 10.05.2019. u 15:48.
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 15:51   #14
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Za 2-3-4k kuna rade fušeri, znači on rješava sve i ima šprancu gdje to odradi za par dana.
U firmi to rade minimalno 3 osobe, tu je porez i tko zna koliko troškova koje firma ima (najam, oprema, raznorazni dodatci na plaće).
Velika je razlika između firme i fušera koji to odradi doma u boravku/sobi i ne računa šta je jeo/režija potrošio, najam i onako plaća ili je stan/kuća njegova, ima paušal pa su mu troškovi jako mali ili još bolje radi na crno, itd. itd.

Naravno, uzmi što ti je jeftinije. Samo objašnjavam odakle razlika
A eto, reći ću ti da pričaš gluposti. Ima fušera i za 10 000kn, ali kao što sam gore napisao, izdaje račun.

Frend ima svoju tvrtku, ima petero ljudi zaposlenih, plaća redovno najam, kupuje stvari na R1, vozi auto na lizing i ne živi s roditeljima.

Jel to dovoljno dobro? Ili mora imati određeni broj zaposlenih i plaćati najam nekoliko tisuća kuna više da izađe iz konteksta fušera?

Nigdje se ne spominje kvaliteta, i u to ne ulazim jer nisam nikada gledao što i kako Avalon radi. Ne kažem ni da moj frend radi dobro, samo kažem da 12 000kn razlike je neka jebena kvaliteta u igri.

Citiraj:
Autor AiM Pregled postova
@Vision19 upozorio sam te na visinu cijene, kvalitetu i ozbiljnost .

Što se pak tiče ovih webova za 3-4k, to je pak prenisko i opet dolazimo do pitanja kvalitete. Hosting za 300 kn godisnje takoder spada u kategoriju koliko para toliko muzike.
Ajde, pošto se mi bavimo hostingom, reci mi pls što misliš pod tim "koliko para toliko muzike"?

Da se razumijemo, hosting kod avalona je od 400-500kn godišnje, pa me zanima... Pričamo i dalje o jednom webu, ne?

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 10.05.2019. u 16:00.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 16:33   #15
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Naravno da se netko osjetio prozvan, svaka čast.
Odjavljujem se iz teme.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 16:37   #16
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Pa čovječe, pitam te lijepo...

Ako sam gore napisao da čovjek izdaje račun, logično je da je firme, ne?

Pa me zanima, zašto stranica od 3000kn je upitne kvalitete i usluge, dok ova od 15000kn opravdava cijenu?

Pošto ti objašnjavaš koja je razlika između 3000kn stranice i 15000kn stranice, mene zanima odakle ta razlika...
Da se razumijemo, ne opravdavam ja cijenu, niti branim frenda, čuo sam i dobre i loše stvari za njegove stranice.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2019., 17:02   #17
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A eto, reći ću ti da pričaš gluposti. Ima fušera i za 10 000kn, ali kao što sam gore napisao, izdaje račun.

Frend ima svoju tvrtku, ima petero ljudi zaposlenih, plaća redovno najam, kupuje stvari na R1, vozi auto na lizing i ne živi s roditeljima.

Jel to dovoljno dobro? Ili mora imati određeni broj zaposlenih i plaćati najam nekoliko tisuća kuna više da izađe iz konteksta fušera?

Nigdje se ne spominje kvaliteta, i u to ne ulazim jer nisam nikada gledao što i kako Avalon radi. Ne kažem ni da moj frend radi dobro, samo kažem da 12 000kn razlike je neka jebena kvaliteta u igri.



Ajde, pošto se mi bavimo hostingom, reci mi pls što misliš pod tim "koliko para toliko muzike"?

Da se razumijemo, hosting kod avalona je od 400-500kn godišnje, pa me zanima... Pričamo i dalje o jednom webu, ne?
Kakav i koliki je SLA ?
Je postoje penali ako se ne drzite SLA ?
Kakav i koji je disaster recovery ?
Gdje su serveri ?
Koliko je drugih webova na tom shared hostingu i kako se nosite kada je veci load ?

Evo par cisto normalnih pitanja

Zadnje izmijenjeno od: AiM. 10.05.2019. u 17:09.
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2019., 09:37   #18
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
A gledaj, nismo neka firma od troje ljudi doma u stanu pa da bi se zajebavali s takvim stvarima.

Naravno da imamo, 99,9% smo up i takav je i SLA.
Serveri su na 3 lokacija unutar RH, 3 odvojene lokacija (DC-a).
Svaka lokacija je optikom povezana kroz 3 trase, tako da je 100% redudantna svaka lokacija, ujedno je tako i svaki DC redudantan na taj način, od čega povlačimo paralelu za DR.

Nisam u mogućnosti se raspisati nešto previše, što zbog vremena, što zbog nekih info koje ne bi želio još da idu van, ali eto, za sada 100% zadovoljstvo, 4 godine poslovanja, nikad korisnika nismo izgubili.

Sva'ko svog konja hvali, reći će ljudi, no ja i dalje tvrdim. 15 000kn za web je previše.

Ali neću dalje duljiti, ako netko želi to platiti, podržavam.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2019., 09:27   #19
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Dobar opis, malo koji hoster u RH bi nudio ovo za tu cijenu
AiM je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na