Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.01.2016., 18:02   #1
ghost rider 76
ja sam uvik za
Moj komp
 
ghost rider 76's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: na jednom otoku
Postovi: 56
cannon pixma ip 3300

večer
trebam glavu tog printera pa ako ima možda netko takav printer a da mu je možda glava dobra,ja bih kupio
lijepi pozdrav
ghost rider 76 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2016., 14:09   #2
Brucoš
Banned
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 64
Dobar printer

Danas se više ne rade takvi printeri sa ovako strmim stražnjim uvlakačem papira.

Znači ukoliko ti treba printer za Dokupaž. Salvete, Rižine papire, Water Slide papir ili druge teške papire i kartone, najpametnije ti je u startu kupiti novu glavu. Samo moraš biti 100% siguran da ti je printer u redu.

Polovnu glavu nemoj uzeti ni u ludilu jer sam prije neki dan na provjeru jedne iste takve polovne stredio jedan posve ispravan Canon Pixama iX 4000. A i tebi nije sigurno da ti možda glava nije sredila matričnu ploču.

Zato je to sve skupa jedan ruski rulet.

Bolje ti je uzeti ispravan komplet printer i glava koji provjereno rade.
Brucoš je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.01.2016., 07:36   #3
ghost rider 76
ja sam uvik za
Moj komp
 
ghost rider 76's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: na jednom otoku
Postovi: 56
A gledam po njuškalu i svima je glava neispravna...kad idem isprintati neki text javlja mi da nije glava instalirana...
Odem na cleaning glave pa isprinta samo neke boje a crnu neće...ni nista napisano kao text neće da printa...
ghost rider 76 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2016., 10:41   #4
Brucoš
Banned
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor ghost rider 76 Pregled postova
A gledam po njuškalu i svima je glava neispravna...kad idem isprintati neki text javlja mi da nije glava instalirana...
Odem na cleaning glave pa isprinta samo neke boje a crnu neće...ni nista napisano kao text neće da printa...
Možeš poslati glavu u neki Canon servis na čišćenje

Samo to nije jeftin sport jer nikad ne znaš što ćeš dobiti natrag. A isto tako teško da će je neki servis uzeti bez printera jer svi su oni iskusili gornju priću. Staviš nepoznatu glavu u ispravan printer i u trenu ti tvoj printer više nije ispravan.

Znači mogu ti glavu očistiti ali bez provjere a to opet nema smisla jer ovo što pričaš lako može biti problem da su pregorili grijači.

Dakle sve zavisi koliko štampaš i što štampaš Ukoliko ti je tekst primaran onda ti je možda najpametnije uzeti jedan MF Canon u kompletu sa tintom za punjenje na Njuškalu za nekih 200 kn kojem je ispravna crna glava a ovoga možeš bez problema koristiti samo za kolor otisak.

Kako god okreneš ne možeš proći jeftinje od 200 kn
Brucoš je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2016., 19:58   #5
ghost rider 76
ja sam uvik za
Moj komp
 
ghost rider 76's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: na jednom otoku
Postovi: 56
nisam ga par mjeseci koristio,tako san ga stavio sa strane i tako je stajao,do neku večer...
ghost rider 76 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na