Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2014., 08:07   #301
Dac
Premium
Moj komp
 
Dac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 664
Je, to ide u parovima
Ako se ne varam Focal je vlasnik Auditor branda, da imaju ponudu u rangu MacAudia i Hertza i sličnih. Moglo bi biti

MacAudio uglavnom prolazi, jednom frendu sam ugradio 2.13 u Clia, zvučalo dobro. Visoki još oštriji, ali s obzirom na cijenu ok.

Zadnje izmijenjeno od: Dac. 27.03.2014. u 08:15.
Dac je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 20:59   #302
Susiah
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 20
Pozdrav ekipa, jel moze pomoc oko izbora odgovarajucih zvucnika za auto - Fiat Punto 1.2
Iskreno nisam bas previse upucen u sve to, evo krenuo sam pomalo trazit objasnjenja za neke pojmove koje sam vidio da se dosta spominju u ovoj temi.
Odakle prvo krenut?
Susiah je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.07.2014., 21:01   #303
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Napisi koliko novaca bi izdvojio, koji zvucnici te zanimaju, sto ocekujes od zvuka, koja muzika je u pitanju, jel ti bitnije kvaliteta ili glasnoca ?

p.s. koje godiste je punto ?
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 21:49   #304
Susiah
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Poggiali Pregled postova
Napisi koliko novaca bi izdvojio, koji zvucnici te zanimaju, sto ocekujes od zvuka, koja muzika je u pitanju, jel ti bitnije kvaliteta ili glasnoca ?

p.s. koje godiste je punto ?
Punto je 2002 godiste
Sto se tice novaca namjeravam s vremenom uzimat dio po dio da bi na kraju imao solidnu muziku u autu, za pocetak ajmo reci 1000 kn. Slusam elektronsku muziku. Najbitnija mi je kvaliteta zvuka.
Vidim da se dosta spominju kombinacije prednjih zvucnika sa subwoofer-om i pojacalom za ok auto akustiku?
Susiah je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 23:07   #305
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Ako se nevaram ti onda imas sistemske zvucnike od 16.5cm pa bi takve trebalo gledati... stvar koju trebas uzet u obzir je dubina novih zvucnika, ukoliko je rupa pre plitka trebat ces adapter ili pravit neki panel, u protivnom neces moc ugurat zvucnik...
najbolja opcija je pojacalo, subwoofer i prednji sistem...a mozes uzet nesto bolje zvucnike pa spajat na radio, u tom slucaju mozes ic na prednji sistem i neke ovalce stavit na policu otraga da bi dobio nesto na basu... al to ce opet biti dosta ispod sistema sa posebnim pojacalom. Za tu varijantu takodjer posebno obratit pozornost na osjetljivost zvucnika, kako bi ih sam radio mogao pogoniti bez prevelikog opterecenja..

Ne pratim ponudu zvucnika vec duze vrijeme, pa se nadam da ce netko jos odgovorit o preporuci...
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 08:45   #306
Susiah
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Poggiali Pregled postova
Ako se nevaram ti onda imas sistemske zvucnike od 16.5cm pa bi takve trebalo gledati... stvar koju trebas uzet u obzir je dubina novih zvucnika, ukoliko je rupa pre plitka trebat ces adapter ili pravit neki panel, u protivnom neces moc ugurat zvucnik...
najbolja opcija je pojacalo, subwoofer i prednji sistem...a mozes uzet nesto bolje zvucnike pa spajat na radio, u tom slucaju mozes ic na prednji sistem i neke ovalce stavit na policu otraga da bi dobio nesto na basu... al to ce opet biti dosta ispod sistema sa posebnim pojacalom. Za tu varijantu takodjer posebno obratit pozornost na osjetljivost zvucnika, kako bi ih sam radio mogao pogoniti bez prevelikog opterecenja..

Ne pratim ponudu zvucnika vec duze vrijeme, pa se nadam da ce netko jos odgovorit o preporuci...
Kako cu znati kakvi mi zvucnici idu u vrata, aj danas cu tijekom dana to provjerit(izmjerit) i malo poslikat.
Zaboravio sam spomenut da trebam i radio, znaci za pocetak gledam prvo da uzmem radio i naprijed kvalitetnije odvojene 2-sistemske zvucnike sa pravom skretnicom, to sam procitao u jednom od ranijih postova da je to''jedini ispravan način slaganja ikakave muzike u auto'' (:
Nakon toga s vremenom mogu gledat ubacit neki sub pozadi i uzeti pojacalo?
Ako sam ja to sve dobro shvatio citajuci temu
Susiah je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 11:20   #307
the-rider
ha?
Moj komp
 
the-rider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Poreč
Postovi: 495
16,5cm ti idu
the-rider je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 13:17   #308
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Uzmi naprijed Auditore u HG Šrotu za 399kn. Iza ti idu 10cm zvučnici pa ti predlažem ugraditi u stražnju policu neke npr ovale.
Možeš uzeti ovak neki HU:

http://www.emmezeta.hr/multimedija/a...0ui-autoradio/

Meni je zvučao odlično+na njemu je bio sub kasnije doštekan preko pojačala
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 16:04   #309
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Kod kupovine novog autoradia obrati pozornost na izlaze otraga, kolko cinceva ima i to, jel ima posebno izlaz za sub ili ne, jer ovi najjeftiniji nemaju nis ... a poslje ako bi dogradjivao ce ti trebati.
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 20:39   #310
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466
Ako mislis kasnije dodati subwoofer, kao sto je Poggiali rekao - bitan je broj chincheva sto izlazi iza.
Vrlo je pozeljno da ima poseban RCA izlaz za sub, jer onda je puno lakse podesavati SUB + u principu onda jedinica ima i HPF filter za ostale zvucnike.
Naravno, uvijek je moguce nabaviti extra skretnicu za to sve.. ali je puno lakse ako headunit ima to sve.

Kod zvucnika, kao sto su ti rekli, obrati paznju na dimenzije, i pokusaj uzeti neke s vecom osjetljivoscu, jer ce se bolje cuti

Inace, ako kasnije ugradis zaseban SW, za srednje+visoke u principu i headunit ima dosta snage, osim ako zelis oglusiti u autu
Nick7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.07.2014., 18:27   #311
Susiah
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 20
jel se moze do 500 kn naci ok polovan HU, koliko je preporucljivo uzimat takav ili samo da se fokusiram na novi?
kakav je ovaj
Nick7 dali ovaj HU ima ovo sto si ti naveo da bi bilo pozeljno

Edit: evo par slika kako i gdje su mi sadasnji zvucnici smjesteni
1
2
3
4
5

Zadnje izmijenjeno od: Susiah. 07.07.2014. u 18:54.
Susiah je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 22:09   #312
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,543
Pitanja:
1 - jesi to sam montirao prednje zvučnike ili je radio neki "stručnjak"
2 - mislim, tko je da je, genijalac je ušarafio 13 - ice kad tu fino ide 16.5 cm
3 - jesu li ove mac audio 13 - ice još uvijek ispravne, uredno zvuče ili su prošuškale > za baciti

Ako su ispravni možeš ih prebaciti zada ali trebaš adapter (štancana plastika) > Fiat Adapter zvučnika Punto2 zadnji 13cm
http://www.ronis.hr/?fiat/104/adapte...dnji-13cm/K668
izgleda ovako > http://s3.postimg.org/163ls56tg/image.jpg
samo zavidaš adapter na policu / ležište pa potom zvučnik u njega.

Za prednje igraju:
http://www.nabava.net/auto-zvucnici_...165cm__6321551
http://www.magnat.de/en/detail/index/sArticle/83

http://www.nabava.net/auto-zvucnici_...-90db__4978071
http://www.mac-audio.de/media/articl...ve_Speaker.pdf

http://www.nabava.net/auto-zvucnici_...165cm__6321511
http://www.magnat.de/en/car-audio/lo...-fit-style-216
ovi imaju dodatni twiter kojeg provućeš i zaljepiš kraj ručice za podešavanje vanjskog retrovizora,
(na tom mjestu se isto nalazi twiter kada auto dolazi tvornički opremljen sa radiom + 6 zvučnika)

http://ronis.hr/ostali-zvucnici-16-5...23i/TS_G1723I/
http://www.pioneer.eu/eur/products/2...723i/page.html
relativno plitke izvedbe sa dubinom montaže od samo 46 mm

Za HU zašto kupovati polovno kad se za te nofčiće nađe i novo:
http://ronis.hr/pioneer/52/autoradio...0ui/MVH-160UI/
http://www.pioneer.eu/eur/products/2...60UI/page.html
koje su razlike prema linkanom otvori web pa usporedi
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 23:13   #313
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466
Citiraj:
Autor Susiah Pregled postova
jel se moze do 500 kn naci ok polovan HU, koliko je preporucljivo uzimat takav ili samo da se fokusiram na novi?
kakav je ovaj
Nick7 dali ovaj HU ima ovo sto si ti naveo da bi bilo pozeljno
Yep, taj HU ima sve potrebno
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 18:23   #314
Susiah
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 20
Nikky auto sam uzeo prije pola godine, to je valjda prosli vlasnik stavljao i sam sam bio iznenaden kad sam skinuo poklopac i vidio kako je to na silu zasarafljeno xD
Sto se tice ovih sadasnjih zvucnika cini se da i dalje rade ok, ali mi je to preslabo.

Svi ovi zvucnici koje si mi dao kao preporuku su nizeg cijenovnog ranga, sta to znaci da ja nebi mogao ubacit u svog Punta neke bolje zvucnike?

Cilj mi je s vremenom sklopit neku kombinaciju prednjih odvojenih 2-sistemaca,u gepek SW i pojacalo.
To bi uzimao od svake place po dio, nije mi zao dati i vise love za nesto ako bi s time dobio vise. Nisam neki audiofil nego bi cisto htio imati pristojan zvuk u auto dok slusam muziku.
A u svemu tome je veoma bitan radio pa bi htio prvo uzeti njega.
Znaci sasvim dovoljan ce biti ovaj PIONEER MVH-160UI

Mozda da naprijed ubacim ove zvucnike, ako odgovaraju naravno?
Susiah je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 18:25   #315
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
bježi od tog hertza, imaju kriminalne visoke... osim ako ćeš ih kasnije mijenjati.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 19:29   #316
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,543
A čuj, u svemu ima kategorije cijena od - do ... linkani jesu iz nizeg cijenovnog ranga al ne vjerujem da ovi duplo i troduplo skuplji toliko bolje i zvuče.
Kod zvučnika je jako bitno uho, šta se sluša i šta se želi postići (npr. čistoća, linearnost nasuprot napumpanoj forci).
Primjera radi sasvim drugu sliku dobiješ sa Sony Xplod a drugu sa Pioneer zvučnicima, treću sa Alpine ili mac-audio dok HU ostane isti.
Primjera radi vidi cijene / karakteristike "skupljih" na ronis.hr

Sada su cijene dosta niže nego prije cca 10 god. Ja sam u svog Puntača ubacio ovaj HU:
http://www.pioneer.eu/uk/products/ar...30MP/page.html
ne sjećam se precizno ali znam da sam čekao "priliku" jer je koštao malo bogatstvo,
između ostalih detalja preferiram ove kojima je cd "sakriven" pločicom a ne da ima rupu na pločici > puno manje problema sa šporkicom ...

Noviji / aktualni imaju podršku za usb, to je ok ali to izgleda gotovo nakaradno,
zar nije inteligentnije da je usb konektor zada > staviš produžni do u pretinac ...
e ali takvi modeli su rijetki, bar koliko sam vidio.

Da se vratimo na zvučnike, prilična je razlika (u doživljaju / zvučnoj slici) između 13 - ica i 17(16.5) - ica,
pristojan HU + 16.5 napred i imaš osnovu, još ako uzmeš ove sa odvojenim twiterom
http://www.nabava.net/auto-zvucnici_...165cm__6321511
iznenadit ćeš se i to pozitivno.

Kasnije riješiš stražnje sa ili bez pojačala, a zadnje ako ti baš fali basa (trebaš razbivati bubrežne kamence ) ide i subwofer.
Jače / veće zadnje nemožeš staviti osim u onu skidljivu policu a to povlači x drugih problema, sve zavisi tko, kako i za što koristi auto.

Za sada toliko
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 08:53   #317
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
da se razmemo ovaj gore hertz je bolji od bilo koje stock kombinacije, ali visoki su stvarno koma, pogotovo preko ampa na većim glasnoćama, preko hu-a će biti oke.

za samo spojit prednji odvojeni sistem na hu amp treba gledati što osjetljivije zvučnike i tu obično focal prednjači i oni čak oke zvuče u toj kombi, makar ja nisam nikad bio zadovoljan sa focalovim zvukom.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 19:43   #318
Susiah
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 20
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da se razmemo ovaj gore hertz je bolji od bilo koje stock kombinacije, ali visoki su stvarno koma, pogotovo preko ampa na većim glasnoćama, preko hu-a će biti oke.

za samo spojit prednji odvojeni sistem na hu amp treba gledati što osjetljivije zvučnike i tu obično focal prednjači i oni čak oke zvuče u toj kombi, makar ja nisam nikad bio zadovoljan sa focalovim zvukom.
Da ja uopce nisam razmatrao opciju da bi spajao zvucnike direkt na hu, mozda bi to za mene bilo i sasvim dovoljno, jer nikad nebi pojacavao na max, vise zelim imati srednje glasnoce cist i kvalitetan zvuk nego glasan a pun distorzije.
Mozda ovi, po cemu onda da znam dali je amp od hu-a dovoljan za ove zvucnike?
Susiah je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 21:07   #319
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,543
Ma di ih nađe ?
po ovoj informaciji > http://caraudio-bg.com/Ground-Zero-GZIC-650X
Installation depth: 62mm > nema šanse da to stane na predviđeno mjesto u vrata.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 09:04   #320
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
ako misliš spajat samo na HU zvučnike, gledaj da imaju što veču osjetljivost da ti ne treba jako pojačalo za njih i da ti ih HU može gurat.

po meni za HU ti ne treba jače od Pioneer A serije, još kad bi ih mogo odrezat sa HPF ako češ imat sub u bunkeru to bi bio posel
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 10:27   #321
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Pozdrav, trenutno u autu iam stock zvučnike, dva visokotonca na armaturi, u vratima basevi, a iza isto tak, dva basa (13cm).. A HU je Clarion dxz785usb..
Clio dvojka...

E sad nekaj gruntam da si složim neki setup a da je bolji od ovog kaj imam, ovaj HU ima potencijala i kolko čitam to je SQ HU, inače sam s njim prezadovoljan, zvuk je odličan čak i sa stock zvučnicima, tak da ne sumnjam da bi sa nekim malo boljim zvučnicima to došlo do izražaja..
http://www.ronis.hr/alpine-zvucnici-...13cs/SPG-13CS/
http://www.ronis.hr/4-kanalna-pojaca...200/BBX-F1200/
Uglavnom nekaj za neveliku lovu, a da daje pristojan zvuk, sub me ne zanima..
Ak imate još kakve preporuke, samo pucajte...

EDIT: Pretpostavljam, za malo bolji/jači/kvalitetniji zvuk pojačalo je obvezno?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 10:31   #322
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
sa 13ocom bez tretmana vrata i "kutije" ne buš imao nikaj basa... ja sam isto gruntao kako i šta u klijo ugurat i idealno je samo front sistem i iza woofer rezan na 100hz.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 10:41   #323
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
sa 13ocom bez tretmana vrata i "kutije" ne buš imao nikaj basa... ja sam isto gruntao kako i šta u klijo ugurat i idealno je samo front sistem i iza woofer rezan na 100hz.
Hmm, a koji woofer a da je čim manjih dimenzija?
Imal sam (6-7god)prije 25cm Alpine, a kutija kojih 40lit, puknul mi je film, pa sam sve van bacil, pošto klitać ima jako mali gepek..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 10:44   #324
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pričaj mi... ja imam 30cm kantu u gepeku

zemi kvalitetnu 20ku i malu kompresiju ako ideš na sq... da ne kažem kako bi ti najbolje bilo dat izlit kutiju na desnom boku da upotpuniš onu beskorisnu rupu sa driverom i zgubiš minimalno na prostoru.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 10:50   #325
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pričaj mi... ja imam 30cm kantu u gepeku

zemi kvalitetnu 20ku i malu kompresiju ako ideš na sq... da ne kažem kako bi ti najbolje bilo dat izlit kutiju na desnom boku da upotpuniš onu beskorisnu rupu sa driverom i zgubiš minimalno na prostoru.
Oću da je sub "nevidljiv" u autu
Dost mi je bilo buke, sad tražim kvalitetan zvuk, a sub tek tolko da popuni zvuk, mada mi nije prioritet..

Imal sam prije onog malo Hertza, mala kutija čini mi se 20etka, ak se ne varam i bilo je ok al sad ipak tražim još manje nekaj..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 10:52   #326
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ček dis aut - http://www.monacor.co.uk/products/ca...er/vnr/104350/

nevidljivog ćeš imat jedino ovak kak sam ti napisao gore... plitka 20ka i izlit kutiju.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 11:05   #327
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 11:13   #328
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Pioneerca sam ja imo u passatu i ok svira

sad imam hertza Hertz u rupi za skije i jebeno radi ali mu treba jače pojačalo.
sad mi bunker glumi kutiju i radi mrak, ali da se napravi kutija 20l to bi bilo prejebeno

zemi radije neku 8''-icu , daj da ti neko napravi kutiju u čošku gepeka jer ne trebaju preveliki volumen i bit će ti to super, jer 8-ice imaju dobru kontrolu, samo gledaj kolike su kutije preporučene da ne buš uzeo sub kojem treba 55l kutija
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 11:27   #329
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
http://www.amazon.co.uk/Pioneer-TS-W.../dp/B0052T4KIW
Za ovog pajonirca čak vele da je dobar, a i ide ispod sjedala... Vjerujem da će bit bolje neg ovi stock zvučnici u vratima..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 11:30   #330
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Izmjeri si koliko imaš mjesta ispod sica da ne bu bilo nismo znali
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na