Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2015., 21:35   #1
cdanijel
Premium
 
cdanijel's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 267
Problem: Tipkovnica i miš ne rade prije logiranja

Zdravo,
Zabio sam se u zid danas. Koristim bluetooth tipkovnicu (Logitech K810) i miša (Logitech M557), operativni sustav je Windows 10, računalo je ThinkPad T540. Nemam blage veze što trebam podesiti da mi miš i tipkovnica rade na login screenu (normalno rade nakon što se logiram), ali kako ih koristim kad je računalo na docku nemam načina da se logiram ako ne otvorim komp.
Fala na pomoći.

Danijel

PS
Znam da sam kreten, ali nemam čak niti ideje kako to napraviti iako na taj način koristim komp već godinama samo sam do sada koristio drugi model miša i tipkovnice koji su Logitech Unify Wireless kompatibilni, tj. nisu bluetooth...
cdanijel je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2015., 11:38   #2
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Jesu tipkovinca i miš pridruženi ugrađenom Bluetoothu ili imaš USB Blurtooth prijemnik? Ugrađeni BT mislim da niti neće raditi dok ne pokrene drajvere a oni se startaju tek s ulaskom u Windowse.
Sinac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.08.2015., 22:45   #3
merlin10
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 8
Ja sam imao isti problem nakon prelaska na W10. Vjerojatno ti nije pokrenut bluetooth servis. Pogledajte u servisima da li je postavljen na "Automatic ". Nakon toga restart i možda ti proradi.
merlin10 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na