Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.06.2010., 20:31   #31
car
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 27
Citiraj:
Autor DanielDJ Pregled postova
Jesi ti imao R,T,X ili W seriju Lenovo i IBM laptopa pa da po tome zakljucujes ili samo ovako napamet?

BTW. Koliko znam IBM je prodao thinkpad zato da se fokusiraju samo na software.
imao sam, imam i dalje. btw. smatram da su doticne serije trenutno u vrhuncu po kvaliteti, sto se, recimo, ne moze reci za SL koji je prepakirani ideapad.

ne znam zbog cega je IBM isao prodavat PC diviziju, al poprilicno je ocito zbog cega ju je lenovo kupio. jel itko ovdje ikad cuo za lenovo, prije nego su kupili IBM-ovu PC diviziju? mora se priznati, odlicna poslovna odluka za njih.
car je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2010., 01:03   #32
Garko
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Ri
Postovi: 71
Citiraj:
Autor DanielDJ Pregled postova
Jesi ti imao R,T,X ili W seriju Lenovo i IBM laptopa pa da po tome zakljucujes ili samo ovako napamet?

BTW. Koliko znam IBM je prodao thinkpad zato da se fokusiraju samo na software.
Prodao je cijeli segment osobnih racunala i to je sad Lenovo
Garko je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2010., 07:43   #33
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
@car
Očigledno si slabo informiran. Lenovo je i prije radio lapove i kompove za IBM, samo je IBM lijepio svoju naljepnicu na njih. ThinkPad serija je i dalje primjerak nastavka vrhunske IBM kvalitete sa isto tako visokom IBM cijenom. Druge serije su kvalitativno pobacile jer je Lenovo približio lapove i običnim smrtnicima pa je uz rezanje cijena automatski došao i pad kvalitete.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2010., 11:08   #34
car
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 27
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
@car
Očigledno si slabo informiran. Lenovo je i prije radio lapove i kompove za IBM, samo je IBM lijepio svoju naljepnicu na njih.
ovo zbilja nisam znao, imas li mozda kakav link?
car je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2010., 12:29   #35
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
ajd drzite se teme
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2010., 17:53   #36
Deckard2k
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Planet Earth
Postovi: 15
Citiraj:
Autor hrks Pregled postova
Izgleda da ćemo ipak uzimat nekaj 13,3" (tj. ja) pa sam gledao nekaj do 4000 kn i mislim da je izbor pao na LENOVO IdeaPAd U350. Istini za volju, dvoumim se između njega i LENOVO ThinkPad EDGE zbog nešto jačeg procesora, iako ne znam koliko je to u praksi tako.
Jedino kaj me muči kod oba dva su glossy ekrani, ali koliko para toliko muzike.

Pozdrav.
Evo ja sam jučer pazario U350. Glossy je fakat problem i meni, ali ovaj ima dobre boje i da ga se jako posvijetliti, i slika izgleda dobro za laptop. Što se tiće SU2300 Celerona, ja sam najugodnije iznenađen tim čudom. Strojčić radi ko da radim s kakavim modernijim desktop strojem na sedmici. Ja se bavim fotografijom, i taj mi lap treba samo za terensko premetanje po RAW-ovima i sitno čačkanje po Photoshopu. Photoshop CS5, apliciranje filtera na fotke, čačkanje po RAW-ovima, općenito odziv desktopa, odziv stroja, Aero, bootanje, muljanje po fileovima, Firefox, flash stranice, video, sve to radi ko na kakvom modernijem prosječnom desktop stroju. Najugodnije iznenađenje je da lap uz MPC-HC vozi 720p i 1080p MKV-e ko od šale preko integrirane X4500HD grafe.

Zadnje izmijenjeno od: Deckard2k. 17.06.2010. u 08:38.
Deckard2k je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na