Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.11.2008., 16:54   #1
Jeote
Premium
Moj komp
 
Jeote's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: 50km od Zg
Postovi: 87
LG w2252v dobre i loše strane!

Nakon dugo razmišljanja koji 22" monitor kupiti odlučio sam se na gore navedeni..

Kupio sam ga jučer popodne i nisam ga imao vremena slikat niti previše testirat, ali ukratko:

- spojen je dvi kablom, grafa ati 1950pro

- pozitivno: nema bad pixela, oštrina slike, izgled monitora, veličina, boje su ok ali ih još nisam uspio najbolje posložiti (Za postavke koristim program koji je došao s njim na cd-u (forteManager), ima li koji bolji program?)

- negativno:

1.kutevi gledanja, znam da su loši na svim tim TN monitorima ali očekivao sam ipak nešto malo bolju vidljivost, valjda će bit bolje kad se naviknem, jer mi je to dost velika razlika u usporedbi s mojim starim dobrim 17" CRT-om.

2. kao da je ekran sve svijetliji gledano od vrha prema dolje (dal se to da kak ispravit??)

3. kad igram pes 2009 ili fifu 2009 dolazi do zamućenja slike kod dodavanja ili ispucavanja lopte, nakon smirenja situacije sve se ponovno izoštri, ne znam jel to ghosting il kaj al se ne može tak igrat, a po komentarima o ovom monitoru i specifikacijama toga ne bi trebalo bit.. recimo u gt legends, cod4, call of juarez to nisam primijetio... pomoć!!
Jeote je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 18:43   #2
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
Nisi jedini kome se to desilo u PES-u ili fifi puno ljudi ima takvih problema.
Majo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2008., 19:48   #3
Jeote
Premium
Moj komp
 
Jeote's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: 50km od Zg
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Majo Pregled postova
Nisi jedini kome se to desilo u PES-u ili fifi puno ljudi ima takvih problema.
A dobro onda, ja već mislil da je do monitora..

A i s tim PES-om opet problemi.. za razliku od 2008 novi mi je radio dobro, dok nisam nabavio novi monitor i krenuo na veće reze, kojih naravno nije bilo ni za odabrat u settingsu (..a oni su kakti napredni), e moj konami
Jeote je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2008., 16:29   #4
Jeote
Premium
Moj komp
 
Jeote's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: 50km od Zg
Postovi: 87
Opet ja, nije mi nitko odgovorio dal se netko susreo sa dotičnim problemom, a to je da je ekran sve svijetliji gledano odozgo prema dolje, npr. imamo sivu sliku i pomičemo ju po ekranu, na vrhu ekrana je pa skoro i crne boje, a na dnu svijetlo sive boje...ne znam koliko ste me razumjeli, ali ako jeste molim pomoć...??!?!?!?!?
Jeote je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2008., 17:06   #5
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Citiraj:
Autor Jeote Pregled postova
Opet ja, nije mi nitko odgovorio dal se netko susreo sa dotičnim problemom, a to je da je ekran sve svijetliji gledano odozgo prema dolje, npr. imamo sivu sliku i pomičemo ju po ekranu, na vrhu ekrana je pa skoro i crne boje, a na dnu svijetlo sive boje...ne znam koliko ste me razumjeli, ali ako jeste molim pomoć...??!?!?!?!?
probija svjetlo ispod ekrana.
to se vidi kada staviš potpuno crnu pozadinu i na
gornjem i donjem rubu ekrana je svjetlije.
kod tebe više na donjem dijelu.
većinom svi lcd ekrani do 3000 kuna imaju tu manu
iako po meni to nije uredu.
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na