Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.08.2008., 23:48   #1
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Logitech PC Gaming Precision Headset problem

Ovako, slusao sam mjuzu, igrao i sve radi normalno. Otidjem na kavu, vratim se i udjem u igru i nekako mi je zvuk cudan. Cuju se svi udaljeni zvukovi, oni koji su blizu ne. Izadjem iz igre, pokrenem winamp i vokal se uopce ne cuje, bassovi jako slabo, samo nesto sitno synthovi i gitare. Zvuk totalno u qurcu. Ja ono, wtf? Upalim zvucnike, koji su spojeni preko optike, i sve normalno radi. Spojio sam druge slusalice i normalno rade. Pa jel moguce da su mi ovo vec trece sluske u roku godinu dana krepale? Prvo dvije Meduse, sad Logitech. Da, i probao sam spojiti sluske i preko USB-a, isti problem.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2008., 01:11   #2
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Citiraj:
Autor Flikoman Pregled postova
Ovako, slusao sam mjuzu, igrao i sve radi normalno. Otidjem na kavu, vratim se i udjem u igru i nekako mi je zvuk cudan. Cuju se svi udaljeni zvukovi, oni koji su blizu ne. Izadjem iz igre, pokrenem winamp i vokal se uopce ne cuje, bassovi jako slabo, samo nesto sitno synthovi i gitare. Zvuk totalno u qurcu. Ja ono, wtf? Upalim zvucnike, koji su spojeni preko optike, i sve normalno radi. Spojio sam druge slusalice i normalno rade. Pa jel moguce da su mi ovo vec trece sluske u roku godinu dana krepale? Prvo dvije Meduse, sad Logitech. Da, i probao sam spojiti sluske i preko USB-a, isti problem.
Ako nisi aposolutno nisi niš dirao ti ili netko drugi,a očito nije bed u zvučnoj,druge opcije nema
Kimi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.08.2008., 11:06   #3
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Sad sam ih jos malo testirao, i skuzio da je ocito problem u konektoru. Ako ga ne gurnem dokraja u audio jack (znaci, negdje napola je ustekan), onda je zvuk u redu. I to na laptopu tako, i na par kompova ovdje u servisu. Al jednostavno ne kuzim kak bi mogao konektor zezati? Ima netko malo vise iskustva s time? Dal mi se isplati rezati pa lemiti drugi?
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2008., 21:17   #4
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Slusalice sam ipak odnio na reklamaciju, izdrzat cu par dana.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na