Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.08.2022., 12:15   #5611
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Jesi li uspio na kraju raskinuti ugovor ?
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 13:17   #5612
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 324
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Jesi li uspio na kraju raskinuti ugovor ?
Još se borim s njima. Nadam se da su me napokon shvatili i da je ovo predzadnji mail koji upravo pišem.

Samo sam htio prenijeti svoje loše iskustvo s njima.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 17.08.2022. u 15:53.
djzuza je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2022., 16:28   #5613
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Imam iskustva sa sva tri operatera, i svi su takvi kada ideš raskidati ugovor.
Bitno je da ne koristiš opisne veličine i kreativne rečenice, nego kratko i u srž, i sve pismeno (email).
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 16:33   #5614
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Citiraj:
Autor djzuza Pregled postova
Još se borim s njima. Nadam se da su me napokon shvatili i da je ovo predzadnji mail koji upravo pišem.

Samo sam htio prenijeti svoje loše iskustvo s njima.
Tako ti je više manje sa svakim operaterom kad ti nešto trebaš ili imaš problem. Dok sve radi sve je super. Iako je optima po pitanju (ne)sposobnosti oko tih administrativnih gluposti operater broj 1. Ja sam 2 mjeseca se s njima natezao da mi dođu instalirat uslugu.
James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 16:53   #5615
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 324
Njihov najnoviji zahtjev je bio taj da ili ispunim Zahtjev koji su mi poslali ili da sam napišem svoj dopis i pošaljem im ga. Naravno, odabrao sam ovo drugo, poslao im ga (u njemu napisao što tražim) i onda su oni proslijedili nadležnoj službi za rješavanje prigovora pretplatnika.


Ono što mi je presmiješno je to da taj Zahtjev koji su mi poslali su za njega prvo rekli to da je valjan samo ako osoba umre.



Baš su nesposobni.




Poštovani,

obavještavamo Vas da je Vaš dopis zaprimljen te je proslijeđen nadležnoj službi za rješavanje prigovora pretplatnika.
Rok za rješavanje prigovora na kakvoću pružene usluge ili na iznos kojim je pretplatnik zadužen na računu je 15 dana od dana zaprimanja prigovora, odnosno u roku od 30 dana od dana zaprimanja prigovora u slučaju da je isti podnesen u vezi s uslugama s posebnom tarifom.
U slučaju da se radi o reklamaciji na rješenje prigovora, rok za donošenje odluke o reklamaciji je 30 dana od dana zaprimanja Vaše reklamacije.

Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja, slobodno nam se obratite na naš besplatni broj službe za korisnike 0800 0088 ili putem emaila.
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 16:58   #5616
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Imam iskustva sa sva tri operatera, i svi su takvi kada ideš raskidati ugovor.
Bitno je da ne koristiš opisne veličine i kreativne rečenice, nego kratko i u srž, i sve pismeno (email).
Ja sam više puta raskidao određene dijelove ugovora sa A1 (neke i u roku 14 dana od potpisivanja, bez navedenih razloga) i nisam imao problema. Sve preko maila.
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 17:02   #5617
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor djzuza Pregled postova
Njihov najnoviji zahtjev je bio taj da ili ispunim Zahtjev koji su mi poslali ili da sam napišem svoj dopis i pošaljem im ga. Naravno, odabrao sam ovo drugo, poslao im ga (u njemu napisao što tražim) i onda su oni proslijedili nadležnoj službi za rješavanje prigovora pretplatnika.
Ako sam ja dobro razumio, ti raskidaš ugovor u roku 14 dana od potpisivanja. Ako je to točno i ako si ugovor dogovorio telefonski, onda ti ne treba nikakav razlog za raskid. To nije njihova dobra volja, nego je takav zakon o potrošačima.
''Obzirom da ste pretplatnički ugovor sklopili putem sredstava daljinske komunikacije ili izvan poslovnih prostora trgovca, sukladno članku 72. Zakona o zaštiti potrošača, imate pravo na jednostrani raskid ugovora u roku od 14 dana od dana sklapanja ugovora. ''
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 19:01   #5618
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 324
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ja sam više puta raskidao određene dijelove ugovora sa A1 (neke i u roku 14 dana od potpisivanja, bez navedenih razloga) i nisam imao problema. Sve preko maila.



Također.
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2022., 17:07   #5619
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 324
Usluga je raskinuta 22. 8.



djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 11:35   #5620
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Danas gledam optimu i napokon je optima.hr dosla u stanje da preusmjerava na telemach.hr, ne automatski ali uz poruku. Jedino sto Telemach na njihovim stranicama jos nije nista napisao o nekoj vdsl ponudi dali uz kombinaciju sa eon ili ista. Ocito ce i to biti uskoro.

Nekako se nadam nekoj boljoj ponudi od ovoga sto nudi tht, a1 i slicno jer telemach uvijek predstavi dosta dobru ponudu. Pocevsi od eona, mobilnih pretplata na dalje. Zivi bili pa vidjeli.
mann je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.11.2022., 12:50   #5621
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 619
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Danas gledam optimu i napokon je optima.hr dosla u stanje da preusmjerava na telemach.hr, ne automatski ali uz poruku. Jedino sto Telemach na njihovim stranicama jos nije nista napisao o nekoj vdsl ponudi dali uz kombinaciju sa eon ili ista. Ocito ce i to biti uskoro.

Nekako se nadam nekoj boljoj ponudi od ovoga sto nudi tht, a1 i slicno jer telemach uvijek predstavi dosta dobru ponudu. Pocevsi od eona, mobilnih pretplata na dalje. Zivi bili pa vidjeli.
Da, mislim da VDSL neće službeno nuditi, ali bi ga mogli ostavit postojećim korisnicima. Jer iz Telemacha su rekli kako svoje usluge planiraju nuditi isključivo preko optičke infrastrukture. Na nekim mjestima, svoje usluge nude preko HT-ove optičke infrastrukture, a na nekima grade svoju mrežu.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 13:17   #5622
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Da, mislim da VDSL neće službeno nuditi, ali bi ga mogli ostavit postojećim korisnicima. Jer iz Telemacha su rekli kako svoje usluge planiraju nuditi isključivo preko optičke infrastrukture. Na nekim mjestima, svoje usluge nude preko HT-ove optičke infrastrukture, a na nekima grade svoju mrežu.
Ma daj? O, to nisam znao, mada za koji k će im onda Optima? Optima mislim da uopće nema neke optičke infra? Ima li?

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 16:59   #5623
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
Nema, koristi ht ftth
animATrIx je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 21:21   #5624
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 619
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Ma daj? O, to nisam znao, mada za koji k će im onda Optima? Optima mislim da uopće nema neke optičke infra? Ima li?

Sent using Tapatalk
Optima nema optičku infrastrukturu, koristili su od HT-a na nekim mjestima. Ali to ne znači da ne vrijede ništa. Vjerujem da je cilj ove akvizicije bolje pozicioniranje tržištu. Akvizicijom Optime dobivaju određeni broj korisnika. HT ima Iskon, A1 je kupio Amis i Metronet. Optima je kupila H1, a sada je Telemach kupio Optimu.

Nije sve u infrastrukturi, ima nešto i u broju korisnika.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2022., 09:00   #5625
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Optima nema optičku infrastrukturu, koristili su od HT-a na nekim mjestima. Ali to ne znači da ne vrijede ništa. Vjerujem da je cilj ove akvizicije bolje pozicioniranje tržištu. Akvizicijom Optime dobivaju određeni broj korisnika. HT ima Iskon, A1 je kupio Amis i Metronet. Optima je kupila H1, a sada je Telemach kupio Optimu.

Nije sve u infrastrukturi, ima nešto i u broju korisnika.
Pa da, ali ako će 99% korisnika optime otpisati jer su na tehnologiji koju oni ne misle dalje nuditi čemu onda?

Nije da su došli do korisnika i sada će im ponuditi telemach trio. Ako neće nikada razvijati vdsl nego samo optiku ti vdsl korisnici im ne vrijede puno ti hoću reći.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2022., 09:54   #5626
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 619
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Pa da, ali ako će 99% korisnika optime otpisati jer su na tehnologiji koju oni ne misle dalje nuditi čemu onda?

Nije da su došli do korisnika i sada će im ponuditi telemach trio. Ako neće nikada razvijati vdsl nego samo optiku ti vdsl korisnici im ne vrijede puno ti hoću reći.

Sent using Tapatalk
Gledaj, iako nemaju u planu nuditi usluge preko bakrene parice, uvijek postoji mogućnost da će TRENUTNIM Optima korisnicima ostaviti VDSL dok do njih ne stigne optika. Dakle, VDSL neće nuditi novim korisnicima nego isključivo optiku i 4G/5G internet, ali postojećim korisnicima uvijek mogu ostavit taj VDSL.

Ako ne to, ponudit će im pokućni internet po nekoj sasvim trećoj tarifi koju nemaju u ponudi. Ali prema objavljenim člancima u medijima, budući da ugovorena usluga i dalje vrijedi, vjerojatno ostaje bakrena parica.

Nedavno su rekli i da će do kraja ljeta 2023. sve korisnike prebacit na 5G SA mrežu. Odnosno da su već počeli s prebacivanjem korisnika. Moguće je i da će Optima korisnike prebacit na 5G internet.

EDIT: Novi Telemach cjenik aktualan od 1.11.; navodi se bakrena infrastruktura s brzinom 20/1 uz mogućnost povećanja na maksimalnu koju bakrena parica može izdržat. Ovo je za korisnike Optime i ponuda nije javno dostupna.

https://cdn.telemach.hr/public/uploa...kih_usluga.pdf (stranica 88.)

Zadnje izmijenjeno od: Marko :). 02.11.2022. u 12:17.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2022., 17:21   #5627
corince
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: ...
Postovi: 9
Jel zna tko dal se moze stari zte modem od h1 telekoma da se nabace postavke od optiminog iskratela (innboxa) v45? Hvala unaprijed

Poslano sa mog M2101K6G koristeći Tapatalk
corince je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2022., 19:08   #5628
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,510
Koji ZTE precizno (model i fw) ?
Jeli mu znaš full admin pristup ?

Naravno, iz V45 treba izvući sve postavke pa sa to postaviti u ZTE.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2022., 22:20   #5629
corince
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: ...
Postovi: 9
Ma necu ipsk nista citao sam postove da se treba zvat a ne da mi se imat posla stim, hvl idalje

Poslano sa mog M2101K6G koristeći Tapatalk
corince je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2022., 10:19   #5630
Dacher
Banned
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Gledaj, iako nemaju u planu nuditi usluge preko bakrene parice, uvijek postoji mogućnost da će TRENUTNIM Optima korisnicima ostaviti VDSL dok do njih ne stigne optika. Dakle, VDSL neće nuditi novim korisnicima nego isključivo optiku i 4G/5G internet, ali postojećim korisnicima uvijek mogu ostavit taj VDSL.

Ako ne to, ponudit će im pokućni internet po nekoj sasvim trećoj tarifi koju nemaju u ponudi. Ali prema objavljenim člancima u medijima, budući da ugovorena usluga i dalje vrijedi, vjerojatno ostaje bakrena parica.

Nedavno su rekli i da će do kraja ljeta 2023. sve korisnike prebacit na 5G SA mrežu. Odnosno da su već počeli s prebacivanjem korisnika. Moguće je i da će Optima korisnike prebacit na 5G internet.

EDIT: Novi Telemach cjenik aktualan od 1.11.; navodi se bakrena infrastruktura s brzinom 20/1 uz mogućnost povećanja na maksimalnu koju bakrena parica može izdržat. Ovo je za korisnike Optime i ponuda nije javno dostupna.

https://cdn.telemach.hr/public/uploa...kih_usluga.pdf (stranica 88.)
To kaj si vidio u cjeniku u praksi ne prolazi. Ja sam na optimi vdslu istekao mi ugovor i htio sam paket sa većom brzinom koji mi je Optima nedavno nudila, telemach sad kaze da nemaju nikakve nove ponude paketa za Optima korisnike. Zadržavas postojeću uslugu kakav je a nude ti samo ono sto si vec napisao njihov mobilni internet ili optika ako ti je dostupna.
Dacher je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2022., 14:04   #5631
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 979
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Da, mislim da VDSL neće službeno nuditi, ali bi ga mogli ostavit postojećim korisnicima. Jer iz Telemacha su rekli kako svoje usluge planiraju nuditi isključivo preko optičke infrastrukture. Na nekim mjestima, svoje usluge nude preko HT-ove optičke infrastrukture, a na nekima grade svoju mrežu.

Vjerojatno PR samo jer primjerice kod mene (Dubrovnik) nemaju optike, a ni HT nije puno bolji po tom pitanju. Tako da im ne ostaje ništa nego nastaviti reselati VDSL, koji je već ionako fizički u HTovim prostorima ili ponuditi korisnicima prijelaz na mobilni internet što bi (bar meni) značilo raskid usluge i promjenu operatera jer nisam Telemazohist da to koristim
Night je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2022., 16:34   #5632
Dacher
Banned
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Danas gledam optimu i napokon je optima.hr dosla u stanje da preusmjerava na telemach.hr, ne automatski ali uz poruku. Jedino sto Telemach na njihovim stranicama jos nije nista napisao o nekoj vdsl ponudi dali uz kombinaciju sa eon ili ista. Ocito ce i to biti uskoro.

Nekako se nadam nekoj boljoj ponudi od ovoga sto nudi tht, a1 i slicno jer telemach uvijek predstavi dosta dobru ponudu. Pocevsi od eona, mobilnih pretplata na dalje. Zivi bili pa vidjeli.
Ono što je dobro od kad je Telemach preuzeo Optimu je podrška. Koja je sad dostupna i daleko bolja. Telefon na Optimi mi nije radio zadnjih 2 mjeseca, konstatno sam prijavljivao kvar i nikad ga nisu popravili iako su svaki put rekli da je popravljeno. Nakon što sam prijavio isti kvar u Telemachu telefon su popravili i sami umanjili račun bez da sam morao pisat prigovore (iako nikad nisam) i sl. kao što je bilo kod Optime.

Što se tiče ponude tu sam se razočarao jer ne nude ništa osim EON Trio na VDSL-u uz brzinu 20 mbita. Dok je Optima imala manje prilagođene pakete pogovoto za one koji imaju loše parice i manje dostupne brzine.
Dacher je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2022., 17:07   #5633
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 643
Koristim flat internet od Optime + fiksni telefon.

Sad me zanima kako je proveden taj prijelaz na telemach jer još nikakav račun za 11. mjesec nisam dobio na mejl, a korisničke stranice Optime više ne rade.
Tamo samo stoji obavijest da se korisnici trebaju javiti službi za korisnike kako bi dobili pristupne podatke:
https://www.optima.hr/moja-optima

Nazvao sam ih ali ženska u korisničkoj podršci kaže da još nisu ništa krenuli aktivirati i da još nema računa, pa mi to sad nije jasno.
Ja sam se registrirao na telemach aplikaciji sa svojim mejlom pa sad ne znam kakva će biti tranzicija i kad će konačno biti dostupno da se vidi ugovorena usluga i računi?
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2022., 17:47   #5634
Pero666
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Sl
Postovi: 46
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Koristim flat internet od Optime + fiksni telefon.

Sad me zanima kako je proveden taj prijelaz na telemach jer još nikakav račun za 11. mjesec nisam dobio na mejl, a korisničke stranice Optime više ne rade.
Tamo samo stoji obavijest da se korisnici trebaju javiti službi za korisnike kako bi dobili pristupne podatke:
https://www.optima.hr/moja-optima

Nazvao sam ih ali ženska u korisničkoj podršci kaže da još nisu ništa krenuli aktivirati i da još nema računa, pa mi to sad nije jasno.
Ja sam se registrirao na telemach aplikaciji sa svojim mejlom pa sad ne znam kakva će biti tranzicija i kad će konačno biti dostupno da se vidi ugovorena usluga i računi?
Meni je jucer stigao mail sa linkom odakle skinem racun bez da se registriram. U mailu je bio i broj racuna na koji da se uplati i bar kod.
Pero666 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2022., 18:07   #5635
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 643
A onda će valjda ovih dana i meni stići, vidjet ćemo, hvala za info.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2022., 22:35   #5636
Dacher
Banned
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Koristim flat internet od Optime + fiksni telefon.

Sad me zanima kako je proveden taj prijelaz na telemach jer još nikakav račun za 11. mjesec nisam dobio na mejl, a korisničke stranice Optime više ne rade.
Tamo samo stoji obavijest da se korisnici trebaju javiti službi za korisnike kako bi dobili pristupne podatke:
https://www.optima.hr/moja-optima

Nazvao sam ih ali ženska u korisničkoj podršci kaže da još nisu ništa krenuli aktivirati i da još nema računa, pa mi to sad nije jasno.
Ja sam se registrirao na telemach aplikaciji sa svojim mejlom pa sad ne znam kakva će biti tranzicija i kad će konačno biti dostupno da se vidi ugovorena
Kad si se registrirao trebaš ih nazvat ih da ti daju broj ugovora (novi je broj stari ne vrijedi) i nakon toga dodaš u app svoju uslugu i tam ćeš imat uvid u račune. Isto ćeš dobit mail kako je kolega gore napisao.
Dacher je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2022., 22:45   #5637
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 643
Citiraj:
Autor Dacher Pregled postova
Kad si se registrirao trebaš ih nazvat ih da ti daju broj ugovora (novi je broj stari ne vrijedi)
Pa to mi je onda trebala reći i dati taj broj, ali vidio sam da nešto petlja i da ni sama ne zna šta treba.
Ne znam zašto ih uopće treba zvati, nema mi goreg nego pričat s tim botovima, najbolje da sve nove podatke i proceduru pošalju na e-mail.
Čekam mejl pa ćemo vidjeti.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 22:05   #5638
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 643
Stigao je neki dan račun na e-mail i na računu se nalazi broj ugovora koji treba unijeti u telemach app, baš kao što je Dacher rekao.

Jedino što ja sad u toj telemach aplikaciji ne vidim gdje se može vidjeti koliko GB sam potrošio koji mjesec, to je bilo na Optimi prikazano.
Vidim sve oko fiksnog telefona, trajanje poziva i to ali za internet ništa.
Ima opcija "Router i WiFi" > DSL Modem i tu samo piše serijski broj i mac adresa.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2022., 01:24   #5639
nino_z
Premium
Moj komp
 
nino_z's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Valpovo/Osijek
Postovi: 267
Gdje se na računu vidi broj ugovora? Ima šifru pretplatnika i broj računa , ali ugovor ne vidim

Sent from my SM-X200 using Tapatalk
nino_z je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2022., 12:32   #5640
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 643
Skroz dolje lijevo, u sivom polju.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na