Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.08.2022., 01:09   #1501
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Izgleda da mi je uspijelo za sada mjenjanje DNS sa forom postanom gore, hvala kolega.

Dva dana radi kako spada, custom DNS je unesen i stoji.

@Karlo66 A1 mi je trenutno jedina opcija sto se tice optike tak da nema druge neko ovak kemijanje za sada
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 08:40   #1502
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,269
Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Možeš ti stavit svoj pa prištekat ga na LAN port od njihovog ali što ti vrijedi kad njihov je i dalje je Main Gateway i nemožeš mu ugasiti DHCP a i djeli DNSove koji su mu zadani od A1/ACSa.

Jedina stvar što daju je da nazoveš SZK i tražiš da uključe DMZ pa onda svoj staviš.
Na HG8145V5 bez problema ugasis DHCP, podesis DMZ, te DDNS. Iza stavis svoj router i sve sljaka.
Ne trebas zvati SZK.

Ali postoji i opcija da se sve izbaci uz pomoc sfp-a (cca 70€) i recimo mikrotika/fortigatea/cisco + cisco ata za telefon.


Sent from my SM-A536B using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 10:22   #1503
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
Izgleda da mi je uspijelo za sada mjenjanje DNS sa forom postanom gore, hvala kolega.

Dva dana radi kako spada, custom DNS je unesen i stoji.
Jel "drzi" setingse i nakon reseta tj, reboota routera ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 10:31   #1504
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,357
Citiraj:
Autor BlackDwarf Pregled postova
Na HG8145V5 bez problema ugasis DHCP, podesis DMZ, te DDNS. Iza stavis svoj router i sve sljaka.
Ne trebas zvati SZK.

Ali postoji i opcija da se sve izbaci uz pomoc sfp-a (cca 70€) i recimo mikrotika/fortigatea/cisco + cisco ata za telefon.


Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Ajd bar nešto jer ja sam se samo susreo sa onim drugim koji ima sve blokirano za usera.

Iskreno mene osobno više zanima ONT kao u HTa tako da mogu nakačiti svoj ruter i u njemu taggat promet.

Zar se nebi takvo nešto moglo izvest sa npr ovim Huawei OptiXstar što sada HT/Iskon stavlja korisnicima?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je online   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 15:45   #1505
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Jel "drzi" setingse i nakon reseta tj, reboota routera ?



Mislim da ne.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 15:50   #1506
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
Mislim da ne.
Hmm pa onda to i nije bas neko trajno (ni polutrajno) rjesenje .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 16:18   #1507
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Zakaj?


Ruter mi stoji upaljen mjesecima. Jedino ide restart kada nestane struje i slično. Nije idealno, ali bolje od toga ne mogu a da ne kupujem dodatnu vlastitu opremu.
Točnije, jedino ne "drži" DNS postavke, ali to ako se desi da ili nestane struje ili ga ja sam restartam (rijetko) je i tak 2min posla prek PuTTY-a.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 16:22   #1508
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Ok mozda je onda do mene, ja volim kad nesto ustelam da to radi tako bez da ja moram mislit sta ako nestane struje ili se reboota a ja nisam kod kuce i onda se vise nemogu spojiti na kamere, termostat , NAS i slicne uredjaje koje sam ustelo da su remote dostupni i kad nisam doma....

Koji tocno model Routera si dobio (sorry ak si vec napisao ranije pa nisam skuzio)?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 16:27   #1509
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Ma sve 5 i ja bi volio namjestiti i zaboraviti jer imam senzore, svjetla i ostale đide spojene (ne ZigBee) pa nije ideala...ali eto.

Ruter je HG8145v5.

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 17:14   #1510
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
...ako nestane struje ili se reboota a ja nisam kod kuce i onda se vise nemogu spojiti na kamere, termostat , NAS i slicne uredjaje koje sam ustelo da su remote dostupni i kad nisam doma....
Upravo zbog tog sam uzeo svoj router iza njihovog jer mi se ne da s tim zajebavat non stop kad se zblesira neš ili resetira. Na svom sam podesio i to je to i njega mi nitko osim mene neće odjednom resetirat kao šta su mi A1 već napravili iz nekog neutvrđenog razloga jer im se sprdnulo, samo su lupili specijalci reset. Na mom uvijek sve radi i NAS, kamere, svi pametni uređaji koji su povezani na njega itd. Plus da ne govorim kolko je wifi signal jači i bolji od huawei-jevog i još ima ostalih opcija koje huawei nema.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 17:19   #1511
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Ja imam Asus AX GT 11000 i jos 3 APa u AsusAI meshu pa mi je to plan svakako za WiFi da ostane na mom routeru Budem te ugnjavio ako je uspijem spojit kako zelim ...
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 17:20   #1512
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
"predpostavljam" da je wifi signal namjerno sla b na sasmom uređaju, jer ....zamisli si, imas gigabitnu vezu, komotno sa istom možeš "napojiti" susjede sa tvoje lijeve i desne strane ako si u kući




To što neki od nas to lako zaobiđu mjenjanjem uređaja je mal dio korisnika.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 17:52   #1513
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Ja isto imam Asus moj je model RT-AX88U sa merlinovim wrt-om.


U stanu sam i iza prvog zida već van sobe mi je signal banana na huawei-u, dok na Asusu mogu spojiti iznad tri kata cijela skoro i sastrane i kamere su u šupi koja dijele 3-4 puna zida spojene wirelessom i signal je skoro idealan. Naravno ne na antena od snimača već na NSM2 AP-u
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 19:34   #1514
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ja isto imam Asus moj je model RT-AX88U sa merlinovim wrt-om.


U stanu sam i iza prvog zida već van sobe mi je signal banana na huawei-u, dok na Asusu mogu spojiti iznad tri kata cijela skoro i sastrane i kamere su u šupi koja dijele 3-4 puna zida spojene wirelessom i signal je skoro idealan. Naravno ne na antena od snimača već na NSM2 AP-u
Meni njihov A1 router Huawei HG8145V5 radi OK, Wlan radi odlicno signala imam u cjelom stanu, i na stubistu cca 10 m prije stana te vani ispred zgrade na cca 15 m na strani gdje je router montiran na zid...kad sam vani na parkingu kod auta mobitel mi je i dalje spojen na router...
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 19:36   #1515
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 619
Ja imam TP-Link Archer AX20. I dalje daleko najbolja investicija, još isplativija s obzirom da sam ga prošle godine uhvatio na akciji.

Uglavnom, na Huaweiju nisam isprobavao Wi-Fi, odmah sam prištekao svoj router. Ali sam čitao da je jako loš, ne ide više od 500 Mb/s jer nije Wi-Fi 6, a ni domet mu nije baš tako bajan koliko sam skužio. Archer pokrije cijeli stan s oba banda bez problema. S 5 GHz malo slabije što je razumljivo, ali dovoljno da nema apsolutno nikakvih prekida veze.

Zadnje izmijenjeno od: Marko :). 14.08.2022. u 16:00.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2022., 16:46   #1516
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Danas mi stigla A1 optika, 1/05 Gbps paket no nikako da ni približno postignem te brzine. Na PC-u preko LAN-a dobivam max 400 mbps down i samo 30 mbps up, na iPhone XS je malo bolja situacija - 600 mbps down, 500 mbps up pokazuje na wifiju mobitel uz sami modem, no na tom XS modelu u specifikacijama piše da može ići do 866 mbps down max. No to je wifi pa ni ne pokušavam dobiti neke idealne brzine, muči me više PC. Ne znam više u čemu griješim, u pitanju je integrirana mrežna na Asrock H97 Pro4 koja u specifikacijama pokazuje da podržava do 1000 Mbps. Išao sam čak i novu mrežnu kupit, postavio je i upravo dobio identične rezultate kao i sa starom, znači nije do nje. Koristim CAT7 LAN kabli, probao sam i preko CAT5e za svaki slučaj i nikakve rezlike, potpuno identični rezultati. Napravio sam update drivera na staroj integriranoj mrežnoj, skinuo najnovije za ovu novu što sam danas kupio. Ne znam više u čemu griješim.

Windows 7 je gore, može li to praviti probleme?

jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2022., 17:16   #1517
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Jesi probao u device manageru na adapteru metnut pod link speed 1Gbps Full Duplex ? Predpostavljam da ti ja na auto negotiation.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2022., 17:38   #1518
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Jesam, to sam odmah napravio i stavio na Force Master mode no ništa...



jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2022., 17:53   #1519
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
A jel tehničar kad je bio testirao na svom laptopu ?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2022., 19:06   #1520
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 619
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Danas mi stigla A1 optika, 1/05 Gbps paket no nikako da ni približno postignem te brzine. Na PC-u preko LAN-a dobivam max 400 mbps down i samo 30 mbps up, na iPhone XS je malo bolja situacija - 600 mbps down, 500 mbps up pokazuje na wifiju mobitel uz sami modem, no na tom XS modelu u specifikacijama piše da može ići do 866 mbps down max. No to je wifi pa ni ne pokušavam dobiti neke idealne brzine, muči me više PC. Ne znam više u čemu griješim, u pitanju je integrirana mrežna na Asrock H97 Pro4 koja u specifikacijama pokazuje da podržava do 1000 Mbps. Išao sam čak i novu mrežnu kupit, postavio je i upravo dobio identične rezultate kao i sa starom, znači nije do nje. Koristim CAT7 LAN kabli, probao sam i preko CAT5e za svaki slučaj i nikakve rezlike, potpuno identični rezultati. Napravio sam update drivera na staroj integriranoj mrežnoj, skinuo najnovije za ovu novu što sam danas kupio. Ne znam više u čemu griješim.

Windows 7 je gore, može li to praviti probleme?

Router koji daje A1 je Wi-Fi 5 i maksimalna brzina koju može isporučiti je 500-600 Mb/s. To je ograničenje tog standarda, za veće brzine trebat će ti Wi-Fi 6 router.

Također, pogledaj da možda QoS nije uključen u routeru, pa da ne usporava uređaje spojene preko LAN-a.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2022., 19:46   #1521
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Windows 7 je gore, može li to praviti probleme?

U mene je Win 7 i vidi brzine, a nisam nista dodatno morao ceprkati po PC-u, zovi ih i zali se...


Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2022., 19:46   #1522
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
A jel tehničar kad je bio testirao na svom laptopu ?
Nije imao laptop kod sebe, ali je rekao da testiram kroz 3 dana i ako ne dobijem minimalno 0,7 Gbps da zovem da dođu sa laptopm. Problem je što ja na mobitelu dobivam daleko veće brzine nego na LAN-u što će reći sigurno je neki problem kod mene oko PC-a/LAN-a a ne znam što ga točno koči.

Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Router koji daje A1 je Wi-Fi 5 i maksimalna brzina koju može isporučiti je 500-600 Mb/s. To je ograničenje tog standarda, za veće brzine trebat će ti Wi-Fi 6 router.
A sad mi je jasnije onda zašto je tako


Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Također, pogledaj da možda QoS nije uključen u routeru, pa da ne usporava uređaje spojene preko LAN-a.
Pokušavam jedno 10x ući u router i ne mogu nikako, stalno izbacuje "Incorrect User Name/Password combination. Please try again." a nitko je nije mijenjao. U onom papiru dobrodošlice piše

ip: 192.168.100.1
username: root
lozinka: adminHW

jel to ok?
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2022., 19:56   #1523
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2022., 20:04   #1524
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Da, na taj se i spajam, ali neće se ulogirati sa lozinkom koju sam dobio. Jel to defaultna?

https://i.ibb.co/c2PH9hW/Untitled4.png
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2022., 20:41   #1525
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Da, na taj se i spajam, ali neće se ulogirati sa lozinkom koju sam dobio. Jel to defaultna?

https://i.ibb.co/c2PH9hW/Untitled4.png
Meni radi:


Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 00:03   #1526
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Stvarno više nemam ideja, neće i neće. Evo zvao u A1, resetirali ga na tvorničke postavke i opet neće se ulogirat.

Cilim - ajde molim te probaj se ulogirat u svoj modem preko mobitela, čisto da vidim da li uopće radi takvo logiranje i da otklonim da je nešto sa PC-om jer meni neće ni preko PC-a (lan). ni preko laptopa (lan), ni preko mobitela (wifi) .. stalno izbacuje wrong password. Daj probaj molim te kod sebe se spojit preko mobitela jer ako kod tebe ide i preko mobitela onda je definitivno neki problem sa routerom a ne na PC-u.
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 00:55   #1527
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 619
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Stvarno više nemam ideja, neće i neće. Evo zvao u A1, resetirali ga na tvorničke postavke i opet neće se ulogirat.

Cilim - ajde molim te probaj se ulogirat u svoj modem preko mobitela, čisto da vidim da li uopće radi takvo logiranje i da otklonim da je nešto sa PC-om jer meni neće ni preko PC-a (lan). ni preko laptopa (lan), ni preko mobitela (wifi) .. stalno izbacuje wrong password. Daj probaj molim te kod sebe se spojit preko mobitela jer ako kod tebe ide i preko mobitela onda je definitivno neki problem sa routerom a ne na PC-u.
Ovo s brzinom ne mora bit do tvog računala, može bit i do samog routera. Jesi probao promijenit LAN port na routeru?

Ovo što se neće spojit, probaj preko drugog preglednika. Meni ulazi normalno s zadanim podacima na Chrome-u.
Ako i dalje ne možeš u router, sam ga vrati na tvorničke postavke tipkom. Sad ne znam točno ima li sa strane negdje tipku ili ima onu rupicu pa moraš s čačkalicom, ali uglavnom moraš tipku držat 10 sekundi i onda bi se trebao vratit na tvorničke postavke (bar prema Huawei forumu).
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2022., 00:14   #1528
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Sređeno je. Zvao me lik večeras iz SZK (ne znam koji već po redu, sinoć smo do ponoći isprobavali čuda) da pogledam na poleđini routera, da svaki ima svoju lozinku neovisno o onoj službenoj koju A1 šalje i da probam sa njom, i zaista ta lozinka radi .. ulogirao se iz prve. Tako jednostavno a toliko je problema napravilo Pretpostavljam da A1 mijenja tu "kobasicu" od lozinke u "adminHW" kako stoji na papiru i da netko to jednostavno nije napravio sa mojim routerom.

E sad, brzina koju dobivam jest dobra no nije savršena. Na 1Gbps paketu imam 900 Mbps down i 500 Mbps up. Ne znam gdje je "nestalo" ovih 100 Mbps? Da li je moguće da kod korisnika sa televizijom "rezerviraju" tih 100 Mbps samo za TV? Znam da toliko nije potrebno za TV ali jednostavno dio puštene brzine moraju uzeti za rad TV-a, a pošto ne mogu korisnicima sa TV-om pustit 1100 Mbps kad router podržava do 1000 Mbps, moraju ih malo zakinuti na brzini interneta. Da ne govorimo da se oni sami ograđuju da je to paket od 0,7 Gbps do 1Gbps a ne striktno 1Gbps. Inače kod većine TV receivera je standard 100 Mbps, pa su možda svih 100 pustili iako realno HD kanali ne idu sigurno više od 10Mbps.

Ima li tko ovdje da ima 1Gbps paket SA TV-om da izmjeri kod sebe?

Zadnje izmijenjeno od: jacobbb. 21.08.2022. u 00:20.
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2022., 01:11   #1529
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Sređeno je. Zvao me lik večeras iz SZK (ne znam koji već po redu, sinoć smo do ponoći isprobavali čuda) da pogledam na poleđini routera, da svaki ima svoju lozinku neovisno o onoj službenoj koju A1 šalje i da probam sa njom, i zaista ta lozinka radi .. ulogirao se iz prve. Tako jednostavno a toliko je problema napravilo Pretpostavljam da A1 mijenja tu "kobasicu" od lozinke u "adminHW" kako stoji na papiru i da netko to jednostavno nije napravio sa mojim routerom.

E sad, brzina koju dobivam jest dobra no nije savršena. Na 1Gbps paketu imam 900 Mbps down i 500 Mbps up. Ne znam gdje je "nestalo" ovih 100 Mbps? Da li je moguće da kod korisnika sa televizijom "rezerviraju" tih 100 Mbps samo za TV? Znam da toliko nije potrebno za TV ali jednostavno dio puštene brzine moraju uzeti za rad TV-a, a pošto ne mogu korisnicima sa TV-om pustit 1100 Mbps kad router podržava do 1000 Mbps, moraju ih malo zakinuti na brzini interneta. Da ne govorimo da se oni sami ograđuju da je to paket od 0,7 Gbps do 1Gbps a ne striktno 1Gbps. Inače kod većine TV receivera je standard 100 Mbps, pa su možda svih 100 pustili iako realno HD kanali ne idu sigurno više od 10Mbps.

Ima li tko ovdje da ima 1Gbps paket SA TV-om da izmjeri kod sebe?
Izmjereno ti je u ovom mom postu:
http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=1521
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2022., 01:16   #1530
...Tihomir...
Premium
Moj komp
 
...Tihomir...'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 296
Zamolba za korisnike routera koji se dobiva sada s optikom A1, ima li mogućnost podešavanja Wifi Scheduler (da mu mogu odrediti da se wifi gasi npr u ponoć i pali ujutro), određivanje da li radi na 2,4 ili 5 GHz, određivanje jačine wifi signala itd?


Hvala!
...Tihomir... je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na