Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.07.2011., 21:10   #1
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
crko acer aspire one d250?

poz, cura mi ima mali aspire preko godinu dana

prije dva dana je radila na njemu i odjednom je po njenim rijecima poceo jako zujat (dakle ili vent ili hard disk) ne znam tocno

dok je tako zujao, ona ga je zagasila tako da je drzala tipku za gasenje dulje vrijeme i od onda se neda vise upalit

dobit cu ga za koji sat kod sebe pa cu malo pogledat, ali ako mi se nece upalit, sta bi moglo bit, a da nije crknuta maticna?

da napomenem da se ista situacija dogodila prije nekih 6mj i lap se kasnije normalno upalio i radio bez problema do sad

dal moze bit problem u hard disku? no onda bi se valjda lap upalio...sjecam se da kad sam ga i ja ponekad koristio da je disk znao nekakve zvukove malo cudnije proizvodit

sta se moze jos probat prije kupovine nove maticne i ima li toga kod nas za kupit?

takodjer mogu li spojit njegov hard disk na svoj komp i izvuc podatke ako nije krepo?

hvala
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2011., 21:44   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Prvo pokusaj ovo.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.07.2011., 23:38   #3
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
hvala na odg, nisam to probo jer mi se lap neobjasnjivo upalio nakon 3-4 pokusaja i sad normalno radi...hm
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2011., 11:55   #4
esad
Registered User
 
esad's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: sisak
Postovi: 174
Stigao mi je jedan aspire one d250 koji ne boota, naime kad se upali blinka naranđasti led na power tipki svake 3 sekunde. Guglajući skužio sam da je to globalni problem acerovih one laptopa i da su mnogi riješili problem na način kako je Nino ponudio u linku. Ja problem nisam rješio no zbunjuje me što se za isti fail nudi više rješenja.
Netko savjetuje da se bios fajl *.fd obavezno preimenuje, jedni savjetuju da baterija mora biti u laptopu a drugi da se obavezno izvadi, kod pritiskanja kombinacija tipki Fn+Esc staviti kabel za napajanje a drugi tvrde da mora biti priključen u laptop pa pritisnuti power...i još štošta
Dakle zanima me da li je netko imao problem sa ovim laptopom D250(KAV60) i da li ga je uspio riješiti?
esad je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na