Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.12.2015., 00:06   #541
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Nije los ali je jako tezak. Jbt kao da su vrecu cementa stavili u njega
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2015., 10:07   #542
juky
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Podno starca Kleka
Postovi: 106
Bog ekipa.
Možda je malo OT, nemojte zamjerit.

Nisam sa tabletima na Ti, pa me zanima:

Koji je najbolji tablet koji se može kod nas u HR kupiti?
Dual boot ili samo Android.

Cijena nije bitna.

Thanks,
juky
__________________
juky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2015., 11:15   #543
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Nije los ali je jako tezak. Jbt kao da su vrecu cementa stavili u njega
ma to mi je nebitno., nebum se šmikal i nosil da okolo po kavama...za doma samo.
si ga probal?
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2015., 10:10   #544
Bodisson
Premium
Moj komp
 
Bodisson's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Hmmm...

Ima netko?

Teclast X98 Pro Dual OS Windows10 & Android5.1 4GB/64GB @ GeekBuying

Na papiru izgleda dobro:
Windows 10 + Android 5.1 Dual OS
9.7 Inch IPS 2048*1536 IPS capacitive touch screen
14nm Intel Cherry Trail T4 Z8500 Quad Core up to 2.24GHz
2x64 LPDDR3-1600 4GB RAM + 64GB eMMC ROM
Support Bluetooth 4.0/WiFi/HDMI/WiDi functions
2.0MP Front + 5.0MP Rear dual cameras
Support TF Card extend up to 64GB max

225 €, kupon za 5% popusta...


Ah, sad vidim da ima Sunbriel... osim što ovaj navodno ima GPS...

Postoji i jeftinija verzija:
Teclast X98 Air 3G Phablet 9.7" Dual OS Android4.4 & Windows8.1 2GB/64GB

Zadnje izmijenjeno od: Bodisson. 10.12.2015. u 10:19.
Bodisson je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2015., 22:50   #545
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
Ja imam X98 Air II, a ovo ti je varijacija na temu. Mislim da ti u stvarnom svijetu nema neke vidljive razlike između X98 Pro i X98 3G.
  Reply With Quote
Staro 15.12.2015., 10:26   #546
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
ok, napalio sam se na Telcast X98 Air III
http://www.banggood.com/Teclast-X98-...-p-998596.html

dakle na to plaćam samo PDV tj. na tih 900kn kolko me košta tablet ću morat platit još 25% i to je cca 1130kn?

ima li tko kakvu primjedbu na ovaj tablet?
ne mislim ga forsirat ništa posebno, dakle nikakve 3D igre no 2d bih igrao. i emulatore (DOS, SNES) - jel takvo korištenje to pregrijava tablet?
i koja je bitna razlika između windowsa i andorida na tabletu? inače već godinama koristim android mobove i sučelje mi je skroz ok pa ako nema nečeg bitno boljeg u radu nevidim potrebe za win10, ili?

EDIT:
može li mi netko opisati da li se windowsi na tabletu ponašaju jedanko kao na PC-u, dakle da li se instaliraju jednake aplikacije kao i za PC ili ti widnowsi izgledaju kao andorid tj. da se instaliravaju paketi?
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Zadnje izmijenjeno od: telefunken. 16.12.2015. u 09:51.
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2015., 13:32   #547
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Trebam preporuku nekog sto jeftinijeg tableta za roditelje. Trenutno imaju Huawei MediaPad 7 Lite koji je prakticki neupotrebljiv sa svojih 512mb RAM-a. Sluzio bi samo za surfanje, eventualno Youtube. Znaci neki jeftinjak ugodan za koristenje, da ga ne pozele sasut od zid zbog sporosti kao ovoga :-D
Wuchko je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2015., 18:58   #548
Wajs
Mr. V
Moj komp
 
Wajs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 149
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
ok, napalio sam se na Telcast X98 Air III
http://www.banggood.com/Teclast-X98-...-p-998596.html

dakle na to plaćam samo PDV tj. na tih 900kn kolko me košta tablet ću morat platit još 25% i to je cca 1130kn?

ima li tko kakvu primjedbu na ovaj tablet?
ne mislim ga forsirat ništa posebno, dakle nikakve 3D igre no 2d bih igrao. i emulatore (DOS, SNES) - jel takvo korištenje to pregrijava tablet?
i koja je bitna razlika između windowsa i andorida na tabletu? inače već godinama koristim android mobove i sučelje mi je skroz ok pa ako nema nečeg bitno boljeg u radu nevidim potrebe za win10, ili?

EDIT:
može li mi netko opisati da li se windowsi na tabletu ponašaju jedanko kao na PC-u, dakle da li se instaliraju jednake aplikacije kao i za PC ili ti widnowsi izgledaju kao andorid tj. da se instaliravaju paketi?
Mene je air iii dosao 850kn + 280kn carina.
Android po meni radi odlicno, bar ja ne osjetim lag. Mali igra svoje igre pa po onome sto vidim, radi super. Instalirao sam Mirek rom za air 3g. Android particija 2gb velicine, ostak sam ostavio za Windows 10. Sa xda sam skinio win10 sa integriranim driverima za air 3g. Samo je jos trebalo instalirat driver za rotaciju. Slijedeci tutorial koji sam nasao na netu u detalje - instalacija dual biosa pa poslje androida i windowsa je bila da se izrazim uzasna. Bios je flashan bez problema, android rom instaliran iz desetog pokusaja, windowsi iz dvadesetog pokusaja. Problematiku tog na zalost nisam bio otkrio.
Suma sumare, android radi odlicno, windows10 i ne bas tako fluidno. Nemam niti jedan drugi windows tablet da bi moga usporedit.
__________________
people should not be afraid of their governments. governments should be afraid of their people
Wajs je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2015., 21:38   #549
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Citiraj:
Autor Wuchko Pregled postova
Trebam preporuku nekog sto jeftinijeg tableta za roditelje. Trenutno imaju Huawei MediaPad 7 Lite koji je prakticki neupotrebljiv sa svojih 512mb RAM-a. Sluzio bi samo za surfanje, eventualno Youtube. Znaci neki jeftinjak ugodan za koristenje, da ga ne pozele sasut od zid zbog sporosti kao ovoga :-D
Chuwi Hi8. Kupio ga kolegi iz Kine i zadovoljan je.
tomov je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2015., 11:06   #550
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor Wajs Pregled postova
Mene je air iii dosao 850kn + 280kn carina.
Android po meni radi odlicno, bar ja ne osjetim lag. Mali igra svoje igre pa po onome sto vidim, radi super. Instalirao sam Mirek rom za air 3g. Android particija 2gb velicine, ostak sam ostavio za Windows 10. Sa xda sam skinio win10 sa integriranim driverima za air 3g. Samo je jos trebalo instalirat driver za rotaciju. Slijedeci tutorial koji sam nasao na netu u detalje - instalacija dual biosa pa poslje androida i windowsa je bila da se izrazim uzasna. Bios je flashan bez problema, android rom instaliran iz desetog pokusaja, windowsi iz dvadesetog pokusaja. Problematiku tog na zalost nisam bio otkrio.
Suma sumare, android radi odlicno, windows10 i ne bas tako fluidno. Nemam niti jedan drugi windows tablet da bi moga usporedit.
da, tako sam i ja mislio napravit dual boot...
molim te još informacija:
1. da li su problemi kod instalacije na dual bootu bili jer je nešto falilo pa si svaki put morao dokrpat i onda je na kraju proradilo ili je to izgledao kao ono "oće-neće" pa na kraju prođe bez ikakvog vidljivog razloga zašto tad je a prije nije htio

2. u kom smislu windowsi ne rade "baš tako fluidno"? Na techtablets reviewu mi djeluje vrlo fluidno rad u win10. ako možeš opisati što se točno dešava jer planiram windoze koristiti vjerojatno češće neg androida. koliko sam pratio na techtablets temama ekipa veli da su zadnje zakrpe windoza dosta ubrzale rad na tabletu

3. koliko ostane praznog prostora kad su instalirani i andorid i windoze?

4. jel koristiš sd karticu? ako da, jel osjetna razlika u radu sa kartice (tipa porektanju aplikacija koje su instalirane na kartici) naspram rada s internom memorijom

jer dvoumim se između Air iii i 3G i to samo zbog dodatnih 32gb interne memorije pa ako nije takva razlika između interne memorije i sd kartice radije ubodem neku veliku sd nek da plaćam dodatnih 50$ za 32gb interne memorije
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.12.2015., 06:40   #551
Wajs
Mr. V
Moj komp
 
Wajs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 149
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
da, tako sam i ja mislio napravit dual boot...
molim te još informacija:
1. da li su problemi kod instalacije na dual bootu bili jer je nešto falilo pa si svaki put morao dokrpat i onda je na kraju proradilo ili je to izgledao kao ono "oće-neće" pa na kraju prođe bez ikakvog vidljivog razloga zašto tad je a prije nije htio

2. u kom smislu windowsi ne rade "baš tako fluidno"? Na techtablets reviewu mi djeluje vrlo fluidno rad u win10. ako možeš opisati što se točno dešava jer planiram windoze koristiti vjerojatno češće neg androida. koliko sam pratio na techtablets temama ekipa veli da su zadnje zakrpe windoza dosta ubrzale rad na tabletu

3. koliko ostane praznog prostora kad su instalirani i andorid i windoze?

4. jel koristiš sd karticu? ako da, jel osjetna razlika u radu sa kartice (tipa porektanju aplikacija koje su instalirane na kartici) naspram rada s internom memorijom

jer dvoumim se između Air iii i 3G i to samo zbog dodatnih 32gb interne memorije pa ako nije takva razlika između interne memorije i sd kartice radije ubodem neku veliku sd nek da plaćam dodatnih 50$ za 32gb interne memorije
1. Ništa nije falilo. Prolazio sam tutorial koji sam našao na net (da se razumimo, kako je ovo tek novoizašli tablet kvalitetnih tutoriala nema, već sam pratio više njih sa xda, techtabletsa i youtuba) Kreneš instalirati android rom, i jedno desetak puta kod 10% instalacije zabloka. Sve do jednog trenutka kad je instalacija prošla. Kod instalacije windowsa druga prića, nije htjelo da poćne čitat usb drive na kojem je windows iso. A u androidu ga uredno prepoznava na usb otg. Jedno 20tak puta restart - ponovno pokretanje instalacije dok nije krenilo i počelo čitat usb.

2. Ja trenutno tablet koristim u windowsima samo za surfanje internetom. Koristim chrome. Tu i tamo pročitam neki pdf ili neki office dokument. Chrome radi dosta sporo. Nisam probao ms edge.U tablet modu, multitasking je dosta spor. Nisam oduševljen windows tipkovnicom, dosta je spora i kad se pokrene zauzima skoro pola ekrana. Dugi pritisak (ili ti ga desni klik mišom) malo radi, malo tribaš više puta stisnit dok ti se ne otvori meni.
Updejtao sam win na najnoviju verziju. Sveukupno moj dojam je da to nije ni blizu ugodnom radu kao na desktop ili prijenosnom pc-u. Možda bi bolje radio sa jačim cpu-om i 4gb rama.

3. Ostalo mi je slobodno oko 10gb prostora. Od većih aplikacija imam instaliran office, ostalo su sve male sitnice.

4. Imam 64 gige sasmsung evo karticu. Te modele koristim već 2god i nisu nikad otkazale poslušnost. Na sd držim samo medije i dokumente, a na androidu sam linkao većinu aplikacija na sd. Morao sam stvoriti 2 particije na sd. Jedna služi samo za linkanje aplikacija u androidu. Ne osjetim nikakav usporen rad kad čitam nešto sa sd.

Sveukupno tablet je odličan za ove novce. Ekran je fenomenalan. Autonomija je besprijkorna. Ovo jutros pišem na tabletu, punio sam ga zadnji put prekjučer. S tim da je mali naravno ga rasturao sa igrama. Ono što sam sad skužio je da se bar po meni, windows tablet mod ne može nosit sa androidom.
__________________
people should not be afraid of their governments. governments should be afraid of their people
Wajs je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 15:10   #552
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Ima tko za banggood kakav kupon? Ako moze na pm, bio bih zahvalan
rendula je online   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 15:38   #553
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,344
ja imam jedan drugi chuwi i sasvim zadovoljan
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 19:14   #554
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
ma to mi je nebitno., nebum se šmikal i nosil da okolo po kavama...za doma samo.
si ga probal?
Tek sad vidio ovo. Probao, solidan uredjaj ali nervirao me sitni lag prilikom paljenja pa sam ga prodao. Ekran super,baterija nije losa,sve u svemu super ali taj lag me nervirao


Sto se tice windowsa na tabletima, ne znam kako drugima ali meni je windows 8.1 bolji od w10. Win10 mi steka,usporava kao da nesto je stima. Probao na transformeru, acer switchu, samsung ativ 500t i jos par kineza 8" kao sto je kiano,kingsing,pipo itd. A najbrzi mi je bio definitivno pipo w4s dual boot android 4.4 / win 8.1. Nevjerojatno brz uredjaj. Govorim o otvaranju stranica,aplikacija itd ne o samom cackanju po izborniku. Kad je kum zagrizeni appleovac sa ipad air 2 slinio nad mojim pipom onda znas koliko je sati

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 25.12.2015. u 19:21.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2015., 00:12   #555
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
jel tko kupio i aktivni stylus za neki od kineza i probao s njime crtati na tabletu. mislim na recimo ovaj od Teclasta:
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_252590.html

zanimaju me iskustva, jel dobar odaziv, jels e lako crta, jel radi stylus i u windowsima, što ne radi kako spada itd?
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2015., 00:46   #556
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Antoni i ag, hvala, ipak ne treba, dobio sam 10% za download banggood aplikacije.
rendula je online   Reply With Quote
Staro 28.12.2015., 15:27   #557
BundyR
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Antoni0 Pregled postova
EVo link za Chuwi HI8:
http://shrsl.com/?~avet referal
http://www.banggood.com/Chuwi-HI8-In...-p-980536.html ne-referal
Trenutno je prodatih oko 4000 i imaju ocjenu 4.7 i 87 dolara što je veoma povoljno
Tablet ima 2GB rama, Quad Core 1.33GHz,MAX 2.16GHz
Imam Chuwi hi8 cca 2 mjeseca i ja ga nebi preporućio,
Možda je bolje reći da trebate biti svijesni njegovih mana i ako s njima možete živjeti onda OK. Inaće kroz ruke mi je prošlo nekoliko različitih tableta počevši od ipada2, nexusa 7 (prve generacije), samsung taba ... i mogu reći da je za mene ovo najlošiji tablet koji sam imao (trenutno uz njega imam i prastari google nexus 7 i za ovog kineza to je space shutlle).
Dakle za mene glavni problem je katastofa od baterije. Prije kupnje proućio sam testove i pogledao reviewe i bio sam svijestan da je baterija preslaba (čak sam uz tablet naručio i novi Xiaomi power bank ). ali i uz "totalno" smanjivanje brightessa i korištenje tableta za čitanje i gledanje filmova preko lokalne mreže (bez igranja igrica i sl.) baterija traje prekratko.
Što se tiće grijanja tablet se stvarno dosta grije ali to i nije neka mana zimi jer se štedi na grijanju,a dok dođe ljeto vjerovatno će ovaj kinez i "crknut" .
"Dual OS" je također za mene veliko razočarenje i to se prije svega odnosi na Android dio koji je praktički neupotrebljiv (ekran, rezolucija, nenorija .....) dok su windoze 10 za mene još uvijek na tabletu ovakve veličine 50% lošiji OS od recimo Androida.
Pozitivne strane su svakako dobar ekran (ali koji zbog velikog gutanja baterije ne može doći do punog izražaja), cijena i licencirani office (licencu možete iskoristiti na laptopu ili desktop PCu ).
Dakle još jednom preporuka da negdje probate na 10 - 15 minuta ovaj tablet prije kupnje i možda se ipak odlučite za nešto bolje.
BundyR je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2015., 16:36   #558
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Ces ga mozda prodavati?
rendula je online   Reply With Quote
Staro 29.12.2015., 10:45   #559
BundyR
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 21
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Ces ga mozda prodavati?
Možemo se dogovorit
BundyR je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 10:31   #560
vlovrec
Premium
Moj komp
 
vlovrec's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 377
identifikacija tableta

Došao mi u ruke tablet od kolege kupljen s aliexpresa, ali linka više nema, al ovdje prodaju isti takav. ali ima i verzija pondgdje s kitkatom.
Ali izgleda mi ko neka krivotvorina lenova. Uopće nigdje na netu ne nailazim takav model lenova na netu. Ima neki s6000, ali iz 2013 i ima upola losije specifikacije.
Kolega bi htio da stavim gore kitkat, posto lolipop ima povremeno neki lag...

OD podataka izgleda da je RAM lažan i da je 1GB (neki appovi daju 4GB, neki 1GB)
Pod model number mi piše Lenovo-6000 4G,
serial number je 0123456789ABCDEF
PROCESOR JE :MT6735 octa core 2ghz prema CPU-z, (ili MT8752??? prema aida64)
Grafika: Mali-720
ekran je cca10" iako ga razni app-ovi vide kao 7 ili 8
kamere 12/5mpx
EDIT:link na specdevice
Kad bih saznao koji klon je možda bi i uspio nekako naći odgovarajući ROM.
__________________
ANKETA o kineskim mobitelima i REZULTATI ankete

Zadnje izmijenjeno od: vlovrec. 02.01.2016. u 11:02.
vlovrec je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 15:00   #561
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 431
Trebao bi neki laptop za roditelje (60god), služio bi uglavnom za web browsing. Sad imaju Prestigio star 2 god, 1GB RAM.

Sviđa mi se ONDA V919 Air 9.7" Retina Screen Windows 10 Android 4.4 Dual OS Z3735F 2GB 32GB Tablet PC. Nekih 1200 kn za EU skladišta Tinydeal. Ima netko bolji prijedlog?
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 15:33   #562
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ne uzimaj dual OS tablet za njih. Ako slučajno kliknu na krivi OS totalno će se pogubiti i ništa im neće biti jasno.
Za tu lovu se kod nas mogu kupiti razni Galaxy Tab-ovi raznih veličina. Vidim na oglasniku da se da naći i Tab 4 10,1" LTE za tu cijenu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2016., 17:28   #563
hardflat
Premium
Moj komp
 
hardflat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 250
Pozdrav forumaši!

Posjedujem H18 my tab, Broj modela: KB901, verzija sustava android: 4.0.4, Osnovna

verzija 1.5

Pitanje glasi ima li koji modificirani android koji bi išao na njega?

Trenutni ROM na njemu je For-Fun Q3 Main v.1.4(ZET6223WTA).
hardflat je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2016., 11:20   #564
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Pozdrav, ne znam jel već netko pitao, ali me zanima jel se isplati uzimat ovaj tablet za turiste:

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_70596.html

490kn, free dostava, 10.1".
Čini se super cijena za to?

Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2016., 11:23   #565
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Šta podrazumijevaš pod 'tablet za turiste'?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2016., 11:25   #566
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Za po apartmanu, čujem da neki to rade pa dobiju višu ocjenu zbog toga...

Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2016., 14:22   #567
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Svaki turista koji imali drži do sebe imati će svoj osobni tablet/laptop za surfanje u apartmanu, a ne neki po kojemu je d*kalo brdo ljudi prije njega.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2016., 00:04   #568
badger
Premium
 
badger's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 104
Tražim tablet za dijete <5g i ponekad GPS navigaciju:
-android
-veličina 8-11
-os podrška 5.1 i planirano 6.x
-nema instalirano hrpu kineskih debilnih aplikacija - što bliže stock
-3g, 4g modul
-SD card slot
-brzina dovoljna za surfanje i igranje jednostavnih dječjih igara
-mogućnost priključivanja tipkovnice i miša
-mogućnost spajanja na tv
-mogućnost zaštite od razbijanja (defaultno gumeni ili mogućnost kupovine neke zaštite)
-ekran otporan na grebanje
-trajanje baterije što duže
-što jeftiniji
-GPS ako je moguće (nije obavezno)

Thx!
badger je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2016., 09:19   #569
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
to sve što si nabrojio ,.
250$ ti ne gine

a ovako .. pogledaj si vivax 800
ja nabavio 4 takva.. super su
win 10 i android 4.4.4
dadoremix je online   Reply With Quote
Staro 12.06.2016., 09:59   #570
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor badger Pregled postova
Tražim tablet za dijete <5g i ponekad GPS navigaciju:
-android
-veličina 8-11
-os podrška 5.1 i planirano 6.x
-nema instalirano hrpu kineskih debilnih aplikacija - što bliže stock
-3g, 4g modul
-SD card slot
-brzina dovoljna za surfanje i igranje jednostavnih dječjih igara
-mogućnost priključivanja tipkovnice i miša
-mogućnost spajanja na tv
-mogućnost zaštite od razbijanja (defaultno gumeni ili mogućnost kupovine neke zaštite)
-ekran otporan na grebanje
-trajanje baterije što duže
-što jeftiniji
-GPS ako je moguće (nije obavezno)

Thx!
Uff, stari moj, tebi treba Z4 ili sličan tablet od cca 500€
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na