Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2007., 08:53   #61
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Ma ti se šališ....masterpiece auto industrije....
Ajde da si to rekao za Audi S5 ali EVO...EVO je japanska kantica sa dobrim motorom i karoserijom namjenjen isključivo utrkivanju i ničem više.
Recimo R32 je to i još više.


Inače, ovaj Jerremy ponekad previše favorizira engleske aute...iako sam ostao začuđen kada je rekao da je Phaeton jedan od najbloljih luksuznih autića i da je bolji od Jaguara....reko, e sad si postavio visoki standard->Jaguar.
Švabo uber alles,a?

P.S.-"masterpiece"=Bugatti Veyron...ali ne zbog brzine već zbog načina na koji je postignuto ono što taj automobil i jest.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 09:07   #62
focal
Premium
Moj komp
 
focal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Kastela
Postovi: 295
Ja sam odgledao svih 9 sezona....Likovi su genijalci
Naj bolja emisija ikad snimljena...iz bilo kojeg podrucja...jednostvno genijalno
ako vas zanima sve sezone mozete skinut sa demonoida...
jel to gledat na jubitou je zlocin

ja jos imam skinut 10tu sezonu...koliko sam ja skuzio to je zadnja ili?????
focal je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 09:55   #63
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor focal Pregled postova
Ja sam odgledao svih 9 sezona....Likovi su genijalci
Naj bolja emisija ikad snimljena...iz bilo kojeg podrucja...jednostvno genijalno
ako vas zanima sve sezone mozete skinut sa demonoida...
jel to gledat na jubitou je zlocin

ja jos imam skinut 10tu sezonu...koliko sam ja skuzio to je zadnja ili?????

Nadam se da nije To je ova u tijeku.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 10:06   #64
Willy@206
Car Audio Fanatic
Moj komp
 
Willy@206's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka - Zagreb
Postovi: 179
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Ma ti se šališ....masterpiece auto industrije....
Ajde da si to rekao za Audi S5 ali EVO...EVO je japanska kantica sa dobrim motorom i karoserijom namjenjen isključivo utrkivanju i ničem više.
Recimo R32 je to i još više.
Huhauhauhauah, ovo je bas vrh gluposti! Taj golf je jedno nevozljivo i sporo auto. Kao prvo lose prenosi snagu na asfalt, iako je 4wd guzica mu bjezi da je to nesto nevjerovatno, a kao drugo brzi je od gtija za duzinu auta na 400m... ovo dojmove ti govorim iz osobnog iskustva posto ga je poznanik imao u Ri.


Back on topic
Sinoc je izasla 3 epizoda 10 sezone, naravno da ju vec imam
Willy@206 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 10:19   #65
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Ma ti se šališ....masterpiece auto industrije....
Ajde da si to rekao za Audi S5 ali EVO...EVO je japanska kantica sa dobrim motorom i karoserijom namjenjen isključivo utrkivanju i ničem više.
Recimo R32 je to i još više.


Inače, ovaj Jerremy ponekad previše favorizira engleske aute...iako sam ostao začuđen kada je rekao da je Phaeton jedan od najbloljih luksuznih autića i da je bolji od Jaguara....reko, e sad si postavio visoki standard->Jaguar.
Ma TI se salis

Postujem ja to sto si VW fan i nemam apsolutno nista protiv toga, ali nema smisla da subjektivne statove postavljamo kao neke aksiome. Ja mogu pricati kako je M3 najbolji auto ikad, mozda samo zato jer sam u tom jedinom imao cast uzivati i jer sam BMW fanboy, ali ne zelim jer je besmisleno da se pravim pametan kada nemam neki pretjerani broj raznih automobila koje sam vozio u svojoj povijesti.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 13:51   #66
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Willy@206 Pregled postova
Huhauhauhauah, ovo je bas vrh gluposti! Taj golf je jedno nevozljivo i sporo auto. Kao prvo lose prenosi snagu na asfalt, iako je 4wd guzica mu bjezi da je to nesto nevjerovatno, a kao drugo brzi je od gtija za duzinu auta na 400m... ovo dojmove ti govorim iz osobnog iskustva posto ga je poznanik imao u Ri.


Back on topic
Sinoc je izasla 3 epizoda 10 sezone, naravno da ju vec imam

Za domaću zadaću: Youtube->search->TopGear bmw 130i vs Golf R32
Pa vidi što kažu za njegov 4WD, motor i vozne sposobnosti. Slušaj hvalisenje Jerremya. Auto hebeno drži cestu i jedina mana mu je što ima manju snagu od konkurencije. To su rekle manje više sve novine i časpoisi.
Autić je već rasprodan u americi!
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 14:00   #67
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Švabo uber alles,a?

P.S.-"masterpiece"=Bugatti Veyron...ali ne zbog brzine već zbog načina na koji je postignuto ono što taj automobil i jest.
Nisam obožavatelj Veyrona....ružan je...

Ma trkaće remek dijelo koje trga sve japance, amerikance i talijane jest Porsche Carrera GT...opet švabe...
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 14:10   #68
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ma TI se salis

Postujem ja to sto si VW fan i nemam apsolutno nista protiv toga, ali nema smisla da subjektivne statove postavljamo kao neke aksiome. Ja mogu pricati kako je M3 najbolji auto ikad, mozda samo zato jer sam u tom jedinom imao cast uzivati i jer sam BMW fanboy, ali ne zelim jer je besmisleno da se pravim pametan kada nemam neki pretjerani broj raznih automobila koje sam vozio u svojoj povijesti.
Inače nisam isključivo VW fan već preferiram "Made in Germany". Razlog zašto sam odgovorio na onaj post je to što se svaki hebeno japasko vozilo prikazuje kao nešto ultra, mega...nema premca...
VW je stagnirao zadnjih godina no on je svoju snagu pokazao sa Golfom I GTI, Scirocc-om....sada se vratio sa GTIom i auto je zaista fenomenalan.
BMW-neću previše komentirati jer im je svaka serija odlična...jedino malo felšaju sa dizajnom u zadnje vrijeme...
Evo Audi izašao sa S5....ne znam da li trenutačno postoji bolji auto od njega u toj klasi...uključujući i ultra, mega2000 fast japanezere.

No u pravu si...opet se sve ovo svodi na subjektivi doživljaj.
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 14:57   #69
Willy@206
Car Audio Fanatic
Moj komp
 
Willy@206's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka - Zagreb
Postovi: 179
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Za domaću zadaću: Youtube->search->TopGear bmw 130i vs Golf R32
Pa vidi što kažu za njegov 4WD, motor i vozne sposobnosti. Slušaj hvalisenje Jerremya. Auto hebeno drži cestu i jedina mana mu je što ima manju snagu od konkurencije. To su rekle manje više sve novine i časpoisi.
Autić je već rasprodan u americi!
WoW, you can read the brochure...
Willy@206 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 15:19   #70
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Willy@206 Pregled postova
WoW, you can read the brochure...
What can I say...It takes a lot of skills <-namiguša
Treba samo sačekati da nabace još cca 30 kojiiča i EVO ti ga uz bok EVO-a.
No meni je odličan i bez toga...auto izgleda hebeno, vuče hebeno, zvuči prehebeno, hebeno kvalitetan interijer, udoban=hebeno dobar!
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 16:47   #71
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Ma ti se šališ....masterpiece auto industrije....
Ajde da si to rekao za Audi S5 ali EVO...EVO je japanska kantica sa dobrim motorom i karoserijom namjenjen isključivo utrkivanju i ničem više.
Recimo R32 je to i još više.
prost si, stvarno prost (s tim zelim rec da pricas nebuloze)


Citiraj:
Autor Striček Pregled postova
Treba samo sačekati da nabace još cca 30 kojiiča i EVO ti ga uz bok EVO-a.
No meni je odličan i bez toga...auto izgleda hebeno, vuče hebeno, zvuči prehebeno, hebeno kvalitetan interijer, udoban=hebeno dobar!
evo opet si prost
udoban i da dobro drzi cestu NE IDE ZAJEDNO
da bi auto dobro drzao cestu mora bit tvrd, a tvrd auto nije udoban

druga stvar, ne vuce bas tak kak ti mislis, nema turbo i ne vuce linearno(sto ga vise vrtis to jace vuce), dok lancer od 3.5k pa nadalje razbija, zbog turbine (ne zelim ulazit u detalje ovjesa i motora (i kompjutora zaduzenog za rasporedivanje sile na kotace) jer ga po tom lancer razbija, kao i mnogo razvikanije aute)
ima on(r32) snage nemoj me krivo shvatit ali ga moras vrtit u nebesa

pogledaj test golfa
na stazi 1.30 i nekaj sitno
pogledaj lancera....
nije za badava lancer evolution kultni auto, r32 po mom misljenju to nikad nece postat

jedina stvar u kojem je golf bolji je u volumenu motora, koji pak ne koristi do kraja
i u interijeru
to je to

i za kraj review lancera. stock verzija (286 konja) i pogle kaj tip kaze za njega

evo da izvadim odmah

"The show starts at 3500 RPM when the turbo springs to life and all hell breaks loose. Three words of advice: Hang on tight."
"Do it right and the Evo can be launched from 0 to 60 MPH in less than 5 seconds. But doing it right is harder than it seems; it involves high revs and precise clutch action." drugom rjecju tjeraj ga u crveno

i za kraj usporedba s wrx sti koji mu je izravni konkurent
"Me, I'd take the Evo over the STi, no question. The Lancer Evolution IX is one of the most talented track cars that can legally roam the streets. Just remember to treat it like you would Frank: Show it the proper respect or else it might just kick your ass."

evo link reviewa
http://cars.about.com/od/mitsubishi/fr/ag_06evo9.htm

golf r32 je daleko od evoa i treba mu dosta toga poboljsat a ne samo motor da se i malo priblizi lanceru

i da ne zaboravim citirat jeremya

"it's impossible to crash this thing, look, one finger powersliding"

edit: bas sam malo istrazivao jer si me narajcao s tim golficem i made in germany frazama
znas za kolko ti je golf w12 sa 650 konja zavrsio stazu?
za 1:29.6
obican lancer evo 8 sa 280 konja ju je slozio za 1:28.9

http://tviv.org/Top_Gear/Power_Laps

evo da vidis kaj si reko, vezano za golfa, a reko si da ga 30 konja stavlja bok uz bok sa lancerom, da al na papiru

Zadnje izmijenjeno od: jed2i. 29.10.2007. u 17:16.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 17:28   #72
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
a da neko radije da link torrenta s kojeg vuce vise od sugavih 20k za 3 epizodu umjesto da se svadate jel bolji evo il r32?! (doduse mislim da tu cak i cijena sve govori al ajd)
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 18:20   #73
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Vozio sam se u Evo IX, 310ks, među zadnjim devetkama što su stigli za HR...Samo cu vam rec da sam mjesec dana poslije toga mislio samo na taj auto...Ubrzanje, zvuk, handling...nezaboravno iskustvo iako smo se vozili kratko i to skoro po centru zagreba bilo je nezaboravno
Nakon toga su mi svi ovi autici sto ih mi vozimo smijesni...Sta da kazem, vectra od starog sa 192ks i 420Nm(cdti) pa ono...ma neusporedivo
I jos sta se da napravit od tog 2L motora...ma joj...japanci...savrsenstvo iznenjeringa
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 20:16   #74
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb