Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.05.2003., 00:44   #1
Pop
Registered User
 
Pop's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
Question ATi i driveri

Imam jako "pametnog" prijatelja koji voli pljuvat po ATi-ju, te tvrdi da su njihovi driveri napravljeni za 3D Mark testove, a da uopce nije istina da su toliko dobri u odnose na testove! Dakle, mene zanima jel to fakat istina ili ne?
Pop je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2003., 00:50   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Re: ATi i driveri

Citiraj:
Originally posted by Pop
Imam jako "pametnog" prijatelja koji voli pljuvat po ATi-ju, te tvrdi da su njihovi driveri napravljeni za 3D Mark testove, a da uopce nije istina da su toliko dobri u odnose na testove! Dakle, mene zanima jel to fakat istina ili ne?
Ne. Ima dobre reze zato što valja. Prije je bilo svašta, ali ako čemo poistini i Nvidia je jedno vrijeme "varala" Madonion s driverima.
tor je online   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 08.05.2003., 03:13   #3
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
ATi je varao sa driverima samo kada je bio izašao 8500 i to samo u početku i od onda je pošteno priznao i to je bilo sve Ali zato je nVidia varala, vara i varaće, dobijala je sa svakim driverom i po 400 markova, a u stvarnom svijetu framerate je išao dolje, ... A uostalom zaboravi na te markove i tko zna šta sve ne, uzmi ti konketan game i vidi kako se to vrti i izgleda (ovo izleda je najbitnije (Truform )) i onda mu lijepo to sve utrljaj u nos. nVidia je mogla nešto do G3 Ti 200/500 i tamo je stala, a ATi je sa 8500 uhvatio priključak i onda ubacio u warp 9 a nVidia se prebacila na impulsni pogon, pardon zračni pogon (cooler na FXu) sa FX serijom.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2003., 08:54   #4
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Re: ATi i driveri

Citiraj:
Originally posted by Pop
Imam jako "pametnog" prijatelja koji voli pljuvat po ATi-ju, te tvrdi da su njihovi driveri napravljeni za 3D Mark testove, a da uopce nije istina da su toliko dobri u odnose na testove! Dakle, mene zanima jel to fakat istina ili ne?
Pa reci fino prijatelju da je u potpunosti u pravu. Da si odmah skokne kupiti GF FX 5800 ultra, obzirom da je to jedina kartica za gurua njegovog kalibra.

Nakon toga obvezno fino nabaviti 3D screensaver i pustiti ga da radi preko noći.

Sve to samo zato da testira stabilnost Nvidia kartica, koje su ionako najbrže i naj stabilnije, ali da ipak pred ekipom može reći da je probao.

Pa što je to jedna noć bez sna zbog abnormalne buke, samo malo, pa buke više nema, ah hvala Bogu Nvidia se sjetila staviti silent cooler dok se vrti screensaver .


my 2 cents
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2003., 09:03   #5
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Re: Re: ATi i driveri

Citiraj:
Originally posted by Paske
...Pa što je to jedna noć bez sna zbog abnormalne buke, samo malo, pa buke više nema, ah hvala Bogu Nvidia se sjetila staviti silent cooler dok se vrti screensaver . ...
LOL :clap: :clap:
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2003., 10:21   #6
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Re: Re: ATi i driveri

Citiraj:
Originally posted by Paske
Pa reci fino prijatelju da je u potpunosti u pravu. Da si odmah skokne kupiti GF FX 5800 ultra, obzirom da je to jedina kartica za gurua njegovog kalibra.

Nakon toga obvezno fino nabaviti 3D screensaver i pustiti ga da radi preko noći.

Sve to samo zato da testira stabilnost Nvidia kartica, koje su ionako najbrže i naj stabilnije, ali da ipak pred ekipom može reći da je probao.

Pa što je to jedna noć bez sna zbog abnormalne buke, samo malo, pa buke više nema, ah hvala Bogu Nvidia se sjetila staviti silent cooler dok se vrti screensaver .


my 2 cents
Vidi...vidi...
Netko se špinči sa novim procom i pazi sad ATI-com
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2003., 11:11   #7
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Re: Re: ATi i driveri

Citiraj:
Originally posted by Paske
Pa reci fino prijatelju da je u potpunosti u pravu. Da si odmah skokne kupiti GF FX 5800 ultra, obzirom da je to jedina kartica za gurua njegovog kalibra.

Nakon toga obvezno fino nabaviti 3D screensaver i pustiti ga da radi preko noći.

Sve to samo zato da testira stabilnost Nvidia kartica, koje su ionako najbrže i naj stabilnije, ali da ipak pred ekipom može reći da je probao.

Pa što je to jedna noć bez sna zbog abnormalne buke, samo malo, pa buke više nema, ah hvala Bogu Nvidia se sjetila staviti silent cooler dok se vrti screensaver .


my 2 cents
Znaj samo da bi ti netko na ovo odgovorio:

Paske pi.do, zasto si nas izdo?

Ali ja nisam taj?
Ajde uzivajte!
marac je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2003., 14:01   #8
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Nemoj tako marac, ja sam se samo prikloni trenutno jačem klanu
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2003., 01:23   #9
Pop
Registered User
 
Pop's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
To je uvijek vjecita borba zagrizenih! Onaj koji voli i/ili ima cofija,tvrdit ce da je cofi najbolji auto na svijetu (na kraju krajeva i je!)! On posjeduje taticu dubokog djepa koji mu kupuje sta god on hoce. Kad je cuo da ja kupujem 9500Pro, on je odlucio uzvratiti sa Ti-5800! Ja moram crncit ko manijak, rastezat placanja na 3 gladne godine dok on povuce taticu za rukav i ajmo po grafiku! Ne mogu se natjecati sa njim niti mi pada na pamet, vjerujem ljudima poput Vas!

Over&Out
Pop je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2003., 01:35   #10
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Citiraj:
Originally posted by Pop
To je uvijek vjecita borba zagrizenih! Onaj koji voli i/ili ima cofija,tvrdit ce da je cofi najbolji auto na svijetu (na kraju krajeva i je!)! On posjeduje taticu dubokog djepa koji mu kupuje sta god on hoce. Kad je cuo da ja kupujem 9500Pro, on je odlucio uzvratiti sa Ti-5800! Ja moram crncit ko manijak, rastezat placanja na 3 gladne godine dok on povuce taticu za rukav i ajmo po grafiku! Ne mogu se natjecati sa njim niti mi pada na pamet, vjerujem ljudima poput Vas!

Over&Out
Celo Selo Šlajdra Belo, Samo POP dila DOP!
marac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.05.2003., 01:41   #11
Pop
Registered User
 
Pop's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
Citiraj:
Originally posted by marac
Celo Selo Šlajdra Belo, Samo POP dila DOP!

e,marac,jesi legenda! Bas sam se dobro nasmijao al nemoj bas svima pricat sta dilam sklepat ce me murja ko psa

Over&Out
Pop je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2003., 10:32   #12
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Originally posted by Pop
To je uvijek vjecita borba zagrizenih! Onaj koji voli i/ili ima cofija,tvrdit ce da je cofi najbolji auto na svijetu (na kraju krajeva i je!)! On posjeduje taticu dubokog djepa koji mu kupuje sta god on hoce. Kad je cuo da ja kupujem 9500Pro, on je odlucio uzvratiti sa Ti-5800! Ja moram crncit ko manijak, rastezat placanja na 3 gladne godine dok on povuce taticu za rukav i ajmo po grafiku! Ne mogu se natjecati sa njim niti mi pada na pamet, vjerujem ljudima poput Vas!

Over&Out
Ha slušaj, ako njega veseli ....

Ti mu fino nabavi 3D screensaver za ročkas

Vjeruj mi, oduševit će se tom gestom pažnje i ljubavi ....

*grins in a evil fashion *
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2003., 11:48   #13
shimpa
PC Ekspert
 
shimpa's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: localhost
Postovi: 1,012
Citiraj:
Originally posted by marac
Celo Selo Šlajdra Belo, Samo POP dila DOP!
wahahahahaaa! e ZAAAKON si!! :clap:
shimpa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na