Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.05.2023., 12:10   #2941
Sanjo00
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 198
Šta baš originalna stakla ili neka jeftina kineska?
Sanjo00 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2023., 15:15   #2942
strikoo
Premium
 
strikoo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: HR
Postovi: 746
Radio sam modove na seiko 5 i na wengeru. Stavio sam i video par poruka ranije.
strikoo je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2023., 16:19   #2943
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Gledam prvi sat od Zgmmaxa, homage...

te se bas pitam, kad smo kod tourbillon kreacija, kako bi izgledala imitacija originala koji koste milju dolara?

Bravo Pupo,

solucija u pravome trenutku.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 22:17   #2944
Sanjo00
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 198
@Gemmy može jedno pitanje?
Zašto ti se nije svidio Hamilton khaki field mechanical? Imam priliku da ga kupim, a evo htio bih cuti nesto vise o preciznosti i možda nekim manama pošto si ti brzo svoga prosljedio? Da li si ga možda prodao preko portala satovi? Ako da možes i na pm napisati nickname kupca hvala ti
Sanjo00 je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 22:38   #2945
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Kupio ga je shakinjo s portala satova. Kolega s bug foruma. Imamo slicne ukuse u satovima, iste kineze smo kupili cak i iste seiko satove gledamo. Cujemo se na whatsapp svako malo.

Meni se nije svidio sta ima printane oznake, pa nekako plitko izgleda radi toga, i ima mi previse brojeva na dialu, vise mi se svida jednostavnije s izbocenim brojevima, kao san martin ranger koji ga je zamjenio.
Takoder je malen promjer a ima velike lugove, sta je ok ako ces ga nosit na natu, ali ako ide na remen se vidi rupa izmedu remena i sata.

Sta se tice kvalitete izrade, i tocnosti nikakvih problema, izvrstan je. Ako ti se svida ga uzmi.

Ja sam naucio na tezi nacin da ga treba prvo isprobat, pa tek onda kupit, jer nije isto na slici i na ruci.

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 03:22   #2946
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Čini li se meni ili su Seiko 5 SNX automatici odjednom nedostupni gdje god gledao?
Uzeo bi si jedan entry automatik, iducih donu dana imam 5-6-7 svadbi uključujuči i svoju, a sad ko za vraga nema ih nigdje
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 08:54   #2947
Sanjo00
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 198
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Kupio ga je shakinjo s portala satova. Kolega s bug foruma. Imamo slicne ukuse u satovima, iste kineze smo kupili cak i iste seiko satove gledamo. Cujemo se na whatsapp svako malo.

Meni se nije svidio sta ima printane oznake, pa nekako plitko izgleda radi toga, i ima mi previse brojeva na dialu, vise mi se svida jednostavnije s izbocenim brojevima, kao san martin ranger koji ga je zamjenio.
Takoder je malen promjer a ima velike lugove, sta je ok ako ces ga nosit na natu, ali ako ide na remen se vidi rupa izmedu remena i sata.

Sta se tice kvalitete izrade, i tocnosti nikakvih problema, izvrstan je. Ako ti se svida ga uzmi.

Ja sam naucio na tezi nacin da ga treba prvo isprobat, pa tek onda kupit, jer nije isto na slici i na ruci.

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
E hvala ti puno, mene isto muče ti dugački lugovi. Čak mi je ljepši sat seiko 5 automatic sport, field varijanta od tog Hamiltona, ali ipak je ovo švicarac
Imam ga priliku uzet za 300 eura navijač, ali nato narukvica nije mint stanje, sat sami je mint pa se dvoumim da li to ili ipak nešto drugo da je field varijanta
Sanjo00 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 14:57   #2948
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Čini li se meni ili su Seiko 5 SNX automatici odjednom nedostupni gdje god gledao?
Uzeo bi si jedan entry automatik, iducih donu dana imam 5-6-7 svadbi uključujuči i svoju, a sad ko za vraga nema ih nigdje
Gore je kolega stavio slike Citizen Tsuyosu. Mislim da ih ima za i super novce ako ti se sviđaju.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 21:40   #2949
Sanjo00
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 198
Ja sebi uzeo zelenu Tsuyosu nedavno.
Ima ih Dicta trenutno u crnoj, zelenoj, zutoj i plavoj varijanti. Obično bude svaki drugi vikend 20 posto popust pa mislim da je to best buy za cijenu od ispod 250 eura entry automatik sa safirom
Sanjo00 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 22:10   #2950
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Ispratim, ako se ohrabrim uz sve troškove isprsit. Seiko 5 sam gledao jer je top pristupačan, a fashion quartz satovi me ne zanimaju, radije nosim smartwatch
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 22:16   #2951
Sanjo00
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 198
Ljudi jel vama ok ovakav sat polovan, skoro ko nov po cijeni od 300 eura? Bi uzeli nešto drugo tog tipa ili je ovo best buy? Dakle Hamilton khaki field navijač 80 sati power reserve
https://www.hamiltonwatch.com/en-int...echanical.html
Sanjo00 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2023., 07:38   #2952
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Taj field hami je fora, doduse bas za te navijace pisu da im zna pucati mainspring.

Inace imam automatike tissot prx i hamilton khaki king sa powermaticom 80 i super je mehanizam.

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2023., 08:45   #2953
Shaka111
Premium
Moj komp
 
Shaka111's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 648