Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.05.2015., 18:05   #1
Hurricane
I´m CREEPING DEATH !!!!
Moj komp
 
Hurricane's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 135
Tečajevi na Algebri

Dali se isplati upisati PHP i MySQL tečaj na Algebri, zanima me prvenstveno razina znanja koje ću tamo dobiti i dali poslodavci priznaju certifikat sa Algebre i koliko će biti lako ili teško naći posao s tim certifikatom! Inače sam učim, ali većini poslodavca to ništa ne znači bez certifikata.
Hurricane je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 18:24   #2
zeleee
Registered User
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 20
ne dobije se certifikat neki nakon što se završi, dobije se uvjerenje (upis u radnu knjižicu) a to je velika razlika...
mislim da je puno bolje da učiš sam ovakve stvari, imaš dosta materijala na netu, pada mi na pamet the new boston tutoriali. neće ti neko gledat koji ti certifikat imaš kada te zapošljava, nego prolaziš neko testiranje i razumijevanje onoga što radiš, algebra je dobra što se tiče zapošljavanja svojih polaznika, tako da uvijek možeš upisati ukoliko nebudeš bio zadovoljan svojim napretkom, ali isto tako preporučam da platiš i polaganje certifikata za microsoft (pojavljuje ti se mySQL, imaš čak i server administrator ukoliko te mreže zanimaju)
zeleee je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.05.2015., 18:33   #3
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
iskreno ja sam oduševljen tamo sa kadrom koji predaje jer su to ljudi koji IRL rade to što predaju (barem za sys admin dio kojeg sam pohađao) i vidi se da pričaš sa nekim na istom nivou.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 18:39   #4
Slow
Premium
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 332
Prosao sam njihov mcsa i ccna.
Zakljucak:
Ako ides iz 0 najbolje ulozena lova, ali moras dosta raditi i sam.
Ako imas solidno znanje pitanje je koliko ti se isplati.
Slow je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 18:44   #5
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa kolega i ja smo imali solidno znanje, ali ne toliko opširno koliko je predavanje trajalo... ovo ostalo smo pozorno slušali i nadograđivali isto.

eh sada to nije bio ms tečaj pa sada ne znam kolike su tu razlike pošto znam da su ms tečajevi obično bubanje napamet brdo stvari koje IRL ti stvarno neće trebati.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 18:53   #6
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Hurricane Pregled postova
Dali se isplati upisati PHP i MySQL tečaj na Algebri, zanima me prvenstveno razina znanja koje ću tamo dobiti i dali poslodavci priznaju certifikat sa Algebre i koliko će biti lako ili teško naći posao s tim certifikatom! Inače sam učim, ali većini poslodavca to ništa ne znači bez certifikata.
Davno sam išao na tečaj (ne kod njih) i godinama to što sam završio, imao na papiru i u radnoj knjižici nitko nije uzimao kao nešto ozbiljno. Svi su gledali ono formalno obrazovanje. Sada kad imam završen i faks, sada je to eto nekakv plus. Uglavnom, ti tečajevi mogu biti dobri ako želiš nešto naučiti, čisto zbog sebe i onda je to super stvar. Ali ako misliš na temelju tog papira dobiti posao, nećeš.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 20:32   #7
Hurricane
I´m CREEPING DEATH !!!!
Moj komp
 
Hurricane's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 135
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Davno sam išao na tečaj (ne kod njih) i godinama to što sam završio, imao na papiru i u radnoj knjižici nitko nije uzimao kao nešto ozbiljno. Svi su gledali ono formalno obrazovanje. Sada kad imam završen i faks, sada je to eto nekakv plus. Uglavnom, ti tečajevi mogu biti dobri ako želiš nešto naučiti, čisto zbog sebe i onda je to super stvar. Ali ako misliš na temelju tog papira dobiti posao, nećeš.
Nemam takva nerealna očekivanja da ću na temelju tog certifikata dobiti posao i onda HIGH LIFE, nego da mi pomogne kod zapošljenja, trenutno učim Python preko "Think Python How to Think Like a Computer Scientist" i MIT Online predavanja koja je stavio KhongLo na svom postu! Puno hvala na savjetima.
Hurricane je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 20:35   #8
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Hurricane Pregled postova
Nemam takva nerealna očekivanja da ću na temelju tog certifikata dobiti posao i onda HIGH LIFE, nego da mi pomogne kod zapošljenja, trenutno učim Python preko "Think Python How to Think Like a Computer Scientist" i MIT Online predavanja koja je stavio KhongLo na svom postu! Puno hvala na savjetima.
Kažem ti meni su se smješkali na spomen SSS i završenog tečaja u radnoj knjižici. Ok, moj tečaj je bio za mreže (nije bio CISCO), ali eto.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 20:42   #9
Hurricane
I´m CREEPING DEATH !!!!
Moj komp
 
Hurricane's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 135
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Kažem ti meni su se smješkali na spomen SSS i završenog tečaja u radnoj knjižici. Ok, moj tečaj je bio za mreže (nije bio CISCO), ali eto.
Sad ovo ljeto planiram upisati FER, ovaj tečaj sam mislio upisati da bih mogao raditi uz faks, a i to znanje bi mi dobro došlo na FER-u.
Hurricane je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 20:53   #10
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Hurricane Pregled postova
Sad ovo ljeto planiram upisati FER, ovaj tečaj sam mislio upisati da bih mogao raditi uz faks, a i to znanje bi mi dobro došlo na FER-u.
Ako imaš novaca, slobodno. Sigurno ćeš nešto naučiti. Recimo moja kolegica s faxa nakon što je završila 3 godine, upisala je tečaj iz php-a, pokazala se i zaposlili su ju.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.05.2015., 21:08   #11
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ma odi, nijedno znanje nije suvišno, sad, koliko će ti to pomoći kod zaposlenja,
za naše društvene prilike je diskutabilno.
Al svakako neće ti odmoći.
  Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 21:33   #12
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Kažem ti meni su se smješkali na spomen SSS i završenog tečaja u radnoj knjižici. Ok, moj tečaj je bio za mreže (nije bio CISCO), ali eto.
ja sam završio ccna kada je bio dostupan kod nas jedino u carnet-u (di je bio i ccnp) i u ruđeru... svi su mislili da sam lud što dajem hiljadu€ na tamo neki tečaj umjesto faxa nakon srednje.

nisam ni dan bez posla od maltene dana nakon srednje
syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 22:13   #13
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Nemoj, to su trivijalni jezici za koje nitko ne traži certifikat. Ne isplati ti se novac bacati na to jer to nije nikakav certifikat ala gore spomenuti ccna, točnije certifikat nekog tamo tečaja ne znači ništa u usporedbi s nekim certified programom.

Ako sam ja s 13 godina i bez imalo razumijevanja logike iza programiranja uspio pohvatat PHP, onda možeš i ti. Tim više što imaš sajtove poput Codecademy gdje možeš interaktivno učiti. Također preporuka za Treehouse, plaća se kakvih 20 buksa no koliko sam vidio i čuo vrijedi svake lipe.
Postoje i razne knjige, no s tim nisam nešto u toku.

Velim, nauči se sam, kreni od osnova, pa nadograđuj znanje. To ti je sve trial and error.
Za buduće poslodavce će daleko bolje biti da digneš nekakav kod na Github i to im pokažeš. Bilo šta, pa makar bio snippet koda koji zbraja tri broja.

Inače, što te konkretno zanima, tj. što bi htio raditi?
Ako ti je web zanimljiv, trendovi idu u malčice drugačijem smjeru od PHPa. Ne znači da se isti ne traži, dapače, ali postoje jezici i cijeli drugi skillset(na koji se lako nadogradiš ako naučiš PHP) s kojim bi možda prije našao posao.
Ovo svakako pogledaj.
https://www.youtube.com/watch?v=pB0WvcxTbCA
tech je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 22:37   #14
Hurricane
I´m CREEPING DEATH !!!!
Moj komp
 
Hurricane's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 135
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Inače, što te konkretno zanima, tj. što bi htio raditi?
U biti trenutno samo da počnem ozbiljnije programirati, a za PHP sam čuo da se dosta traži, ali htjeo sam čuti i mišljenja sa ovog foruma. Python polako napreduje, koliko mi vrijeme dopušta, kad zapnem onda sam pokušavam rješiti problem! A ako upišem FER onda ću vidjeti u kojem ću točno smjeru ići.
Hurricane je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 22:52   #15
zeleee
Registered User
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 20
iskreno, ukoliko si krenuo sa pythonom, ako nećeš raditi ostale inačice (vpython i to) nastavi rađe sa c++, c ili c#, kasnije lako pohvataš php i sql i bez pol frke ih savladaš..
ukoliko te baš zanima učenje nije ti niti loša solucija polagat certifikate preko Coursere..
što se tiče ostalih stvari, kao neka referenca ti neće služiti algebra koliko će ti zapravo služiti Fer, tako da rađe uloži više vremena samostalno da što opširnije savladaš gradivo na faksu nego uporedo učit jezike više razine na tečaju sa strane.. (ps, ukoliko se još nisi odlučio što te posebno zanima prouči assembler, jako malo ljudi ga zna, tako da je lako dobit posao, a plaće su odlične)
zeleee je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 23:03   #16
Hurricane
I´m CREEPING DEATH !!!!
Moj komp
 
Hurricane's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 135
Citiraj:
Autor zeleee Pregled postova
što se tiče ostalih stvari, kao neka referenca ti neće služiti algebra koliko će ti zapravo služiti Fer, tako da rađe uloži više vremena samostalno da što opširnije savladaš gradivo na faksu nego uporedo učit jezike više razine na tečaju sa strane
Ovo sam planirao sad preko ljeta rješiti, prije nego što krenu predavanja, ukoliko bih išao na tu soluciju s Algebrom. Tako da mogu raditi IT sektoru za vrijeme studija.... dobro mi dođe i kao iskustvo.
Hurricane je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 23:18   #17
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Gle, nemoj se samo hvatati za "ono što se traži". Za to ti treba volja. Tečaj će ti pomoći da shvatiš neke osnove, da počneš razmišljati u kôdu i sl. Ako nećeš uz sam tečaj napisati ni liniju kôda, ostavi novce u džepu i potroši ga na nešto drugo. Ja sam završio tečaj PHP-a u IVORI, ali sam nakon svakog predavanja svaku lekciju doma pretipkao čisto da mi uđe kôd i sintaksa u prste. Nakon tečaja sam nastavio u tom smjeru. Za početak sam napravio neki mini CMS. Ništa posebno, ali čisto sebi za volju da vidim kako to funkcionira (sad mi je smiješno kad gledam kako sam to napravio).
Nedugo nakon toga dobio sam posao gdje sam imao prilike učiti na praktičnim zadacima. U cijeloj toj priči certifikat mi je najmanje pomogao. Netko će ga uzeti kao plus, nekom će biti svejedno, a netko ga neće ni gledati.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 23:42   #18
Hurricane
I´m CREEPING DEATH !!!!
Moj komp
 
Hurricane's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 135
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Tečaj će ti pomoći da shvatiš neke osnove, da počneš razmišljati u kôdu i sl. Ako nećeš uz sam tečaj napisati ni liniju kôda, ostavi novce u džepu i potroši ga na nešto drugo. Ja sam završio tečaj PHP-a u IVORI, ali sam nakon svakog predavanja svaku lekciju doma pretipkao čisto da mi uđe kôd i sintaksa u prste. Nakon tečaja sam nastavio u tom smjeru. Za početak sam napravio neki mini CMS. Ništa posebno, ali čisto sebi za volju da vidim kako to funkcionira (sad mi je smiješno kad gledam kako sam to napravio).
Nedugo nakon toga dobio sam posao gdje sam imao prilike učiti na praktičnim zadacima.
Pa naravno da ću se i dalje usavršavati, neću samo završiti tečaj i to je to što sam naučio, pogotovo ako mi je namjera raditi u PHP-u i studirati na faksu na kojem se uči programiranje i još dosta toga. Trenutno razmatram što mi je bolje za rad uz studij, zato sam i otvorio ovaj thread! Na Algebri tečaj traje 160 sati, i kasnije sam idem dalje! Kad bih išao sam učiti PHP i MySQL trebalo bi mi duže, ovo će mi biti dobar početak ako krenem na tu opciju! Hvala svima na savjetima!
Hurricane je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 23:49   #19
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Citiraj:
Autor Hurricane Pregled postova
Kad bih išao sam učiti PHP i MySQL trebalo bi mi duže
Zato možeš maltretirati tamo predavača, ako ti nešto nije jasno. Ako ništa drugo, novac koji ćeš dati za tečaj će te dodatno motivirati da naučiš nešto.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2015., 00:45   #20
Hurricane
I´m CREEPING DEATH !!!!
Moj komp
 
Hurricane's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 135
Hurricane je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2015., 09:27   #21
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ja sam završio ccna kada je bio dostupan kod nas jedino u carnet-u (di je bio i ccnp) i u ruđeru... svi su mislili da sam lud što dajem hiljadu€ na tamo neki tečaj umjesto faxa nakon srednje.

nisam ni dan bez posla od maltene dana nakon srednje
To mi je jasno, imam live primjere u svojoj okolini ljudi s gimanzijom koji su otišli na taj tečaj i zaposlili se odmah. Sada ni s faksom nije lako, samo stručno se nudi i opet ima toliko kandidata da je to sve više manje lutrija.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2015., 16:21   #22
Z@rkko28
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2015
Lokacija: zg
Postovi: 5
Ako se ne baviš sa time na dnevnoj bazi džaba ti certifikati. Ali cert kao takav sigurno pomaže. ALgebra, li-la. bio al nisam bas odusevljen. Ako previse ispituješ počnu te ignorirati predavači.
Z@rkko28 je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2015., 03:23   #23
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Z@rkko28 Pregled postova
Ako previse ispituješ počnu te ignorirati predavači.
Pa koja je onda svrha tih predavača ako nisu voljni odgovarati na pitanja? Naravno, ako su pitanja u stilu kako upaliti komp ili trebam li gasiti monitor dok idem na WC, onda mi je jasno zašto ih ignoriraju, ali ako su pitanja konkretna i vezana uz temu o kojoj se predaje, tada je takvo ponašanje vrlo neprofesionalno.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2015., 10:22   #24
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Ja sam prosle godine isao na ECDL Operater edukaciju i ovaj predavac kojeg sam ja dobio je bio fenomenalan. Sto god te zanimalo, slobodno si pitao. Imao je oko 30 godina i nije bio nadrkani starac kojem je muka zivjeti.
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2015., 12:41   #25
Hurricane
I´m CREEPING DEATH !!!!
Moj komp
 
Hurricane's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 135
Počela su mi predavanja na Algebri u 7. mjesecu i moram reći da sam za sada stvarno zadovoljan, prošli smo uvod u PHP i pisali parcijalni ispit i sad smo krenuli na MySQL. Predavač je odličan, odgovara na sva pitanja i stvarno ima hrpu iskustva i čak ga možemo kontaktirati preko maila ako nam nešto nije jasno u vezi zadataka. Dao nam je još neke dodatne stranice na netu da si pomognemo, "tjera" nas da sami razmišljamo, kad negdje zapnemo pomogne i sve objasni i odlično objašnjava! Za sada sam zadovoljan, čak su i skripte koje dobijemo jako dobre što se tiče sadržaja i zadataka!
Hurricane je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2015., 18:03   #26
0siris
Banned
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Stan
Postovi: 122
bacio si novce i apsolutno te algebra ništa neće naučiti pametnog sto nisi mogao sam shvatiti googlajuci 3 mjeseca...papir im vrijedi kao wc papir..dobar za obrisati se kada je drama...algebra je nista drugo nego krađa novaca i gluma "dobre i pozitivne" škole.... ljudi ako zelite nauciti kodirati prekinite bacati novce na glupe tečajeve,..sjednite i naučite to ili ste zato ili niste nema između..sorry na direktnom odgovoru ali meni osobno davanje novaca na te tečajeve je isto kao popiti ih....
0siris je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2015., 18:23   #27
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Nemaju svi jednak pristup učenju i nekima je možda lakše kada ih netko drugi, tko već ima znanja i iskustva, uvede u novo područje, pa u tom slučaju novac definitivno nije bačen. Par postova gore imaš ljude koje su bili u Algebi i kažu da im je koristilo jer su nešto naučili. Naravno, završen tečaj ti ne može zagarantirati da ćeš na temelju toga dobiti posao i ako netko ide samo s tim ciljem, onda je promašio ceo fudbal.

To da sve živo možeš naći na internetu je točno, ali upravo zbog velikog izbora dostupne literature može biti dosta teško odabrati s čime krenuti. Npr. želiš početi s C++-om, Pythonom, PHP-om ili nečim desetim, odeš na Google i dobit ćeš brdo rezultata i bit će veliki broj sugestija od kuda početi. Kad prolaziš kroz neku formalnu edukaciju, dobiješ literaturu po kojoj radiš i koja ti služi kao baza na temelju koje onda dalje tražiš ono što ti je potrebno.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2015., 23:47   #28
Hurricane
I´m CREEPING DEATH !!!!
Moj komp
 
Hurricane's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 135
Citiraj:
Autor 0siris Pregled postova
bacio si novce i apsolutno te algebra ništa neće naučiti pametnog sto nisi mogao sam shvatiti googlajuci 3 mjeseca...papir im vrijedi kao wc papir..dobar za obrisati se kada je drama...algebra je nista drugo nego krađa novaca i gluma "dobre i pozitivne" škole.... ljudi ako zelite nauciti kodirati prekinite bacati novce na glupe tečajeve,..sjednite i naučite to ili ste zato ili niste nema između..sorry na direktnom odgovoru ali meni osobno davanje novaca na te tečajeve je isto kao popiti ih....
Definitivno me neće naučiti ništa što nisam mogao sam naučiti, ali trenutno radim takav posao gdje jednostavno ne bih mogao kontinuirano učiti, i puno duže bih rješavao probleme, uostalom u grupi su mi tri FER-ovca koje je VIP (firma u kojoj rade) poslao na usavršavanje i 4 čovjeka kojima je isto njihova firma platila te tečajeve! Tako da ta lova nije bačena u vjetar niti Algebra uzima lovu i ne daje ništa zauzvrat! U tom slučaju firme ne bi bacale pare na Algebru, pogotovo ne jedan VIP!
Hurricane je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2015., 22:51   #29
xnautix
Premium
 
xnautix's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 99
Citiraj:
Autor Hurricane Pregled postova
... u grupi su mi tri FER-ovca koje je VIP (firma u kojoj rade) poslao na usavršavanje i 4 čovjeka kojima je isto njihova firma platila te tečajeve! Tako da ta lova nije bačena u vjetar niti Algebra uzima lovu i ne daje ništa zauzvrat! U tom slučaju firme ne bi bacale pare na Algebru, pogotovo ne jedan VIP!
VIP je firma koja dovoljno novca posise da si moe otpisati nesto poreza preko usavrsavanja svojih djelatnika. Tu je i poslovicni odnos Algebre s "firmama". U svakom slucaju ako i ne naucis puno mozda ti se otvori veza u VIPu. Sretno
xnautix je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2015., 13:47   #30
Hurricane
I´m CREEPING DEATH !!!!
Moj komp
 
Hurricane's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 135
Citiraj:
Autor xnautix Pregled postova
VIP je firma koja dovoljno novca posise da si moe otpisati nesto poreza preko usavrsavanja svojih djelatnika. Tu je i poslovicni odnos Algebre s "firmama". U svakom slucaju ako i ne naucis puno mozda ti se otvori veza u VIPu. Sretno
Ok, slažem se, ali kao što sam rekao Algebra ne uzima pare i onda tko te jebe, nego ti stvarno daju znanje i predavač ti stoji na raspolaganju kad zapneš, čak i van predavanja! Uostalom, ovo što sad radimo sam ne bih savladao u sljedeća 4 mjeseca!
Hurricane je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na