Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.03.2013., 22:36   #1471
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Gleda se i premium ali se ne gleda x2...piše ti sve u prvom tabu koliko sam u plusu,imam mod za to...bio bi u minusu 15 tisuća bez premiuma,s premiumom 19 tisuća plusa...dakle nakon popravaka i resupply ammo-a...

Dakle bitka me koštala cca 86 000 kredita...
Je, imaš prav. Nego, 86000, i bijednih 19 tisuća u plusu? Nije baš neki moneymaker sa goldima, rađe si uzmi T1 rokaj.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 22:55   #1472
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Je, imaš prav. Nego, 86000, i bijednih 19 tisuća u plusu? Nije baš neki moneymaker sa goldima, rađe si uzmi T1 rokaj.
Ako ispucaš sve golde nije...tu i tamo si dam oduška,KV5 mi je jedini money maker tako da s goldom nebi nikada skupio ništa kao što vidiš...ali je svejedno jeftin ammo,s drugim T8 premium ideš u minus samo tako ako pucaš gold
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.03.2013., 23:02   #1473
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
sto bolje igram manjezaradjujem..zalosno al istinito hahaha
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 23:36   #1474
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
sto bolje igram manje zaradjujem..zalosno al istinito hahaha
Prije 2 dana je bio "moj" dan,danas sam odigrao 31,20 pobjeda,9 poraza i 2 nerješena...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 23:41   #1475
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Jbmti ovu temu, probao i ja jucer i evo danas 100000 golda, nemam premium naravno, koji je najbolje uzet kao nakon ovih pocetnih smijurija od tenkica?
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2013., 23:48   #1476
Sepultribe
Banned
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varazdin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
TB, nekom je 200EUR ko meni 2kn..ne mora bit weirdo da potrosi lovu.

osim toga, ja se na koncu konca uzrujam trenutno..vec nakon par minuta sam hladan ko led i idem dalje.
igra koja je prepuna sploit modova kao sto je wot, nemrem to preozbiljno shvatit.
iskjlucivo trenutni rage i kuliranje.

meni je bitno da mogu svakog pobijedit, a svako me isto tak moze i naguzit.
that's life hahahaha
veliš 200 eura to je ništa koliko neki ljudi su potrošili na Wot .. imam frendove koji nisu nikad igrali s malim tirevima jer su vidjeli ih u beti i nije njima to zabava nego samo tirevi X.... a od kad su počeli stavljat nove nacije i više grana tenkova ekipa je počela trošit eure ko blesava .... neki su u Wot upucali i preko 2000 eura toliko o tome da ljudi ne troše lovu na tu igru...ja isključivo ima tenkove s kojim volim igrat i igram bez primium akaunta jer mi je nepotrebno to plačat a igram i s tirom IX najviše t 54

i vidim da koristite razne modove i gluposti za Wot +razni skinovi koje koriste ljudi za probijanja ... meni osobno je to sve glupost, onaj ko zna igrat netreba mu ništa od toga ...najbolje je kad je igra čista barem meni , al ko voli neka koristi nebude ga to učinilo boljim playerom

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.03.2013. u 08:14.
Sepultribe je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 00:10   #1477
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor Sepultribe Pregled postova
igram i s tirom IX najviše t 54
Da li koristiš D-10T2C top?
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 00:40   #1478
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Sepultribe Pregled postova
i vidim da koristite razne modove i gluposti za Wot +razni skinovi koje koriste ljudi za probijanja ... meni osobno je to sve glupost, onaj ko zna igrat netreba mu ništa od toga ...najbolje je kad je igra čista barem meni , al ko voli neka koristi nebude ga to učinilo boljim playerom
Ne slažem se,nekako moraš naučiti weakspots tenkova,najjednostavnije je taj skin mod,dovoljno ti je jednom da ga staviš za npr. 8.3,u 8.4 ti sigurno neće trebat više,dovoljno da naučiš gdje je koji tenk ranjiv pogotovo naprijed...

Imam jednog frenda koji je totalno loš,od kad sam mu stavio taj skin mod,drastično se popravio,jednostavno zna gdje gađat sad
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 00:46   #1479
Sepultribe
Banned
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varazdin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Ne slažem se,nekako moraš naučiti weakspots tenkova,najjednostavnije je taj skin mod,dovoljno ti je jednom da ga staviš za npr. 8.3,u 8.4 ti sigurno neće trebat više,dovoljno da naučiš gdje je koji tenk ranjiv pogotovo naprijed...

Imam jednog frenda koji je totalno loš,od kad sam mu stavio taj skin mod,drastično se popravio,jednostavno zna gdje gađat sad
kaj se ne slažeš?? pa napisao sam ko zna igrat to mu netreba ... za mene je to varanje to koriste samo njubare kako sam i reko ..malo pročitaj kaj sam napisao
Sepultribe je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 00:46   #1480
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Da li koristiš D-10T2C top?
ja koristim taj top!

Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Ne slažem se,nekako moraš naučiti weakspots tenkova,najjednostavnije je taj skin mod,dovoljno ti je jednom da ga staviš za npr. 8.3,u 8.4 ti sigurno neće trebat više,dovoljno da naučiš gdje je koji tenk ranjiv pogotovo naprijed...

Imam jednog frenda koji je totalno loš,od kad sam mu stavio taj skin mod,drastično se popravio,jednostavno zna gdje gađat sad
ja nikad nisma takve skinove koristio. meni je to najgluplji dio igre. ti svi modovi da ne pricam o laser barelima i ko zna cemu sve ne. igra je sma po sebi cheater heaven. briga me za server i kaj on sator nekaj tma racuna.. ne..dovljno da skoro ne moras ni ruke imat na tastaturi i misu..skilleri. macro za ovo, macro za ono. doslovno al fakat skoro da ne trebas bit blizu kompa.

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.03.2013. u 08:14.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.03.2013., 00:49   #1481
Sepultribe
Banned
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varazdin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Da li koristiš D-10T2C top?
ne koristim Gun 100m D-54 meni osobno je to najbolji top na T-54
Sepultribe je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 00:49   #1482
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Sepultribe Pregled postova
veliš 200 eura to je ništa koliko neki ljudi su potrošili na Wot ..
konkretno sma mislio na zadnji britanski td...ekipa je masne pare potrosila. to se zna, da nije ne bi imali golden joystick.
ruska posla
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 00:50   #1483
Sepultribe
Banned
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varazdin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
ja nikad nisma takve skinove koristio. meni je to najgluplji dio igre. ti svi modovi da ne pricam o laser barelima i ko zna cemu sve ne. igra je sma po sebi cheater heaven. briga me za server i kaj on sator nekaj tma racuna.. ne..dovljno da skoro ne moras ni ruke imat na tastaturi i misu..skilleri.

slažem se

Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
konkretno sma mislio na zadnji britanski td...ekipa je masne pare potrosila. to se zna, da nije ne bi imali golden joystick.
ruska posla
neki nisu potrošili ništa jer imaju golda i previše od Clan Warova , koji su po meni totalno sranje jer se teritoriji ne napadaju po mjesec dana a gold samo kapa..ti Clan Warovi su glupo zamišljeni

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.03.2013. u 08:14.
Sepultribe je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 00:58   #1484
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
ja nikad nisma takve skinove koristio. meni je to najgluplji dio igre. ti svi modovi da ne pricam o laser barelima i ko zna cemu sve ne. igra je sma po sebi cheater heaven. briga me za server i kaj on sator nekaj tma racuna.. ne..dovljno da skoro ne moras ni ruke imat na tastaturi i misu..skilleri. macro za ovo, macro za ono. doslovno al fakat skoro da ne trebas bit blizu kompa.
Ja neznam za ništa osim skin mod i XVM Meni je skin puno pomogao,nije mi se dalo surfat po netu gdje je koji tenk ranjiv,a imao sam bolno iskustvo istraživajući...odradio sam jedan patch s skin modom i to je to,praktično & edukativno
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 00:59   #1485
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Sepultribe Pregled postova
neki nisu potrošili ništa jer imaju golda i previše od Clan Warova , koji su po meni totalno sranje jer se teritoriji ne napadaju po mjesec dana a gold samo kapa..ti Clan Warovi su glupo zamišljeni
igra sama po sebi je mrak, za developere i te likove kojima kapa pinka.
nevjerojatno je zarazna i forsa te da trosis lovu.
najjaci "f2p" iliti "p2win" do sada.
a u principu kad se skuliras i razmislis...smece da nemre bit vece.
al opet ju halam..
nevjerojatan fenomen..


Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Ja neznam za ništa osim skin mod i XVM Meni je skin puno pomogao,nije mi se dalo surfat po netu gdje je koji tenk ranjiv,a imao sam bolno iskustvo istraživajući...odradio sam jedan patch s skin modom i to je to,praktično & edukativno
nisu ti rusi kaj su napravili wot glupi. znaju do koje mjere mogu ic. kad se to preskoci zblokat ce i ic niz dlaku userima..kao i svaki mmo.
da se mene pita sve bi modove zabranio i banao za 1kb razlike u fileu.
covjece ovo je anarhija al opet..nekak ju kontroliraju pa i ne daje preveliku prednost tim retardima...
meni je to ziva smijurija..
odradim svoje i idem off.
neka ozbijna brija oko WOT-a ,,,zaboravi..jedino me moze ozbiljno izivcirat..u trneutku..kao sto rekoh onda cool..jer it's just a game..lol


osobno..meni je pre autisticno 2 godine rostat po isitm mapama..ma kaj dve jare..par mjeseci..osjecma se ko dustin hoffman u rain manu.
stalno jedno te isto..

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.03.2013. u 08:15.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 01:09   #1486
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Zato što je teško,grind ide jako sporo...da mi je netko rekao kad sam instalirao igru da ću imat 4000 borbi na leđima koje traju po 10min rekao bih mu - ti nisi normalan.

Lako se navuć,kao što rekoh grind ide jako sporo čak i s premiumom,a taman kad istražiš novi tenk - nemaš para,pa ajmo opet...taman skupiš lovu,fali tracks,top,motor,šta sve ne...ajde da i to izgrindam da konačno probam kakav je tenk,a onda gledaš odmah kakav je ovaj tier iznad,hm...čini se dobar,volio bi i njega imat,itd... Neverending story,ali da,mape su dosadne,ali vezane su uz povjest pa neznam koliko prostora još imaju za radit nove,no uz tu filozofiju izmišljat neke ne mogu,što je,jel,bezveze.

Meni osobno fale neke mape,ne razumijem zašto samo maknu mape,ionako ih fali.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 01:13   #1487
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Od modova koristim jedino xvm samo da bi se mogao naživcirat dok se igra loada
A cijelo vrijeme mi je otvoren wotdb.info tab pa znam koji put kad vidim neki novi tenk (kak rastem po tierovima) bacim oko na wp.

Da vas pitam jednu stvar:
Dakle imam Kv1s sa posadom 100%, jednim skillom na 100% i drugi na 70%, kad prebacim crew i recimo IS, sve te skilove mogu koristit, ali mi on kaže da se ne mogu koristit ti skillovi jer posada nije trenirana za taj tenk?
Jel to vrijedi samo za foru tipa med->heavy ili?
Ako imam tu posadu koju sam rekao i želim ih trenirat, tj prebacit da budu primary IS dal onda gubim sve skilove na njima makar platio prebacivanje sa goldom?

Nema u igri undo, pa rađe tu pitam dok nije kasno.

Vidim da dosta ljudi vole kineskog t59, ima neka posebna fora sa njim?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 01:28   #1488
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Da vas pitam jednu stvar:
Dakle imam Kv1s sa posadom 100%, jednim skillom na 100% i drugi na 70%, kad prebacim crew i recimo IS, sve te skilove mogu koristit, ali mi on kaže da se ne mogu koristit ti skillovi jer posada nije trenirana za taj tenk?
Jel to vrijedi samo za foru tipa med->heavy ili?
Ako imam tu posadu koju sam rekao i želim ih trenirat, tj prebacit da budu primary IS dal onda gubim sve skilove na njima makar platio prebacivanje sa goldom?

Nema u igri undo, pa rađe tu pitam dok nije kasno.
Svaki put kada prebacuješ posadu u neki drugi tenk, moraš ih trenirati, bez obzira mijenjao klasu vozila ili ne. U procesu treninga posade za novo vozilo, ništa se ne gubi na skillovima i perkovima, mijenja se samo primarni skill (osim ako koristiš zlato). Nakon treninga, postojeći skilovi i perkovi se odmah aktiviraju, a članovi posade dobiju amneziju o prošlom tenku!

Zadnje izmijenjeno od: Vragoder. 14.03.2013. u 02:08.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 04:02   #1489
The Player
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Tu i tamo
Postovi: 335
Probajte sami malo zaraditi zlata

http://www.esl.eu/eu/wot/

http://forum.worldoftanks.eu/index.p...a-vlada-svima/

http://forum.worldoftanks.eu/index.p...80%93-contest/

http://forum.worldoftanks.eu/index.p...ussian-medium/

http://worldoftanks.eu/news/6311-84-release-contest/

------------------------------

Ako ste se vec zakacili za igru, mozete se malo natjecateljski orijentirati, pa zaraditi koji gold.
Mozda necete skupiti za premium acc, ali mozda ocete za module, garazna mjesta, mjesta u barakama ili koji manji premium tenkic
The Player je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 08:19   #1490
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Najbolji igrac po meni je armatomenos,po onome sto sam vidio kada smo se borili skupa,covjek ubija. A ovi sto imaju 4k bitki sa tier 2,3,4 tenkovima su idioti zeljni reputacije. Druga stvar je igrati sa skautom tier 4,5... to ima opravdanje za puno bitki s tim tenkom..
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 10:57   #1491
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Već neko vrijeme razmišljam o novoj liniji tenkova, jer sam imao slobodan slot od T2 premiuma kojeg smo dobili za novu godinu. Pošto nemam niti jednog autoloadera, odabir je pao na jednog na njih, a nakon dosta istraživanja, pažnju sam posvetio francuskoj heavy liniji, put prema AMX 50B. Ovaj tjedan sam krenuo u grind, kako bi iskoristio 50% popusta na tu liniju na NA serveru.



Od vas koji ste ju grindali, kakva su vam iskustva sa ovom linijom tenkova? Imate li kakvih savjeta za pojednie tenkove iz te linije? I najbitnije, kako vam je "legao" AMX 50B, da li vam se isplatilo ulagati vrijeme u grind?

Unaprijed hvala!
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 11:22   #1492
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Svaki put kada prebacuješ posadu u neki drugi tenk, moraš ih trenirati, bez obzira mijenjao klasu vozila ili ne. U procesu treninga posade za novo vozilo, ništa se ne gubi na skillovima i perkovima, mijenja se samo primarni skill (osim ako koristiš zlato). Nakon treninga, postojeći skilovi i perkovi se odmah aktiviraju, a članovi posade dobiju amneziju o prošlom tenku!
Zašto baš "moram"?
Jer kad bacim posadu iz kv1sa u IS, makar mi kaže da posada ne može koristit skillove meni se uredno pali lampica kad me drugi vide...

Jučer je bio dug post (čitao na tabu u krevetu) al vidim da si ga danas skratio maximalno, na onaj pobrisani dio sam htio danas odg ali evo ipak ispada da smo se razumjeli
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 11:57   #1493
Sepultribe
Banned
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varazdin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor The Player Pregled postova
Probajte sami malo zaraditi zlata

http://www.esl.eu/eu/wot/

http://forum.worldoftanks.eu/index.p...a-vlada-svima/

http://forum.worldoftanks.eu/index.p...80%93-contest/

http://forum.worldoftanks.eu/index.p...ussian-medium/

http://worldoftanks.eu/news/6311-84-release-contest/

------------------------------

Ako ste se vec zakacili za igru, mozete se malo natjecateljski orijentirati, pa zaraditi koji gold.
Mozda necete skupiti za premium acc, ali mozda ocete za module, garazna mjesta, mjesta u barakama ili koji manji premium tenkic
za taj sitniš se ne isplati uopče borit
Sepultribe je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 12:02   #1494
Sepultribe
Banned
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varazdin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Zašto baš "moram"?
Jer kad bacim posadu iz kv1sa u IS, makar mi kaže da posada ne može koristit skillove meni se uredno pali lampica kad me drugi vide...

Jučer je bio dug post (čitao na tabu u krevetu) al vidim da si ga danas skratio maximalno, na onaj pobrisani dio sam htio danas odg ali evo ipak ispada da smo se razumjeli
uvijek kad prebacuješ posadu iz manjeg tira u veči kad si ga resrčal moraš pretrenirat posadu , ja isključivo platim sa srebrnjacima jer golda ne kupujem, igram bez primiuma jer imam sve tenkove koje želim .... a najviše sam golda skupio kad su bili bonus kodovi prije 1 i pol godinu mislim ,za cjelu godinu primiuma sam dobio kodove i preko 30 garažnih mjesta , i dosta se skupilo golda kad smo aktivno igrali CW-eje koje sad najviše koristimo samo za demont
Sepultribe je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 12:05   #1495
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Zašto baš "moram"?
Jer kad bacim posadu iz kv1sa u IS, makar mi kaže da posada ne može koristit skillove meni se uredno pali lampica kad me drugi vide...

Jučer je bio dug post (čitao na tabu u krevetu) al vidim da si ga danas skratio maximalno, na onaj pobrisani dio sam htio danas odg ali evo ipak ispada da smo se razumjeli
Ma, da, alt-tab između igre i foruma, nisam odmah skužio o čemu je riječ, pa raspalio naširoko

Ovo za lampicu ne znam zašto funkcionira ako posada nije kvalificirana za taj tenk? Možda je bug? Možda to tako treba biti, možda sam u krivu? Da li i ostali skilovi/perkovi rade? Ako imaš repair, možeš li provjeriti da li ti se oštećeni moduli popravljaju uobičajenom brzinom?

A razlog zašto bi morao trenirati posadu za svaki novi tenk je penalty na primarni skill, koji dobija posada u tenku za koji nije kvalificirana.

Evo citat sa WoT wiki:

Citiraj:
Lack of Competence

A crew member is always trained for a specific vehicle. Should a crewman operate a vehicle that he is not trained for, he may receive a penalty to his training level. This is indicated by the training level being colored red in the garage screen. A penalty received for the following situations:
If a crew member is in a vehicle of the same class, and the vehicle is a premium vehicle, there is no penalty.
If a crew member is in a vehicle of the same class, and the vehicle is not a premium vehicle, he will take a 25% penalty to his current training level. So, for example, 80% base training level will be reduced to 60%, or 100% base training level will be reduced to 75%.
If a crew member is in a vehicle of a different class, and the vehicle is a premium vehicle, he will also take a 25% penalty to his current training level.
If a crew member is in a vehicle of a different class, and the vehicle is not a premium vehicle, he will take a 50% penalty to his current training level. So, for example, an 80% crew will be reduced to 40% base training level, while a 100% crew will reduced to 50% base training level.

Experience gain for each crew member is also reduced under these conditions.

Zadnje izmijenjeno od: Vragoder. 14.03.2013. u 13:34.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 13:21   #1496
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
brijem da cu napravit tjedan-dva pauzu.
zgubil sam i ovo malo zivaca kaj mi je ostalo..
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 13:39   #1497
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Je, imaš prav. Nego, 86000, i bijednih 19 tisuća u plusu? Nije baš neki moneymaker sa goldima, rađe si uzmi T1 rokaj.
Dešifrirao sam zašto nije novi "rekord",

Citiraj:
Each time you will earn the Steel Wall medal, you will be rewarded 500 experience points bonus!
Izgleda da to ne ulazi u tu priču...kad je bonus na određenu medalju

Što se pauziranja tiče,apsolutno je nužno pauzirat,jučer sam dobio većinu randoma sam,pa navečer nisam niti jednu odigrao,jer sam znao već kako to ide,malo ti da,malo ti uzme...

Doduše,prije mjesec dana imao sam 20 dana pauze,upravo zbog živaca koje sam izgubio...otišao 20 borbi u minus a kao majmun se borio i svaku bio najbolji u timu,jednostavno "nije vrijedno truda",poražavajuće iskustvo kad igraš na visokoj razini,a poraz za porazom...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 13:57   #1498
The Player
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Tu i tamo
Postovi: 335
Citiraj:
Autor Sepultribe Pregled postova
za taj sitniš se ne isplati uopče borit

Bolji išta nego ništa

Drugčije se ne mogu zaraditi, prošlo je vrijeme kodova
The Player je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 14:25   #1499
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
randoma sam,pa navečer nisam niti jednu odigrao,jer sam znao već kako to ide,malo ti da,malo ti uzme...
klasika. "random"
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 20:02   #1500
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
evo jedan dobar dabl bez premiuma....

Victory!
Battle: Ruinberg 14. ožujka 2013. 19:51:20
Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)
Experience received: 2.708 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 31.465
Battle Achievements: Sniper, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na